Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

PKO Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. mistrzowska)

Legia Warszawa

1

Pogoń Szczecin

2

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin ogrywa "młodą" Legię Warszawa i wskakuje na wyższe miejsce w tabeli!

• Debiutant ma bramkę! Damian Warchoł wygrał pojedynek główkowy i to on właśnie trafił w słupek! Po analizie VAR okazało się, że Stipica wybijał piłkę już zza linii bramkowej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Warchoł!

• Ależ było blisko! Piłka trafia w słupek po uderzeniu jednego z zawodników Legii, a później Stipica wybił z samej linii bramkowej! VAR sprawdza jeszcze czy aby nie było bramki!

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Aleksandar Vuković ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Zablokowany strzał Bartosza Slisza.

• Luis Rocha świetnie dograł w pole karne, a tam Maciej Rosołek nie trafił w piłkę!

• Kacper Smoliński z zaskakującą łatwością poradził sobie z Pawłem Stolarskim, a później dograł idealnie na nogę Frączczaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Frączczak podwyższa prowadzenie Pogoni!

• I jeszcze jeden debiut. Mateusz Grudziński wchodzi na murawę, a schodzi z niej Radosław Cielemęcki.

• No i jest zmiana. Kacper Smoliński zmienia Sebastiana Kowalczyka.

• Sebastian Kowalczyk wyraźnie cierpi po starciu z Pawłem Stolarskim. Chyba nie da rady kontynuować gry.

• Paweł Stolarski bardzo brzydko fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Maciej Żurawski melduje się na murawie, a zmienia Pawła Cibickiego.

• Świetna okazja Damiana Warchoła! Mógł zaliczyć mocny debiut, ale plany pokrzyżował mu bramkarz gości.

• Była groźna okazja dla Legii! Maciej Rosołek urwał się defensorom rywala i mocno uderzył w stronę bramki! Świetnie broni jednak Dante Stipica!

• Zmiana także w Pogoni. Kamil Drygas zmieniony przez Damiana Dąbrowskiego.

• No i mamy kolejny debiut na boiskach Ekstraklasy. Szymona Włodarczyka zmienia Damian Warchoł.

• Podwójna na zmian w Legii. Ariel Mosór schodzi, a wchodzi Willam Remy.

• Posypały się żółte kartki. Tym razem ukarany Adam Frączczak.

• Ukarany został także Hubert Matynia.

• Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką.

• Legia nadal bez pomysłu jak sforsować defensywę gości. Młodzi zawodnicy nie radzą sobie z bardziej doświadczonymi rywalami.

• Bartosz Slisz zamknął akcję strzałem z 20 metrów. Piłka znacznie minęła bramkę rywala.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Osłabiona Legia Warszawa jak na razie nie może sobie poradzić z Pogonią Szczecin.

• Bardzo dobra akcja Legii, zakończona groźnym, ale zbyt mocnym uderzeniem Cholewiaka!

• Dante Stipica ucierpiał przy starciu z rywalem i mamy przerwę w grze.

• Kamil Drygas ukarany żółtą kartką.

• Zawodnik Pogoni Szczecin sprytnie oszukał Mateusza Wieteskę i uderzył nie do obrony dla Radosława Cierzniaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Listkowski zdobywa bramkę!

• Radosław Cielemęcki szukał sprytnego, prostopadłego podania do Rosołka. W ostatniej chwili jego plany pokrzyżował obrońca gości.

• Zamieszanie w polu karnym Pogoni! Szymon Włodarczyk w ostatnim momencie został zablokowany.

• Piłkarze Pogoni domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez gracza Legii, ale gwizdek sędziego milczy.

• Ariel Mosór bardzo pewnie czuje się dzisiaj w roli stopera pierwszej drużyny Legii Warszawa. Widać, że Inaki Astiz potrafi ustawić młodszego kolegę.

• Słabiutki strzał Huberta Matyni i Cierzniak bez żadnego problemu łapie piłkę.

• Paweł Stolarski znowu próbował akcji prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie pozostawiło bardzo wiele do życzenia.

• Pasywna gra obu zespołów. Brakuje dogodnych okazji i dynamicznego rozgrywania akcji.

