Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wyszarpać grupę mistrzowską przy Ł3

PKO Ekstraklasa, 30. kolejka
2019-04-13 18:00

Legia Warszawa

3

Pogoń Szczecin

1

• Koniec! Legia pokonała 3:1 Pogoń Szczecin i przy porażce Lechii Gdańsk zrównuję się z nimi punktami! Wspaniały mecz Legionistów i w 100 zasłużenie zdobyli 3 punkty!

• Łukasz Załuska wychodzi na 25 metr i zdejmuje piłkę z nogi Radovicia!

• Kamil Drygas ukarany żółtą kartką, a sędzia dolicza 3 minuty.

• Niecelne uderzenie Michała Żyro. Od bramki zacznie Legia.

• Znowu Sandro Kulenović zmarnował okazję. Niedokładnie podał piętą do Cafu i stracił piłkę.

• Sandro Kulenović zbyt szybko ruszył do piłki zagranej przez Radovicia i sędzia liniowy pokazuje, że Chorwat był na spalonym.

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale piłka ostatecznie ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

• Ku uciesze kibiców zebranych na stadionie na murawie pojawia się Miroslav Radović. Zmienia Iuriego Medeirosa, który podobnie Carlitos został pożegnany gromkimi brawami.

• Faul w ofensywie Kamila Drygasa. Legia odzyskuje posiadanie.

• Zmiana także w ekipie gości. Jarosław Fojut zmieniony przez Spasa Delewa.

• Carlitos żegnany owacjami na stojąco! W jego miejsce wchodzi Sandro Kulenović.

• Luis Rocha wpadł w pole karne, dograł bardzo mocno i piłka odbiła się od Fojuta, a później wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Fojut pakuje piłkę do własnej bramki!

• Kasper Hamalainen schodzi, a w jego miejsce pojawia się Cafu!

• Radosław Cierzniak spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Andre Martins przerywa kontratak rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Szymański otrzymał świetne podanie, tylko że źle opanował sobie piłkę i stracił znakomitą okazję!

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale Wieteska zdołał wybić piłkę.

• Soufian Benyamina melduje się na murawie w miejsce Radosława Majewskiego.

• Iuri Medeiros miał przed sobą tylko Załuskę, ale w ostatniej chwili została mu wybita piłka spod nóg! Legia jest rozpędzona!

• Znakomita indywidualna akcja Carlitosa! Hiszpan minął trzech rywali, dograł w pole karne, ale tam Szymański nie doskoczył do piłki.

• Michał Żyro wraca na Łazienkowską 3! Wychowanek Legii Warszawa zmienia Sebastiana Kowalczyka!

• Ależ początek drugiej połowy dla Legii! Hamalainen podał do Medeirosa, który świetnym strzałem w samo okienko pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Iuri Medeiros i jest 2:1!

• Zbyt mocne podanie Carlitosa do Medeirosa, który nie zdołał opanować piłki.

• Marko Vesović podał do Carlitosa, który uderzył z ostrego kąta i Łukasz Załuska pokonany!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos! Legia szybko doprowadza do remisu po zmianie stron!

• Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Legia przegrywa 0:1 z Pogonią Szczecin.

• Carlitos w swoim stylu zszedł na prawą nogę, ale tym razem defensorzy gości nie dali nabrać się na jego zwody i przerwali akcję Hiszpana.

• Błąd Vesovicia w defensywie, ale Artur Jędrzejczyk zdołał naprawić pomyłkę kolegi.

• Mateusz Wieteska uderza głową, ale minimalnie niecelnie!

• Coś niesamowitego! Marko Vesović wyłożył piłkę Hamalainenowi, który z 5 metrów trafia w Załuskę! Legia coraz mocniej napiera.

• Pogoń nie jest w stanie wyjść z własnej połowy od kilku minut. Nie przynosi to jednak efektu bramkowego dla gospodarzy.

• Strzał Mateusza Wieteski ląduje na poprzeczce! Dużo szczęścia mają teraz goście!

• Mocne uderzenie Sebastiana Szymańskiego! Łukasz Załuska znowu ratuje swój zespół!

• Znakomita indywidualna akcja Medeirosa, który podał do swojego rodaka. Luis Rocha stracił jednak posiadanie.

• Świetne uderzenie Andre Martinsa, ale Łukasz Załuska końcówkami palców przerzuca piłkę nad poprzeczkę!

• Wyprostowana noga Jarosława Fojuta trafiła w piłkę, ale później w nogi Szymańskiego. Żółtą kartka zasłużona.

• Dobra wymiana "z pierwszej piłki" zawodników Legii. Strzał Szymańskiego zablokowany i gospodarze mają rzut rożny.

• Kolejne dośrodkowanie Luisa Rochy, które zostaje zablokowane przez Fojuta.

• Sebastian Kowalczyk ogląda żółtą kartkę.

• Seria groźnych dośrodkowań z rzutu rożnego przez zawodników Pogoni, ale Legia sobie z tym radzi.

• Marko Vesović ukarany żółtą kartką.

• Potężne wstrzelenie piłki przez Luisa Rochę! Jarosław Fojut z problemami wybija na rzut rożny.

• Ricardo Nunes idealnie dograł na głowę Adama Buksy, który świetnym strzałem pokonuje Radosława Cierzniaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa otwiera wynik meczu!

• Iuri Medeiros w ostatniej chwili został powstrzymany przez zawodników Pogoni. Mogło być groźnie.

• Mocne uderzenie Radosława Majewskiego, ale Radosław Cierzniak zdołał odbić piłkę!

