Mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie...

Mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Czy "Górale" dadzą im popalić"?

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-29 17:45

ŁKS Łódź

3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec meczu. Po meczach reprezentacji ŁKS nie stracił formy i pewnie wygrał z Podbeskidziem. Bramki dla łodzian zdobywali Patryk Bryła, Bartłomiej Kalinkowski i Rafał Kujawa.

• Chopi fauluje w środkowej części boiska i dostaje żółtą kartkę.

• Wolski w miejsce Bryły.

• Z boiska schodzi Sabala, na boisku pojawia się Roginić.

• Kartką ukarany Sobociński.

• Kołba zdecydował się na wyjście z bramki, ale źle ocenił sytuację. Nie przechwycił piłki na 25. metrze, co próbował wykorzystać Kostorz. Po jego strzale futbolówka nawet nie zmierzała w kierunku bramki!

• Sekulski zastąpi Kujawę.

• Dzięki temu trafieniu, Kujawa wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi.

• Kolejne świetne podanie Bryły. Tym razem zawodnik ŁKS-u wypatrzył Kujawę, a ten dostał się z piłką w pole karne i uderzył prosto na bramkę. Futbolówka wpadła w samo okienko, zdejmując "pajęczynę".

• GOOOOOOOL! RAFAŁ KUJAWA!

• Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Mystkowski.

• Prostopadła piłka w stronę Sabali, który momentalnie uderzył na bramkę lobem. Kołba w ostatniej chwili zdołał wrócić na linię i złapać piłkę.

• ŁKS rozgrywa piłkę na własnej połowie i nie ma co się dziwić - gospodarzom pasuje taki wynik.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne. Zagranie Płachety przejmuje Rakowski, ale nie zdołał zagrać w pole karne.

• Kontratak gospodarzy zatrzymany przez Jończego, który jest ukarany kartką.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy.

• Bryła zagrał piłkę do Kalinkowskiego, który minął Chopiego i oddał bardzo efektowny strzał z 20 metrów. Mamy podwyższenie prowadzenia!

• GOOOOOL! BARTŁOMIEJ KALINKOWSKI!

• Znów Piątek próbował uderzyć z dystansu, ale Fabisiak był na posterunku.

• Ramirez mocno z rzutu wolnego. Trafił w mur, po chwili piłka spadła pod jego nogi i poprawił - tym razem technicznie. Duży problem z obroną tego uderzenia miał Fabisiak.

• Groźna centra z prawej strony w pole karne gości. Bielak zdecydował się na uderzenie głową, ale futbolówkę pewnie złapał Fabisiak.

• Ramirez znów próbował niekonwencjonalnego zagrania, ale został sfaulowany przez Jarocha. Żółta kartka dla piłkarza gości.

• Choć przewaga była po stronie gości, lepiej po pierwszych 20 minutach wyszli na tym łodzianie, którzy prowadzą jedną bramką.

• Znakomite zagranie Ramireza do wybiegającego na wolne pole Bryły. Zawodnik gospodarzy wyprzedził wszystkich defensorów, sprytnie minął bramkarza i strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOL! PATRYK BRYŁA!

• Sierpina próbował samodzielnie przejść linię obrony ŁKS-u. Zszedł z piłką do środka i zagrał do Rakowskiego, który pomagał sobie ręką przy przyjęciu.

• Dośrodkowanie na pierwszego napastnika, ale wyjaśniają sytuację gospodarze. Chwila przewagi zawodników Podbeskidzia.

• Kołba przechwycił piłkę po dobrym przerzucie Jończego. Wszystko przez niedokładne przyjęcie Sierpiny.

• Piątek uderzył z dystansu na bramkę, ale piłka dosłownie przeturlała się przez kilkanaście metrów i padła łupem bramkarza.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gospodarze zaczynają!

• Kibice witają na murawie zawodników obu drużyn. Za chwilę zaczynamy.

• Wydaje się, że podopieczni Kazimierza Moskala pewnie zmierzają po awans, ale trener łodzian tonuje nastroje. - Po meczu zostanie nam jeszcze dziewięć kolejek, w których do zdobycia jest jeszcze 27 punktów. Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Podbeskidzie wciąż wierzy w możliwość włączenia się do walki o awans. Na pewno przyjedzie do nas grać o zwycięstwo - podkreśla trener ŁKS.

• Przed startem rundy Podbeskidzie traciło do ŁKS-u tylko sześć punktów, ale porażki ze Stalą Mielec i Wartą Poznań sprawiły, że Górale szybko stracili dystans do miejsca premiowanego awansem. Dwa tygodnie temu, przed przerwą na mecze reprezentacji, odnieśli jednak pierwsze zwycięstwo w tym roku, pokonując u siebie Bytovię Bytów (3-1).

