Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wielki Piątek w Łodzi

• Koniec meczu.

• Łuczak przerwał kontratak gości za co otrzymał kartkę.

• Z boiska schodzi Ramirez, na boisku pojawia się Pyrdoł.

• Z boiska schodzi Sekulski, na boisku pojawia się Kujawa.

• Z boiska schodzi Małkowski, na boisku pojawia się Dudzic

• Z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Flaszka.

• Juraszek ukarany kartką.

• Z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Łuczak.

• Z boiska schodzi Ogorzały, na boisku pojawia się Gabrych.

• Kozioł popełnia karygodny błąd przy wznowieniu od bramki. Ramirez wykorzystał pressing Bryły i podwyższył wynik.

• GOOOOOOOOOOOL! RAMIREZ!

• Flis głową wybija piłkę z linii bramkowej! Najpierw uderzał Ramirez i dobijał Bryła.

• Ramirez próbował szczęścia z dystansu.Uderzenie nie zagroziło bramce.

• Żółtą kartkę otrzymuje Bielak

• Zaczynamy drugą połowę.

• Przepraszamy za drobne kłopoty pod koniec pierwszej połowy, ale mamy problem z Internetem na stadionie.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOL! SEKULSKI!

• Szufryn próbował wygrać walkę o pozycję ale naruszył przepisy i mamy jedenastkę!

• Rzut karny!

• Gospodarzy odczytali zamiary rywali i przejęli piłkę po rzucie wolnym.

• Małkowski dwukrotnie dośrodkował w pole karne, za każdym razem niecelnie.

• Ogorzały ukarany żółtą kartką za faul na Grzesiku

• Poprzeczka! Chmiel niespodziewanie dostał piłkę w w polu karnym i intuicyjnie uderzył na bramkę. Trafił jednak w obramowanie.

• pierwsza dobra okazja w meczu. Piątek oszukał rywala prostym zwodem i uderzył z linii pola karnego. Kozioł złapał piłkę do koszyczka.

• Drugie ostre wejście w tym meczu. Tym razem kartka jest. Klimczak ukarany.

• Chmiel poturbowany przy linii bocznej. Arbiter nie wyciąga kartki

• Kozioł pewnie wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

• Klichowicz miał szansę urwać się obrońcom, jednak jeden z nich wyekspediował piłkę na rzut rożny

• Póki co, bardzo wyrównana gra z obu stron.

• Sobociński przedłużył wrzutkę w pole karne i ostatecznie piłkę łapie bramkarz.

• Małkowski szukał prostopadłego zagrania do Ogorzałego, ale ubiegł go obrońca

• W odpowiedzi Małkowski, którego dośrodkowanie okazało się niecelne

• Szybki atak gospodarzy. Bryła dośrodkował ale szybko wybił obrońca gości

• Zaczynamy spotkanie!

• Sandecja to jedyna drużyna z czołówki, która nie przegrała żadnego z czterech ostatnich meczów. Ostatnio pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0), a wcześniej także Wartę Poznań (2:1). Remisy zaliczyła w spotkaniach z Bytovią Bytów (1:1) i Stalą Mielec (0:0). Do ŁKS-u traci siedem punktów.

• Kibicom ŁKS nie brakuje ostatnio powodów do radości. Choćby wczoraj trener Kazimierz Moskal, który wywindował zespół na miejsce premiowane awansem, przedłużył swoją umowę o dwa lata. Wcześniej z kolei jego podopieczni pokonali na wyjeździe GKS Tychy (2:0) i umocnili się na drugim miejscu, powiększając przewagę nad Stalą Mielec do siedmiu punktów.

• Na szczeblu centralnym w Wielki Piątek zagrają tylko dwa zespoły - z Fortuna 1 Ligi. W ramach 29. kolejki wicelider podejmie aktualnie trzeci, z którym jesienią bezbramkowo zremisował

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Sandecja!

JCZ

ŁKS - Sandecja LIVE! Wielki Piątek w Łodzi

ŁKS - Sandecja LIVE! Wielki Piątek w Łodzi ©Dziennik Lodzki

Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Na szczeblu centralnym w Wielki Piątek zagrają tylko dwa zespoły - z Fortuna 1 Ligi. W ramach 29. kolejki wicelider podejmie aktualnie trzeci, z którym jesienią bezbramkowo zremisował. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Kibicom ŁKS nie brakuje ostatnio powodów do radości. Choćby wczoraj trener Kazimierz Moskal, który wywindował zespół na miejsce premiowane awansem, przedłużył swoją umowę o dwa lata. Wcześniej z kolei jego podopieczni pokonali na wyjeździe GKS Tychy (2:0) i umocnili się na drugim miejscu, powiększając przewagę nad Stalą Mielec do siedmiu punktów. Warto też pamiętać, że Miasto Łódź zadeklarowało, iż niedokończony stadion doczeka się kolejnych trybun. Czyż może być piękniej?

Ano może. Na pięć kolejek przed końcem jest szansa na utrzymanie bezpiecznej przewagi albo nawet jej powiększenie. - To jest bardzo ważny mecz, ale jeszcze nie taki, w którym będą się decydowały sprawy awansu do ekstraklasy - uważa trener Moskal. W jego zespole nie ujrzymy trzech kontuzjowanych zawodników: Dominika Budzyńskiego, Adama Ratajczyka oraz Artura Bogusza.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sandecja - ŁKS 0:0 (1 liga, 30.09.2018)
Sandecja - ŁKS 3:0 (1 liga, 18.05.2013)
ŁKS - Sandecja 3:2 (1 liga, 21.10.2012)

Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie natomiast Piotr Przybysz. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30. Zapraszamy!