• Szybko przeprowadzony kontratak przez Pawła Stolarskiego. Prawy obrońca Legii został nieprzepisowo powstrzymany przez Kowalczyka, który otrzymał słowną reprymendę od arbitra.

• Bardzo dobre dośrodkowanie ze stojącej piłki, ale nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę Cierzniaka.

• Luis Rocha fauluje Kamila Drygasa pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gości.

• Dobry odbiór Bartosza Slisza, który dograł do Cielęmeckiego. Młody zawodnik Legii nie zdołał jednak minąć defensorów rywala.

• Dobre dośrodkowanie Stolarskiego, ale Stipica zdołał uprzedzić Rosołka.

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Aleksandar Vuković znowu daje szansę młodym zawodnikom. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Ariel Mosór i Szymon Włodarczyk, którzy poprzedni mecz rozpoczynali na ławce rezerwowych. Szansę debiutu będą mogli otrzymać dzisiaj także m.in. Grudziński, Niski, Warchoł i Łakomy/

• Legia Warszawa zapewniła się już sobie tytuł Mistrza Polski. O wyższe miejsce walczy jeszcze Pogoń Szczecin. Portowcy aktualnie zajmują ósmą pozycję, ale przy korzystnych wynikach mogą wskoczyć nawet na 5 miejsce.

• Czas zakończyć sezon 2019/2020 PKO Ekstraklasy! Podczas ostatniej kolejki Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin!

Jakub Lisowski, psz

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki / Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE. W niedzielę, pewna już mistrzostwa Legia Warszawa zagra przy Łazienkowskiej z Pogonią Szczcin. To ostatnie spotkanie dla obu drużyn w tym sezonie. Relacja na żywo z meczu Legia - Pogoń live w GOL24.pl.

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin ONLINE

Podobnie jak w ostatnim spotkaniu z Lechią Gdańsk (0:0), w rywalizacji z Pogonią Szczecin skład zespołu ze stolicy będzie daleki od optymalnego. - Ten mecz, tak jak i ten z Lechią, będzie dla nas przyjemny.
Będziemy mogli dać szansę tym którzy mniej grali, młodym zawodnikom, spojrzeć na kadrę i dobitnie ją prześledzić. Ma to bardzo duże znaczenie w kontekście tego, co przed nami. Będziemy mieli jasną wizję tego, na kogo możemy liczyć w przyszłym sezonie - mówi trener Legii Aleksandar Vuković.

- Zgłosiliśmy dwóch dodatkowych zawodników z drugiej drużyny. Jest to grupa wystarczająca, by mecz spokojnie rozegrać. Niektórzy dostaną szansę w większym wymiarze czasowym, inni w mniejszym w porównaniu do meczu z Lechią, ale znowu będzie to skład zbliżony. Na pewno nie będzie Pawła Wszołka. Jestem bardzo zadowolony z meczu w Gdańsku. Zrobiliśmy mnóstwo zmian, daliśmy szansę debiutów, więc nie można mieć wygórowanych oczekiwań. Było to solidne spotkanie i bardzo się z tego powodu cieszę - dodaje "Vuko".

21 lipca 2019 Pogoń wygrała w Warszawie 2:1. Jesienią długo była najlepszym zespołem w Ekstraklasie, ale sezon kończy bez niczego. Jeśli po raz trzeci w sezonie pokona legionistów - może zakończyć rozgrywki nawet na 5. miejscu (muszą przegrać Jagiellonia, Lechia i Cracovia), ale będzie to dla niej i tak marne pocieszenie.

A przypomnijmy, że w pierwszej kolejce sezonu gole dla Pogoni zdobywali: Adam Buksa i Zvonimir Kozulj. Wtedy Pogoń odniosła pierwszą wygraną w Warszawie od prawie 40 lat.

W jesiennym rewanżu w Szczecinie było jeszcze lepiej - 3:1 (dwie bramki Adama Buksy, jedna Srdana Spiridonovica). Strzelców bramek dla Pogoni już w naszym klubie nie ma.

Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 16:30 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 (Multiliga+). Bezpośrednią transmisję z meczu Legia - Pogoń na żywo pokażą Canal+ Premium, Canal+ Sport 4 i Canal+ 4k Ultra HD. Mecz online dostępny również na platformach nc+ GO i CANAL+ telewizja przez internet. Spotkanie komentować będą Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn

17:30 mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin live