Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w...

ŁKS Łódź

1

Górnik Zabrze

3

• Koniec meczu. Występ ŁKS-u w meczu z Górnikiem Zabrze był dokładnie taki, jak cały ten sezon. Łodzianie utrzymywali się przy piłce, ale goście byli lepsi w ofensywie i z łatwością strzelili trzy gole. Beniaminek nie zabawi w najwyższej lidze na długo, bo wynik Wisły Kraków z Wisłą Płock (1:0) oznacza, że ŁKS nie ma już szans na pozostanie w niej.

• Frustracja wzięła górę nad Dąbrowskim. Obrońca wyleciał z boiska.

• Dąbrowski zatrzymał akcję Górnika.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Sobociński uderzył na bramkę. Piłkę z linii bramkowej mógł wybić Vasil, ale trafił w poprzeczkę i ostatecznie padł gol.

• GOOOOOOL! JAN SOBOCIŃSKI!

• Trąbka zza pola karnego! Blisko, blisko.

• Malarz ma problem z obroną strzału Jimeneza, następnie Giakoumakis mocno uderza na bramkę, ale pokrył to uderzenie własnym ciałem Grzesik.

• Guima przesadził z agresją i mamy kartkę.

• Jakub Wróbel pojawił się na boisku. Zastąpił Corrala.

• Teraz Jimenez spudłował! Znakomita wrzutka Giakoumakisa, ale gra głową Hiszpana nie należy do jego największych atutów, więc minimalne niecelnie uderzenie.

• I mamy pierwszy celny strzał ŁKS-u! Uderzenie Pirulo, rykoszet i z problemami łapie futbolówkę Chudy.

• 0 celnych strzałów gospodarzy.

• Za długa piłka Sobocińskiego do Ratajczyka.

• Ryczkowski zastąpił Angulo. Trener Brosz daje odpocząć doświadczonemu Hiszpanowi.

• Grzesik uderzył z dystansu. Był to raczej strzał rozpaczy, więc nie było zagrożenia bramki.

• Dośrodkowanie w pole karne Górnika i Maciej Dąbrowski nieczysto trafił w piłkę.

• I Trąbka za Srnicia.

• Adam Ratajczyk zastąpił Domingueza.

• Kolejny cios zabrzan! Dokładna centra Jimeneza z lewego skrzydła i Giakoumakis - strzałem z woleja - podwyższa prowadzenie.

• GOOOOOOOL! GEORGIOS GIAKOUMAKIS

• Arkadiusz Malarz wyczuł intencje Hiszpana, ale nie zdążył odbić piłki. Mamy 2:0.

• GOL! IGOR ANGULO!

• Giakoumakis jednak nie był na spalonym i poturbowany Grek zapewnia Górnikowi jedenastkę!

• Giakoumakis faulowany w polu karnym, ale wcześniej napastnik znajdował się na minimalnym spalonym. Właśnie to sprawdza przy VAR Tomasz Musiał.

• Rzut karny dla Górnika!

• Górnik zmarnował świetną szansę! Jimenez ruszył z piłką, miał dwie opcje do wyboru, ale zamiast podawać, uderzył na bramkę i interweniował ofiarnie Dąbrowski.

• Za późno Corral zareagował na prostopadłe podanie i Chudy złapał piłkę.

• Vasil wyprzedził pędzącego na skrzydle Guimę. Kolejna akcja gospodarzy stłumiona w zarodku.

• Udany przechwyt na połowie Górnika, ale nic nie wyszlo z tego kontrataku.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Janża genialnie włączył się do akcji na skrzydle, pobiegł za piłką w pole karne i wrzucił nisko w światło bramki. Futbolówka minęła aż trzech zawodników, aż w końcu trafiła do Vasila, który od razu uderzył. Mamy 1:0 dla gości.

• GOOOOOOOL! STAVROS VASILANTONOPOULOS!

• Pomocnik ŁKS-u zatrzymywał nieprzepisowo rywala.

• Srnić chciał wziąć sprawy w swoje ręce, dograł do Domingueza, ale nie było już piłki zwrotnej.

• Jimenez znalazł sobie trochę miejsca na skrzydle. Dośrodkował w pole karne i minął się z piłką Vasil.

• Wiśniewski skiksował przy podaniu do partnera. Piłkę zabrał mu Guima, Hiszpan wbiegł w pole karne i gdy już miał notować trafienie, uderzył bardzo źle i posłał futbolówkę w trybuny.

