Mecz Lech Poznań - Wisła Płock Online. Kolejorz pójdzie za...

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock Online. Kolejorz pójdzie za ciosem? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 2. kolejka
2020-08-30 17:30

Lech Poznań

2

Wisła Płock

2

• Koniec meczu! Lech Poznań tylko zremisował z Wisłą Płock 2:2!

• Alan Uryga został napomniany żółtą kartką.

• Zablokowany strzał Jakuba Kamińskiego. Podawał Pedro Tiba.

• Tomasz Kwiatkowski przedłużył drugą cześć gry o cztery minuty.

• Patryk Tuszyński posłał piłkę w prawy róg bramki! Filip Bednarek znalazł się w przeciwnym.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! PATRYK TUSZYŃSKI Z KARNEGO! 2:2!

• Rzut karny dla Wisły! Robert Gumny zdaniem arbitra sfaulował w szesnastce Gjertsena!

• Będzie też debiut w barwach Lecha. Jan Sykora zastąpił Kamila Jóźwiaka.

• Karlo Muhar wszedł w miejsce Daniego Ramireza.

• Spotkanie ogląda na żywo ponad 8 tysięcy widzów.

• Wisła próbuje odrobić stratę. Z lewej flanki wrzucał Angel Garcia. Gwizdek arbitra przerwał akcję. Sfaulowany został Filip Bednarek.

• Dusan Lagator wszedł w miejsce Damiana Michalskiego.

• Hubert Adamczyk zameldował się na murawie w miejsce Mateusza Szwocha.

• Djordje Crnomarković zastąpił Thomasa Rogne.

• Alan Czerwiński wszedł w miejsce Tymoteusza Puchacza.

• Dani Ramirez uderzał po podaniu Jakuba Kamińskiego. Futbolówka poleciała wyraźnie ponad bramką.

• Wisła mogła szybko odpowiedzieć. Mateusz Szwoch uderzył głową z kilku metrów, ale skiksował.

• Znakomite dalekie podanie Jakuba Modera w pole karne. Do piłki na jedenastym metrze wyskoczył Jakub Kamiński i uderzeniem głową przelobował golkipera Wisły!

• GOOOOOOOOOOOOOL! JAKUB KAMIŃSKI! 2:1 DLA LECHA!

• Torgil Gjertsen zameldował się na boisku w miejsce Dawida Kocyły.

• Patryk Tuszyński wszedł w miejsce Cilliana Sheridana.

• Damian Michalski główkował po rzucie rożnym. Futbolówka poszybowała ponad bramką.

• Wisła próbowała odpowiedzieć. Uderzenie Mateusza Szwocha zostało zablokowane przez Thomasa Rogne.

• Pedro Tiba wszedł z piłką w pole karne i dostarczył ją do Mikaela Ishaka. Szwed precyzyjnie uderzył w kierunku dalszego słupka. Kolejorz doprowadził do remisu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! MIKAEL ISHAK!

• Damian Michalski został napomniany żółtą kartką.

• Zmiana w Kolejorzu. Jakub Kamiński wszedł w miejsce Michała Skórasia.

• Mikael Ishak nie miał łatwej pozycji, ale oddał strzał z dziesięciu metrów. Broni Krzysztof Kamiński.

• Tymoteusz Puchacz po składnej akcji Lecha uderzył z czternastu metrów. Ponad poprzeczką.

• Dawid Kocyła zakończył kontratak Wisły celnym uderzeniem. Z dziesięciu metrów trafił jednak prosto w Filipa Bednarka.

• Gramy! Druga polowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Wisła Płock prowadzi przy Bułgarskiej 1:0!

• Mikael Ishak trącił piłkę po dograniu Daniego Ramireza! Futbolówka odbiła się od slupka!

• Mateusz Szwoch został napomniany żółtą kartką.

• Dwie minuty doliczył do pierwszej części gry Tomasz Kwiatkowski.

• Niesamowite! Mikael Ishak uratowal Lecha przed stratą drugiego gola! Szwed wybił piłkę wślizgiem z linii bramkowej po strzale głową Damiana Zbozienia.

• Silne uderzenie Roberta Gumnego z dystansu. Piłka poszybowała wyraźnie ponad poprzeczką.

• Szybki kontratak Wisły. Cillian Sheridan otrzymał podanie w polu karnym i uderzył, ale trafił w Filipa Bednarka.

• Kolejorz rozgrywa piłkę, ale zbyt wolno. Defensywa Wisły jak na razie stanowi dla lechitów zaporę nie przejścia.

• Dani Ramirez z rzutu wolnego uderzył bezpośrednio na bramkę, ale trafił w mur. Po pół godzinie gry Wisła Płock mimo przewagi gospodarzy prowadzi 1:0.

• Lech mógł wyrównać! Pedro Tiba strzelił ze skraju pola karnego. Krzysztof Kamiński odbił futbolówkę na słupek!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Thomas Rogne. Piłka poszybowała metr nad bramką Kamińskiego.

