Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa ONLINE. Dziś zdobędą...

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa ONLINE. Dziś zdobędą mistrzostwo Polski? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. mistrzowska)
2020-07-04 17:30

Lech Poznań

2

Legia Warszawa

1

• Koniec meczu! Koronacja Legii odłożona. Lech wygrał ze stołeczną ekipą 2:1!

• Prosta strata Kamila Jóźwiaka. Błąd skrzydłowego naprawił Djordje Crnomarković.

• Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga część spotkania.

• Filip Szymczak uderzył z 14. metrów przy bliższym słupku. Niewiele się pomylił.

• Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego. Arbiter odgwizdał ofensywne przewinienie Domagoja Antolicia.

• Filip Szymczak zameldował się na boisku w miejsce Timura Żamaletdinowa.

• Domagoj Antolić dośrodkował na prawą stronę do Artura Jędrzejczyka. Ten zgrywał w kierunku Gwilii, ale wybili lechici.

• Rzut wolny dla Legii ponad 30 metrów od bramki Lecha. Andre Martins odepchnięty przez Timura Żamaletdinowa.

• Artur Jędrzejczyk powalił Roberta Gumnego. Mickey van der Hart bardzo powoli podchodzi do piłki, kradnąc czas.

• Na trybunach stadionu przy Bułgarskiej zasiadło dzisiaj 8 167 kibiców.

• Filip Marchwiński zameldował się na boisku w miejsce Daniego Ramireza.

• Po rzucie rożnym Artur Jędrzejczyk główkował w słupek. Dopadł do piłki Igor Lewczuk i z najbliższej odległości wbił ją do bramki! Legia o jednego gola od mistrzostwa.

• GOOOOOOOOOOL! IGOR LEWCZUK! 1:2!

• Robert Gumny wszedł za Jakuba Kamińskiego.

• Walerian Gwilia sprytnym zagranie oszukał obrońców Lecha i wystawił piłkę Maciejowi Rosołkowi. Mickey van der Hart odbił futbolówkę po strzale młodego legionisty.

• Maciej Rosołek zameldował się na murawie w miejsce Tomasa Pekharta.

• Piłka w polu karnym trafił do Mateusza Cholewiaka, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Aleksandar Vuković zdecydował się na wprowadzenie kolejnego zawodnika. Do gry gotowy już jest Maciej Rosołek.

• Mateusz Cholewiak wyłożył piłkę wzdłuż linii bramkowej. Tomas Pekhart minimalnie spóźnił się do tego zagrania.

• Nieudane dośrodkowanie Michała Karbownika w kierunku Tomasa Pekharta.

• Akcję Lecha finalizował dośrodkowaniem z okolic narożnika pola karnego Bohdan Butko. Ukrainiec przeciągnął to zagranie.

• Paweł Wszołek pognał prawym skrzydłem i wyłożył piłkę Walerianowi Gwilii. Gruzin uderzył z kilku metrów, ale trafił w nogę... Mateusza Cholewiaka.

• Jest kolejna zmiana w ekipie "Wojskowych". Mateusz Cholewiak zastąpił Luquinhasa.

• Michał Karbownik przeszedł na prawą stronę obrony. Luis Rocha będzie grać na lewym boku.

• Zmiana w Legii. Luis Rocha zastąpił Pawła Stolarskiego.

• Tymoteusz Puchacz i Kamil Jóźwiak poradzili sobie z akcję Legii prawym skrzydłem.

• Jakub Moder dośrodkował z rzutu rożnego. Defensywa Legii oddaliła zagrożenia.

• Arbiter rozpoczął drugą połowę spotkania!

• Kolejorz zdominował w pierwszej połowie Legię. Świadczy o tym zarówno wynik, jak i statystyki.

• Posiadanie piłki: 55:45
    • Strzały: 7:2.
    • Celne strzały: 5:0.
    • Rzuty rożne: 3:1
  • Koniec pierwszej połowy! Lech wyraźnie prowadzi z Legią 2:0!

• Żółtą kartką napomniany został Pedro Tiba. Kartki obejrzeli także trenerzy Dariusz Żuraw oraz Aleksandar Vuković.

• Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy Paweł Gil.

• Domagoj Antolić dośrodkował na głowę Tomasa Pekharta. Strzał Czechowi mocno utrudnił walczący z nim o piłkę Jakub Moder.

• Walerian Gwilia sfaulowany przez Pedro Tibę 25 metrów od bramki Lecha.

