Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 dogrywka 2 połowap.

• Koniec! Lech Poznań zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski! Na bramkę musieliśmy jednak poczekać aż 120 minut! Gola strzelił Amaral! Dziękujemy za uwagę!

• Koniec drugiej połowy dogrywki!

• Zmiana w Lechu: zszedł Amaral, wszedł Tomasik.

• Ze świetnej strony pokazał się Klupś, który zagrał do Gytkjaera. Napastnik Lecha nie był jednak w stanie pokonać Budzyńskiego. Piłka trafiła natomiast do Amarala, który huknął w kierunku bramki, a piłka wylądowała w siatce!

• GOL! Amaral wyprowadza Lecha na prowadzenie!

• A teraz bardzo dobrą interwencją popisał się Putnocky!

• Świetna interwencja Budzyńskiego po strzale Gytkjaera!

• Żółta kartka dla Trałki.

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale żaden z zawodników Lecha nie oddał celnego strzału.

• Tiba zgrywał do Amarala w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy gospodarzy.

• Nieodpowiedzialne zachowanie Amarala. Próbował wykorzystać to zespół gospodarzy, jednak wywalczyli tylko rzut rożny.

• Zaczynamy drugą połowę dogrywki.

• Pierwsza połowa dogrywki zakończona. Wciąż 0:0.

• Rzut wolny dla Lecha.

• 100 minut gry za nami. I nadal bez bramek.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Kujawa, wszedł Radionow.

• Mocny strzał Amarala, ale znów z dobrej strony pokazuje się Budzyński.

• Radut strzela nad poprzeczką z rzutu wolnego z około 17. metra.

• Zaczynamy dogrywkę!

• Mocny strzał Tiby, jednak nic z tego! Chwilę później arbiter zakończył drugą połową! Czekamy na dogrywkę!

• Świetna interwencja Budzyńskiego po strzale Amarala!

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Zmiana w ŁKS-ie: zszedł Łuczak, wszedł Wolski.

• Rzut rożny dla Lecha, jednak bez konsekwencji dla gospodarzy. Ruszyli za to z kontratakiem, lecz akcję zatrzymał Łuczak.

• Ładnie składał się do strzału Kujawa, niewiele brakowało, by gospodarze objęli prowadzenie!

• Klupś zagrał do Gytkjaera, jednak ten nie zdołał oddać celnego strzału.

• Zmiana w Lechu: zszedł Jóźwiak, a w jego miejsce Klupś.

• Piłka wpadła do bramki Lecha, jednak arbiter odgwizdał spalonego i nie uznał gola!

• Do końca regulaminowego czasu gry pozostał tylko kwadrans. Niewiele dzieje się na boisku w Łodzi. Zaczyna pachnieć dogrywką.

• Bardzo mocny strzał Cywki, przed siebie odbija Budzyński.

• Krótka przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników ŁKS-u.

• Zmiana także w Lechu. Zszedł Gajos, a w jego miejsce wszedł Radut.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Żylski, a w jego miejsce wszedł Bryła.

• Ależ szansę zmarnował Widejko! Gospodarze mogli prowadzić 1:0! Wyszedł z bramki Putnocky, minął go piłkarz ŁKS-u, ale nie oddał strzału na pustą bramkę! Wyjaśnił Janicki!

• Dwa rzuty rożne z rzędu dla ŁKS-u, jednak w Łodzi nadal bez bramek. Niecelny strzał oddał Pyrdoł.

• Pierwsza zmiana w ŁKS-ie: zszedł Kostyrka, wszedł Pyrdoł.

• Przed kolejną szansą stanął Jóźwiak, ale nie trafił w światło bramki!

• Zaczęli naciskać gospodarze, jednak dobrze w obronie radzą sobie piłkarze Lecha.

• Żółta kartka dla Cywki.

• Wracamy na stadion w Łodzi i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Łodzi mamy bezbramkowy remis. Zapraszamy za kwadrans na drugą część spotkania!

• Świetny strzał Jóźwiaka, jednak jeszcze lepsza interwencja Budzyńskiego! Lech był bliski zdobycia bramki do szatni!

• Bardzo niecelnie uderzenie Amarala z dystansu.

• Gajos oddał strzał z dystansu. Zdecydowanie za mocny, bo piłka poszybowała wysoko nad bramką Budzyńskiego.

• Tiba prosto w bramkarza. Niewiele dzieje się w końcówce pierwszej połowy.

• Żylski nieprzepisowo zatrzymał Amarala. Arbiter odgwizdał przewinienie, jednak nie zdecydował się pokazać kartki zawodnikowi ŁKS-u.

• Rzut wolny dla ŁKS-u. Bez konsekwencji dla Lecha.

• Widejko uderzył obok bramki Lecha.

• Kolejna, bardzo dobra interwencja Budzyńskiego. Tym razem strzelał Tiba!

• Bardzo dobre zagranie Jóźwiaka w pole karne do Gytkjaera. Napastnik Lecha uderza bez przyjęcia, lecz świetnie broni Budzyński!

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Lecha. Bardzo słabe zagranie Amarala w pole karne. Radzą sobie obrońcy.

• Z lewej strony w pole karne zagrywał Kostewycz. Rozwandowicz wybił na rzut rożny.