• Mateusz Wieteska ukarany żółtą kartką. Nie dość, że został ukarany już na samym początku meczu to jeszcze Pogoń ma teraz groźną okazję.

• Pierwsza groźna okazja gospodarzy! Kasper Hamalainen trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Wojciech Myć gwiżdże po raz pierwszy!

• "Sen o Warszawie" odśpiewany! Zawodnicy wychodzą na murawę!

• Pogoń złapała zadyszkę w najgorszym momencie sezonu. Nie ma co ukrywać, że ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, a to wszystko może się skończyć brakiem miejsca w górnej ósemce. Czy tak to się skończy?

• Przy Łazienkowskiej mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Legia nie odpuści tego meczu, gdyż dzisiaj mogą zrównać się punktami z liderującą Lechią. Do 18 meczowej wraca m.in Cafu, który spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych. Aleksandar Vuković sukcesywnie stawia na parę Martins-Antolić. Czy dzisiaj sobie poradzą?

• Dzień dobry Państwu! Pogoń Szczecin przyjechała na Łazienkowską 3, aby wywalczyć miejsce w górnej ósemce! Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Legia również chce zdobyć komplet punktów, aby gonić liderującą Lechię Gdańsk! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!

Bartłomiej Modzelewski

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Legia - Pogoń LIVE! Wyszarpać grupę mistrzowską przy Ł3 ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. Aleksandar Vuković poprowadził Legię jak na razie tylko w dwóch meczach. Serb zdołał jednak odmienić sytuację mistrza Polski wygrywając oba pojedynki. Teraz czeka go najtrudniejsza przeprawa. Trzeba pokonać Pogoń Szczecin, która w ostatniej kolejce bić się będzie do upadłego o miejsce w górnej ósemce. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE

Legia w tym sezonie jest bardzo mocno krytykowana i to tak naprawdę od samego początku sezonu. Trzeba jednak spojrzeć na fakty, a są one takie, że Wojskowi cały czas są głównym kandydatem do mistrzostwa Polski. Zgadza się, że w tym momencie tracą trzy oczka do liderującej Lechii, ale patrząc na doświadczenia z poprzednich lat to Legia w takim wyścigu ma pole position.

Ten mecz będzie piekielnie ważny dla układu tabeli. Ciężko będzie mistrzom Polski objąć prowadzenie w ligowej stawce, ale sam fakt, że osiągną ten sam pułap punktowy co Lechia bardzo wiele będzie znaczył w ostatecznym rozrachunku. Świetną informacją jest fakt, że do składu będzie mógł wrócić Cafu. Występ Portugalczyka stoi, jednak pod znakiem zapytania, gdyż Aleksandar Vuković twierdzi, że para Martins - Antolić spisywała się bardzo dobrze (co do tego drugiego mamy spore wątpliwości). Nie ma więc pewności, że zawieszony w ostatnich meczach Portugalczyk od razu wróci do gry.

- Zobaczymy czy Cafu wróci do pierwszego składu - to nie jest jeszcze pewne. Pod jego nieobecność, w meczach które prowadziłem, bardzo dobrze prezentowali się Andre Martins i Antolić. Z Cafu mamy większe pole manewru - na pewno nam go brakowało.- skomentował całą sytuację szkoleniowiec Legii.

Oglądaj mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin na żywo online w Player.pl >>>

Ten pojedynek nie będzie istotny tylko Legii. Będzie on tak samo (a może jeszcze bardziej) ważny dla klubu ze Szczecina. W pewnym momencie sezonu wydawało się, że są oni pewni gry w grupie mistrzowskiej, ale po kilku słabszych meczach coraz mocniej przybliżało się widmo grupy spadkowej. Aktualnie mają tylko jeden punkt więcej od zajmującej 9 pozycję Wisły Kraków i tyle samo oczek co Lech Poznań. To właśnie z Kolejorzem, Wisłą Kraków, Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce (chociaż tutaj szanse są bardzo niewielkie) bić się będą o pozostanie w górnej ósemce. Wydaje się, że zadanie mają najtrudniejsze, bo gdy nie uda im się pokonać Legii to muszą liczyć na potknięcia Wisły oraz Lecha.

Faworytem tego pojedynku są oczywiście gospodarze. Pogoń nie wygrał przy Łazienkowskiej od prawie 40 lat i chociaż takie statystki czasami są złudne to tym razem zadanie będzie bardzo trudne. Plusem w drużynie Portowców jest fakt, że do składu wraca Adam Buksa, ale Aleksandar Vuković również może skorzystać, ze wszystkich najważniejszych zawodników. W meczu nie wystąpią raczej kontuzjowani Radosław Majecki i Adam Hlousek, ale do ich absencji kibice stołecznego klubu trochę się już przyzwyczaili.

Sonda

Lotto Ekstraklasa. Kto wygra mecz: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin?

Nie zagrają w meczu Legia - Pogoń:

Legia: Majecki, Kucharczyk, Niezgoda (kontuzje), Pasquato (rezerwy)
Pogoń: Walukiewicz (kontuzja), Frączczak (potrzebuje czasu)

Ostatnie mecze bezpośrednie Legia - Pogoń:

Pogoń - Legia 2:1 (Ekstraklasa, 09.11.2018)
Legia - Pogoń 3:0 (Ekstraklasa, 07.04.2018)
Pogoń - Legia 1:3 (Ekstraklasa, 05.11.2017)

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo pokaże stacja Canal+. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online i na stronie ncplusgog.pl. Komentuje duet Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.