Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Nadzieja na tytuł umiera ostatnia?

PKO Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. mistrzowska)
2019-05-19 18:00

Legia Warszawa

2

Zagłębie Lubin

2

• Koniec meczu! Legia - Zagłębie 2:2!

• GOOOOOOL! Adam Hlousek popisał się celną główką! 2:2 w Warszawie!

• Zakotłowało się pod bramką Zagłębia, ale Poręba wybił futbolówkę!

• Uderzenie Szymańskiego zatrzymało się na poprzeczce!

• Mares za Szysza.

• Pakulski za Bohara.

• Hlousek za Antolicia.

• Poręba za Jagiełło.

• Remy ukarany żółtą kartką.

• Udana interwencja defensorów Zagłębia po dośrodkowaniu pomocnika Legii.

• Centymetrów zabrakło Carlitosowi, żeby dojść do piłki..

• Nagy za Hamalainena.

• Niezgoda za Vesovicia.

• GOOOOOL! Zagłębie przeprowadziło świetny kontratak, który zakończył niepilnowany Patryk Szysz!

• Filip Starzyński minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego!

• Oko ukarany żółtą kartką

• Potężne uderzenie Cafu, które minimalnie minęło bramkę gości!

• Dobre zachowanie Rochy, który udanie zaasekurował Antolicia i przerwał akcję Zagłębia.

• Stolarski faulowany na połowie gości i Legia będzie miała rzut wolny.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy! Legia - Zagłębie 1:1!

• Świetna interwencja Guldana, który czysto powstrzymał na 16. metrze Carlitosa!

• Szysz faulował Stolarskiego i grę wznowi Majecki.

• Zagłębie przejęło inicjatywę i dyktuje warunki na boisku.

• GOOOOOOOL! Damjan Bohar znalazł się w sytuacji sam na sam z Majeckim i nie dał szans bramkarzowi Legii!

• Cafu był blisko strzelenia bramki! Gracz Zagłębia wybił piłę tuż sprzed linii bramkowej!

• Remy świetnie powstrzymał szarżującego Szysza.

• Świetnie interweniował Jędrzejczyk, który oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• GOOOOOOOL! Carlitos świetnie wykończył bardzo dobre podanie Hamalainena i pokonał Konrada Forenca! Legia - Zagłębie 1:0!

• Cafu dopadł do bezpańskiej piłki, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką!

• Legia przejęła inicjatywę i zaczyna dominować na boisku.

• Zakotłowało się pod bramką Zagłębia, ale Guldan udanie interweniował po dośrodkowaniu Szymańskiego!

• Na pozycji spalonej jeden z graczy Zagłębia.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Na szczęście dla Legii, serbski szkoleniowiec ma do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Z Zagłębiem nie zagrają pauzujący za kartki Mateusz Wieteska oraz kontuzjowani Michał Kucharczyk i Andre Martins. Szkoleniowiec Legii zapowiada, że duże szanse na pierwszy skład ma Jarosław Niezgoda. Możliwe jest więc ustawienie polskiego napastnika z Carlitosem co byłoby na pewno ciekawą taktyką na tak ważne spotkanie.

• Nawet jeżeli Lech Poznań urwie punkty Piastowi, to nikt nie może mieć pewności, że Legia wygra swój mecz. W obecnej formie Wojskowi są do pokonania przez każdą drużynę, w tym przez Zagłębie Lubin, które walczy już tylko i wyłącznie o utrzymanie 6 miejsca w tabeli. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu będą Wojskowi, jednak możemy spodziewać się zaciętego pojedynku.

Jeśli sprawdzi się czarny scenariusz dla kibiców z Warszawy i Legia nie obroni tytułu to będzie najgorszy sezon od wielu lat. Ostatni sezon bez żadnego tytułu stołeczna drużyna zakończyła w 2010 roku, czyli 9 lat temu (!). Po takiej katastrofie Dariusz Mioduski wspólnie z nowym szkoleniowcem - Aleksandarem Vukovciem muszą poważnie się zastanowić co zrobić, aby nie powtórzyło się to w przyszłym roku.

