Mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ONLINE. Nie umieją grać...

Mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ONLINE. Nie umieją grać na wyjazdach. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2020-11-20 18:00

Lechia Gdańsk

3

Śląsk Wrocław

2

• Koniec spotkania! Lechia pokonała Śląsk 3:2 po świetnym meczu. Dziękujemy za uwagę.

• Schodzi Jakub Kałuziński. W jego miejsce Kristers Tobers.

• Mateusz Żukowski w miejsce Conrado.

• Omran Haydary za słabego dzisiaj Mihalika.

• Świetnie wyszła spod pressingu Lechia i buduje kolejną akcję ofensywną.

• Znowu Conrado rewelacyjnie obsłużył kolegę, tym razem Zwolińskiego. Piłka jeszcze odbiła się od słupka.

• GOOOOOOOL!!! NIESAMOWITE!! ZWOLIŃSKI NA 3:2!!

• Zmiennik Pawłowski bardzo mocno uderzył z wolnego, niezbyt dobrze spisał się mur Lechii i piłka zatrzepotała w siatce.

• GOOOOOOL!!! 2:2!! PAWŁOWSKI BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO!!

• Strzelał Pawłowski i trafił w rękę Nalepę, który stał tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka dla obrońcy Lechii.

• Rafał Makowski za Picha.

• Piotr Samiec-Talar za Praszelika.

• Ależ z impetem nabiegł na piłkę Israel Puerto. Mocne uderzenie z główki przeszło jednak nad bramką.

• Natomiast Erik Exposito pojawia się w miejsce Piaseckiego.

• Maciej Pałaszewski zmienia Sobotę.

• Bardzo przyjemnie wygląda gra Lechii po przerwie. Gdańszczanie nie boją się podawać z pierwszej piłki.

• Łukasz Zwoliński zastępuje Saiefa.

• Bartłomiej Pawłowski za Zyllę.

• Świetna akcja Lechii. Conrado idealnym podaniem prosto na stopę obsłużył Paixao, a ten sprytnym uderzeniem zdobył bramkę.

• GOOOOOOOL!! JUŻ 2:1 DLA LECHII!! FLAVIO PAIXAO!!

• Potężnie strzelał Zylla z 16 metrów i pomylił się o centymetry! Za dużo siły w to włożył zawodnika Śląska.

• Kartka dla Celebana.

• Ależ okazja dla Lechii! Po krótkim rozegraniu rożnego strzelał Flavio i fantastycznie broni z bliska Putnocky!

• Źle wybijana piłka przez Tamasa trafiła do Conrado, który kopnął mocno, płasko i pokonał Putnocky'ego.

• GOOOOOOOL!!! CONRADO WYRÓWNUJE!!

• Przyblokowany strzał Praszelika w polu karnym i będzie rzut rożny dla Śląska.

• Wrzutka Conrado prosto do Paixao, który głową uderzył jednak obok słupka bramki gości.

• Bardzo ładnie technicznie z woleja złożył się Jaroslav Mihalik, ale piłka przeszła wysoko ponad poprzeczką.

• Za słabo dorzucał piłkę Sobota z rzutu wolnego. Bez problemów wybił głową jeden z obrońców Lechii.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• W odpowiedzi Conrado, piłka po koźle wylądowała prosto w rękach golkipera wrocławian.

• Celny strzał Picha, pewnie wyłapuje to uderzenie Alomerović.

• Kenny Saief ogląda kartkę za faul.

• Ładnie mierzył Piasecki z rzutu wolnego z 25 metrów, ale przeniósł piłkę dwa metry nad poprzeczką.

• Niezłe dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale znakomicie z bramki wyszedł Matus Putnocky.

• Piasecki zablokowany i przewrócony w polu karnym.

• Strzał z dystansu w wykonaniu Waldemara Soboty, ale mocno niecelny.

• Świetne prostopadłe podanie Mateusz Praszelika, Pich uderzył bardzo mocno z dużego palca. Piłka odbiła się jeszcze od bramkarza i zatrzepotała w sieci.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA ŚLĄSKA!!! ROBERT PICH!!

• Z powietrza lewą nogą kropnął Dino Stiglec, ale na posterunku Zlatan Alomerović.

• Bartosz Kopacz ukarany żółtą kartką.

• GOL DLA ŚLĄSKA! Piasecki trafił z 6 metrów, ale opanował piłkę ręką. Bramka słusznie niezaliczona.

• Pachniało karnym dla Lechii. Jak pokazały powtórki, Mark Tamas został trafiony piłką w brzuch, tuż przy obu dłoniach.

• Lechia robi zamieszanie w polu karnym Śląska. Jarosław Kubicki nie trafił w piłkę z powietrza, po chwili strzał Kenny'ego Saiefa w nogi obrońców.

• Blisko Lechia! Po rzucie rożnym dośrodkowanie przedłużył Fabian Piasecki, następnie piłką trafiła na głowę Michała Nalepy, który pomylił się nieznacznie.

• W biegu wrzucał Rafał Pietrzak, ale trafił prosto w Piotra Celebana.

• Stara się przejąć inicjatywę Lechia, ale dobrze poczyna sobie defensywa gości.

• Początek spotkania. Od środka Śląsk.

• Trzeba zaznaczyć, że Lechia wkroczyła w dość intensywny czas. Mecz wtorkowy ma za sobą, w piątek zagra ze Śląskiem, a już w poniedziałek czeka ją ligowy wyjazd do Piasta Gliwice - to w ramach odrabiania zaległości z 10. kolejki. Śląsk w tym czasie będzie przygotowywać się do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, który zaplanowano na kolejną sobotę.

• Lechia w przerwie rozegrała zaległy mecz w Fortuna Pucharze Polski. Skromnie, bo 1:0 wyeliminowała drugoligową Olimpię Grudziądz. Trener Piotr Stokowiec zaznaczył, że wielu zawodnikom brakowało rytmu, ale i tak drużyna stanęła na wysokości zadania, co potwierdziły wszystkie najważniejsze statystyki.

• Śląsk zajmuje lepsze miejsce od Lechii, ale z delegacji rzadko przywozi zdobycz. W tym sezonie przegrał cztery razy, wygrał tylko raz. Było tak pod koniec sierpnia w meczu z Wisłą Kraków (3:1).

• Witamy! Wraca PKO Ekstraklasa i na sam początek odrobi część zaległości. W ramach 9. kolejki siódma drużyna podejmie piątą. Relacja LIVE z meczu Lechia - Śląsk w GOL24 od godziny 18:00.

Lechia - Śląsk LIVE! Wrocławianie nie umieją grać na wyjazdach

Lechia - Śląsk LIVE! Wrocławianie nie umieją grać na wyjazdach ©Pawel Relikowski / Polskapress

Mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ONLINE. PKO Ekstraklasa wraca i na sam początek odrobi część zaległości. W ramach 9. kolejki siódma drużyna podejmie piątą. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ONLINE

Lechia w przerwie rozegrała zaległy mecz w Fortuna Pucharze Polski.

W przypadku wygranej Lechia awansuje na czwarte miejsce. Śląskowi trzy punkty dadzą podium.

Oglądaj mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław:
Lechia: Makowski, Sopoćko, Kryeziu
Śląsk: Golla, Janasik, Stiglec, Musonda (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Śląsk - Lechia 1:2 (Ekstraklasa, 19.07.2020)
Śląsk - Lechia 2:2 (Ekstraklasa, 07.02.2020)

Mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Mecz na żywo pokaże Canal+ Sport. W internecie transmisja w Player+ i aplikacji Canal+. Komentują Rafał Wolski, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00 - zapraszamy!