Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock ONLINE. Derby nie będą...

Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock ONLINE. Derby nie będą spacerkiem dla mistrza? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

• Koniec meczu! Świetny mecz w Warszawie kończy się pewnym zwycięstwem Legii, która wskakuje na fotel lidera!

• Jeszcze 2 minuty potrwa ten mecz.

• Radosław Sobolewski ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w ekipie Czesława Michniewicza. Bartosza Kapustka zmienia Szymon Włodarczyk.

• Wchodzi także Kacper Skibicki, który zmienia Luquinhasa.

• Podwójna zmiana w Legii. Walerian Gwilia zmienia Andre Martinsa.

• Torgil Gjertsen zmienia Damiana Rasaka.

• Duży błąd Jakuba Rzeźniczka. Piłka spadła pod nogi Kostorza, który dograł do Luquinhasa. Brazylijczyk skierował piłkę do pustej siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Luquinhas dołącza do Mladenovicia! Obaj mają teraz dublet.

• Kacper Kostorz zmienia Rafaela Lopesa.

• Damian Zbozień kończy akcję Wisły strzałem głową. Piłka szybuje jednak nad bramką.

• Świetne uderzenie z rzutu wolnego Bartosza Slisza! Tylko świetna interwencja Kamińskiego ratuje Wisłę Płock.

• Angel Garcia ukarany żółtą kartką.

• Krzysztof Kamiński wyłapuje dośrodkowanie Bartosza Kapustki.

• Rafael Lopes uderza głową po dośrodkowaniu Mladenovicia, ale Portugalczyk trafia prosto w ręce bramkarza rywali.

• Artur Jędrzejczyk zamyka akcję Legii niecelnym strzałem z bliskiej odległości.

• Znakomite prostopadłe podanie do Mladenovicia. Tym razem Serba powstrzymał bramkarz gości.

• Świetne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia, prosto na głowę Mateusza Wieteski. Szczęśliwie broni strzał stopera Legii Krzysztof Kamiński.

• Architektem tej bramki jest niewątpliwie Bartosz Kapustka. Pomocnik Legii świetnie popędził prawym skrzydłem, a później idealnie obsłużył Brazylijczyka, który musiał tylko dopełnił formalności.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Legii! Luquinhas zdobywa bramkę!

• Cezary Miszta uprzedził zawodnika Nafciarzy i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Na drugą połowę nie wyszedł też Patryk Tuszyński. Napastnika zmienił Luka Susnjara.

• W Wiśle Płock mamy natomiast dwie zmiany. Kacper Rogoziński zmieniony przez Mateusza Lewandowskiego.

• W przerwie obie drużyny dokonały zmian. No i mamy debiut! Artem Szabanow zmienia Pawła Wszołka.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Co za zwrot akcji! Legia prowadziła już 3:0, a do szatni schodzi z wynikiem 3:2. Świetna akcja Kacpra Rogozińskiego, który wyłożył piłkę Leśniakowi. Bez szans był tutaj Cezary Miszta.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Lesniak zdobywa bramkę kontaktową!

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego pojedynku.

• Zamieszanie w polu karnym Legii wykorzystał Dusan Lagator, któremu piłka spadła pod nogi.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dusan Lagator daje nadzieję gościom!

• Najpierw Rafael Lopes wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Wisły, oddał strzał obroniony przez Kamińskiego. Mladnović był jednak tam, gdzie być powinien i dobił odbitą piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Mladenović podwyższa prowadzenie Legii!

• Patryk Tuszyński na spalonym. Stracona szansa na oddanie strzału.

• Kacper Rogoziński za faul na Serbie ogląda żółtą kartkę.

• Filip Mladenović bardzo ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Mateusz Wieteska spokojnie wybija zagraną przez Szwocha piłkę.

• Filip Mladenović fauluje rywala. Będzie groźna okazja dla Wisły Płock.

• Dzisiaj swoje jubileusze obchodzą Artur Jędrzejczyk i Paweł Wszołek. Kapitan Legii rozgrywa swoje 200 spotkanie w Ekstraklasie w barwach mistrza Polski, a skrzydłowy 50 mecz ogółem w Legii.

• Legia dzisiaj nie daje dojść do głosu rywalom. Świetnie rozgrywają piłkę i kontrolują przebieg meczu.

• Znakomite uderzenie Bartosza Kapustki! Kamiński końcówkami palców odbija piłkę!

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale tym razem pewnie broni Kamiński.

• Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką.

• Znakomita akcja! Filip Mladenović dograł idealnie do Bartosza Kapustki, a pomocnik Legii spokojnie oszukał obrońców gości i sprytnym strzałem pokonał Kamińskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetna bramka Bartosza Kapustki!

• Świetna akcja Legii Warszawa! Rafael Lopes dograł do Wszołka, którego strzał obronił Kamiński.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Mladenović otwiera wynik tego meczu!

• Rzut karny dla Legii! Kacper Rogoziński fauluje Pawła Wszołka.