• - Kibice mają swoje spojrzenie i nie mi to oceniać. Nie wyobrażam sobie, będąc zawodnikiem, że komukolwiek pozwoliłbym celowo przegrać mecz. Z tej strony jest to sytuacja niewyobrażalna. Na wszystkich stadionach w Polsce pojawiają się zarzuty, że dany zespół odpuszcza i nie jest należycie zaangażowany. Jednego dnia wymaga się od ludzi, żeby odpuścili mecz, czego wymagać później? Jest coś takiego jak karma. - skomentował całą sytuację szkoleniowiec Legii Aleksandar Vuković.

• W Warszawie za tę sytuację mogą winić tylko i wyłącznie siebie. W rundzie finałowej na 6 spotkań wygrali tylko 2, a 3 z nich skończyły się porażką stołecznego klubu. To wygląda tragicznie, a gdy zestawimy to wynikami piasta który wygrał 5 meczów, a 1 zremisował to nic dziwnego, że podopieczni Waldemara Fornalika rozdają teraz karty. Mimo patowej sytuacji kibice, zawodnicy i sztab szkoleniowy Legii wierzą jeszcze w mistrzostwo. Owszem trzeba liczyć na znienawidzonego Lecha Poznań, ale podejrzenie, że Kolejorz może się “podłożyć” są raczej komiczne. Żaden szanujący się, profesjonalny zawodnik nie może grać na pół gwizdka, tylko po to aby jego rywal miał gorzej.

• W ostatnim meczu sezonu Legia mierzyć będzie się z Zagłębiem Lubin. Jest to ostatnia szansa na obronę mistrzostwa Polski. Nic jednak nie jest w rękach Wojskowych. Podopieczni Aleksandara Vukovicia dodatkowo muszą liczyć na remis lub porażkę Piasta Gliwice co w tym momencie wydaje się praktycznie nierealne.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin!

Bartłomiej Modzelewski

Legia - Zagłębie LIVE! Nadzieja na tytuł umiera ostatnia?

Legia - Zagłębie LIVE! Nadzieja na tytuł umiera ostatnia? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Czas pożegnać się z sezonem 2018/2019 Lotto Ekstraklasy. Legia Warszawa na pewno nie można uznać tych rozgrywek do udanych. Na własne życzenie przegrali Europejskie Puchary, Puchar Polski i najprawdopodobniej Mistrzostwo Polski. Wojskowi mają jeszcze jednak matematyczne szanse na trofeum, więc wszystko jest jeszcze możliwe. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE

W ostatnim meczu sezonu Legia mierzyć będzie się z Zagłębiem Lubin. Jest to ostatnia szansa na obronę mistrzostwa Polski. Nic jednak nie jest w rękach Wojskowych. Podopieczni Aleksandara Vukovicia dodatkowo muszą liczyć na remis lub porażkę Piasta Gliwice co w tym momencie wydaje się praktycznie nierealne...

Oglądaj mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin na żywo online w Player.pl >>>

Zawody przy Łazienkowskiej poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Za VAR odpowiedzialni będą Tomasz Musiał i Radosław Siejka.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin?

Legia Warszawa zostanie mistrzem Polski jeśli:
- wygra z Zagłębiem Lubin a Piast przegra z Lechem
albo:
- wygra z Zagłębiem a Piast zremisuje z Lechem

Przypomnijmy, ze jeśli Piast i Legia zakończą sezon z takim samym dorobkiem punktowym to mistrzem zostanie Legia, ponieważ w sezonie zasadnicznym ugrała o siedem punktów więcej.

Nie zagrają:

Legia: Kucharczyk, Wieteska, Martins, Pasquato, Philipps
Zagłębie: Hładun

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie - Legia 0:1 (Ekstraklasa, 25.11.2018)
Legia - Zagłębie 1:3 (Ekstraklasa, 21.07.2018)

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski. Reporterami z murawy będą zaś Daria Kabała-Malarz i Michał Wodziński. Relacja LIVE z meczu Legia - Zagłębie w GOL24.pl od godziny 18:00.