Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Legia Warszawa

4

Jagiellonia Białystok

0

• Koniec meczu! Legia Warszawa bardzo pewnie pokonuje Jagiellonię Białystok i odskakuje na 3 punkty od Cracovii, która swój mecz rozpocznie za nieco ponad 30 minut.

• Jak to nie wpadło! Jesus Imaz miał praktycznie pustą bramkę i posłał piłkę w trybuny!

• Luquinhas świetnie dograł do wbiegającego Czecha, który pakuje piłkę do bramki! Legia gromi Jagiellonię!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart zdobywa bramkę w swoim debiucie!

• Mateusz Praszelik zmienia Pawła Wszołka.

• William Remy zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając piłkę daleko od pola karnego.

• Arvydas Novikovas świetnie dograł w pole karne i Tomas Pekhart minimalnie minął się z piłką.

• Martin Pospisil zagrywa prosto w ręce Radosława Majeckeigo.

• Piłka odbija się od ręki Marko Vesovicia, ale gwizdek Mariusza Złotka milczy.

• Paweł Wszołek spokojnie minął rywala, ale jego podanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją William Remy pojawia się na boisku, a zmienia Igora Lewczuka.

• 21340 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3.

• Żegnany gromkimi brawami Jose Kante opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się debiutujący w Ekstraklasie Tomas Pekhart.

• Jose Kante pakuje piłkę do bramki, ale sędzia wskazuje, że był spalony.

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał głową Imaza.

• Jesus Imaz dał się wyprzedzić Marko Vesoviciowi. Hiszpan mógł wyjść sam na sam z Majeckim.

• Michał Karbownik faulowany pod polem karnym gości.

• Arvydas Novikovas dogrywa bardzo mocno, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania.

• Przemysław Mystkowski melduje się na murawie w miejsce Bartłomieja Wdowika.

• Ogromne zamieszanie w polu bramkowym Jagiellonii! Jose Kante cudem wepchnął piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante po raz drugi!

• Bogdan Tiru fauluje rozpędzonego Luquinhasa i Legia ma rzut wolny pod polem karnym rywala!

• Radosław Majecki świetnie odbija strzał rywala! Mimo, że ma dzisiaj mało pracy to jest bardzo czujny.

• Novikovas huknął z dystansu, ale świetnie broni Iliev.

• Czas na drugie 45 minut!

• Na murawę po przerwie nie wrócił też Tomas Prikryl. Zmienił go Juan Camara.

• Ariel Borysiuk notuje debiut w barwach Jagiellonii na stadionie, w którym wychował się piłkarsko. Zmienia Jakova Puljicia.

• Koniec pierwszej połowy! Legia kontroluje przebieg meczu i zasłużenie prowadzi z Jagiellonią.

• Arvydas Novikovas popędził prawym skrzydłem, uderzył z ostrego kąta i posłał piłkę daleko od bramki.

• Kolejna znakomita akcja gospodarzy! Wszołek wyłożył piłkę Jose Kante, który trafił prosto w bramkarza Jagi.

• Paweł Wszołek popisał się szybkością, popędził lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

• Indywidualna akcja Novikovasa zakończona zablokowanym strzałem Litwina.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny. Legia wraca do konstruowania akcji.

• Jesus Imaz sfaulowany w pobliżu pola karnego Legii. Będzie szansa na dośrodkowanie.

• Znakomite dośrodkowanie Novikovasa, prosto na głowę Jose Kante! Gwinejczyk pewnym strzałem pokonuje bramkarza Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante zdobywa bramkę!

• Jakov Puljić ukarany żółtą kartką.

• Jose Kante na spalonym. Tym samym Legia traci szansę na gola.

• Świetne uderzenie Arvydasa Novivkoasa i jeszcze lepsza interwencja Dejana Ilieva!

• Arvydas Novikovas świetnie urwał się prawym skrzydłem, dograł w pole karne, ale piłkę wyłapał bramkarz Jagiellonii.

• Świetne prostopadłe podanie Vesovicia do Novikovasa, który próbował wycofać piłkę do Luquinhasa. Brazylijczyk nie zdołał jednak opanować futbolówki.

• Legia na razie spokojnie kontroluje przebieg meczu, jednak nie ma to przełożenia na sytuacje bramkowe.

• Igor Lewczuk świetnie powstrzymuje atak Jagiellonii.

• Jose Kante świetnie wstrzelił piłkę w pole karne, ale Ivan Runje zdoał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Czarnogórzec huknął z dystansu, piłka odbiła się Tomasa Prikryla i zmyliła bramkarza Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Vesović otwiera wynik meczu!

• Bardzo dobra akcja gospodarzy! Arvydas Novikovas uderzył ze skraju 16, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

• Paweł Wszołek wstrzelił piłkę przed bramkę, ale Jose Kante nie zdołał jej skierować do siatki!

• Mariusz Złotek używa gwizdka po raz pierwszy!

• Kibice Legii odśpiewują Sen o Warszawie a to oznacza, że zawodnicy obu druzyn zaraz pojawią sie na murawie!

