Mecz Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

red
Legia - Zenit LIVE! Test z uczestnikiem Ligi Europy
Legia - Zenit LIVE! Test z uczestnikiem Ligi Europy Szymon Starnawski /Polska Press
Mecz Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE. Mistrz Polski jeszcze nie wygrał meczu kontrolnego, choć trzy ma już za sobą. Czy przełamie się dzisiaj? Zadanie jest trudne, bo naprzeciwko stanie wicelider ligi rosyjskiej i uczestnik Ligi Europy. Relacja LIVE w GOL24.pl od 18:00.

Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE

Legia przygotowania do wiosny rozpoczęła w hiszpańskim Benidormie. Podczas obozu rozegrała dwa sparingi: najpierw przegrała z Arminią Bielefeld 1:2, potem zremisowała 0:0 z Grasshopper Zurych. Od tego tygodnia przebywa za to na zgrupowaniu w La Mandze i ma za sobą test przeciwko Ulsan Hyundai FC. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zdecydowanie najbardziej wymagającym przeciwnikiem będzie Zenit, który w 1/16 finału Ligi Europy zagra z Anderlechtem Bruksela. Legia dwa lata temu mierzyła się z nim podczas zimowego pobytu w Turcji. Przegrała minimalnie - 2:3 (zwycięski gol dla Zenita dopiero w 90 minucie).

Trener Mircea Lucescu (wcześniej przez wiele lat autor sukcesów Szachtara Donieck) ma wystawić dziś mocny skład. Na boisku możemy spodziewać się Jurija Żyrkowa, Danny'ego, Aleksandra Kierżakowa, Roberta Maka czy Artioma Dziuby. Zabraknie Axela Witsela, który wybrał karierę w Chinach.

Sparing Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport. Początek o godzinie 18:00. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl