Mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Przedłużyć passę,...

Mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Przedłużyć passę, odrobić do czołówki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• GOL DLA LECHA! KAMIL JÓŹWIAK!!!

• Daniel Stefański dolicza 10 minut do drugiej odsłony.

• A w ŁKS-ie Adrian Ratajczyk zmienia Pirulo.

• Jakub Moder zmienia Pedro Tibę.

• Arkadiusz Malarz z trudem broni strzał Kamila Jóźwiaka! Bramkarz ŁKS-u "trzyma" wynik, by goście mieli szanse na wyrównanie!

• Gra wznowiona. Pirlo uderza bardzo niecelnie.

• Przerwa w grze. Gęsty dym z rac okrywa boisko.

• Jewhen Radionow wchodzi za Łukasza Sekulskiego.

• A Michał Trąbka zastępuje Macieja Wolskiego.

• Za Joao Amarala na murawie melduje się Jakub Kamiński.

• Arkadiusz Malarz broni groźny strzał Kamila Jóźwiaka.

• Kamil Jóźwiak zmienia Tymoteusza Puchacza.

• Łodzianie mają rzut wolny blisko pola karnego Lecha po przewinieniu Wołoddymyra Kostewycza. Bez zagrożenia pod bramką Mickeya van der Harta.

• Najwytrwalsi

• GOL DLA LECHA! JOAO AMARAL!!!

• Karlo Muhar również z "żółtkiem" na koncie.

• Maciej Wolski upomniany żółtą kartką za faul.

• Atak Lecha przynosi rzut rożny. Centra Darko Jevticia nie przynosi zagrożenia.

• Dośrodkowanie Adriana Klimczaka nie znajduje adresata.

• Druga połowa rozpoczęta bez zmian w obu ekipach.

• Wracamy do Poznania, gdzie kończy się przerwa w meczu Lech - ŁKS Łódź. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Koniec pierwszej połowy. Lech Poznań bezbramkowo remisuje z ŁKS-em Łódź.

• Daniel Stefański dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

• Klasyczny centrostrzał w wykonaniu Wołodymyra Kostewycza. Pomysł dobry, wykonanie bardzo słabe.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Arkadiusza Malarza. Jeszcze sędzia dopatrzył się przewinienia Tomasza Dejewskiego na Guimie.

• Kamil Juraszek wybija piłkę na korner, uprzedzając stojącego 2 metry od pustej bramki Christiana Gytkjaera!

• Po chwili Wołodymyr Kostewycz podaje w pole karne do Duńczyka. Ten pilnowany przez dwóch rywali nie zdołał wyjść do piłki.

• Jęk zawodu na trybunach jak Christianowi Gytkjaerowi nie udało się skierować piłki do siatki z kilku metrów! Duńczyk urwał się Janowi Sobocińskiego, ale uderzenie głową broni na linii Arkadiusz Malarz!

• Nastrzelony Tomasz Dejewski uderza głową daleko od bramki ŁKS-u.

• Kamil Juraszek przerywa akcję Pedro Tiby wybiciem linii poza linię końcową. Korner dla Lecha.

• Łodzianie nerwowo wybijają przed pole karne, skąd strzał Tymoteusza Puchacza został zablokowany.

• Jan Sobociński ofiarnie na ciało przyjmuje piłkę po strzale Pedro Tiby.

• Arkadiusz Malarz z trudem paruje piłkę na rzut rożny po atomowym uderzeniu z dystansu!

• Zupełnie nieudany strzał Pirulo. Mickey van der Hart z "piątki".

• Goście domagają się rzutu karnego po zagraniu we własnym polu karnym jednego z zawodników Lecha. Sędzia nakazuje jednak grać dalej.

• Pirulo strzela z ok. 20 metrów. Płaskie uderzenie w środek bramki nie sprawiło problemu Mickeyowi van der Hartowi.

• Ajjj. Składna akcja Portugalczyków mogła przynieść prowadzenie! Joao Amaral podaje płasko z prawej strony w pole karne do wchodzącego w pierwszą linię do Pedro Tiby, który uderza nad poprzeczką!

• Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego ŁKS-u. Zrobiło się tłoczno, więc przerzucenie ciężaru gry na prawą stronę. Joao Amaral dostaje piłkę, ale traci ją w łątwy sposób.

• Poznaniacy oddalają niebezpieczeństwo.

• Maciej Wolski przejmuje płłkę blisko swojego pola karnego i podaje na prawą stronę do Daniego Ramireza. Szybka zmiana strony i korner dla ŁKS-u.

• W odpowiedzi nieśmiały atak beniaminka. Dani Ramirez podaje na prawą stronę do Guimy, który bardzo źle centruje. Za głęboko, wprost do Mickeya van der Harta.

• Christian Gytkjaer zbiegł do drugiej linii. Chciał prostopadłym podaniem uruchomić Tymoteusza Puchacza, ale zagrał niedokładnie.

• Karlo Muhar strzela zza pola karnego, ale został zablokowany. Do piłki dopadł Joao Amaral, którego próbę na raty broni bramkarz ŁKS-u.

• Arkadiusz Malarz bez trudu broni strzał Pedro Tiby.

