Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

1

Zagłębie Lubin

2

• Koniec meczu! Lech Poznań przegrywa drugi mecz z rzędu i to drugi raz 1:2!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Duńczyk lobuje bramkarza....piętą! Niczym Ibrahimović!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za trafienie! Christian Gytkjaer!

• Rok Sirk zmienia Patryka Szysza. To ostatnia zmiana tego meczu,

• Jakub Tosik ogląda żółtą kartkę.

• Amir Suljić zmienia Filipa Starzyńskiego.

• Dominik Hładun spokojnie broni strzał rywala. Nie miał żadnych problemów.

• Centymetrów zabrakło, żeby Pedro Tiba wpakował piłkę do bramki!

• Wołodymr Kostewycz wchodzi w miejsce Jakuba Kamińskiego.

• Christian Gytkjaer ukarany żółtą kartką.

• 12417 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Bułgarskiej.

• Katastrofalna postawa defensywy Lecha. Damjan Bohar miał przed sobą tylko bramkarza rywala i spokojnie wykorzystał tą sytuację.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar podwyższa prowadzenie Zagłębia!

• Jakub Moder ukarany żółtą kartką.

• Wchodzi także Pedro Tiba, który zmienia Mateusza Skrzypczaka.

• Podwójna zmiana w Lechu. Filip Marchwiński wchodzi w miejsce Joao Amarala.

• Jakub Moder świetnie uderzył z rzutu wolnego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Serpentyny zostały zebrane. Sędzia wznawia grę.

• Damian Oko nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Łukasz Poręba.

• Mecz znowu został przerwany. Kibice Lecha wypuścili na murawę salwę serpentyn.

• Kamil Jóźwiak posłał piłkę w trybuny. Nieudany strzał zawodnika Lecha.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Poziom gry nie porywa, ale Zagłębie Lubin zdołało wykorzystać swoją okazję i prowadzi w Poznaniu!

• Piłka spadła na głowę Kamila Jóźwiaka, który posyła ją wysoko nad bramką.

• Lubomir Guldan w ostatniej chwili wybija na rzut rożny. Na piłkę czekał już Christian Gytkjaer .

• Sędzia dolicza aż 6 minut. Patrząc jednak na poziom tego spotkania nie zapowiada się na ciekawy doliczony czas gry.

• Świetne uderzenie Joao Amarala! Piłka minimalnie minęła okienko bramki Zagłębia!

• Mickey van der Hart odprowadził wzrokiem piłkę zagraną przez Alana Czerwińskiego.

• Damian Oko uderza niecelnie!

• Świetna interwencja defensora gości! Christian Gytkjaer powstrzymany.

• Sędzia słuchał jeszcze podpowiedzi z wozu VAR, ale ostatecznie Zagłębie może cieszyć się z gola!

• Zamieszanie w polu karnym Lecha i Jakub Tosik pakuję piłkę do bramki z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Tosik!

• Sędzia wznawia grę. Widoczność jest już dobra.

• Kibice Lecha uraczyli nas pokazem pirotechnicznym. Mecz został przerwany.

• Filip Starzyński po raz kolejny próbował szczęścia, ale tym razem piłka mija bramkę Lecha.

• Mickey van der Hart broni strzał Filipa Strzyńskiego. Nie ma co ukrywać, zawodnik Miedziowych uderzył zbyt lekko.

• Jakub Moder oddał bardzo dobry strzał! Piłka przelatuje minimalnie obok bramki!

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Jarosław Przybył wyprowadza oba zespoły!

• Dariusz Żuraw wypuszcza dzisiaj w bój sześciu młodzieżowców. Czy tak młody skład poradzi sobie w pojedynku z Zagłębiem Lubin?

