Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ligowi potentaci walczą o powrót do żywych

PKO Ekstraklasa, 8. kolejka
2018-09-16 18:00

Legia Warszawa

1

Lech Poznań

0

• Legia wygrywa to spotkanie i nie ma co ukrywać w 100% na to zasłużyło. Mecz jak na "hit kolejki" stał na niskim poziomie, ale to jest piekielnie ważne zwycięstwo dla Mistrza Polski!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Maciej Gajos huknął z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała w trybuny!

• Maciej Gajos został sfaulowany przez swojego rywala! Lech będzie miał przed sobą szansę na wyrównanie!

• Andre Martins ukarany żółtą kartką.

• Aż 6 minut doliczone, a Andre Martins zmienia Damagoja Antolicia.

• Ależ mało brakowało, a Tomczyk wyszedłby sam na sam z bramkarzem! Tylko spokój Jędrzejczyka uratował teraz Legię!

• Seria dośrodkowań przez graczy Lecha. Wszystkie zostały jednak wyłapane przez Cierzniaka.

• Dobra wymiana podań z pierwszej piłki przez zawodników Legii, ale Kucharczyk był na spalonym.

• Cudowna interwencja Wietestki! Środkowy obrońca Legii idealnie "wyczyścił" atak Lechitów!

• Paweł Stolarski znakomicie obsłużył Radovicia, który zakręcił defensorem rywala i uderzył na bramkę! Gdyby nie bardzo dobra interwencja Putnockiego to mielibyśmy 2:0 dla Legii!

• Michał Kucharczyk mógł wykorzystać duży błąd defensywy gości! Jego strzał minął jednak bramkę Putnockiego.

• Lech nadal nie ma w tym meczu celnego strzału... kibice na pewno nie będą zadowoleni.

• Dimitris Goutas wchodzi w miejsce Thomasa Rogne!

• 26264 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadiony przy Łazienkowskiej 3.

• Na boisku pojawia się dawno niewidziany Miroslav Radović! Doświadczony pomocnik zmienia Sebastiana Szymańskiego.

• Jose Kante zmienia, bardzo mocno przeciętnego dzisiaj Carlitosa.

• Bardzo dobra akcja Legii. Stolarski wypuścił w bój Kucharczyka, któremu zabrakło jednak trochę dokładności, żeby dobrze obsłużyć Carlitosa.

• Pedro Tiba urwał się defensorom Legii, tylko że jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Na murawie melduje się również Maciej Gajos, który zmienia Łukasza Trałkę.

• Podwójna zmiana w Lechu. Darko Jevtić zmieniony przez Pawła Tomczyka.

• Co za błąd Stolarskiego! Boczny obrońca Legii nie trafił w piłkę, co pozwoliło Trałce wyjść sam na sam z Cierzniakiem. Szybciej do futbolówki dobiegł jenak bramkarz gospodarzy.

• Był rzut karny dla Legii?

• Bardzo dobra akcja Szymańskiego! Kucharczyk dostał piłkę na 17 metrze, ale jego strzał został zablokowany.

• Daniel Stefański po bardzo dogłębnej analizie systemem VAR odwołuje swoją decyzję! Karnego nie ma!

• Rzut karny dla Legii! Dominik Nagy faulowany przez Thomasa Rogne!

• Co tu się teraz wydarzyło! Cafu z bardzo bliskiej odległości trafia w poprzeczkę! Legia zaczęła drugą połowę z wysokiego C!

• Zamieszanie w polu karnym Lecha! Strzał Szymańskiego sprzed pola karnego został jednak zablokowany!

• Goście rozpoczęli drugie 45 minut od środka!

• Może Legia nie gra dzisiaj bardzo dobrze, ale zdecydowanie zasługuje na te prowadzenia. Już same statystki przemawiają na korzyść gospodarzy 6:4 w strzałach 2:0 w celnych. Czekamy na to co wydarzy się po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Joao Amaral wyszedł sam na sam z Cierzniakiem! Zawodnik Lecha fatalnie jednak marnuje 1000% okazję!

• Bardzo dobra, indywidualna akcja Pedro Tiby! Nie udało mu się jednak zachować piłki w boisku.

• Paweł Stolarski nie pozwala dzisiaj poszaleć Kamilowi Jóźwiakowi. Bardzo dobra gra obrońcy Legii.

• Radosław Cierzniak wychodzi poza pole karne i ratuje swój zespoł przed stratą bramki!

