Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Nastąpi weryfikacja obu...

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Nastąpi weryfikacja obu drużyn. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 3. kolejka
2019-08-03 20:00

ŁKS Łódź

1

Lech Poznań

2

• Koniec meczu! Po emocjonującym spotkaniu, Lech pokonuje ŁKS 2:1. Gole dla gości zdobyli Joao Amaral i Darko Jevtić. Jedynym trafieniem dla gospodarzy popisał się Dani Ramirez w 32. minucie gry. Dziękujemy za uwagę! Życzymy spokojnego wieczoru.

• Bogusz dośrodkowuje w pole karne, ale żaden z kolegów nie przejmuje jego podania.

• Arbiter dolicza 3 minuty do drugiej połowy spotkania.

• Przewinienie piłkarza ŁKS-u. Żółta kartka dla Guimy.

• Trzecia zmiana w Lechu. Strzelec bramki - Darko Jevtić zastąpiony przez Jakuba Modera.

• To mogło się udać! Pirulo przyjmuje piłkę i strzela z daleka na bramkę Lecha, jednak piłka obok słupka.

• Kolejna roszada Lecha. Paweł Tomczyk wchodzi za Christiana Gytkjaera.

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u. Po strzale Marchwińskiego rzut rożny dla Lecha.

• Łuczak strzela z półobrotu i mamy rzut rożny dla ŁKS-u.

• Marchwiński fauluje Pirulo. Żółta kartka dla piłkarza gości.

• Pierwsza zmiana w drużynie Lecha. Filip Marchwiński zastępuje strzelca bramki - Joao Amarala.

• Dani Ramirez zbyt głęboko dośrodkowuje w pole karne i bez sytuacji bramkowej dla gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym Lecha! Sobociński strzela, jednak piłkę niemal z linii bramkowej wybija obrońca Kolejorza!

• Ewidentny faul Crnomarkovicia. Dobra szansa dla ŁKS-u, żeby stworzyć zagrożenie z rzutu wolnego.

• Bogusz wchodzi przed Gumnego i korner dla ŁKS-u.

• Artur Bogusz "stempluje" stopę Roberta Gumnego. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w drużynie ŁKS-u. Wolski zastąpiony przez Łuczaka.

• Crnomarković wybija piłkę spod nóg gracza ŁKS-u. Następnie pada w polu karnym Kolejorza, jednak arbiter nie dyktuje karnego dla gospodarzy.

• Kolejne upomnienie dla piłkarza Lecha. Tym razem kartka dla Muhara.

• To powinno być 3:1! Świetna sytuacja Jevticia, jednak ten marnuje wyśmienitą okazję na bramkę. Obrońca ŁKS-u popisał się tutaj skuteczną interwencją.

• Dani Ramirez faulowany przez Joao Amarala. Żółta kartka dla gracza Kolejorza i rzut wolny dla ŁKS-u dosyć blisko bramki rywali.

• Maciej Wolski trafia w stopę Puchacza. Sędzia przerywa grę i zarządza rzut wolny dla Lecha.

• Druga rotacja w składzie ŁkS-u. Za Kalinkowskiego wchodzi Guima.

• Zmiana w drużynie Kazimierza Moskala. Za Klimczaka wchodzi Grzesik.

• Daniel Stefański gwiżdże i rozpoczynamy drugą połowę meczu w Łodzi. Na razie ŁKS-Lech 1:2.

• Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi do przerwy z ŁKS-em 2:1.

• Prostopadłe podanie do Amarala w pole karne, jednak wyśmienita obrona Kołby i nadal tylko 2:1 dla Lecha.

• Minuta doliczona do I części spotkania.

• Ramirez mija jednego rywala, podaje do Pirulo, jednak ten strzela w boczną siatkę!

• Wolski pociąga swojego rywala za koszulkę. Żółta kartka dla piłkarza gospodarzy.

• Ponownie niedokładne wybicie golkipera Lecha, jednak tym razem ofsajd zawodnika ŁKS-u.

• Błąd Rogne blisko swojej bramki, jednak Ramirez prosto trafia prosto w gracza Lecha!

• Ależ pioronująca odpowiedź Lecha! Podkręcony strzał Jevticia i Kołba bez szans! Lech znowu na prowadzeniu!