• Jak widać, da się

• Nie wyszło prawą, to piłkarze Dariusza Żurawia zaatakowali lewa flanką. Piłkę po wrzutce Wołodymyra Kostewycza na bliższy słupek wybija Jan Sobociński

• Atak Lecha prawą stroną przynosi rzut rożny. Joao Amaral centruje w pole karne, ale obrona goście wybijają przed pole karne. Stamtąd nad poprzeczką uderzył Tymoteusz Puchacz.

• Na gwizdek Daniela Stefańskiego ze środka zaczynają gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów. w przypadku wygranej mogą przeskoczyć Wisłę Płock, Lechię Gdańsk (po 27 punktów, grają dzisiaj o 20) i Piasta Gliwice (28).

Z kolei łodzianie (14 "oczek) wyprzedzają jedynie Wisłę Kraków (11). zwycięstwo pozwoli wyprzedzić w tabeli Koronę Kielce (15) i zrównać się punktami z Arką Gdynia

• W rundzie jesiennej Kolejorz wygrał w Łodzi 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył Joao Amaral już w 4. minucie, a po niespełna pół godzinie wyrównał Dani Ramires. Jednak w 34. minucie komplet punktów dla Kolejorza zapewnił Darko Jevtić.

• Rezerwowi Lecha: Miłosz Mleczko - Djordje Crnomarković, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Juliusz Letniowski, Mateusz Skrzypczak, Filip Marchwiński, Paweł Tomczyk, Jakub Kamiński.

Rezerwowi ŁKS-u: Dominik Budzyński - Maciej Dampc, Kamil Rozmus, Adam Ratajczyk, Piotr Pyrdoł, Michał Trąbka, Bartłomiej Kalinkowski, Przemysław Sajdak.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Daniela Stefańskiego warto przeczytać zapowiedź tego spotkania:

• Witamy i zapraszamy do Poznania, gdzie już za 20 minut będący ostatnio na fali wznoszącej Lech Poznań zmierzy się z przedostatnim ŁKS-em Łódź w spotkaniu 18. kolejki Ekstraklasy!

Lech - ŁKS LIVE! Przedłużyć passę, odrobić do czołówki

Lech - ŁKS LIVE! Przedłużyć passę, odrobić do czołówki ©Grzegorz Galasinski/Polska Press

Mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Na trybunach spodziewajmy się radosnej, przyjaznej atmosfery. Na boisku - ostrej walki o każdy centymetr. "Kolejorz" goniący czołówkę podejmie beniaminka, który przerwał listopadową niemoc. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź ONLINE

Lech powrócił, ma się zdrów? Chociaż na pół roku stracił Roberta Gumnego to nastroje w Poznaniu uległy poprawie. Zespół z Bułgarskiej awansował do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski, a w lidze wygrał dwa razy z rzędu; najpierw pokonał u siebie Piasta Gliwice (3:0), potem na wyjeździe gładko rozprawił się z Wisłą Płock (2:0).

W wysokiej formie jest zwłaszcza bramkarz. Mickey van der Hart, bo o nim mowa, nie wpuścił bramki w żadnym z czterech ostatnich spotkań. Kapitalną pracę wykonał w tygodniu w Boguchwale, gdzie zatrzymał drugoligową Stal Stalowa Wola w krajowym pucharze. Co ciekawe, w tym meczu przyodział opaskę kapitana.

Na początku sezonu Lech wygrał z ŁKS-em 2:1. Wtedy błyszczał nie van der Hart lecz Darko Jevtić. Jeszcze przed przerwą Szwajcar zdobył decydującą bramkę.

- Zespół Kazimierza Moskala jest mocny w ofensywie. Mają Daniego Ramireza, który jednym niekonwencjonalnym zagraniem może rozmontować każdą obronę. Oglądaliśmy ich kilka meczy i analizowaliśmy grę. Podczas ich wyjazdowego spotkania z Lechią Gdańsk mieli mocny początek, mogli nawet wyżej prowadzić, ale później im wszystko się posypało. Mają swoje słabości w defensywie i będziemy chcieli je wykorzystać - zaznacza trener Dariusz Żuraw.

W tabeli ŁKS zajmuje przedostatnią pozycję. Z Pucharu Polski odpadł po spotkaniu z GKS Tychy (0:2). Natomiast w lidze przerwał serię trzech porażek, wygrywając na własnym boisku z Cracovią (1:0). Z rzutu karnego nie pomylił się Hiszpan Dani Ramirez.

Sobotnie zawody przy Bułgarskiej poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy. VAR obsłużą Krzysztof Jakubik i Krzysztof Myrmus.

Oglądaj mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - ŁKS Łódź

Lech: Gumny, Cywka, Marchwiński (?)
ŁKS: Srnić, Łuczak, Bogusz

Ostatnie mecze bezpośrednie:

ŁKS - Lech 1:2 (Ekstraklasa, 03.08.2019)

Mecz Lech Poznań - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. W TVP komentuje duet Jacek Laskowski - Robert Podoliński. W C+ usłyszymy natomiast Rafała Dębińskiego i Macieja Murawskiego. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!