Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2018-11-10 13:00

ŁKS Łódź

2

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! ŁKS wygrywa i umacnia się na pozycji wicelidera. Następny mecz też zagra u siebie, z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, ponieważ wyjazd do Katowic został przesunięty w czasie z uwagi na powołania do kadry.

• O trzy minuty zostało przedłużone to spotkanie.

• Bryła wrzuca, głową kończy Radionow, ale nie ma trzeciego gola.

• Kołba wznowił grę po tym jak jeden z piłkarzy Chrobrego oddał niecelny strzał.

• W drugiej połowie ŁKS gra na pewno słabiej. Na jego korzyść przemawia jednak fakt, że Chrobry też nic specjalnego nie pokazał.

• Wolski w miejsce Ramireza, którego kibice pożegnali brawami.

• Jeden z zawodników ucierpiał. Chwila przerwy w grze. Został kwadrans.

• Czas na drugą roszadę w szeregach beniaminka. Za Kujawę wchodzi Radionow.

• I właśnie Łuczak opuszcza boisko. Za niego Bielak.

• Gwizdy na widowni, ponieważ Łuczak przewrócił się w polu karnym. Decyzja sędziego? Gramy dalej!

• Chrobry jakby odważniej. Chwilę temu niecelnie główkował Trytko.

• Drewniak za Zejdlera.

• Za kilka minut powinny nastąpić pierwsze zmiany. ŁKS ma ten mecz pod kontrolą. Bliski szczęścia był Ramirez, po którego główce piłka odbiła się od słupka.

• Kujawa! Napastnik ŁKS-u chciał lobować, lecz zrobił to słabo. Jest tylko rzut rożny, bo z wyciągnięciem ręki zdążył Abramowicz.

• Kołba broni strzał piłkarza Chrobrego.

• Celne uderzenie Pyrdoła. Zgarnia za nie oklaski, ale tak naprawdę Abramowicz nie miał kłopotu z obroną.

• Wrzutka Napołowa. Znowu do nikogo. Kobła zgarnął bezpańską piłkę.

• Piewsza okazja dla gospodarzy po rzucie rożnym. Obrona Chrobrego wyjaśnia jednak sytuację.

• I jeszcze Kowalczyk za Sędziaka.

• Maćkowski w miejsce Bacha.

• Druga część właśnie się rozpoczęła.

• Sędzia gwiżdze po raz ostatni. Przerwa. ŁKS prowadzi z Chrobrym 2:0. Wracamy za kwadrans.

• Szansa przed Widejko, a przedtem również Łuczakiem. Obie próby niecelne.

• Zbliżamy się do końca pierwszej odsłony. Prowadzenie ŁKS-u zasłużone, choć może trochę za wysokie.

• Kujawa marnuje okazję na kontrę po szybkim wznowieniu Kołby.

• Kolejny raz Bogusz... GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Płasko po ziemi i jest 2:0 dla ŁKS-u.

• Szansa Bogusza... Niewiele brakowało! Jęk zawodu na trybunach.

• Jeszcze jedna próba ze strony ŁKS-u. Niecelna. Z piątego metra wznowił Abramowicz.

• Ratajczak złapany na pozycji spalonej. Niestety od paru minut piłkarze mają niewiele do zaoferowania.

• Kolejny celny strzał na bramkę głogowian. Uderzał Bryła.

• Bryła zasugerował dotknięcie piłki ręką. Gwizdek sędziego Krztonia jednak milczy.

• Za nami kilka minut niezbyt intensywnej a tym bardziej interesującej gry. ŁKS stara się atakować, lecz nic z tego nie wynika. Chrobry w dalszym ciągu schowany.

• Dobra interwencja Abramowicza po strzale Piątka. A tak gola celebrował Ramirez:

• Chrobry jest wycofany. Za rzadko piłka wędruje w kierunku Trytki, który biega jakby bez celu.

• Gospodarze dobrze organizują się w obronie. Mogą planować kolejne akcje.

• Szybko poszło. Rywale pozostawili trochę miejsca Ramirezowi, a ten się nie zastanawiał i oddał strzał z okolicy 12-13 metra.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ramirez!

• Kujawa... Słaby strzał po błędzie obrońców Chrobrego.

• Głośny śpiew niesie się po jedynej trybunie. ŁKS próbuje przedzierać się skrzydłami. Na razie bez powodzenia.

• Po raz pierwszy zaatakowali goście. Odbiór Rozwandowicza uchronił ŁKS przed ewentualną utratą gola.

• Sędzia dał znak - zaczynamy!

• Przed momentem odśpiewano hymn narodowy.

• Kibice zaprezentują dziś oprawę z okazji odzyskania Niepodległości.

• Chrobry ma osiem punktów mniej, a w tabeli zajmuje jedenastą lokatę. W poprzedniej kolejce przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3. Awansował za to do 1/8 finału Pucharu Polski. W grudniu zmierzy się z Legią Warszawa.

• Łodzianie mają kapitalną serię dziewięciu meczów z rzędu bez przegranej. Ostatnio u siebie wysoko pokonali Odrę Opole 5:1.

• Zespół Kazimierza Moskala konsekwentnie pracuje na... kolejny awans. Na razie jest wiceliderem ze stratą pięciu punktów i przewagą trzech nad Sandecją Nowy Sącz.

• Tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia spotkania w Łodzi. Pogoda jest dobra jak na listopad. Czy ŁKS znów zdobędzie komplet punktów?

jsob

Wicelider powalczy o kolejne punkty

Wicelider powalczy o kolejne punkty ©Krzysztof Szymczak

Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. 10 listopada o godz. 13 ŁKS Łódź zmierzy się z Chrobrym Głogów przed własnymi kibicami. Łodzianie to sensacyjny wicelider i pozytywne zaskoczenie rundy jesiennej. Mecz poprowadzi Wojciech Krztoń z Olsztyna. Żadna z telewizji nie zdecydowała się na transmisję z Łodzi, dlatego zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl.

Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów ONLINE

Zdecydowanym faworytem są łodzianie, którzy w poprzedniej kolejce Fortuna 1. Ligi rozgromili Odrę Opole aż (5:1). Gole dla drużyny prowadzonej przez Kazimierza Moskala strzelali: Bartosz Widejko, Dani Ramirez, Artur Bogusz, Rafał Kujawa i Maksymilian Rozwandowicz. Goście byli bezsilni i nawet trafienie z 53. minuty, to bramka zdobyta przez zawodnika ŁKS-u. „Samobója” strzelił Jan Sobociński.

Chrobry w 17. kolejce uległ na wyjeździe Podbeskidziu Bielsko-Biała (0:3). Dodajmy, że to spotkanie z wysokości trybun oglądał szkoleniowiec łodzian. Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego zajmują 11. miejsce, a na swoim koncie mają 23 punkty. Do tej pory sześć razy triumfowali, pięć razy dzielili się punktami z rywalem i sześciokrotnie przegrywali.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów?

Sobotnie spotkanie będzie mieć specjalną oprawę. ŁKS dołączył do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu”. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszyscy zebrani mają wspólnie odśpiewać hymn, dlatego organizatorzy poprosili kibiców o wcześniejsze przybycie na stadion.

Arbiter
Mecz poprowadzi Wojciech Krztoń z Olsztyna. W obecnym sezonie był rozjemcą w ośmiu spotkaniach, w których trakcie pokazał 21 żółtych kartek i podyktował siedem rzutów karnych.

Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 13:00.