Mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt ONLINE. Krychowiak...

Mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt ONLINE. Krychowiak kontra starzy znajomi. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa D
2019-10-01 21:00

Lokomotiw Moskwa

0

Atletico Madryt

2

• Koniec meczu. Po bramkach Joao Felika i Thomasa Parteya po przerwie w ciągu 10 minut Atletico Madryt wywozi z Moskwy komplet punktów po pokonaniu Lokomotiwu. Kto wie, jaki przebieg miałoby to spotkanie, gdyby swoją "setkę"wykorzystał Grzegorz Krychowiak na kwadrans na kwadrans przed zakończeniem spotkania...

• Rzut wolny dla Lokomotiwu z prawej strony. Najpierw Rojiblancos radzą sobie z dośrodkowaniem Joao Mario, a po poprawce piłkę łapie Jan Oblak.

• Thomas Partey ma ochotę na dublet. Musi przełożyć go na inny mecz, bowiem teraz posłał piłkę z pola karnego nad bramką Guilherme.

• Orel Grinfeld dolicza co najmniej 4 minuty do drugiej połowy.

• Jakże bliski bramki kontaktowej był Dmitrij Barinow. Z bliskiej odległości, w sobie tylko znany sposób, przenosi piłkę nad poprzeczką!

• W Turynie: Juventus - Bayer 3:0 (G. Higuain 17', F. Bernardeschi 62', C. Ronaldo 89')

• Angel Correa zastępuje Koke. Limit zmian wykorzystany.

• "Żółtko" na koncie Joao Mario za faul.

• Zmiana również u gości. Mario Hermoso wzmacnia defensywę, a schodzi Joao Felix.

• Aleksandr Kołomejcew melduje się na murawie. W stronię ławki udaje się Fiodor Felix.

• Felipe przesadził z agresją. Skosił rywala jak trawę na wiosnę. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę.

• Eder wchodzi w miejsce Władisława Ignatjewa.

• Grzegorz Krychowiak 0, Jan Oblak 2

• Thomas Lemar zmienia Diego Costę. Zatem Joao Felix przechodzi do ataku.

• A teraz Grzegorz Krychowiak został kopnięty w polu karnym gości przez Thomasa Parteya. Sędzia, który stał kilka metrów od tej stykowej sytuacji, widział to idealnie i nakazuje grać dalej.

• GRZEGORZU KRYCHOWIAKU, NO JAKŻE TAK?! Dwie "setki" w jednej akcji zmarnował polski pomocnik - najpierw, dopada do górnej piłki i uderza prawą nogą z woleja z kilku metrów wprost w Jana Oblaka, dobitkę - lewą - również broni golkiper Atletico!!!

• Fedor Smołow w urwał się lewą stroną. "Łamie akcję do prawej nogi i huknął co sił z ok. narożnika pola karnego. Wysoko nad bramką Jana Oblaka.

• Diego Costa ma mocno rozregulowany celownik. Jego kolejny strzał mija w znacznej odległości bramkę gospodarzy. Tym razem prawy słupek o prawie 2 metry

• Kiedy tracisz 2 bramki w 10 minut

• Jan Oblak bez wysiłku broni płaski strzał Grzegorza Krychowiaka zza linii 16. metra. Piłka zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku.

• Seria rzutów rożnych dla Atletico nie przynosi zagrożenia.

• Żółta kartka dla Władisława Ignatjewa za skoszenie Santiago Ariasa.

• W Turynie: Juventus - Bayer 2:0 (G. Higuain 17', F. Bernardeschi 62')

• Sędzia nasłuchiwał jeszcze komunikatów z VAR-u, ale ostatecznie gol został uznany. W momencie podania Thomas Partey nie był na spalonym, co zgłaszali gospodarze.

• Zabójcza kontra gości po rzucie rożnym Lokomotiwu. Lewym pasem autostrady pognał Joao Felix, nie spotykając po drodze żadnego "szeryfa" i podaje na prawą stronę pola karnego do Diego Costy. Ten spokojnie przyjął piłkę, rozejrzał się, po czym zagrał na środek "szesnastki", skąd Thomas Partey na wślizgu kieruje piłkę od siatki!

• THOMAS PARTEY PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Ożywiły się sektory zajmowane przez moskiewskich kibiców. Joao Mario wznawia grę z rzutu rożnego, ale wrzuca na 5. metr dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

• Fedor Smołow w solowej akcji. Siła złego na jednego - nie poradził sobie z dwoma rywalami.

• Joao Felix notuje swoją pierwszą bramkę w Lidze Mistrzów

• Goście idą za ciosem. Wywalczyli rzut wolny, ale nie zdołali zmusić bramkarza gospodarzy do interwencji.

• Po podaniu z prawej strony Joao Felix uderza z pola karnego wprost w Guilherme. Ten odbija piłkę przed siebie, co wykorzystał Portugalczyk uderzając czymś na wzór "spadających nożyc" obok bezradnego bramkarza Lokomotiwu!

• GOL DLA ATLETICO! JOAO FELIX!!!