• Dominguez dośrodkował tak, że wyszedł z tego sprytny strzał na bramkę. Mało brakowało, a piłka wpadłaby za kołnierz Chudemu.

• Wolski znalazł się na skrzydle, na wysokości pola karnego. Chciał szybko wymienić piłkę z Guimą, ale ten zastawił ją i ostatecznie stracił.

• Giakoumakis został dojrzany przez Janżę, ale zanim nastąpiło podanie, piłkarze ŁKS-u zabrali piłkę pomocnikowi Górnika.

• Co za myśl taktyczna łodzian! Rzut rożny dla gospodarzy i wystarczyło kilka podań, by piłka znalazła się pod nogami Arkadiusza Malarza... Tak nie da się strzelić gola, panowie.

• Koj zatrzymywał rywala na skrzydle. Kartka dla obrońcy Górnika.

• W Krakowie mamy wynik 1:0 dla Wisły. Jeśli taki wynik się utrzyma, ŁKS nawet przy remisie spadnie z Ekstraklasy.

• Jirka próbował mijać rywala, ale ten ostro potraktował go łokciem. Sędzia nie dopatrzył się faulu, ale zawodnik Górnika zwija się z bólu na murawie.

• Guima minął Vasila, ale dogranie w pole karne do Corrala było już niecelne.

• Fatalnie zachował się Dominguez. Pomocnik otrzymał dobrą piłkę od Pirulo, był przed polem karnym, miał dużo czasu, a uderzył bardzo niecelnie.

• Sobociński dziś w roli lewego obrońcy. Pierwsza jego akcja w ofensywie, dośrodkowanie w pole karne zostało zablokowane.

• Długi atak pozycyjny gospodarzy, który nie przynosi na razie żadnych efektów.

• Akcja Angulo-Jimenez, lecz ten drugi stracił piłkę tuż przed polem karnym.

• Uderzał Giakoumakis. Zablokowane uderzenie i piła pada łupem Vasila, lecz ten fatalnie kiksuje.

• Zaczynamy spotkanie!

• Z kolei Górnik po pokonaniu Legii Warszawa nabrał wiatru w żagle i w pierwszej finałowej kolejce stoczył pasjonujący bój z Koroną Kielce, który wygrał 3:2 dzięki bramce Igora Angulo w 95. minucie spotkania. Dzięki temu może być właściwie pewny utrzymania.

• Na przykład, jeśli "Rycerze Wiosny" przegrają z Górnikiem, a Wisła Kraków choćby zremisuje, to ŁKS będzie się mógł już oswajać z myślą, że w przyszłym sezonie grać będzie w pierwszej lidze. Łodzianie do bezpiecznego miejsca w tabeli tracą aż 14 pkt.

• ŁKS po dzisiejszym spotkaniu Górnikiem Zabrze, na pięć kolejek przed końcem rozgrywek, może stracić szanse na utrzymanie się w Ekstraklasie. Stanie się tak, jeśli łodzianie nie odniosą zwycięstwa i niekorzystnie dla nich ułożą się wyniki innych drużyn.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Górnik Zabrze

HOF, MUS

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze ONLINE. We wtorkowym spotkaniu 32. kolejki PKO Ekstraklasy ŁKS podejmować będzie Górnika Zabrze. Łodzianie dzisiaj mogą stracić matematyczne szanse na utrzymanie w elicie. Relacja na żywo z meczu ŁKS - Górnik live w GOL24.pl.

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze ONLINE

Zabrzanie do Łodzi pojechali w mocno osłabionym składzie. Za kartki wypadli z zespołu Roman Prohazka (żółte) i Alanasa Manneh (czerwona). Wciąż nie w pełni sił jest Paweł Bochniewicz, którego występ stoi pod znakiem zapytania.

Łodzianie przegrali dwa ostatnie domowe mecze, w trzech z rzędu stracili co najmniej jednego gola. Górnik dwóch ostatnich wyjazdów nie przegrał.

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 20:10 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 4. Bezpośrednią transmisję z meczu ŁKS Łódź - Górnik Zabrze na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Canal+ Sport 4. Mecz online dostępny również na platformach nc+ GO i CANAL+ telewizja przez internet. Spotkanie komentować będą Filip Surma i Kamil Kosowski.

20:30 mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze live