Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. W oczekiwaniu na...

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. W oczekiwaniu na zachwyty. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 2. kolejka
2019-07-26 20:30

Lech Poznań

4

Wisła Płock

0

• Koniec meczu! Lech gromi Wisłę Płock 4:0. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Kolejorza!

• Pedro Tiba wyłożył piłkę duńskiego snajperowi i bezradny Bartłomiej Żynel po raz czwarty wyciąga futbolówkę z bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za pogrom! Christian Gytkjaer!

• Perfekcyjnie wykończenie Kamila Jóźwiaka! Skrzydłowy wpadł w pole karne i mocnym strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza Wisły!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Jóźwiak dobija Wisłę Płock!

• Bartłomiej Żynel końcówkami palców odbija piłkę nad poprzeczkę!

• Djordje Crnomarković wylatuje z boiska. Stoper Lecha ogląda drugą żółtą kartkę.

• Dobre uderzenie Mateusza Szwocha! Piłka przeleciała tuż nad bramką Lecha Poznań!

• Filip Marchwiński zmienia Darko Jevticia i zmiany w obu drużynach zostały wykorzystane.

• Jakub Rzeźniczak mocno ucierpiał przy starciu z rywalem i opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Cezary Stefańczyk.

• Piotr Tomasik opanował piłkę na 5 metrze od bramki, ale nie zdołał oddać strzału!

• Darko Jevtić wykłada piłkę Duńczykowi, który pewnie wykorzystuje sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer podwyższa prowadzenie!

• Ricardinho zmienia Oskara Zawadę.

• Christian Gytkjaer nie trafia w światło bramki z kilku metrów!

• Żółtą kartką ukarany jeden z członków sztabu szkoleniowego Wisły Płock, a dokładnie Krzysztof Sobieraj. Jarosław Przybył zadziałał według nowych zasad, które funkcjonują od tego sezonu.

• Znakomita akcja gospodarzy, która kończy się niecelnym uderzeniem Roberta Gumnego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Zmiana w ekipie Kolejorza. Paweł Tomczyk opuszcza murawę, a pojawia się Christian Gytkjaer.

• Potężna bomba Dominika Furmana! Piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką! Ale to byłby piękny gol!

• Dobry strzał Oskara Zawady! Zabrakło bardzo niewiele!

• Duży błąd w defensywie Jakuba Rzeźniczaka, co próbował wykorzystać Kamil Jóźwiak. Strzał skrzydłowego Lecha został jednak zablokowany.

• Wstrzelenie piłki przez Piotra Tomasika. Thomas Rogne przejmuje jednak piłkę i wybija ją daleko od bramki.

• Wracamy do Poznania! Czas na drugą część meczu!

• Koniec pierwszej części meczu. Lech Poznań wygrywa 1:0 i zdecydowanie na to zasługuje! Czekamy na drugie 45 minut!

• Strzał głową Oskara Zawady! Piłka ląduje w rękawicach bramkarza Lecha!

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Mickey van der Hart spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Co teraz się wydarzyło! Wołodymyr Kostewycz dograł idealną piłkę, a Darko Jevtić uderza w poprzeczkę! To powinno być 2:0!

• Teraz swojego szczęścia próbował Olaf Nowak. Od bramki zacznie Lech, gdyż strzał napastnika Wisły pozostawił wiele do życzenia.

• Robert Gumny uderza z dystansu, jednak piłka poszybowała w trybuny.

• Zmiana w drużynie Wisły Płock. Titas Milasius dostaję wędkę, a na murawie pojawia się Olaf Nowak.

• Indywidualna akcja Tymoteusza Puchacza, którą skrzydłowy Lecha kończy niecelnym strzałem.

• Seria dośrodkowań w pole karne Lecha. Defensywa Lecha zażegnuje jednak niebezpieczeństwo.

• Darko Jevtić dośrodkował w pole karne, ale Paweł Tomczyk nie dopadł do piłki.

• Kamil Jóźwiak zostaje ukarany żółtą kartką.

• Tymoteusz Klupś znoszony z boiska na noszach. W jego miejsce pojawia się Tymoteusz Puchacz. Życzymy zdrowia!

• Bardzo brzydko wyglądająca kontuzja Tymoteusza Klupsia. Niestety, ale młody zawodnik Lecha raczej zakończy swój występ.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewny strzał Darko Jevticia!

• Rzut karny! Paweł Tomczyk został sfaulowany przez Bartłomieja Żynela! Duży błąd bramkarza Wisły Płock!

• Thomas Rogne oddaje dobry strzał głową! Zabrakło bardzo niewiele, a otworzyłby wynik tego meczu!

• Damian Rasak za dyskusje z arbitrem również zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Djordje Crnomarković zachował się bardzo dziwnie. Walcząc o piłkę wymierzył cios łokciem rywalowi! Ma dużo szczęścia, że skończyło się to tylko żółtą kartką!

• Pierwsza groźna okazja w tym meczu! Alan Uryga doszedł do dośrodkowania i z 5 metrów trafia w bramkarza rywali.

• Jarosław Przybył używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawie, a kibice głośno odśpiewują hymn Lecha Poznań!

• Wisła Płock swój pierwszy mecz w tym sezonie również zremisowała. Nafciarze mają jednak duży problem z wygrywaniem grając przeciwko Lechowi Poznań. Przy Bułgarskiej drużyna z Płocka jeszcze nigdy nie wygrała. Czy może dzisiaj przełamią fatalną serię?