• Timur Żamaletdinow otrzymał prostopadłe podanie od Pedro Tiby. Skuteczny wślizg Igora Lewczuka wyjaśnił sytuację.

• Bohdan Butko sfaulował Luquinhasa. Trochę teatru ze strony Brazylijczyka.

• Tym razem kompletnie nieudany strzał Jakuba Modera z rzutu wolnego.

• Żółtą kartką napomniany został także Dani Ramirez.

• Spięcie na boisku pomiędzy Luquinhasem i Danim Ramirezem. Arbiter ukarał żółtą kartką Brazylijczyka.

• Timur Żamaletdinow mocno uderzył po dalszym rogu z dystansu. Wojciech Muzyk odbił piłkę, która skozłowała jeszcze tuż przed nim.

• Igor Lewczuk zaatakował Tymoteusza Puchacza. Długo podnosił się z murawy zawodnik Lecha.

• Już 2:0 dla Kolejorza! Jakub Kamiński kapitalnie uderzył z narożnika pola karnego po dalszym rogu. Piłka odbiła się jeszcze od Artura Jędrzejczyka i wpadła do bramki tuż przy słupku.

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA LECHA! JAKUB KAMIŃSKI!

• Jakub Moder potężnie huknął z dystansu! Z problemami odbił piłkę Wojciech Muzyk.

• Jakub Moder idealnie dograł z rzutu rożnego na bliższy słupek. Tam piłkę plecami uderzył Kamil Jóźwiak! Wojciech Muzyk był bez szans.

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA LECHA! KAMIL JÓŹWIAK!

• Wojciech Muzyk odbił piłkę na rzut rożny po mocnym uderzeniu z dystansu Jakuba Modera.

• Walerian Gwilia główkował z trudnej pozycji po podaniu Michała Karbownika. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• To mogła być bramka! Kamil Jóźwiak wpadł w pole karne między Igora Lewczuka i Pawła Stolarskiego, a po chwili uderzył po dalszym rogu. Piłka przeszła obok słupka!

• Wszedł z piłką w pole karne Timur Żamaletdinow. Po podaniu Jakuba Kamińskiego futbolówka trafiła pod nogi Daniego Ramireza. Hiszpan huknął na bramkę Muzyka, ale nad poprzeczką.

• Michał Karbownik wyprowadził kontratak Legii, ale szybko wrócili do obrony lechici. Akcję przerwał gwizdek arbitra - ręką zagrał Tomas Pekhart.

• Domagoj Antolić przejął piłkę, ale wcześniej faulował Pedro Tibę.

• Kolejorz bił pierwszy rzut rożny. Nie było zagrożenia pod bramką Legii. Piłkę przejął Igor Lewczuk.

• Dużo niedokładności po obu stronach. Dani Ramirez szukał na lewej flance Tymoteusza Puchacza. Zagranie Hiszpana zatrzymał obrońca Legii.

• Legia długo rozgrywała piłkę na połowie Lecha. Akcję przerwało niedokładne podanie Tomasa Pekharta.

• Andre Martins ucierpiał po ostrym wejściu Djordje Crnomarkovicia.

• Tymoteusz Puchacz włączył się do akcji na lewym skrzydle. Paweł Stolarski uprzedził zawodnika Lecha.

• Dani Ramirez zagrał na 20. metr do Timura Żamaletdinowa. Prosta strata Rosjanina.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spore zadymienie na stadionie przy Bułgarskiej z powodu rac. Mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem.

• Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina. Jego asystentami będą Konrad Sapela i Marek Arys. Rolę arbitra technicznego przyjmie Karol Iwanowicz, a VAR obsłuży duet Bartosz Frankowski - Tomasz Listkiewicz.

• Rezerwowi Legia: Cierzniak, Wieteska, Luís Rocha, Cholewiak, Pyrdoł, Astiz, Cielemięcki, Rosołek, Slisz.

• Rezerwowi Lech: Szymański, Gumny, Muhar, Dejewski, Letniowski, Skóraś, Kostewycz, Szymczak, Marchwiński.

• Wtedy Lech skończył sezon na trzecim miejscu, a Legia o trzy punkty wygrała mistrzostwo z Jagiellonią Białystok. Teraz Legia ma znacznie większą przewagę nad Piastem, a Lech walczy z nim o srebrny medal. Na razie ma tyle samo punktów, ale przegrywa przez gorsze miejsce po fazie zasadniczej.