• Carlitos długo walczył o piłkę z zawodnikiem Lecha. Gdy udało mu się wygrać ten pojedynek to futbolówka opuściła plac gry.

• Cudowne prostopadłe podanie Szymańskiego! Dominik Nagy wyprzedził obrońców, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy otwiera wynik tego meczu!

• Strzał Carlitosa był bardzo niecelny. Od bramki zacznie Putnocky.

• Dominik Nagy bardzo dobrze wywalczył piłkę, wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Tragiczne dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. Piłka poszybowała w trybuny.

• Artur Jędrzejczyk po raz kolejny doszedł do strzału! Tym razem piłka poszybowała kilka metrów nad bramką.

• Piękna oprawa kibiców Legii Warszawa.

• Co ciekawe do notesu sędziego trafił również Artur Jędrzejczyk. Posypały się kary indywidualne na początku tego meczu...

• Vernon De Marco również ukarany żółtym kartonikiem.

• Co teraz się dzieje na boisku! Carlitos i Tiba starli się ze sobą, a po chwili zabrały się wszyscy zawodnicy, którzy znajdują się na murawie! Legionista został ukarany żółtą kartką.

• Christian Gytkjaer był bardzo bliski zdobycia bramki! Jóźwiak wyłożył mu piłkę, a Duńczyk nie trafił w bramkę z 5 metrów!

• Kolejne już dośrodkowanie w pole karne Lecha. Tym razem jednak Artur Jędrzejczyk był na spalony,

• Cafu huknął z dystansu, ale na posterunku stał Matus Putnocky.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego! Zabrakło centymetrów, a Jędrzejczyk wpakowałby piłkę do bramki!

• Daniel Stefański gwiżdże po raz pierwszy! Czas na wielkie widowisko!

• Legia wystąpi dzisiaj w specjalnych koszulkach, którymi uhonorują 100 rocznicę niepodległości naszego kraju!

• Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery zwycięstwa Legii i tylko jedna wygrana Kolejorza. Czy Wojskowi podtrzymają dobrą statystykę w meczach z największym rywalem?

• Maciej Makuszewski znowu niestety leczy kontuzję. Reprezentant Polski w ostatnich miesiącach ma bardzo dużo pecha, gdyż za każdym jak zaczyna wchodzić na wysoki poziom to uraz hamuje jego rozwój..

• Na ławce Legii zasiądzie dzisiaj Andre Martins. Nowy nabytek Mistrza Polski będzie miał okazję na debiut. Szkoleniowiec Wojskowych twierdzi, że Portugalczyk jest gotowy do gry!

• W bramce Legii nadal możemy zauważyć nazwisko Radosława Cierzniaka. Dla wielu może być to zaskoczenie, chociaż nie ma co ukrywać, że Ricardo Sa Pinto bardzo wierzy w byłego bramkarza Dundee United

• Nikt nie odbiera, że zarówno Legia jak i Lech to dwie wielkie piłkarskie marki. Z formą są jednak na sporym zakręcie, więc dzisiaj można spodziewać się walki z obu stron. Aczkolwiek historia pokazywała nam bardzo różne scenariusze. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za nieco ponad 20 minut!

• Ekstraklasa wraca po dwutygodniowej przerwie w wielkim stylu! Mecze są bardzo ciekawe, pada dużo bramek, a na deser na stół swoje karty wykładają dwa największe kluby w Polsce! Czas na wielkie derby Polski!

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał zaszczyt poprowadzić relację LIVE z tego spotkania!

Bartłomiej Modzelewski

Legia - Lech LIVE! Ligowi potentaci walczą o powrót do żywych
1/7
przejdź do galerii

Legia - Lech LIVE! Ligowi potentaci walczą o powrót do żywych ©Grzegorz Dembinski

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań ONLINE. Zarówno Legia jak i Lech nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. Mistrzowie Polski zajmują ósmą pozycję z 11 punktami na koncie, a Kolejorz mając dwa oczka więcej wyprzedza swojego rywala o cztery pozycje. Mimo że jest to dopiero start rozgrywek to kibice obu drużyn nie mogą być zadowoleni. Komu odmieni się po niedzielnym hicie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań ONLINE

Legia od dłuższego czasu bardzo mocno zawodzi swoich fanów. Kompromitacja w Europie nie przyniosła efektów w postaci ligowych zwycięstw. Mistrzowie Polski grają bardzo przewidywalnie i przede wszystkim brzydko dla oka. Czarę goryczy przelała upokarzająca porażka z Wisła Płock, kiedy to ekipa Dariusza Dźwigała wygrała na Łazienkowskiej 4:1.

