Mecz Liverpool - Atletico Madryt ONLINE. Do odrobienia tylko...

Mecz Liverpool - Atletico Madryt ONLINE. Do odrobienia tylko i aż jeden gol. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 2 połowa

• Koniec meczu! Atletico melduje się w półfinale!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alvaro Morata dobija Liverpool!

• Za to samo zagranie ukarany zostaje Alvaro Morata.

• Trent Alexander-Arnold poszarpał się rywalem i obejrzał żółtą kartkę.

• Sadio Mane posyła techniczny strzał na bramkę rywala. Jan Oblak odprowadził tylko piłkę wzorkiem.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Roberto Firmino schodzi, a wchodzi Takumi Minamino.

• Niecelny strzał Divocka Origiego. Od bramki wznowi grę Jan Oblak.

• Sadio Mane przewraca się w polu karnym rywala, ale o faulu nie było mowy!

• oraz Jose Gimenez, który wszedł w miejsce Angela Correi.

• W przerwie na murawie pojawili się także Fabinho, który zmienił Jordana Hendersona...

• Zaczynamy ostatnie 15 minut!

• Na ostatnie minuty wchodzi Divock Origi, który zmienia Gergino Wijnalduma.

• Koniec pierwszej części dogrywki!

• Świetna akcja pomocnika Atletico! Znakomicie utrzymał się przy piłce i uderzył z 17 metra! Znowu Adrian nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewiarygodne! Marcos Llorente po raz drugi!

• Joao Felix zostaje zmieniony przez Alvaro Moratę.

• Mohamed Salah trafił prosto Thomasa Parteya.

• Fatalny błąd Adriana wykorzystał Joao Felix, który podał do Llorente! Hiszpan uderzył z 25 metra i nie dał szans bramkarzowi The Reds!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcos Llorente! Teraz to Atletico jest w ćwierćfinale!

• A jednak! Nie udało się w regulaminowym czasie gry, ale udało się w pierwszych minutach dogrywki! Roberto Firmino najpierw trafił w słupek, a później dobił do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Firmino!

• Jan Oblak jest niemożliwy! Georgino Wijnaldum huknął z 5 metra, a Słoweniec znowu zdołał obronić!

• Sime Vrslajko zmienił w przerwie Kierana Trippiera.

• Sędzia rozpoczął pierwszą część dogrywki!

• Koniec regulaminowego czasu gry! Za chwilę będzie dogrywka!

• Renan Lodi zdobywa bramkę, ale był na ewidentnym spalonym! Niebywałe!

• Sadio Mane po raz drugi próbował strzału z przewrotki! Tym razem pomylił się znacznie.

• Mohamed Salah świetnie minął rywali, tylko że zabrakło mu celnego wykończenia!

• Ależ to byłby gol! Sadio Mane świetnie uderzył z przewrotki, ale zabrakło mu dokładności!

• Znakomite uderzenie Wijnalduma z ostrego kąta! Znowu jednak świetnie broni Oblak!

• James Milner pojawia się na murawie, a schodzi z niej Alex Oxlade-Chamberlain.

• Andrew Robertson miał dużo miejsca na oddanie strzału, ale nie trafił w światło bramki.

• Mohamed Salah pędził w stronę bramki, ale w ostatnim momencie został powstrzymany.

• Fatalne podanie Mohameda Salaha. Od bramki zacznie Jan Oblak.

• Jan Oblak cudownie broni strzał Trenta Alexandra-Arnolda!

• Jak to nie wpadło! Andrew Robertson miał przed sobą pustą bramkę i trafił w poprzeczkę! Niewiarygodne!

• Atletico mogło zrobić rywalowi psikusa! Joao Felix huknął, a Adrian z dużymi problemami broni te uderzenie!

• Znowu Jan Oblak! Sadio Mane zamykał akcję swojej drużyny, ale bramkarz Atletico odbija piłkę!

• Mohamed Salah fauluje rywala w ofensywie. Liverpool traci szansę na gola.

• Joao Felix uderza z dystansu, jednak robi to bardzo słabo.

• Diego Costa opuszcza murawę, zmienia go Marcos Llorente.

• Jan Oblak końcówkami palców odbija strzał Wijnalduma. The Reds mają rzut rożny.

• Słabe uderzenie Alexa Oxlaide-Chamberlaina. Piłka poszybowała w trybuny.

• Jan Oblak po raz kolejny świetnie broni! Sadio Mane uderzył z 5 metra, a Słoweniec stanął na wysokości zadania!

• Mohamed Salah wpada w pole karne i uderza prosto w bramkarza gości.

• Liverpool zaczyna drugą połowę od środka boiska!

• Koniec pierwszej części meczu! Liverpool odrobił straty z pierwszego meczu! Czy poznamy ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów po 90 minutach czy będzie potrzebna dogrywka?

• Zmasowany atak przyniósł efekt! Trent Alexander-Arnold dograł idealnie na głowę Holendra, który precyzyjnym strzałem pokonuje Jana Oblaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Georginio Wijnaldum! To musiało się stać!

• Po raz kolejny zakotłowało się pod bramką Oblaka! Golkiper Atletico zdołał wypiąstkować piłkę poza pole karne.

• Świetna interwencja Jana Oblaka! Słoweniec intuicyjnie odbija strzał rywala!

• Sadio Mane uderza z 16 metra, jednak prosto w ręce Jana Oblaka.

