Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2018-07-28 17:45

ŁKS Łódź

0

GKS Katowice

1

• Dziękuje serdecznie za uwagę! Na dzisiaj to wszystko!

• Podopieczni Kazimierza Moskala przegrali dzisiaj przede wszystkim z własnym brakiem skuteczności i Mariuszem Pawełkiem, który niewątpliwie zasługuje na miano bohatera dzisiejszego meczu. Goście byli do bólu skuteczni. Stworzyli jedną klarowną sytuacje i dzięki stuprocentowej skuteczności wracają do Katowic z kompletem punktów!

• Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Drugi mecz i pierwsza porażka ŁKS-u, który przed własną publicznością zaznał smaku porażki. Trzeba jednak uczciwie przyznać, iż Rycerze Wiosny nie zasłużyli na przegraną w dzisiejszym pojedynku.

• KONIEC SPOTKANIA!!!

• Trzy minuty nadziei dla zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego!

• Śpieszą się Ełkaesiacy. Czy uda się w końcowych minutach spotkania doprowadzić w remisu?

• Kolejne upomnienie dla zawodnika GKS-u. Tym razem żółtym kartonikiem ukarany Remisz.

• Który to już raz?!!! Szybka akcja na dwa, trzy kontakty ŁKS-u i ponownie w roli muru nie do przejścia melduje się w bramce GKS-u Mariusz Pawełek, który zatrzymuje rozpędzonego Kostyrkę i paruje strzał pomocnika ŁKS-u na rzut rożny.

• Coraz więcej nerwowości wkrada się w grę obydwu zespołów. Mecz przeradza się w nerwowe i niecelne zagrania.

• Kolejne żółtko dla gracza gości. Tym razem karą indywidualną ukarany Poczobut.

• Na zmianę decyduje się również trener Moskal. Za Gamrota na boisku pojawia się Wojowski.

• Czas na zmiany. W drużynie gości boisko opuszcza Tobiś, w jego miejsce na placu gry melduje się Słomka.

• Mamy pierwszą karę indywidualną w dzisiejszym meczu. Żółta kartka dla Lisowskiego za faul taktyczny w środkowej części boiska.

• Ewidentnie Mariusz Pawełek pracuje na tytuł zawodnika meczu dzisiejszego spotkania!

• Niebywałe!!!! Po raz kolejny swój zespół przed utratą gola ratuje Pawełek!!!!! Dośrodkowanie w pole granie piłka zgrana głową pod nogi Kalinkowskiego, który po raz drugi przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy!!!

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza strzelec jedynego gola w dzisiejszym meczu - Daniel Rumin. W jego miejsce ma placu gry pojawia się Dominik Bronisławski.

• Kolejna zmarnowana szansa przez zawodników ŁKS-u. Dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Ramireza i Kalinkowski z bliskiej odległości trafił prosto w Pawełka, który po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą gola!

• Zmiana również w zespole ŁKS-u. Za aktywnego dzisiejszego popołudnia Bryłę, na boisku melduje się debiutujący w barwach łódzkiej drużyny - Ramirez.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Kurowski zmienia Grzegorza Piesio.

• Pada w polu karnym Gamrot, który wychodził na czystą pozycję. Arbiter decyduje się nie wskazywać na wapno, chociaż sytuacja była bardzo kontrowersyjna.

• Nieudana kontra GKS-u, który ponownie oddał inicjatywę łodzianom.

• Widać, że upał, który dzisiejszego popołudnia mimo późnej godziny nie odpuszcza dał się we znaki zawodnikom obu drużyn. Mecz nieco osłabł na atrakcyjności.

• Obie drużyny rozpoczęły nieco nerwowo drugą część spotkania.

• Trener Moskal decyduje się na pierwszą zmianę już na początku drugiej części spotkania. Za Pyrdoła na boisku melduje się Kostyrka.

• Wracamy na boisko i zaczynamy drugą połowę starcia pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym, a GKS-em Katowice!!!!!

• Gospodarze przegrywają mimo przewagi. Trzeba przyznać, że podopieczni Jacka Paszulewicza są do bólu skuteczni. Stworzyli sobie tylko jedną klarowną okazję do zdobycia gola i ją wykorzystali. Wracamy za kwadrans!

• KONIEC pierwszej części spotkania!

• Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Ależ pilnowany jest dzisiejszego dnia Radionov. Napastnik ŁKS-u po raz kolejny sprowadzony do parteru.

• Mimo przewagi Ełkaesiacy jako pierwsi tracą bramkę w dzisiejszym pojedynku. Otwarcie wyniku przez GKS może tylko i wyłącznie uatrakcyjnić nam dzisiejszy pojedynek.

• Pierwsza składna akcja GKS-u i od razu gol!!! 2, 3 szybkie podania przed polem karnym Łódzkiego Klubu Sportowego, po czym znakomicie na wolne pole w jedenastkę przeciwników wypuszczony został Rubin, który będąc sam na sam z Kołbą zachował się jak rasowy snajper i pewnym strzałem pokonał bramkarza ŁKS-u.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! RUMIN !!!!!

• Pierwsze 30 minut za nami. Łodzianie jak do tej pory wyglądają zdecydowanie lepiej na tle zespołu z Katowic. Brakuje tylko udokumentowania przewagi w postaci bramki.

• Coś niesamowitego!!! Łodzianie powinni objąć w tym momencie prowadzenie. Wszystko zaczęło się od rzutu rożnego. Najpierw uderzenie Bryły obronił w ekwilibrystyczny sposób Pawłek, zaś dobitkę Pyrdoła z bliskiej odległości wybronił defensor GKS-u!

• Coraz śmielej atakują goście, którzy szybkimi podaniami na jeden kontakt, jak na razie bezskutecznie próbują zaskoczyć defensywę ŁKS-u.