• Lech inauguruje sezon 2019/2012 przy ul. Bułgarskiej. W pierwszej kolejce Kolejorz grał z Piastem Gliwice. Tamten mecz zakończył się remisem 1:1. Czy dzisiaj uda im się zdobyć 3 punkty?

• Dobry wieczór Państwu! Już za kilka chwil usłyszymy pierwszy gwizdek przy Bułgarskiej w Poznaniu. Lech Poznań zakończy piątkowy wieczór z PKO Ekstraklasą grając przeciwko Wiśle Płock! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartosz Głąb

Lech - Wisła Płock LIVE! W oczekiwaniu na zachwyty

Lech - Wisła Płock LIVE! W oczekiwaniu na zachwyty ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. W 2. kolejce PKO Ekstraklasy Lech Poznań podejmie na własnym obiekcie Wisłę Płock. To będzie pierwszej oficjalne spotkanie "Kolejorza", na własnym stadionie po rewolucji kadrowej, jaka miała miejsce latem. Kibice liczą, że przy Bułgarskiej ich ulubieńcy zaprezentują się wreszcie na miarę oczekiwań. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE

Drużynę Lecha czeka dzisiaj niełatwe zadanie. Do Poznania przyjeżdża Wisła Płock, która całkiem nieźle zaprezentowała się w 1. kolejce rozgrywek przeciwko Górnikowi Zabrze. Mecz zakończył się remisem 1:1, ale przez większą część spotkania to "Nafciarze" spisywali się lepiej, a prym wiódł oczywiście Dominik Furman, który zdobył nawet bramkę dającą prowadzenie swojemu zespołowi - z rzutu karnego.

W drużynie z Płocka przed sezonem nie zdołało wyleczyć się kilku kluczowych graczy. Przede wszystkim mowa tu o Ricardinho i Jarosławie Fojucie, którzy mają stanowić o sile jedenastki. Ricardinho w zeszłym sezonie w barwach Wisły zdobył dziesięć bramek co było najlepszym wynikiem strzeleckim w całej drużynie. Natomiast Jarosław Fojut poprzednie cztery lata spędził w Pogoni Szczecin, w której był ostoją defensywy.

Oglądaj mecz Lech Poznań - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Jeśli chodzi o Lecha Poznań, ten również dobrze zaprezentował się w meczu wyjazdowym z Piastem Gliwice. Tyle że rywal był zmęczony po batalii w eliminacjach Ligi Mistrzów z BATE Borysów. Rewolucja kadrowa w Poznaniu na razie przynosi pożądane rezultaty (vide debiuty Mickeya van der Harta czy Karlo Muhara), jednak nie wiadomo, czy drużyna naprawdę odpali i wróci na szczyt PKO Ekstraklasy.

W zeszłym sezonie oba zespoły zmierzyły się ze sobą dwukrotnie i oba spotkania wygrał Lech. Najpierw jeszcze w lipcu zeszłego roku w Płocku "Kolejorz" wygrał 2:1 po bramkach Łukasza Trałki i Pedro Tiby. Jedyne trafienie dla Wisły zanotował Merebaszwili. Natomiast jesienią w drugiej połowie listopada w Poznaniu drużyna Lecha ponownie wygrała 2:1, po trafieniach Darko Jevtića i Christiana Gytkjeara. Wtedy kontaktową bramkę dla "Nafciarzy" zdobył Damian Szymański.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Lech Poznań - Wisła Płock?

Przewidywane składy na mecz Lech Poznań - Wisła Płock
Lech Poznań: van der Hart - Gumny, Crnomarković, Rogne, Kostewycz - Jóźwiak, Tiba, Jevtić, Muhar, Amaral - Tomczyk;
Wisła Płock: Żynel - Rzeźniczak, Marcjanik, Uryga, Tomasik - Merebaszwili, Furman, Szwoch, Rasak, Stevanović - Zawada.

Nie zagrają:
Lech Poznań: Letniowski (kontuzja);
Wisła Płock: Adamczyk, Angielski, Fojut, Ricardinho (kontuzje), Garcia (?).

Forma w ostatnich meczach:
Lech Poznań:
Piast Gliwice - Lech Poznań 1:1 (PKO Ekstraklasa)
Lech Poznań - Spartaks Jurmala 4:1 (Mecz towarzyski)
Lech Poznań - GKS Tychy 3:1 (Mecz towarzyski)
Lech Poznań - SBV Vitesse 2:0 (Mecz towarzyski)
Lech Poznań - FC Midtjylland 2:1 (Mecz towarzyski)

Wisła Płock:
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:1 (PKO Ekstraklasa)
Wisła Płock - Odra Opole 1:0 (Mecz towarzyski)
Wisła Płock - GKS Tychy 4:2 (Mecz towarzyski)
Wisła Płock - Raków Częstochowa 1:4 (Mecz towarzyski)
Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 3:1 (Mecz towarzyski)

Sędzia - Jarosław Przybył (Kluczbork)

Mecz Lech Poznań - Wisła Płock TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 2. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań - Wisła Płock od 20:25 przeprowadzi TVP Sport HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 3 HD i CANAL+ 4K Ultra HD. Dla TVP mecz prosto ze stadionu w Poznaniu skomentują Szymon Borczuch i Robert Podoliński. Dla CANAL+ skomentują Adam Marchliński i Tomasz Wieszczycki. Studio przedmeczowe w TVP rozpocznie się o 19:35, a gośćmi Mariusza Jankowskiego będą Andrzej Strejlau i Maciej Szczęsny, natomiast studio SuperPiątku rozpocznie się o 20:00, a poprowadzą je Żelisław Żyżyński i Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.