• Niedokładne dośrodkowanie Pawła Wszołka.

• Artur Jędrzejczyk szybko łapie żółtą kartkę. Kapitan Legii sfaulował rywala pod swoim polem karnym.

• Pierwsze zamieszanie w polu karnym Legii. Mateusz Wieteska zdołał jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

• Mariusz Złotek gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wchodzą na murawę!

• Dzisiaj kilku zawodników będzie miało szansę na debiut. Jasur Yaxshiboyev i Artem Szabanow to nowi zawodnicy Legii, którzy dzisiaj zaczynają mecz na ławce. Kacper Rogoziński natomiast to młody zawodnik Nafciarzy. On dzisiaj zadebiutuje w pierwszej 11.

• Legia Warszawa po krótkiej przerwie może wrócić na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Dzisiaj musi jednak pokonać Wisłę Płock, która bywała już niewygodnym przeciwnikiem dla warszawskiego zespołu.

• Dzień dobry Państwu! Legia Warszawa może dzisiaj wskoczyć na fotel lidera. Musi jednak wykorzystać potknięcie Pogoni Szczecin i pokonać Wisłę Płock! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku.

Legia - Wisła Płock LIVE! Derby nie będą spacerkiem dla mistrza?

Legia - Wisła Płock LIVE! Derby nie będą spacerkiem dla mistrza? ©Szymon Starnawski

Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock ONLINE. Sobotę z 18. kolejką PKO Ekstraklasy zaczniemy w stolicy, gdzie dojdzie do derbów Mazowsza. Jesienią wygrał mistrz Polski po trafieniu Tomasa Pekharta. Jak będzie teraz? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock ONLINE

Jeszcze pod koniec roku wydawało się, że trener Radosław Sobolewski nie dotrwa nawet do półmetka rozgrywek. Wygrał jednak ważny mecz z Lechią Gdańsk (1:0), a teraz złapał serię trzech zwycięstw z rzędu. Na rozkładzie jego Wisła ma także Zagłębie Lubin (2:0) oraz Lecha Poznań (1:0).

Wisła przystępuje do derbów z dziewiątego miejsca. Od Legii ma 11 punktów mniej, ale już do trzeciego w tabeli Rakowa Częstochowa traci tylko 6. W drużynie nie ma zbyt wielu problemów zdrowotnych. Legię na pewno nie czeka spacerek, bo Wisła ostatniego gola straciła na początku grudnia z Górnikiem Zabrze (0:1).

Legia ostatnio zremisowała z Jagiellonią Białystok (1:1) mimo wielu okazji na kolejne bramki. Ten wynik sprawił, że nie wróciła na fotel lidera: do Pogoni Szczecin nadal traci 2 punkty.

Czesław Michniewicz, trener Legii: - Przede wszystkim brakuje nam skuteczności. Mam tu na myśli spotkanie w Białymstoku. W tym meczu sytuacji mieliśmy odpowiednio dużo, aby zdobyć kilka bramek i wygrać to spotkanie. Liczę na to, że ta skuteczność przyjdzie. My mocno nad tym pracujemy.

Radosław Sobolewski, trener Wisły: - W zespole czujemy atmosferę tego meczu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla kibiców. To są przecież derby. Postaramy się o jak najlepszy występ. Mamy przygotowane dwa warianty gry. Wygrana z Lechem jeszcze bardziej poprawiła atmosferę. Widzę entuzjazm, widzę radość z ciężkiej pracy. W takich chwilach łatwiej jest przekonać do tego co się robi. Mecz z Legią jednak będzie niesamowicie ciężki, twardo stąpamy po ziemi, jesteśmy skoncentrowani po to, by być może cieszyć się po meczu.

Oglądaj mecz Legia Warszawa - Wisła Płock w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Legia Warszawa - Wisła Płock:
Legia: Miszta (Boruc?) - Juranović, Jędrzejczyk, Szabanow (Wieteska?) - Wszołek, Slisz, Martins, Kapustka, Mladenović, Luquinhas - Pekhart.
Wisła: Kamiński - Zbozień, Rzeźniczak, Uryga, Garcia - Szwoch, Lagator, Lesniak, Rasak, Kocyła (Gjertsen?) - Tuszyński (Lewandowski?).

Nie zagrają w meczu Legia Warszawa - Wisła Płock:
Legia: Cholewiak, Vesović, Rocha, Kante, Muzyk, Yakshibaev, Lewczuk (?), Boruc (?), Skibicki (?)
Wisła: Pyrdoł, Rodriguez, Tomasik, Wolski, Kocyła (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Legia 0:1 (Ekstraklasa, 11.09.2020)
Legia - Wisła 1:1 (Ekstraklasa, 02.02.2020)

Mecz Legia Warszawa - Wisła Płock TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w paśmie otwartym w TVP Sport i kodowanym Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie TVP Sport, a także w aplikacjach Player+ i Canal+. Dla TVP komentuje duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński. W C+ Robert Skrzyński – Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!