• Legia doskonale zna smak mistrzostwa fetowanego w Poznaniu. W sezonie 2017/18 w meczu ostatniej kolejki przypieczętowała tytuł. Prowadziła 2:0 w momencie kiedy kibice Lecha przerwali mecz i nie pozwolili go dokończyć (PZPN zweryfikował wynik na 3:0 - jako walkower).

• Nowego mistrza Polski możemy poznać już dziś. Warunek jest tylko jeden - Legia przy Bułgarskiej musi przynajmniej zremisować. Początek spotkania Lech - Legia o godzinie 17:30. Witamy w relacji LIVE!

Lech - Legia LIVE! Dziś zdobędą mistrzostwo Polski?
1/8
przejdź do galerii

Lech - Legia LIVE! Dziś zdobędą mistrzostwo Polski? ©Grzegorz Dembinski

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa ONLINE. Sobota, 4 lipca, 34. kolejka PKO Ekstraklasy - czy właśnie dziś poznamy nowego mistrza Polski? Jest to całkiem prawdopodobne. Warunek jest w zasadzie tylko jeden - pretendent musi zremisować albo wygrać. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.
Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa ONLINE

W Ekstraklasie wiemy już prawie wszystko. W piątek poznaliśmy drugiego spadkowicza. Po ŁKS Łódź została nim Korona Kielce. Niemal na pewno spadnie też Arka Gdynia, która zremisowała z nią wczoraj 1:1.

Tak jak Arka jest bliska spadku do 1 ligi, tak Legia jest bliska zdobycia mistrzostwa Polski.
Na cztery mecze przed końcem ligi będzie świętować tytuł, o ile zremisuje lub wygra z Lechem. Jej przewaga nad drugim Piastem Gliwice, obrońcą trofeum, i trzecim Lechem wynosi bowiem po jedenaście punktów.

Lech Poznań - Legia Warszawa na żywo w TV i ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv i stream live [04.07.2020]

- Pogratuluję Vukoviciowi mistrzostwa, ale chcę to zrobić później niż w sobotę - powiedział na konferencji przed Legią trener Lecha Dariusz Żuraw. Dziś jego największym zmartwieniem jest brak Christiana Gytkjaera. Lider strzelców pauzuje z powodu nadmiaru żółtych kartek. W Legii nie ujrzymy m.in. Marko Vesovicia i Jose Kante - obaj jeszcze długo będą leczyć kontuzje.

W zeszłej kolejce w meczu na wodzie Lech zremisował ze Śląskiem Wrocław 2:2. Z kolei Legia zanotowała drugi remis z rzędu. Tym razem podzieliła się punktami z Piastem Gliwice (1:1), który od 55 minuty grał w dziesiątkę.

Spotkanie przy Bułgarskiej poprowadzi sędzia Paweł Gil z Lublina. Jego asystentami będą Konrad Sapela i Marek Arys. Rolę arbitra technicznego przyjmie Karol Iwanowicz, a VAR obsłuży duet Bartosz Frankowski - Tomasz Listkiewicz.

Na trybunach zasiądą wyłącznie kibice Lecha. Będzie ich kilka tysięcy. Z powodu obostrzeń zabraknie kibiców Legii.

Oglądaj mecz Lech - Legia w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa:
Lech Poznań: van der Hart - Butko, Satka, Crnomarković (Rogne?), Puchacz - Kamiński, Moder, Ramirez, Tiba, Jóźwiak - Żamaletdinow.
Legia Warszawa: Muzyk - Stolarski, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Gwilia, Luquinhas - Pekhart.

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - Legia Warszawa:
Lech: Gytkjaer (kartki), Cywka (koniec kontraktu), Tomczyk (?)
Legia: Vesović, Sanogo, Kante, Novikovas (kontuzje), Majecki (transfer)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lech - Legia 0:1 (Ekstraklasa, 30.05.2020)
Legia - Lech 2:1 (Ekstraklasa, 19.10.2019)

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa TRANSMSIJA TV
Transmisja na żywo na kanałach TVP 1, Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie mecz za darmo w sport.tvp.pl oraz aplikacji Canal+ (pierwszy miesiąc za darmo). W TVP komentuje duet Dariusz Szpakowski - Robert Podoliński. W C+ usłyszymy Rafała Wolskiego i Grzegorza Mielcarskiego. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!