Mecz Liverpool FC - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

3 1 połowa

Manchester City

0

• Koniec meczu! Liverpool zdeklasował dziś Manchester City, robiąc wielki krok w stronę awansu do półfinału! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Żółta kartka dla Raheema Sterlinga za przerwanie kontry gospodarzy ostrym faulem.

• Druga połowa została przedłużona o trzy minuty.

• Loris Karius pewnie łapie dośrodkowanie Kyle'a Walkera spod linii końcowej.

• W ostatnich minutach tego spotkania Manchester City stara się o zdobycie choćby honorowego gola, który da nadzieje na pozytywny wynik rewanżu. Liverpool broni się jednak wyśmienicie.

• Jordan Henderson otrzymuje żółtą kartkę, która wyklucza go z udziału w następnym meczu.

• Alberto Moreno zastępuje Alexa Oxlade'a-Chamberlaina.

• Więcej bramek w Barcelonie, jest 4:1.

• David Silva nieoczekiwanie znalazł się w dobrej sytuacji pod bramką gospodarzy po rykoszecie od jednego z obrońców, ale został w porę zablokowany!

• City kontynuuje swoje ataki. Zanosi się na ciekawą końcówkę.

• Gabriel Jesus z żółtą kartką za kłótnie z arbitrem.

• Prosty błąd gości w rozegraniu na własnej połowie daje Liverpoolowi aut na wysokości linii środkowej.

• Ostre zderzenie Sadio Mane z Davidem Silvą w polu karnym Liverpoolu. Sędzia odgwizdał faul na Senegalczyku.

• Dominic Solanke zastępuje Roberto Firmino. Dobry mecz Brazylijczyka.

• Za moment zmiana w zespole Liverpoolu.

• Rzut rożny dla Obywateli po zablokowanym dośrodkowaniu Kevina De Bruyne.

• Za mocne podanie do Alexa Oxlade'a-Chamberlaina. Anglik nie zdołał opanować piłki przy linii końcowej, grę wznowi Ederson.

• Nadal czekamy na pierwszy celny strzał w drugiej połowie tego spotkania.

• Raheem Sterling złapany na spalonym w polu karnym The Reds.

• Kevin De Bruyne zwodzi obrońców dryblingiem przed polem karnym, po czym podaje piłkę do Leroya Sane, Niemiec decyduje się na coś w rodzaju prostopadłego podania pod bramkę. "Coś w rodzaju podania" ledwo dotoczyło się w rękawice bramkarza gospodarzy.

• Loris Karius uspokaja sytuacje i przejmuje piłkę po niezwykle groźnym rajdzie Leroya Sane w polu karnym Liverpoolu. Goście dochodzą do głosu.

• Gwizdy witają na boisku byłego zawodnika Liverpoolu, Raheema Sterlinga. Zmienia on Ilkaya Gundogana.

• Barcelona nie chce być gorsza od Liverpoolu i także wychodzi na trzybramkowe prowadzenie. Gerard Pique.

• To zła wiadomość przed nachodzącymi derbami Liverpoolu. Kontuzjowanego Mohameda Salaha zastępuje Georginio Wijnaldum.

• Konieczna jest zmiana. Mohamed Salah po starciu z jednym z rywali nie jest w stanie kontynuować gry.

• Barcelona podwyższa prowadzenie, strzelcem gola Samuel Umtiti. 2:0 dla Katalończyków.

• Dośrodkowywał właśnie hiszpański pomocnik The Citizens, ale piłka trafiła prosto na głowę jednego z obrońców.

• Pierwszy korner dla City w drugiej połowie po akcji Davida Silvy.

• Ruszamy z drugą połową, piłkę ma Manchester City!

• [b]Koniec pierwszej połowy w Liverpoolu, póki co oglądamy koncert kapeli Jurgena Kloppa!

• Żółta kartka dla Nicolasa Otamendiego za faul przy linii bocznej w doliczonym czasie pierwszej połowy.

• Nic z tego, grę wznowi Loris Karius. Słabe wykonanie stałego fragmentu gry.

• Kevin De Bruyne faulowany przez Jamesa Milnera 30 metrów od bramki Liverpoolu.

• Szansę na powtórzenie swojego kapitalnego uderzenia sprzed kilkunastu minut miał Alex Oxlade-Chamberlain, tym razem jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Przewagę wciąż mają gospodarze, którzy nie przestają szturmować bramki Edersona. City nie potrafi podnieść się po nokaucie.

• Gol w Barcelonie. Strzela go Daniele De Rossi, ale... jest to bramka samobójcza. 1:0 dla Dumy Katalonii.

• Akcja Trenta Alexandra-Arnolda przy linii końcowej nie daje Liverpoolowi nawet rzutu rożnego. Grę wznowi Ederson.