• W odpowiedzi akcja przyjezdnych. Strzał Dawida Kocyły z pola karnego minął światło bramki.

• Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Kamilu Jóźwiaku. Piłka dotarła do będącego w polu karnym Jakuba Moder. Strzał lechity został zablokowany.

• Paweł Żuk wszedł w miejsce Jakuba Rzeźniczaka.

• Mateusz Szwoch z jedenastu metrów uderzył mocno w środek bramki, a Filip Bednarek rzucił się w lewy róg! Nafciarze obejmują sensacyjne prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ SZWOCH! 1:0 DLA WISŁY PŁOCK!

• Rzut karny dla Wisły Płock! Sheridan uderzał głową, a piłka trafiła w rękę Lubomira Satki.

• Jakub Rzeźniczak zgłosił trenerowi kontuzję. Najpewniej będzie potrzebna zmiana.

• Dośrodkowanie Jakuba Modera w pole karne. Futbolówka w rękawicach Krzysztofa Kamińskiego.

• Jakub Moder trafił z rzutu wolnego mur. Za chwilę jeszcze jedno dogranie w pole karne Wisły. Pewna interwencja Krzysztofa Kamińskiego.

• Kolejorz spokojnie rozgrywa piłkę. Niedokładne podanie Pedro Tiby i strata.

• Pomocnik Lecha ucierpiał w tej sytuacji. Chwila przerwy w grze.

• Michał Skóraś przewrócił się w polu karnym. Tomasz Kwiatkowski nie dopatrzył się przewinienia. Gramy dalej.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie w Poznaniu już się rozpoczęło!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

• Lech i Wisła Płock nie odniosły zwycięstwa w pierwszej kolejce. Dzisiaj będą miały zatem szansę zdobyć pierwszy komplet punktów w sezonie 2020/21. Przed tygodniem lepszy rezultat osiągnęli płocczanie, którzy zremisowali ze Stalą Mielec 1:1. Kolejorz natomiast przegrał z Zagłębiem Lubin 1:2. Podopieczni Dariusza Żurawia osłodzili sobie tę porażkę zwycięstwem w el. Ligi Europy z FK Valmierą 3:0.

• Podstawowa jedenastka Wisły Płock:

• Oto wyjściowy skład Lecha Poznań:

• Lech Poznań na zakończenie 2. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań podejmie Wisłę Płock. Kolejorz na inaugurację sezonu uległ w Lubinie Zagłębiu i przed własną publicznością będzie chciał się zrehabilitować za ligowy falstart. Początek spotkania o godz. 17:30. Witamy w relacji LIVE!

msz

Lech Poznań podejmie Wisłę Płock w spotkaniu kończącym drugą kolejkę PKO Ekstraklasy ©Grzegorz Dembinski / Polska Press

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. Niedzielę w PKO Ekstraklasie kończymy meczem w Poznaniu, gdzie Lech podejmie Wisłę Płock. Oba zespoły w 1. kolejce nie odniosły zwycięstw i dzisiaj powalczą o pierwszy komplet punktów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE

Na zakończenie 2. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań podejmuje Wisłę Płock. Oba zespoły nie odniosły zwycięstwa w pierwszej kolejce i dzisiaj będą miały szansę zdobyć pierwszy komplet punktów w sezonie 2020/21. Przed tygodniem lepszy rezultat osiągnęli goście, którzy zremisowali ze Stalą Mielec 1:1. Kolejorz natomiast, mimo niezłej postawy, przegrał z Zagłębiem Lubin 1:2.

Podopieczni Dariusza Żurawia osłodzili sobie tę porażkę przekonującym zwycięstwem w el. Ligi Europy z FK Valmerią 3:0 i do dzisiejszego starcia przystępują w lepszych humorach i z dużymi nadziejami na zwycięstwo. - Myślę, że mecz z Wisłą może wyglądać dość podobnie do tego z Valmierą. My będziemy prowadzić grę, tak jak ma to miejsce w wielu naszych spotkaniach i musimy robić to cierpliwie, doprowadzać do stwarzania sobie sytuacji i próbować je wykorzystywać. Przy tym wszystkim nie możemy też zapominać o czujności w obronie, bo Wisła z pewnością nastawi się na grę z kontry i nie możemy dać się w ten sposób zaskoczyć - przestrzega Jakub Moder w rozmowie z oficjalną stroną klubową Lecha. Czy przewidywania pomocnika Lecha okażą się trafne? Przekonamy się już dzisiaj.

Nie zagrają w meczu Lech - Wisła Płock:
"Kolejorz" bez Mickeya van der Harta (uraz). Zadebiutować może za to Jan Sykora. Przyjezdni w dalszym ciągu bez Rafała Wolskiego (uraz).

Mecz Lech Poznań - Wisłą Płock TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Rafał Wolski – Maciej Murawski, reporterami z murawy będą Michał Wodziński i Mariusz Wróblewski. Mecz w internecie w aplikacji Player+ i nc+ GO. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy od godziny 17:30.