Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce ONLINE. Beniaminek nie wygrał...

Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce ONLINE. Beniaminek nie wygrał w lidze od... lipca. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 11. kolejka
2019-10-06 12:30

ŁKS Łódź

4

Korona Kielce

1

• Koniec meczu! ŁKS notuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie i tym samym przerywa serię 8 porażek z rzędu!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Mocne uderzenie Arweladze, ale Malarz nie miał problemu z obroną tego uderzenia.

• Patryk Bryła wchodzi w miejsce Piotra Pyrdoła.

• Ivan Marquez w ostatniej chwili wybija piłkę sprzed swojej bramki!

• Rafał Kujawa miał szansę na kolejnego gola w tym meczu, ale całkowicie mu to się nie udało.

• Pirulo melduje się w miejsce Daniego Ramireza.

• Było bardzo blisko 5 gola dla ŁKS-u! Jan Grzesik wpadł w pole karne, ale piłka po jego strzale ląduje na bocznej siatce!

• Erik Pacinda zmieniony przez Wato Arweladze.

• Piotr Pyrdoł ukarany żółtą kartką.

• Ależ ma dzień konia Rafał Kujawa! Napastnik gospodarzy minął rywala i znakomitym strzałem pakuje piłkę do bramki! ŁKS jest coraz bliżej przerwania złej passy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Rafał Kujawa!

• Zawodnik ŁKS-u był na spalonym i Korona przejmuje posiadanie.

• Zmiana także w Koronie. Ivana Jukicia zmienia Uros Duranović.

• Łukasz Piątek wchodzi w miejsce Michała Trąbki.

• Obrońca gospodarzy świetnie odnalazł się w polu karnym i pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jan Grzesik podwyższa prowadzenie ŁKS-u!

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Milan Radin schodzi, a na murawie melduje się wracając po kontuzji Jakub Żubrowski.

• Adrian Klimczak zdecydował się na strzał, ale całkowicie mu to się nie udało.

• Zablokowany strzał Trąbki. Gospodarze mają rzut rożny.

• Gospodarze rozpoczęli drugą połowę od środka boiska!

• Koniec pierwszej połowy! Dobry mecz oglądamy w Łodzi. ŁKS zasłużenie prowadzi, ale czy uda im się utrzymać te prowadzenie?

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adnan Kovacević pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Po długiej analizie sędzia zdecydował wskazać na wapno!

• Sędzia sprawdza czy nie było aby zagrania ręką w polu karnym przez gracza ŁKS-u! Czy będzie rzut karny?

• Dani Ramirez wychodził już sam na sam z bramkarzem, ale sędzia liniowy pokazuje, że był ofsajd!

• Cudowna interwencja Arkadiusza Malarza! Milan Radin oddał perfekcyjny strzał głową, a doświadczony golkiper zdołał wyjąć piłke z samego okienka!

• Piotr Pyrdoł znakomicie minął rywala, dograł w pole karne, a tam znowu świetnie ustawił się Rafał Kujawa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dwa szybkie ciosy ŁKS-u! Znowu Rafał Kujawa!

• Świetna akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań i Rafał Kujawa z bliskiej odglegości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kujawa otwiera wynik meczu!

• Adnan Kovacević posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Jan Grzesik ogląda żółtą kartkę.

• Michał Żyro zablokowany przed polem karnym rywala. Mogło być groźnie.

• Klimczak wygrywa pojedynek biegowy z Matejem Pucko i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojego pola karnego.

• Daniel Dziwniel dobrze blokuje dośrodkowanie rywala.

• Kontra Korony Kielce zakończona zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Jukicia.

• Strzał Ramireza z rzutu wolnego ląduje prosto w rękawicach Marka Kozioła.

• Niezłe dośrodkowanie Klimczaka, ale nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Bartosz Frankowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły są aktualnie najgorszymi w całej lidzie. Korona Kielce zajmuje 15 pozycję i ma 4 oczka więcej od swojego dzisiejszego rywala, który zanotował serię 8 (!) porażek z rzędu. Jak będzie dzisiaj? Czy podopieczni Kazimierza Moskala w końcu przełamią tą tragiczną statystykę?

• Witamy Państwa bardzo serdecznie w niedzielne południe! Już o 12:30 rozpoczynamy kolejny dzień z PKO Ekstraklasą! ŁKS Łódź na własnym stadionie gościć będzie Koronę Kielce! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

ŁKS - Korona LIVE! Beniaminek nie wygrał w lidze od... lipca

ŁKS - Korona LIVE! Beniaminek nie wygrał w lidze od... lipca ©Krzysztof Szymczak

Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce ONLINE. Beniaminek jest w fatalnej dyspozycji i położeniu. Czy przełamie się akurat dzisiaj? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce ONLINE

Kiedy to się skończy - pytają kibice ŁKS-u. Ich zespół śrubuje najgorszą serię w całej lidze. Przegrał już osiem razy z rzędu i z czterema punktami na koncie zamyka tabelę. Ostatnio uległ Zagłębiu Lubin (1:3), mimo że oddał dwadzieścia pięć strzałów z czego dziesięć okazało się celnych.

Trudno orzec, co jest główną przyczyną aż tylu porażek.
Na pewno nie funkcjonuje obrona, którą tworzą piłkarze bez doświadczenia na tym poziomie, czyli Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński i Bogusz. Zespół z Łodzi stracił dotąd dwadzieścia jeden bramek. To zdecydowanie najgroszy wynik, przebijający "dokonania" Wisły Płock (18), Zagłębia (18) czy Arki Gdynia (18).

A może ŁKS za szybko awansował do ekstraklasy? Sezon po sezonie przedostawał się z 3 ligi do 2, z 2 ligi do 1 i wreszcie z 1 do tzw. "elity". Tego w ostatnim czasie nie dokonał nikt inny. Może więc potrzebował sezonu przejściowego, by zbudować odpowiednią kadrę. A może gra zbyt odważnie, co potwierdził mecz w Lubinie. Może wypadało zagrać chociaż na remis? No właśnie, może.

W tym tygodniu trener Kazimierz Moskal nie spotkał się z dziennikarzami. W jego zespole wszyscy są skupieni na spotkaniu z Koroną, która nie radzi sobie wcale lepiej; zajmuje przedostatnie miejsce, ma ledwie osiem punktów. Niedzielne zawody poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Do obsługi VAR-u wyznaczono Krzysztofa Jakubika i Radosława Siejkę.

Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Mecz dostępny także na kanale Canal+ Sport 3. W internecie transmisja na platformie Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Dębiński - Grzegorz Mielcarski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30. Zapraszamy!