• To jest nieprawdopodobne, coś niemożliwego, jak Liverpool w pół godziny zdołał znokautować City! Zablokowany strzał Mohameda Salaha, piłka wraca pod nogi strzelca pierwszego gola, który momentalnie dośrodkował piłkę prosto pod bramkę, gdzie głową do siatki skierował ją reprezentant Senegalu!

• Nieprawdopodobne! Sadio Mane, 3:0 dla Liverpoolu!

• Doskonała akcja Mohameda Salaha! Egipcjanin efektowną serią zwodów minął kilku obrońców Manchesteru City, ale nie potrafił dokładnie dośrodkować piłki w pole karne.

• Co za gra The Reds – goście nie potrafią opuścić z piłką własnej połowy!

• Ederson niepewnie odbija przed siebie dośrodkowanie Sadio Mane z lewego skrzydła, sytuację wyjaśnia Kyle Walker, który wybija piłkę przed siebie.

• Były piłkarz Arsenalu przejął piłkę po niecelnym podaniu gospodarzy na ich połowie, po czym zdecydował się na błyskawiczne, bardzo mocne uderzenie. Piłka trafiła do siatki obok bezradnego Edersona. Ależ gra Liverpool!

• I mamy już 2:0! Anfield trzęsie się w posadach po atomowym uderzeniu Alexa Oxlade'a-Chamberlaina!

• Piłkarze prowadzeni przez Pepa Guardiolę nie składają broni, to oni starają się prowadzić grę, ale nie mogą narażać się na kontrataki takie jak ten, który zakończył się pierwszą bramką dzisiejszego wieczoru.

• Bardzo zła próba prostopadłego podania Nicolasa Otamendiego. Piłka dla gospodarzy.

• Odpowiedź gości! Efektowny rajd Leroya Sane między obrońcami Liverpoolu, Niemiec mógł zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych kolegów, ale postanowił błyskawicznie oddać strzał po ziemi. Ten mija bramkę o kilka metrów.

• Koszmarne zagranie Leroya Sane po rzucie wolnym dla Manchesteru City rozpoczęło kontrę Liverpoolu, z piłką rozpędził się Roberto Firmino, Brazylijczyk wpadł w pole karne i doskonałym podaniem obsłużył Mohameda Salaha. Ulubieniec kibiców strzałem z kilku metrów wyprowadza The Reds na prowadzenie!

• Goooool! Anfield w ekstazie, Faraon znów wpisuje się na listę strzelców! Mohamed Salah strzela gola na 1:0!

• Dośrodkowanie Alexa Oxlade'a-Chamberlaina nie bez problemów spod własnej bramki wybija Nicolas Otamendi.

• Rzut rożny dla gości, mocno dośrodkowana piłka trafia na głowę Vincenta Kompany'ego, Belg naciskany przez obrońców nie zdołał jednak oddać dobrego strzału, piłkę pewnie łapie Loris Karius.

• Kolejny pojedynek o piłkę Mohameda Salaha z Aymerikiem Laporte na połowie Manchesteru City. Wygrywa go były zawodnik Athletiku Bilbao, The Citizens konstruują swoją akcję.

• Od pierwszych minut zawodnicy Liverpoolu grają z niespotykaną intensywnością, jakby niesieni dopingiem z trybun. Widać, jak wielkie znaczenie dla piłkarzy i sympatyków Liverpoolu ma to spotkanie.

• James Milner starał się dostarczyć piłkę w pole karne pod nogi Mohameda Salaha, zamiary Anglika odgadł jednak Aymeric Laporte, który wybił piłkę spod nóg Egipcjanina.

• Zaczynamy piłkarskie emocje na Anfield, czekamy na gole! Przy piłce The Reds!

• Oba zespoły zagrają dziś w formacji 4-3-3.

• Zawodnicy ustawiają się w tunelu na Anfield, kibice śpiewają You'll Never Walk Alone, w Liverpoolu czuć atmosferę wielkiego piłkarskiego święta!

• Będziemy także informować o zmianach wyniku w meczu Barcelony z Romą.

• Początek spotkania już za kwadrans, zostańcie z nami!

• Kto faworytem tego dwumeczu? Wskazać tę drużynę jest niesłychanie trudno, ale wydaje się, że minimalną przewagę ma Manchester City, który wyprzedza Liverpool w tabeli Premier League. Pamiętajmy jednak o jedynej porażce Obywateli w lidze, która miała miejsce właśnie na Anfield.

• Rezerwowi Manchesteru City: Claudio Bravo, Danilo, John Stones, Bernardo Silva, Raheem Sterling, Fabian Delph i Oleksandr Zinchenko.

• Rezerwowi Liverpoolu: Simon Mignolet, Nathaniel Clyne, Georginio Wijnaldum, Alberto Moreno, Dominic Solanke, Danny Ings i Conor Masterson.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Felix Brych.

• Znamy już wyjściowe jedenastki. Obaj trenerzy posyłają dziś do boju swoje zdecydowanie najmocniejsze jedenastki.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Liverpool – Manchester City!

Bartosz Głąb

Mecz Liverpool FC - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Liverpool - Manchester City ONLINE. W środę czeka nas drugi dzień emocji związanych z ćwierćfinałami Ligi Mistrzów. W niesamowicie ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Liverpool FC podejmie na Anfield Road drużynę Manchesteru City. Spotkanie dwóch angielskich zespołów wydaje musi przysporzyć wielu emocji!

Mecz Liverpool - Manchester City ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Na początku fazy pucharowej obecnej edycji Ligi Mistrzów mnóstwo było głosów o odrodzeniu się angielskiej piłki klubowej na arenie międzynarodowej, bo w niedalekiej przeszłości zdarzało się, że trzy ekipy z wysp reprezentowały Anglię w półfinale Ligi Mistrzów.
Teraz w 1/8 finałów było aż pięć angielskich klubów, ale w następnej fazie są tylko dwa i w półfinale znajdzie się na pewno już tylko jeden. Już w 1/8 z rozgrywkami pożegnały się Chelsea FC, Tottenham Hotspur i Manchester United.

W lidze Manchester City już praktycznie zapewnił sobie tytuł mistrza Anglii, dzięki czemu mogą skupić się już tylko na rozgrywkach pucharowych, co może być dodatkowym atutem w przypadku na przykład dogrywki w rewanżowym spotkaniu, bo Pep Guardiola nieco bardziej może sobie pozwolić już na rotowaniem składu w meczach ligowych niż Jurgen Klopp. "The Reds" zajmują trzecią pozycję w tabeli ze stratą dwóch "oczek" do Manchesteru United. Jednak za nimi niemal łeb w łeb idzie Tottenham Hotspur, więc Liverpool musi cały czas stać na baczności i walczyć w każdym spotkaniu o ligowe punkty.

W poprzedniej rundzie oba zespoły zapewniły sobie awans już w pierwszym spotkaniu. Liverpool rozbił w meczu wyjazdowym ekipę FC Porto aż 5:0, dzięki czemu mogli w rewanżu zagrać nieco mniej intensywnie, co skutkowało bezbramkowym remisem. Natomiast Manchester City w pierwszym meczu wygrał z FC Basel 4:0, ale w rewanżu chyba nieco zlekceważyli przeciwników, bo przegrali tamto spotkanie 1:2. Dzisiaj ciężko będzie o rozstrzygnięcie już w pierwszym meczu, ale na pewno obie z ekip będą do tego dążyć.

Pojedynki pomiędzy obiema drużynami w tym sezonie obfitowały w dużą ilość bramek i wielkie emocje. we wrześniu zeszłego roku "The Citizens" rozbili przeciwników z Liverpoolu aż 5:0. W styczniu tego roku górą byli już podopieczni Jurgena Kloppa, którzy to po fenomenalnym meczu wygrali 4:3. Różnica bramkowa w tamtym meczu mogła być większa, jednak drużyna City w ostatnich minutach zdołała zdobyć dwie bramki, czym nieco zamazując bardzo zły wynik.

NIE ZAGRAJĄ

Liverpool FC: Gomez, Lallana, Matip (kontuzje);

Manchester City: Mendy (kontuzja).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Liverpool FC: Karius - Robertson, van Dijk, Lovren, Alexander-Arnold - Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain - Mane, Firmino, Salah;

Manchester City: Ederson - Zinchenko, Otamendi, Kompany, Walker - Silva, Fernandinho, De Bruyne - Sane, Gabriel Jesus, Sterling.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

LIVERPOOL FC
Crystal Palace - Liverpool FC 1:2 (Premier League)
Liverpool FC - Watford FC 5:0 (Premier League)
Man Utd - Liverpool FC 2:1 (Premier League)
Liverpool FC - FC Porto 0:0 (Champions League)
Liverpool FC - Newcastle United 2:0

MANCHESTER CITY
Everton FC - Man City 1:3 (Premier League)
Stoke City - Man City 0:2 (Premier League)
Man City - FC Basel 1:2 (Champions League)
Man City - Chelsea FC 1:0 (Premier League)
Arsenal FC - Manchester City 0:3 (Premier League

Liverpool FC - Manchester City TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów Liverpool FC - Manchester City od 20:40 przeprowadzi nSport+ HD i Canal+Now 4K. Spotkanie ze stadionu z Liverpoolu skomentują Przemysław Pełka i Rafał Nahorny.

20:45 mecz Liverpool FC - Manchester City