Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS Łódź

1

GKS Bełchatów

0

• Koniec meczu! ŁKS wymęczył zwycięstwo z "czerwoną latarnią". W derbach województwa łódzkiego zespół Ireneusza Mamrota pokonał GKS Bełchatów 1:0.

• Rzut rożny dla gości. Pod bramkę łodzian pobiegł nawet bramkarz Otczenaszenko.

• Powalczył Pirulo. Będzie rzut rożny dla łodzian.

• Sebastian Zalepa wszedł za Michała Pawlika.

• GOOOOOOOL! ANTONIO DOMINGUEZ Z KARNEGO! ŁKS obejmuje prowadzenie!

• Paweł Gil dyktuje rzut karny dla ŁKS! Ręką zagrał Michał Pawlik.

• Maciej Wolski wszedł za Tomasza Nawotkę.

• Łodzianie próbują skruszyć obronę gości. Głową strzelał Ricardinho. Piłka minęła cel.

• Valerijs Sabala zastąpił Filipa Laskowskiego.

• Antonio Dominguez pojawił się na boisku w miejsce Trąbki.

• Wrzutka Mariusza Magiery. Piłkę łapie Arkadiusz Malarz

• Piotr Gryszkiewicz wszedł za Piotra Janczukowicza.

• Ricardinho uderzał z półwoleja. Piłka w rękach bramkarza Bełchatowa.

• Ricardinho wszedł w miejsce Adriana Klimczaka.

• Poirytowany Ireneusz Mamrot domagał się rzutu karnego dla ŁKS. Sędzia Gil upomniał szkoleniowca.

• Maciej Koziara zastąpił Dawida Flaszkę.

• Mikołaj Grzelak wszedł w miejsce Bartosza Żurka.

• Techniczne uderzenie Michała Trąbki. Piłka nie trafiła w światło bramki.

• Przyjezdni bronią się całym zespołem. Łodzianie biją głową w mur.

• Sędzia Gil wyrzucił z boiska Macieja Masa. Zawodnik Bełchatowa obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Trzecia żółta kartka dla gości. Sędzia napomniał Mateusza Bartkowa.

• Obie ekipy na drugą połowę wyszły bez zmian.

• Druga polowa już się rozpoczęła gramy!

• Marne widowisko przy al. Unii Lubelskiej 2. Warunki gry dyktował co prawda ŁKS, ale w pierwszej połowie gry nie zobaczyliśmy ani jednego celnego strzału.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Łodzi bez goli.

• Maciej Mas został ukarany żółtą kartką.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Pirulo indywidualną akcję zakończył bardzo lekkim strzałem.

• Mogło być 1:0 dla łodzian! Brakło centymetrów, by wpakować piłkę do siatki.

• Michał Pawlik faulował Pirulo. Żółta kartka dla zawodnika gości.

• Adrian Klimczak minął rywala i zdecydował się na strzał. Niewiele się pomylił.

• Piotr Janczukowicz uderzał głową po dośrodkowaniu Nawotki. Wyraźnie ponad bramką.

• Techniczny strzał Mikkela Rygaarda. Duńczyk nie trafił w światło bramki.

• Wrzutka Mikkela Rygaarda. Radzą sobie w defensywie bełchatowianie.

• Akcja łodzian. Po wrzutce z prawego skrzydła piąstkował bramkarz Bełchatowa.

• Goście występują dziś w zielonym koszulkach i czarnych spodenkach. Piłkarze ŁKS w biało-czerwonych strojach.

• Spotkanie w Łodzi już się rozpoczęło!

• Spotkanie poprowadzi arbiter międzynarodowy Paweł Gil z Lublina.

• Wyjściowy skład ŁKS:

• Oto wyjściowy skład GKS Bełchatów:

• Bełchatowianie nie zamierzają długo zamykać tabeli i być chłopcem do bicia. Ostatnio wzmocnili się pozyskaniem napastnika Valerijsa Sabali, który nie raz i nie dwa pokazał, że gole strzelać potrafi.

• Rywale ŁKS wygrywają swoje mecze i uciekają drużynie Ireneusza Mamrota. Jeszcze jedna dwie chwile słabości i łodzianie wypadną nawet poza szóstkę, dającą przynajmniej szansę na walkę w play-off o ekstraklasę.

• W meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi czwarty obecnie w tabeli Łódzki Klub Sportowy zagra z ostatnim GKS-em Bełchatów. Początek spotkania o godzinie 17. Witamy w relacji LIVE!

psz, Dariusz Piekarczyk

Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot.Szymczak Krzysztof / Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów ONLINE. ŁKS spadł na czwarte miejsce w pierwszoligowej tabeli, bo w rozegranym awansem meczu 23. kolejki komplet punktów zgarnął GKS Tychy. Łodzianie mierzą w zwycięstwo z GKS-em Bełchatów. Relacja na żywo z meczu ŁKS - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.

Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów ONLINE

Triumfowali nie tylko tyszanie, którzy pokonali na swoim boisku Arkę Gdynia 1:0. Wygrał także wicelider tabeli, Górnik Łęczna. Drużyna trenera Kamila Kieresia pokonała Chrobrego Głogów aż 3:0. W świetle tych rozstrzygnięć ełkaesiacy, jeśli chcą pozostać w czubie pierwszoligowej tabeli, mecz z GKS Bełchatów muszą wygrać.

Wiele wskazuje, że trener Ireneusz Mamrot będzie miał w końcu do dyspozycji Brazylijczyka Ricardinho, który leczył ostatnio kontuzję. Wcześniej wystąpił w trzech meczach, strzelając dwa gole. - Nie ukrywam, że bierzemy go pod uwagę w kontekście meczu z GKS Bełchatów. Być może nam pomoże. W czwartek zaliczył już część treningu, a w piątek cały - mówi Mamrot.

Szkoleniowiec zaznaczył ze przy ustalaniu składu bierze pod uwagę wszystkich trenujących zawodników, nawet grającego w czwartoligowych rezerwach Oskara Koprowskiego oraz Macieja Radaszkiewicza. - To są ambitni zawodnicy i ciężko pracują. Zobaczymy, jaką podejmiemy decyzję. W pierwszej lidze nie ma wielu sytuacji do zdobywania bramek. Liczę na to, że z każdym tygodniem mojej pracy będziemy ich stwarzać coraz więcej. Ważniejsze od liczby stwarzanych sytuacji jest to, jak się je wykorzystuje. Chcemy prowadzić grę i stwarzać sytuacje. Największym problemem jest to, jak gramy w pierwszych połowach. I tutaj chcemy zrobić wszystko, żeby od początku dobrze wejść w spotkanie - dodaje szkoleniowiec ŁKS-u.

Z kolei trener bełchatowian Marcin Węglewski liczy, że jego zespół jest w stanie sprawić niespodziankę, tak jak to zrobił niedawno remisując w Tychach. - My nic nie musimy, a tylko możemy - mówi. - To ŁKS przystąpi do tego meczu z nożem na gardle. Mam swój pomysł na to spotkanie w którym pomoże nam już Valerjis Sabala.

Gdzie oglądać w telewizji mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów na żywo? Mecz ŁKS Łódź - GKS Bełchatów na żywo nie będzie transmitowany w telewizji przez Polsat Sport. Transmisja wideo bez komentarza dostępna na platformie IPLA. Tekstowa relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.