Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przyjmują drużynę nieobliczalną

• Koniec meczu! ŁKS - Warta 3:0!

• Adam Ratajczyk zmienił Daniego Ramireza.

• GOOOOOL! Świetne wejście zalicza Łukasz Sekulski, który zdobył bramkę na 3:0!

• Adrian Cierpka zmienił Artura Marciniaka.

• Jakub Kiełb ukarany żółtym kartonikiem.

• Łukasz Piątek zmienił Wojciecha Łuczaka.

• Łukasz Sekulski zmienił Rafała Kujawę.

• Michał Żebrakowski zmienił Łukasza Spławskiego.

• Świetna interwencja Lisa po uderzeniu Ramireza!

• Kołba uratował ŁKS. Strzał był groźny.

• Mateusz Bodzioch zmienił Tomasza Dejewskiego.

• Rozpoczynamy II połowę meczu!

• Koniec I połowy! ŁKS - Warta 2:0!

• GOOOOOOOL! Lukas Bielak kapitalnie uderzył z dystansu! 2:0 dla ŁKS-u!

• Mateusz Wypych ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Rafał Kujawa znalazł drogę do siatki Warty! 1:0 dla ŁKS-u!

• Warta cofnęła się do defensywy i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

• Goście weszli w pole karne łodzian, ale obrońcy ŁKS-u poradzili sobie z akcją rywali.

• Pierwsza interwencja Kołby po strzale Janickiego w środek bramki.

• Z dystansu uderzył Sobociński, ale piłka znacznie minęła światło bramki.

• Gospodarze od początku meczu przejęli inicjatywę.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Niska lokata zespołu po pierwszej części sezonu (tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową) sprawiła, że Warta była jednym z najaktywniejszych klubów na zimowym rynku transferowym w pierwszej lidze. W przerwie między rundami poznański zespół wzmocnił się sześcioma zawodnikami. Do Warty trafili: obrońca Mateusz Bodzioch pozyskany z Odry Opole, skrzydłowi Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Serhij Napołow (Chrobry Głogów), a z wypożyczenia wrócili napastnicy - Hubert Sobol z Lecha Poznań i Michał Żebrakowski z Arki Gdynia. Do kadry włączeni też zostali młodzi zawodnicy - Kajetan Szmyt (z drużyny juniorów), i bramkarz Konrad Syldatk (Lubuszanin Trzcianka).

• Podopieczni dobrze znanego w Łodzi Petra Nemca wygrali 4:3 na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Faktem jest, że Warta od 63 minuty grała w przewadze jednego piłkarza, ale wówczas remisowała 2:2. Drużyna prowadzona przez czeskiego trenera potrafiła jednak wykorzystać uśmiech losu i zdobyła później dwa gole. A to pokazuje, że ofensywne możliwości tego zespołu są całkiem spore i warto, aby zawodnicy ŁKS zwrócili na to uwagę. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Michał Jakóbowski (22), Robert Janicki (60), Jakub Kiełb (65), Michał Żebrakowski (70).

.

• Choć Warta zajmuje dopiero trzynastą pozycję w tabeli, to jednak zapowiada się dziś na stadionie ŁKS ciekawe spotkanie. Wszystko przez wynik poprzedniej serii mistrzowskiej, w której poznańska drużyna odprawiła z kwitkiem kandydata do awansu do ekstraklasy.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu ŁKS Łódź - Warta Poznań!

Jan Hofman

ŁKS - Warta LIVE! Przyjmują drużynę nieobliczalną

ŁKS - Warta LIVE! Przyjmują drużynę nieobliczalną ©Krzysztof Kapica

Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań ONLINE. Kandydat do awansu nie przegrał żadnego spotkania w lidze od... 1 września zeszłego roku. Czy dzisiaj wyśrubuje swój rekord? Naprzeciw stanie zespół, który jest daleko w tabeli, ale ostatnio notuje zwyżkę formy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań ONLINE

Podopieczni dobrze znanego w Łodzi Petra Nemca wygrali 4:3 na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zespół ma jasny cel - pozostanie na zapleczu ekstraklasy. Pracujący już od ponad dwóch lat w Poznaniu trener Nemec przed startem rundy mówił , że będzie to trudne wyzwanie, ale wiosenne mecze pokazują, że była to zasłona dymna. Teraz z Wartą trzeba się liczyć i w żadnym wypadku piłkarze ŁKS nie mogą tej drużyny zlekceważyć.

Dwudziesta czwarta kolejka piłkarskiej pierwszej ligi rozpoczęła się już wczoraj. GKS Tychy zremisował na własnym stadionie 1:1 ze Stalą Mielec.To dobre wieści dla piłkarzy ŁKS.

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań?

Ostatnie mecze bezpośrednie

Warta - ŁKS 0:2 (1 liga, 25.08.2018)
ŁKS - Warta 2:0 (2 liga, 27.04.2018)
Warta - ŁKS 0:0 (2 liga, 30.09.2017)

Mecz ŁKS Łódź - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.