• Bramka wyrównująca dla ŁKS-u! Złe wybicie van der Harta, a po podaniu Wolskiego, piłkę pakuje Ramirez!

• Ostre przewinienie Tiby na Klimczaku i żółta kartka dla Portugalczyka.

• Amaral ponownie mocno z dystansu, jednak jego uderzenie blokuje obrońca ŁKS-u!

• Pedro Tiba uderza spoza pola karnego, jednak świetna obrona Kołby!

• Joao Amaral trafia w Artura Bogusza i piłka dla Lecha. Mamy rzut rożny dla gości.

• Piłkarz Lecha na niedozwolonej pozycji. Spalony.

• Zawodnik ŁKS-u strzela, jednak prosto w mur.

• Zagranie ręką Jevticia i rzut wolny dla ŁKS-u z ok. 20 metrów.

• Zagrożenie ze strony gospodarzy! Strzał Daniego Ramireza niewiele obok słupka.

• Akcja ofensywna łodzian, jednak strzał obok słupka.

• Muhar główkuje w polu karnym, jednak wcześniej faul na zawodniku ŁKS-u.

• Kolejny atak skrzydłem Lecha i kolejny korner dla gości.

• Dani Ramirez schodzi z prawej strony do środka i strzela. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

• Mocne dośrodkowanie Amarala, jednak zdecydowanie za wysokie. Wrzut z autu dla ŁKS-u.

• Mamy rzut rożny dla gości.

• Kolejne prostopadłe podanie graczy Lecha, jednak piłkę przejmuje ŁKS.

• Tiba z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• GOL! Bramka Portugalczyka zostaje zaliczona. Mamy 1:0 dla Lecha!

• Joao Amaral strzela i piłka wpada do bramki! Sędzia jednak czeka na decyzję od asystentów VAR.

• Dobry początek Lecha! Tymoteusz Puchacz strzela, jednak w boczną siatkę.

• Zaczynamy!

• Za chwilę rozpoczęcie spotkania. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Daniel Stefański z Bydgoszczy. Na wozie VAR będą mu pomagać Paweł Gil i Marcin Borkowski.

• Ostatnia rozgrywka pomiędzy tymi zespołami odbyła się niecały rok temu - we wrześniu 2018 roku. Wtedy w 1/32 Pucharu Polski, Lech wygrał z ŁKS-em po dogrywce 1:0. Decydującą bramkę dla klubu z Poznania zdobył Joao Amaral. Jeśli chodzi o ostatni ligowy pojedynek, to było to niecałe 8 lat temu. Wtedy w grudniu 2011 roku, Lech pewnie ograł ŁKS 4:0.

• Z kolei dzisiejsi goście z Poznania również mają na koncie 4 punkty po 2 meczach. Na inaugurację sezonu podzielili się punktami w Gliwicach (1:1). W kolejnej serii gier pokazali, jaki drzemie w nich potencjał. W Poznaniu, Kolejorz rozbił rywali z Płocka aż 4:0. Po tym spotkaniu, z funkcji trenera Wisły Płock zrezygnował Leszek Ojrzyński.

• Zespół z Łodzi udanie rozpoczął sezon w PKO Ekstraklasie. Beniaminek najpierw zremisował bezbramkowo z Lechią Gdańsk, by tydzień temu pokonać Cracovię na ich terenie 2:1.

• Witamy! Przed nami mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy, gdzie ŁKS podejmie w Łodzi podejmie Lecha Poznań. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

R. Piotrowski, Bartosz Głąb

ŁKS - Lech LIVE! Nastąpi weryfikacja obu drużyn

ŁKS - Lech LIVE! Nastąpi weryfikacja obu drużyn ©Krzysztof Szymczak

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą dokończymy na stadionie z jedną trybuną. Czy beniaminek postawi się "Kolejorzowi" i sprawi tym samym kolejną niespodziankę? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań ONLINE

Podopieczni Kazimierza Moskala w czwartek trenowali na głównej płycie boiska. W zajęciach wzięło udział 26 piłkarzy. Zabrakło tylko Jewhena Radionowa, który zmaga się z kontuzją stopy (złamana piąta kość śródstopia).
Z zespołem trenuje już normalnie Ricardo Guimaraes „Guima”, który wciąż czeka na ligowy debiut w barwach ŁKS. W piątek ełkaesiacy odbędą jeszcze jeden trening na boisku, z kolei w sobotnie przedpołudnie, a więc w dniu meczu, w planach mają krótki rozruch.