• Podbeskidzie wraca na stadion przy alei Unii po ośmiu latach. Wiosną 2011 roku pojedynek Górali z ŁKS-em również miał status najciekawszego meczu ligowej kolejki, a obie drużyny były w samym czubie tabeli.

• Dziś na boisku zobaczymy trzech najlepszych strzelców Fortuna 1 Ligi: Rafał Kujawa, Valerijs Sabala i Łukasz Sierpina mają po osiem bramek w tym sezonie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Podbeskidzie!

red, Przemysław Drewniak

ŁKS - Podbeskidzie LIVE! Czy "Górale" dadzą im popalić"?

ŁKS - Podbeskidzie LIVE! Czy "Górale" dadzą im popalić"? ©Dziennik Lodzki

Mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Po krótkiej przerwie te zespoły wracają do gry. W ramach 26. kolejki wicelider zagra z piątą siłą, która ma od niego aż jedenaście punktów mniej. Na boisku - a jakże - trzech najlepszych strzelców: Rafał Kujawa, Valerijs Sabala oraz Łukasz Sierpina. Relacja LIVE w GOL24 od 17:45.

Mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Padł bezbramkowy remis, który nie miał większego znaczenia, bo kilka miesięcy później ŁKS rywalizował z Podbeskidziem już w Ekstraklasie. W ten piątek taki wynik z zadowoleniem przyjęliby tylko gospodarze, bo utrzymaliby 11 punktów przewagi nad bielszczanami, praktycznie eliminując ich z walki o awans. Zwłaszcza, że mieliby na dodatek lepszy bilans bezpośrednich spotkań, bo we wrześniu w Bielsku-Białej zwyciężyli aż 3-0.

Przed startem rundy Podbeskidzie traciło do ŁKS-u tylko sześć punktów, ale porażki ze Stalą Mielec i Wartą Poznań sprawiły, że Górale szybko stracili dystans do miejsca premiowanego awansem. Dwa tygodnie temu, przed przerwą na mecze reprezentacji, odnieśli jednak pierwsze zwycięstwo w tym roku, pokonując u siebie Bytovię Bytów (3-1). - Stać nas na rozegranie w Łodzi dobrego meczu. Wierzę w swój zespół, potrafimy atakować z rozmachem i dobrze się bronić. Zapowiada się emocjonujące spotkanie, bo na pewno nie będziemy murować bramki, to nie byłoby w naszym stylu. Nie traktujemy tego meczu jak pojedynek o być albo nie być, bo do zakończenia sezonu pozostało jeszcze wiele kolejek - mówi trener Krzysztof Brede.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Górale wystąpią w Łodzi w najsilniejszym składzie. Brak osłabień to dobra wiadomość dla bielskich kibiców, bo Podbeskidzie będzie potrzebowało wszystkich sił, by przeciwstawić się ŁKS-owi. Wicelider pierwszej ligi jest niepokonany od 16 spotkań, a w tym roku w dwóch spotkaniach u siebie zdobył komplet punktów i zdobył sześć bramek, nie tracąc żadnej.

Wydaje się, że podopieczni Kazimierza Moskala pewnie zmierzają po awans, ale trener łodzian tonuje nastroje. - Po meczu zostanie nam jeszcze dziewięć kolejek, w których do zdobycia jest jeszcze 27 punktów. Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Podbeskidzie wciąż wierzy w możliwość włączenia się do walki o awans. Na pewno przyjedzie do nas grać o zwycięstwo - podkreśla Moskal.

Starcie w Łodzi zapowiada się hitowo nie tylko dlatego, że na boisku zobaczymy drugą i piątą drużynę zaplecza Ekstraklasy. Kolejnym smaczkiem jest bezpośredni pojedynek najlepszych strzelców ligi. Rafał Kujawa z ŁKS-u oraz Łukasz Sierpina i Valerijs Sabala z Podbeskidzia mają na swoim koncie po osiem bramek i przewodzą w walce o koronę króla strzelców. A gdy dodamy do tego fakt, że po stronie gospodarzy wystąpi jeszcze lider klasyfikacji kanadyjskiej, Dani Ramirez, to możemy stwierdzić, że czeka nas pojedynek gwiazd w pierwszoligowej skali.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Podbeskidzie - ŁKS 0:3 (1 liga, 19.09.2018)

Mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki platformie IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie zaś Mariusz Hawryszczuk. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:45. Zapraszamy!