Przerwa reprezentacyjna ma tchnąć w ekipę z Warszawy nowe życie. Do drużyny dołączył nowy nabytek Legii, czyli Andre Martins. Portugalski zawodnik jak na realia Ekstraklasy posiada bardzo bogate i ciekawe CV. Mimo, że ostatnio średnio wiodło mu się w Olympiakosie Piresu to jeszcze kilka lat temu był reprezentantem Portugalii. Zdania kibiców są podzielone. Niektórzy uważają, że może być drugi Odjidja-Ofoe zaś druga grupa widzi w nim bardziej powtórkę z transferu Eduardo Da Silvy. Na rezultat musimy jednak troszeczkę poczekać.

- Szkoda jedynie, że nie mieliśmy wszystkich zawodników, ponieważ niektórzy przebywali na zgrupowaniach reprezentacji narodowych. Za nami dopiero kilka tygodni wspólnej pracy, więc efekty nie są jeszcze takie, jakich oczekujemy, ale najważniejsza jest mentalność, odpowiednie zachowanie i głód zwycięstwa. Mecz z Lechem jest jednym z najważniejszych w całym sezonie dla obydwu zespołów. Wiemy, jaka ciąży na nas odpowiedzialność i pracujemy nad tym. Potrzebujemy jeszcze czasu, żeby pokazać pełnię umiejętności tego zespołu i grę, jakiej oczekuję. Na razie jestem zadowolony z tego, jak zawodnicy pracują na treningach. - skomentował sytuację swojej drużyny Ricardo Sa Pinto

Oglądaj mecz Legia Warszawa - Lech Poznań na żywo online w Player.pl >>>

W Lechu sytuacja nie wygląda dużo lepiej. Po znakomitym początku sezonu, drużyna prowadzona przez Ivana Djurdjevicia bardzo mocno spuściła z tonu. Ostatnie trzy mecze to tylko 1 z 9 możliwych do zdobycia punktów.

Patrząc na formę obu zespołów to ciężko nazwać te spotkaniem “Derbami Polski”. Legia i Lech to jednak największe marki z ostatniej historii Ekstraklasy. Pojedynki między tymi klubami zawsze stawia na baczność większość piłkarskiej Polski. Jeżeli spojrzymy tylko i wyłącznie na statystyki to faworytem tego meczu jest Legia. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery wygrane Legii i tylko jeden raz Kolejorz wyrwał trzy punkty swojemu rywalowi z Warszawy.

- Mamy swoje problemy, Legia ma swoje. Każdy jednak patrzy na siebie. Każdy chce wygrać, bo wiemy jakie są nastroje po zwycięstwie. Mecze z Legią się o tyle wyjątkowe, że w ostatnich dniach nie trzeba nikogo motywować, każdy chce grać. Chcę żeby to działo się zawsze, a nie tylko przed meczami z Legią - mówił na przedmeczowej konferencji Ivan Djurdjević.

Kto wygra mecz LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa - Lech Poznań?

Przewidywane składy na mecz Legia - Lech:

Legia Warszawa: Radosław Cierzniak - Paweł Stolarski, Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Adam Hlousek - Krzysztof Mączyński, Domagoj Antolić, Sebastian Szymański, Michał Kucharczyk - Jose Kante, Carlitos.

Lech Poznań: Matus Putnocky - Rafał Janicki, Thomas Rogne, Vernon De Marco - Tomasz Cywka, Łukasz Trałka, Pedro Tiba, Wołodymyr Kostewycz - Joao Amaral, Kamil Jóźwiak, Christian Gytkjaer.

Nie zagrają w meczu Legia - Lech:

Legia: Michał Pazdan (kartki), Jarosław Niezgoda, Marko Vesović, William Remy (urazy), Eduardo (wyrejestrowany)
Lech: Nikola Vujadinović (uraz), Maciej Makuszewski (uraz), Robert Gumny, Jasmin Burić (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie Legia - Lech:

Lech - Legia 0:3 (Ekstraklasa, 20.05.2018)
Legia - Lech 2:1 (Ekstraklasa, 04.03.2018)
Lech - Legia 3:0 (Ekstraklasa, 01.10.2017)

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.