• Celne uderzenie zza pola karanego Bogusza, który dopadł do zagranej po rzucie rożnym bezpańskiej piłki i uderzył pół wolejem z dwudziestu paru metrów. Pawełek broni na raty strzał defensora ŁKS-u.

• Zakotłowało się pod polem karnym ŁKS-u po rzucie rożnym wykonywanym przez zawodników Jacka Paszulewicza. Niebezpieczeństwo zostało jednak zażegnane przez defensorów Rycerzy Wiosny.

• Celny strzał na bramkę Michała Kołby z dość dużej odległości w wykonaniu Adriana Błąda. Kapitan łódzkiej drużyny bez problemu złapał jednak futbolówkę.

• Ależ teraz pomylił się Patryk Bryła, który nie wykorzystał błędu obrońców gości!!! Pomocnik ŁKS-u znalazł się sam na sam z bramkarzem GKS-u jednak strzał z ostrego kąta minął bramkę Mariusza Pawełka.

• Od początku meczu inicjatywa po stronie gospodarzy. Podopieczni Kazimierza Moskala utrzymują się przy piłce. Mieli już na początku spotkania pierwszy stały fragment gry, jednak rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Pawełka.

• Zaczynamy! Od środkowej strefy pojedynek rozpoczęli piłkarze gospodarze!

• Piłkarze wychodzą na murawę! Jeszcze chwila i zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra!

• Zatem która drużyna okaże się dzisiejszego popołudnia lepszą? Przekonamy się o tym już niebawem.

• Z drugiej strony mamy drużynę GKS-u, która przegrała pierwsze spotkanie w inaugurującym starciu pierwszoligowych rozgrywek. Przyjezdni będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

• Ciężko przed pierwszym gwizdkiem wskazać faworyta tego pojedynku. Z jednej strony atutem ŁKS-u jest występ przed własną publicznością i fakt, iż w ten weekend w Łodzi obchodzona jest rocznica nadania praw miejskich miastu, które Łódź otrzymała 29 lipca 1423 roku, a więc równo 595 lat temu. Z takiej okazji przy komplecie publiczności wypada podopiecznym Kazimierza Moskala zaprezentować maksimum swych umiejętności.

• Przeciwnikami zespołu Kazimierza Moskala, będzie drużyna z Katowic, która w pierwszym meczu doznała porażki na własnym obiekcie przegrywając na inaugurację rozgrywek z zespołem Podbeskidzia.

• Po blisko 5 latach pierwszoligowe rozgrywki wracają na stadion Łódzkiego Klubu Sportowego. Ełkaesiacy, którzy w swoim premierowym spotkaniu ograli na wyjeździe zawodników Chrobrego po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przed własną publicznością.

• Goście zagrają w dzisiejszym meczu w takim oto ustawieniu:

• Na początek wyjściowy skład gospodarzy:

• Dzień dobry! Wita państwa bardzo serdecznie Michał Granosik. Zapraszam gorąco na relację meczu 2 kolejki Nice I Ligi pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a GKS-em Katowice.

red

Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE

Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE ©Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany

Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE. W sobotę dojdzie do dwóch łódzko-katowickich pojedynków. W Katowicach Widzew gra z Rozwojem w ramach rozgrywek 2 ligi, natomiast szczebel wyżej ŁKS podejmuje GKS. Jak zapowiada się drugi z tych pojedynków? Relacja na żywo od 17:45 w Gol24.pl!

Pierwszoligową potyczkę na obiekcie przy alei Unii 2 obejrzeć ma ponad pięć tysięcy fanów łódzkiej drużyny. I nie ma się co dziwić, to wielkie wydarzenie dla kibiców „Rycerzy Wiosny”. Pierwsza liga wraca na Unii 2 po pięciu latach przerwy naznaczonych nawet czwartoligowa „poniewierką” dwukrotnych mistrzów Polski.

Na mecz I ligi, na swoim obiekcie, fani ŁKS czekają od 30 marca 2013 roku. Tego dnia łodzianie ulegli jednak Olimpii Grudziądz 0:3 (0:0).Na wygraną na zapleczu Ekstraklasy jeszcze dłużej, bo od 10 listopada 2012 roku, czy po pokonania w Brzesku Okocimskiego 1:0 (0:0).Za to na pierwszoligowe zwycięstwo na swoim obiekcie od 21 października 2012 roku. Tego dnia łodzianie okazali się lepsi od Sandecji Nowy Sącz, którą pokonali 3:2 (3:1). Dodajmy, że ci którzy nie będą mogli być na stadionie mogą obejrzeć mecz na żywo dzięki Polsatowi Sport, który transmituje spotkanie.

Obie drużyny przystępują do tego meczu zgoła różnych nastrojach. Łodzianie wygrali w Głogowie z Chrobrym 1:0 (1:0), a drużyna prowadzona przez trenera Jacka Paszulewicza uległa na swoim boisku Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:1 (0:1). Z katowiczanami, tak zresztą jak „Dziennik Łódzki” przewidział przyjedzie do Łodzi Hiszpan David Anon. Klub podpisał z tym 29-latkiem kontrakt. W poprzednim sezonie David Anon grał w trzecioligowej Pontevedrze CV. Wystąpił w 33 meczach i strzelił 12 goli.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice?

Szczególny będzie to mecz dla trzech piłkarzy ŁKS. Jewhen Radionow, Rafał Kujawa oraz Bartłomieja Kalinkowskiego. To byli piłkarze katowickiego klubu. Dla „Żeni”, któremu w Katowicach nie wiodło się najlepiej, punktem honoru będzie strzelić gola swojemu byłemu klubowi.

Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice ONLINE TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE od 17:45 w GOL24.pl