• Oba zespoły czekają na rehabilitację. W poprzedniej kolejce Lech uległ Legii Warszawa 1:2, natomiast Zagłębie musiało uznać wyższość Pogoni Szczecin, która wygrała w Lubinie 0:1. Kto dzisiaj przypisze sobie trzy punkty?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny mecz PKO Ekstraklasy w ten piątkowy wieczór! Lech Poznań podejmuje Zagłębie Lubin, a na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

1/8
przejdź do galerii

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Glos Wielkopolski

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. Lech Poznań w piątek o godz. 20.30 podejmuje Zagłębie Lubin (relacja w Canal+ Sport). Po przegranym meczu z Legią kibice Kolejorza liczą na rehabilitację drużyny w starciu z Miedziowymi. Relacja na żywo z meczu Lech - Zagłębie w GOL24.pl!

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE

Lech Poznań po 12 kolejkach sezonu 2019/20 w 12 meczach zanotował 5 zwycięstw, 3 remisy i aż 4 porażki. Zatem już suche spojrzenie na tę statystykę pokazuje, że Kolejorz przegrywa co trzeci mecz w lidze.
Pomińmy kwestię, że w tych rozgrywkach Kolejorz nie potrafił jeszcze wygrać z rywalem z czołówki tabeli (wygrane z Wisłą Płock, ŁKS, Rakowem, Górnikiem Zabrze, Wisłą Kraków i Chrobrym Głogów w Totolotek Pucharze Polski - wszystkie z zespołami będącymi za Lechem).

12 rozegranych meczów w lidze to już praktycznie 1/3 wszystkich spotkań w tym sezonie. W poprzednich rozgrywkach "trener na lata" Ivan Djurdjević wyleciał w 14. kolejce po porażce u siebie 0:1 z Lechią Gdańsk. Wówczas bardzo krytykowany Serb po 12 meczach miał 20 punktów na koncie, czyli dwa oczka więcej, niż obecna ekipa Dariusza Żurawia. Obecny dorobek punktowy Kolejorza podsumował ostatnio Mateusz Borek w programie "Misja Futbol". Komentator Polsatu Sport bez ogródek wypowiedział się, co o tym sądzi - "Dla takiego klubu jak Lech Poznań to jest dramat".

Dobrą wiadomością dla Lecha jest powrót Pedro Tiby, który wyleczył kontuzję i jest duża szansa, że zagra w piątek przeciwko Zagłębiu Lubin. Nikt nie ma wątpliwości, że jest on jednym z kluczowych piłkarzy Kolejorza. Co prawda w ostatnim miesiącu, gdy Portugalczyk pauzował, poznaniakom udało się wygrać z Chrobrym, Górnikiem i Wisłą Kraków, ale gdy przyszło zmierzyć się z klasowym rywalem jakim jest Legia Warszawa, w środku pomocy poznańskiej drużyny była wyrwa, jak po wybuchu dużej bomby.

Jakub Moder z Karlo Muharem zdecydowanie przegrali rywalizację z Domagojem Antoliciem i Andre Martinsem, a błąd Chorwata okazał się momentem przełomowym w tym spotkaniu. Tiba co prawda też ma na sumieniu podobne zagranie w meczu z Jagiellonią Białystok, ale bez wątpienia jest szybszym, ruchliwszym i lepiej wyszkolonym technicznie piłkarzem do nieporadnego Muhara.

Zagłębie po 12 kolejkach ma o 3 punkty mniej od Lecha. W ostatniej kolejce drużyna przegrała pierwszy raz pod wodzą Martina Seveli. Sposób na Miedziowych znalazła liderująca Pogoń Szczecin, który losy meczu rozstrzygnęła już w 6. minucie.

- Koncentrujemy się na tym, co my możemy zmienić. Należy pamiętać, że my także swój ostatni mecz przegraliśmy. Można więc powiedzieć, że także nasza motywacja będzie bardzo duża. Na pewno będziemy chcieli pokazać, że spotkanie z Pogonią było tylko wypadkiem przy pracy i stać nas na grę na najwyższym poziomie - mówi pomocnik Zagłębia Bartosz Slisz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Mecz Lech - Zagłębie będzie transmitowany w telewizji. Wstęp do meczu od godz. 20:00 (program Super Piątek) w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Początek transmisji ze spotkania Lech Poznań - Zagłębie Lubin na żywo od godz. 20:25 w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz komentować będą Rafał Wolski i Maciej Murawski.

18:00 mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin na żywo