Mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. O awans przeciwko liderowi

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2019-04-27 17:45

ŁKS Łódź

2

Raków Częstochowa

0

• Koniec meczu! ŁKS pewnie pokonuje Raków Częstochowa i robi duży krok w stronę awansu do Lotto Ekstraklasy! Teraz wszyscy związani z łódzkim klubem będą wyczekiwać jutrzejszego meczu Stali Mielec z Chrobrym Głogów!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Dani Ramirez zmieniony przez Piotra Pyrdoła.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Łukasz Sekulski schodzi, a wchodzi Jewhen Radionow.

• Franciszek Wróblewski pojawia się na boisku, w miejsce Daniela Bartla.

• Bartłomiej Kalinkowski przerwał kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Dobre uderzenie Ramireza! Zabrakło bardzo niewiele!

• Wojciech Łuczak zmienia Patryka Bryłę.

• Tomas Petrasek wyrzucony z boiska! Raków będzie kończył mecz w 10!

• Michał Kołba świetnie broni strzał rywala.

• Tomas Petrasek agresywnie zatrzymał akcję rywala. Skończyło się bez kary indywidualnej.

• Sebastian Musiolik wchodzi, a schodzi Petr Schwarz.

• Michał Gliwa zachował się bardzo niesportowo i zaatakował rywala. Dziwne, że nie skończyło się to choćby żółtą kartką.

• Zmarnowana okazja. Bartłomiej Kalinkowski posłał piłkę nad bramką, a miał ją ustawioną na 25 metrze.

• Niecelne uderzenie z dystansu Marcina Listkowskiego. Od bramki zaczynają gospodarze.

• Patryk Bryła uderzył na bramkę rywala, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

• Karol Noiszewski uderzył głową, ale na posterunku był golkiper gospodarzy.

• Patryk Kun melduje się na murawie w miejsce Piotra Malinowskiego.

• Michał Kołba odbił strzał Listkowskiego, a później dobitka Szczepańskiego była nieudana.

• Niecelny strzał Ramireza. Piłka znacznie minęła bramkę Rakowa.

• Tomas Petrasek ofiarnie blokuje strzał rywala! Mogło być groźnie!

• Błąd w defensywie Patryka Bryły, ale Friday Eze nie zdołał tego wykorzystać.

• Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszych 45 minut! W ekipie gospodarzy widać duże zaangażowanie i chęć zwycięstwa! Wracamy po 15 minutowej przerwie!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• Piłka po strzale Bryły ląduje prosto w rękawicach Michała Gliwy.

• Seria rzutów rożnych wykonywanych przez gospodarzy, ale każde dośrodkowanie zostało wybite.

• Kasperkiewicz powstrzymuje rozpędzonego Ramireza, który jakby doszedł do piłki to miałby przed sobą tylko bramkarza rywali!

• Całkowicie nieudany strzał Łukasza Sekulskiego. Od bramki zacznie Raków.

• Znakomita interwencja Sobocińskiego, który spokojnie wygrywa fizyczny pojedynek z rywalem.

• Bardzo mocne uderzenie Bartłomieja Kalinkowskiego! Zabrakło mu bardzo niewiele, a na tablicy wyników byłoby już 3:0!

• Jan Grzesik próbował szczęścia strzałem z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Igor Sapała ukarany żółtą kartką.

• Doświadczony pomocnik opanował sobie piłkę na skraju pola karnego, uderzył płasko po ziemi i Michał Gliwa wyciąga futbolówkę z bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Piątek i jest 2:0!

• Kompletnie nieudane uderzenie Igora Sapały. Piłka wylądowała daleko od bramki.

• Mocne uderzenie Klimczaka, jednak znowu broni Michał Gliwa.

• Groźny strzał głową Sekulskiego, tylko że piłka trafiła prosto w bramkarza gości.

• Dobre uderzenie Łukasza Piątka odbił Michał Gliwa, Łukasz Sekulski próbował dobić, ale z samej linii wybijają gracze Rakowa!

• Patryk Bryła dograł idealną piłkę do byłego napastnika m.in Korony Kielce, a ten bez skrupułów pakuje ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sekulski otwiera wynik meczu!

• Niezła akcja Rakowa kończy się niecelnym strzałem głową Malinowskiego.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Mimo, że Raków zapewnił już sobie awans do Lotto Ekstraklasy to Marek Papszun nie zamierza ułatwiać swoim rywalom zadania. Szkoleniowiec lidera 1 Ligi wystawił praktycznie najmocniejszy możliwy skład.

• Gospodarzom nie wystarczy tylko zwycięstwo w dzisiejszym meczu aby mogli cieszyć się z awansu już w ten weekend. Zawodnicy Kazimierza Moskala muszą liczyć na Chrobrego Głogów, który jeżeli pokona Stal Mielec to da kibicom z Łodzi bardzo dużo radości.

• Dzień dobry Państwu! Raków Częstochowa zapewnił już sobie awans do Lotto Ekstraklasy. Teraz o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej walczy ŁKS Łódź. Jeżeli wszystko ułoży się po ich myśli to świętować będą mogli już jutro. Trzeba jednak zrobić pierwszy krok - pokonać podopiecznych Marka Papszuna.

JCZ

ŁKS - Raków LIVE! O awans przeciwko liderowi

ŁKS - Raków LIVE! O awans przeciwko liderowi ©Krzysztof Kłusek

Mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa ONLINE. Niewykluczone, że w ten weekend poznamy drugi zespół, który awansuje do Lotto Ekstraklasy. W hicie 31. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzą się bowiem wicelider, któremu brakuje trzech punktów z liderem, który to prawo zagwarantował sobie już w środę. Relacja LIVE w GOL24 od 17:45.

Mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa ONLINE

Istnieje tylko jeden scenariusz, dzięki któremu ŁKS Łódź wywalczy sobie awans już po tej kolejce. Zespół Kazimierza Moskala musi dzisiaj pokonać Raków, natomiast trzecia w tabeli Stal Mielec przegrać w niedzielę u siebie z Chrobrym Głogów (początek meczu o godz. 20:00). Czy to prawdopodobne?

Ze strony ŁKS-u możemy spodziewać się walki na całego. Jesienią łódzki zespół potrafił zremisować w Częstochowie 1:1. W tym roku przegrał pechowo z Puszczą Niepołomice (0:1), a w ostatniej kolejce zremisował z Wigrami Suwałki (1:1). Pozostale spotkania - siedem - kończyło się zwycięstwami.

Atmosfera w ŁKS-ie jest bojowa. - Wyjdziemy podwójnie naładowani. Zagramy w końcu u siebie i o pełną pulę z liderem. Planujemy zrobić swoje. Nie wiem, jak podejdzie do tego spotkania Raków - zastanawia się stoper Maksymilian Rozwandowicz, który w Suwałkach sprokurował karnego i wykorzystał... karnego.

Raków ostatnie doby spędził na celebrowaniu awansu. W środę przypieczętował go zwycięstwem nad Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:0). Potem była feta na stadionie i szereg spotkań - m.in. u prezydenta miasta. Padło zapewnienie, że nowy obiekt wkrótce powstanie. Do tego czasu domowe spotkania w ekstraklasie Raków rozegra jednak w Sosnowcu.

Sobotni hit 1 ligi obejrzy komplet publiczności. Zawody poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak z Płocka. Początek o godznie 17:45.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - ŁKS 1:1 (1 liga, 24.10.2018)

Mecz ŁKS Łódź - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Wstęp od 17:30, pierwszy gwizdek kwadrans później. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:45. W poniedziałek opublikujemy obszerny skrót wideo tego spotkania.