• Głównym arbitrem spotkania Legia - Jagiellonia będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

• Rezerwowi Jagiellonia: Damian Węglarz, Dawid Szymonowicz, Ariel Borysiuk, Jakub Wójcicki, Juan Camara, Maciej Makuszewski, Przemysław Mystkowski, Karol Struski, Martin Kostal.

• Rezerwowi Legia: Radosław Cierzniak, Inaki Astiz, Paweł Stolarski, William Remy, Mateusz Praszelik, Andre Martins, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart.

• Zero bramek strzelonych, trzy stracone i to w meczu z (wydawałoby się) dołującą Wisłą Kraków - oto dorobek Jagiellonii Białystok z pierwszych dwóch meczów rundy wiosennej. Ekipa z Podlasia miała walczyć o najwyższe cele, a nie łapie się obecnie do czołowej ósemki.

• Legionistów na Łazienkowskiej nie jest łatwo pokonać. Zespół z Warszawy nie przegrał u siebie od siedmiu spotkań, a na przestrzeni całego sezonu jedynie dwukrotnie uznawał wyższość rywali.

• Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie dojdzie do konfrontacji pomiędzy Legią, a Jagiellonią Białystok. Początek spotkania o godzinie 17:30. Witamy w relacji LIVE!

TD, MA, red

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anatol Chomicz

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE. W sobotę Legia Warszawa zagra kolejny mecz ligowy, tym razem z Jagiellonią Białystok. Relacja na żywo z meczu Legia - Jagiellonia live od godz. 17.30 w GOL24.pl!

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ONLINE

Dwa pierwsze mecze po przerwie zimowej na papierze powinny być dla Legii łatwe. Tymczasem beniaminkowie sprawili Wojskowym spore problemy. ŁKS przy Łazienkowskiej wygrywał, ale ostatecznie poległ 1:3. Raków urwał im z kolei punkt, remisując 2:2. A gdyby zespół z Częstochowy nie zmarnował rzutu karnego, mógł nawet pokusić się o wygraną.

- Wszyscy spodziewają się łatwych zwycięstw, ale ekstraklasa wielokrotnie już pokazywała, że w tej lidze naprawdę każdy może wygrać z każdym. Jesteśmy najlepszą drużyną w stawce, ale jeśli nie będziemy maksymalnie skoncentrowani, z nikim nie będzie łatwo - podkreśla chorwacki pomocnik Legii Domagoj Antolić.

W zimowym okienku transferowym Legia straciła najlepszego strzelca Jarosława Niezgodę. Odeszli też Cafu (Olympiakos) i Dominik Nagy (wypożyczenie do Panathinaikosu). Czy uda ich się bez problemu zastąpić? - Trudno powiedzieć. Zawodnicy, którzy odeszli, mieli dużą jakość. Sam Jarek Niezgoda strzelił jesienią 14 goli. Kiedy traci się takiego napastnika, nigdy nie jest łatwo go zastąpić. Ale mamy Jose Kante, do klubu przyszedł też Tomas Pekhart. Mam nadzieję, że udanie wyręczą Jarka w zdobywaniu bramek - podkreśla 29-latek.

W poprzednich dwóch wiosennych spotkaniach Jagiellonia przegrała 0:3 z Wisłą Kraków i zremisowała 0:0 z Koroną Kielce. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyniki mogły być lepsze, ale tego, co było, już nie zmienimy - mówi Taras Romanczuk, kapitan Jagiellonii. - Musimy skupić się na sobie i na tym, co przed nami. Przegraliśmy z Wisłą, która obecnie jest dużo lepszym zespołem, niż jesienią. Przed nami kolejny rywal, który jest ze znacznie wyższej półki. Legię trzeba szanować, ale nie możemy się bać. Wiemy już, jak smakują mecze przy Łazienkowskiej. W szatni mamy zawodników, którzy wygrywali na Legii. Jeżeli zagramy tak, jak w ostatnim meczu, ale dorzucimy do tego skuteczność, powinno być dobrze - dodaje.

- Chciałbym, żebyśmy przeciwko Legii zagrali z taką jakością, jak przeciwko Koronie, ale jednocześnie mecz zakończył się lepszym rezultatem. Potyczka z Koroną jest już historią, skupiamy się na spotkaniu z Legią i walce o trzy punkty. Musimy zagrać z chłodną głową i gorącym sercem. To nie pierwszy raz, kiedy Jagiellonia zagra przeciwko Legii, dlatego wierzę, że drużyna pokaże się z dobrej strony - mówi trener Jagi Iwajło Petew.

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Mecz Legia - Jagiellonia będzie transmitowany w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD oraz w TVP Sport. Przedmeczowe studio w TVP Sport rozpocznie się o godz. 16:30, a w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD o godz. 17:25. Mecz w TVP skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Strejlau, a w Canal+ Rafał Wolski i Maciej Murawski.

A gdzie oglądać mecz Legia - Jagiellonia w internecie? Stream online dla abonentów Canal+ dostępny będzie na stronie Canal+ Sport ONLINE, a płatny w serwisie Player.pl. Mecz dostępny będzie również za darmo online na sport.tvp.pl.

17:30 mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok live
Canal+ Sport
Canal+ Sport 3
Canal+ 4K Ultra HD
TVP Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok live tradycyjnie w GOL24.pl!