• Atak Cywki prawą stroną, minął dwóch obrońców i zagrał w pole karne do Gytkjaera. Zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym ŁKS-u. Lech ma jeszcze rzut rożny.

• Z kontrą ruszyli gospodarze, piłka trafiła do Kujawy, lecz ten przegrał pojedynek z Janickim.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Tiba. Został zablokowany przez jednego z zawodników ŁKS-u.

• Janicki w pojedynku z Łuczakiem. Arbiter odgwizdał faul zawodnika ŁKS-u. Długą piłkę z rzutu wolnego pośle za chwilę Putnocky.

• Kolejny atak Lecha. Nie poradził sobie Amaral, jednak sędziowie zadecydowali, że goście wznowią grę z rzutu rożnego. Nie stworzyli jednak zagrożenia w polu karnym Budzyńskiego.

• W ataku Lech, lecz dobrze ustawiony był Juraszek.

• Żylski w pojedynku z Goutasem. Górą zawodnik Lecha.

• Ależ szansa dla ŁKS-u! Gospodarze mogli objąć prowadzenie! Odebrali piłkę w środku boiska, została ona zagrana do Kujawy, lecz napastnik ŁKS-u odrobinę za daleko ją sobie wypuścił i w ostateczności trafił w golkipera Lecha! Podopieczni trenera Moskala mieli jeszcze szansę na dobitkę, a dokładniej Kostyrka, ale jego strzał był za mocny - futbolówka przeleciała nad poprzeczką!

• Lech chciał zaatakować prawą stroną, jednak Tiba stracił piłkę w narożniku boiska.

• Zaczynamy!

• Ławka rezerwowych Lecha: Burić, Klupś, Radut, Tomasik, De Marco, Tomczyk, Wasilewski.

• Ławka rezerwowych ŁKS-u: Kołba, Sobociński, Wolski, Pyrdoł, Bryła, Radionov, Grzesik.

• Arbitrem będzie Łukasz Szczech z Warszawy.

• Zawodnicy Lecha Poznań w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie punkt. Ostatni triumf na boiskach Ekstraklasy święcili 12 sierpnia, a więc grubo ponad miesiąc temu. Rodzi się zatem wielka szansa dla gospodarzy, aby wykorzystać fakt, iż gracze Lecha są mocno rozbici, a ich dyspozycja jest bardzo daleka od optymalnej.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1/32 Pucharu Polski. ŁKS Łódź podejmie Lecha Poznań. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 15.

Michał Granosik

ŁKS Łódź - Lech LIVE! Djurdjević na gorącym stołku

ŁKS Łódź - Lech LIVE! Djurdjević na gorącym stołku ©Piotr Hukalo

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego jeżeli chcą myśleć o kolejnych etapach rozgrywek o Puchar Polski, to dzisiejszego popołudnia będą musieli sprawić nie lada sensację i wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Na stadion przy al. Unii 2 zawita bowiem drużyna Lecha Poznań, która ostatnio w lidze zalicza wpadkę za wpadką. Relacja LIVE w GOL24 od 15:00.

Puchar Polski. Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE

Podopieczni Kazimierza Moskala nie mieli zbyt dużego szczęścia podczas losowania par 1/32 finału rozgrywek o Puchar Polski. Na "dzień dobry" wylosować zespół Kolejorza trzeba uznać za prawdziwy niefart. Jednak słowo się rzekło. losowanie odbyło i Rycerze Wiosny będą musieli dzisiejszego popołudnia stawić czoła siedmiokrotnym mistrzom Polski.

Murowanym faworytem do zwycięstwa jest drużyna Lecha. Żeby jednak całkowicie nie spisywać na straty drużyny gospodarzy, światełkiem, a może nawet i światłem w tunelu może okazać się katastrofalna forma poznaniaków. Zawodnicy Ivana Djurdjevica w ostatnich 5. ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkcik (sic!). Ostatni triumf na boiskach Ekstraklasy święcili 12 sierpnia, a więc grubo ponad miesiąc temu. Rodzi się zatem wielka szansa dla gospodarzy, aby wykorzystać fakt, iż gracze Lecha są mocno rozbici, a ich dyspozycja jest bardzo daleka od optymalnej.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Szykuje się zatem emocjonujące spotkanie. Obie drużyny mają sobie coś do udowodnienia. Na murawie zapewne nikt nie będzie się oszczędzał, kibice zaś będą mieli kolejny powód do wspólnego świętowania. Od niedawna bowiem między kibicami Łódzkiego Klubu Sportowego i poznańskiego Lecha panuje zgoda, dokładnie taka sama jak z GKS-em Tychy. Po sobotnim meczu przyjaźni, łódzkich kibiców czeka kolejny przyjazd przyjaciół tym razem z Poznania.

Jedyną przeszkodą, która może wpłynąć na niską frekwencje w dzisiejszym pojedynku jest godzina rozgrywania meczu. Początek spotkania zaplanowano bowiem na 15.

Sonda

Puchar Polski: ŁKS czy Lech - kto awansuje do kolejnej rundy?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lech - ŁKS 4:0 (Ekstraklasa, 03.12.2011)
ŁKS - Lech 0:5 (Ekstraklasa, 29.07.2011)
Lech - ŁKS 1:1 (Ekstraklasa, 18.04.2009)

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Borek – Paweł Golański. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00.