W pierwszych dwóch kolejkach PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź prezentował się naprawdę nieźle. Na inaugurację sezonu beniaminek zremisował u siebie bezbramkowo - z grającą jeszcze wtedy w eliminacjach Ligi Europy - Lechią Gdańsk, a przed tygodniem w bardzo dobrym stylu ograł w Krakowie zespół Cracovii 2:1. Teraz drużynę z Łodzi czeka jak do tej pory zdecydowanie najtrudniejsze zadania, jednak potencjał jaki pokazała na początku sezonu pozwala myśleć, że w meczu z Lechem Poznań wcale nie stoi na straconej pozycji.

Piłkarze ŁKS po dwóch kolejkach mają na koncie cztery punkty. Łódzcy kibice czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo swoich pupili na własnym boisku i pierwszą w Łodzi bramkę. Najbliższa szansa już dzisiaj. - Musimy być sobą, ale i powinniśmy pamiętać, że jesteśmy beniaminkiem, więc w każdym meczu należy grać na sto procent. Moja drużyna jest świadoma, twardo stąpa po ziemi, więc nie martwię się o dekoncentrację – powiedział trener ŁKS, Kazimierz Moskal.

Jeśli chodzi o drużynę "Kolejorza", aktualnie jest to chyba najlepiej grająca drużyna w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Szkoleniowiec Dariusz Żuraw w przeciwieństwie np do Aleksandra Vukovića świetnie poukładał drużynę, na którą teraz patrzy się z przyjemnością. Młodzieżowcy, którzy w tamtym sezonie stanowili już o sile Lecha pokazują, że warto na nich stawiać i prawdopodobnie za niedługo opuszczą szeregi klubu, dając mu godnie zarobić.

Ostatnio wejście smoka zanotował Christian Gytkjear, który po długiej kontuzji wszedł na boisko w meczu z Wisłą Płock w 62. minucie i od razu zdobył dwie bramki. Dzisiaj reprezentant Danii powinien pojawić się w wyjściowym składzie Lecha.

Oglądaj mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań na żywo online w Player.pl >>>

Sobotni mecz będzie 91. rywalizacją ŁKS-u z Lechem Poznań w lidze. W dotychczas rozegranych spotkaniach "Rycerze Wiosny" zdobyli 99 goli (dane wg www.hppn.pl). Czas więc chyba na setną bramkę. Na domowe zwycięstwo z tą drużyną ełkaesiacy czekają już 17 lat (zwycięstwo 2:1 w 2002 roku w drugiej lidze), z kolei w Łodzi w ekstraklasie ŁKS po raz ostatni pokonał Lecha w 2000 roku, gdy zwyciężył 1:0 po golu Marka Saganowskiego.

Z racji obecności ŁKS-u w niższych klasach rozgrywkowych, w ostatnich latach oba zespoły mierzyły swoje siły jedynie w Pucharze Polski. Przed rokiem już w 1/32 Pucharu Polski oba zespoły trafiły na siebie i do rozstrzygnięcia meczu była potrzebna dogrywka. W podstawowym czasie gry był bezbramkowy remis, a decydującą bramkę na wagę awansu dla Lecha zdobył w 120. minucie spotkania Joao Amaral.

Początek sobotniego spotkania przy al. Unii 2 o godz. 20. Sędziuje Daniel Stefański z Bydgoszczy. Wszystkie bilety zostały wyprzedane, więc mecz obejrzy komplet widzów.

Mecz ŁKS - Lech: Przewidywane składy:

ŁKS Łódź: Kołba – Grzesik (Bogusz), Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak - Kalinkowski, Piątek, Wolski, Bryła (Pirulo), Ramirez - Sekulski.
Lech Poznań: van der Hart - Gumny, Rogne, Crnomarković, Puchacz (Satka) - Jóźwiak, Muhar, Jevtić, Tiba, Amaral - Gytkjaer.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

ŁKS - Lech 0:1 (Puchar Polski, 25.09.2018)

Mecz ŁKS Łódź - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie mecz dostępny dzięki platformie Canal+ Sport Online i stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn, a w rolę reporterów wcielą się Piotr Laboga i Michał Wodziński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00. Zapraszamy!