• Virgil Van Dijk notuje bardzo ważną interwencję! Za jego plecami na piłkę czekał już Diego Costa.

• Jan Oblak był szybciej przy piłce niż Mohamed Salah. Atletico zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Widać, że Liverpool od początku meczu napiera na rywala. Diego Simeone potrafi jednak ustawić formację defensywną i The Reds ciężko przebić się przez mur Atletico.

• Zamieszanie w polu karnym Atletico. Nikt nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę.

• Groźna sytuacja Atletico! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Felipe, jednak nie trafił w światło bramki.

• Tym razem uderzenia próbował Jordan Henderson. Kapitan Liverpool'u uderzył dużo gorzej niż jego kolega.

• Niezłe uderzenie Mohameda Salaha! Egipcjanin posłał piłkę minimalnie nad bramką.

• Kieran Trippier zamykał akcję swojej drużyny, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

• Georginio Wijnaldum bardzo dobrze uderzył głową, ale trafił prosto w ręce bramkarza gości.

• Bardzo szybko Atletico mogło wyjść na prowadzenie! Diego Costa wpadł w pole karne i mało brakowało a pokonałby Adriana!

• Danny Makkelie daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisko!

• Mimo szalejącego koronawirusa mecz na Anfield odbędzie się z udziałem publiczności.

• Liverpool liczy na rewanż jak z Barceloną w poprzedniej edycji. Przypomnijmy, że na Anfield odrobił wtedy 0:3 z Camp Nou, wygrywając 4:0.

• Atletico pod wodzą Diego Simeone na pewno postawi we własnym polu karnym autobus. Jednobramkowa przewaga jest jak najbardziej do utrzymania. Należy tylko zagrać mądrze przeciwko zmasowanej ofensywie.

• Liverpool przegrał w ostatnim czasie aż trzy spotkania! W Lidze Mistrzów z Atletico, w lidze z Watfordem i z Chelsea w Pucharze Anglii.

• Obrońca trofeum za burtą Ligi Mistrzów, już na etapie 1/8 finału? Tego scenariusza nie bierze pod uwagę trener Juergen Klopp. Na przeciw The Reds staną piłkarze Atletico, którzy słyną z doskonałej gry w obronie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Liverpool FC - Atletico Madryt!

Liverpool - Atletico LIVE! Do odrobienia tylko i aż gol

Liverpool - Atletico LIVE! Do odrobienia tylko i aż gol ©AFP/East News

Mecz Liverpool - Atletico Madryt ONLINE. Obrońca trofeum za burtą Ligi Mistrzów, już na etapie 1/8 finału? Tego scenariusza nie bierze pod uwagę trener Juergen Klopp. Przed jego zespołem jednak trudne zadanie, bo do odrobienia jest bramka w spotkaniu z rywalem, który preferuje defensywny styl. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Liverpool - Atletico Madryt ONLINE

Kiedyś musiało to nastąpić. Na przełomie lutego i marca tąpnęło w Liverpoolu. Źle zaczęło się właśnie od wizyty w Madrycie i porażki 0:1 po niemrawym występie (bez celnegos strzału!). Ligową serię 44. meczów bez porażki przerwał zaraz potem Watford (0:3), a na dokładkę w Pucharze Anglii lekcję dała jeszcze Chelsea (2:0).

Nastrojów specjalnie nie uspokoiło ostatnie zwycięstwo nad Bournemouth (2:1). Tym bardziej że i w nim Liverpool zaczął od utraty bramki. - Oczekuję od swojego zespołu więcej celnych strzałów. To, że nie strzelaliśmy celnie na bramkę wcale nie znaczy, że nie stwarzaliśmy okazji - mówi o pierwszym meczu z Atletico Juergen Klopp. - Mieliśmy sytuacje, ale graliśmy przeciwko drużynie, która jest najlepsza na świecie w głębokiej obronie. Od początku wiadomo było, że mecz z Atletico będzie wielkim wyzwaniem. Oni nigdy nie wywieszają białej flagi, ale walczą do końca. My jesteśmy tacy sami - zaznacza niemiecki szkoleniowiec.

Mimo szalejącego koronawirusa mecz na Anfield odbędzie się z udziałem publiczności. Liverpool bardzo potrzebuje tego wsparcia. Z powodu kontuzji dostępu do bramki strzec nie będzie bowiem Alisson Becker.

Atletico z pewnością ustawi "autobus" na własnej połowie. Autobus przegubowy. - Będziemy grać przeciwko nisko ustawionej obronie, ale to nie jedyna trudność. Zagrożenie, które stwarzają z kontrataku jeszcze bardziej utrudni nam zadanie - przewiduje Klopp.

Przewidywane składy na mecz Liverpool - Atletico Madryt
Liverpool: Adrián - Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Henderson, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mané.
Atletico: Oblak - Trippier, Savić, Felipe, Renan Lodi - Saúl Ñíguez, Partey, Koke, Vitolo - João Félix, Correa.

Nie zagrają w meczu Liverpool - Atletico Madryt
Liverpool: Alisson Becker, Shaqiri, Clyne (kontuzje)
Atletico: Lemar (?), Morata (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Atletico - Liverpool 1:0 (Liga Mistrzów, 18.02.2020)

Mecz Liverpool - Atletico Madryt TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium 1. Za darmo w internecie w aplikacji TVP Sport i w płatnej IPLA TV. Dla TVP komentuje duet Maciej Iwański – Marcin Żewłakow, a dla Polsatu Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!