• Druga połowa rozpoczęta

• Wyrównane trzy kwadranse, chociaż początek należał do podopiecznych Diego Simeone. W miarę upływu czasu do głosu doszli gospodarze, ale - w przypadku obu stron - brakowało konkretów. Jedną ważną interwencję zanotował Guilherme po strzale Alvaro Moraty, a Jan Oblak, jak we wrześniu w Lublanie w spotkaniu z Polską, równie dobrze mógłby zostać w szatni. I tak piłka nie wpadłaby do jego bramki.

Grzegorz Krychowiak próbował coś zdziałać w środku pola. Jego strzały mocno mijały cel, a podań nie udało się spożytkować. Maciej Rybus prezentuje się przyzwoicie.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +2'Koniec pierwszej połowy. Lokomotiw Moskwa remisuje bezbramkowo z Atletico Madryt. W drugim meczu grupy D Juventus prowadzi z Bayerem po bramce Gonzalo Higuaina.

• +2' Grzegorz Krychowiak niczym Andres Iniesta posyła górne podanie między obrońców Atletico do wbiegającego Briana Idowu. Ten za bardzo odchylony posyła piłkę na zawał serca... gołębiom znajdującym się w wyższych rzędach trybuny za bramką...

• +1' Dmitrij Barinow nie widział innej możliwości na powstrzymanie szarżującego Thomasa Parteya jak faulować, przerywając jego rajd. O dziwo nie został upomniany nawet żółtą kartką.

• Orel Grinfeld dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• W odpowiedzi z dalszej odległości szczęścia szukał Grzegorz Krychowiak. Piłka poszybowała metr-półtora nad spojeniem bramki Jana Oblaka.

• Thomas Partey uderza wysoko nad poprzeczką.

• Kapitalna parada Guilherme ratuje Lokomotiw przed utratą gola! Po krótkiej wymianie podań w okolicach "szesnastki" na strzał z kilkunastu metrów w stronę prawego dolnego rogu - tuż przy słupku - zdecydował się Alvaro Morata. Wyciągnięty jak struna bramkarz gospodarzy z trudem paruje piłkę!

• 40% Posiadanie piłki 60%

• LokomotiwAtletico

• 2-3 piłkarzy Atletico dało się złapać w pułapkę ofsajdową. Guilherme wznawia grę od rzutu wolnego sprzed pola karnego.

• Wymuszona zmiana w ekipie gości. Brian Idowu w miejsce Rifata Żamaletdinowa.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Rifat Żamaletdinow. konieczna jest interwencja sztabu medycznego. I nie wiemy, czy pomocnik Lokomotiwu będzie w stanie grać dalej.

• Żółta kartka dla Thomasa Parteya za faul

• Zakotłowało się przed polem bramkowym Lokomotiwu. Guihlerme wyszedł jednak cało z opresji w sytuacji sam na sam z Alvaro Moratą.

• Joao Mario zdecydował się na bezpośrednie uderzenie. Jakby to powiedział Dariusz Szpakowski: "no, tak strzelając, kolego, pomyśl o zmianie zawodu". Portugalczyk był wyraźnie niepocieszony swoją próbą.

• W ofensywie pokazał się również Grzegorz Krychowiak. Dał się sfaulować ok. 25 metrów od bramki przez Jose Gimeneza.

• Po chwili Dedor Smołow uderza z "szesnastki" nad poprzeczką.

• Do głosu wreszcie dochodzą gracze Jurija Siomina. Przejęli piłkę na prawej stronie i Rifat Żamaletdinow pognał skrzydłem w stronę pola karnego. Wywalczył korner. Bez zagrożenia pod bramką Jana Oblaka.

• Diego Coście niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców! Po dośrodkowaniu Thomasa Parteya z rzutu rożnego uderza tuż nad poprzeczką!

• Po centrze Santiago Ariasa Benedikt Howedes wyjaśnia sytuację wybiciem poza linię końcową. Trzeci korner dla Atletico.

• Tymczasem w Turynie: Juventus - Bayer 1:0 (G. Higuain 17')

• Początek spotkania bez wątpienia należy do przyjezdnych. Gromią Lokomotiw w spalonych już 3:0. W pułapkę ofsajdową dał się złapać Diego Costa.

• Guilherme bez wysiłku łapie piłkę po anemicznej główce Alvaro Moraty. Z rzutu rożnego dogrywał tym razem Thomas Partey.

• Na indywidualną akcję zdecydował się Diego Costa. Po interwencji obrońcy Lokomotiwu jest korner dla Atletico.

• Alvaro Morata ponownie na spalonym. Powinien być bardziej czujny.

• Do centry Koke z narożnika najwyżej wyskakuje Jose Gimenez, ale uderza głową wysoko nad poprzeczką.

• A teraz prawą stroną podłączył się Santiago Arias. Nie zdołał dośrodkować, ale wywalczył rzut rożny.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Rojiblancos. Przerywa ją gwizdek sędziego - Alvaro Morata był na spalonym.

• Orel Grinfeld gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Równolegle w grupie D Juventus grać będzie przed własną publicznością z Bayerem Leverkusen. Bramki "Starej Damy" strzec będzie Wojciech Szczęsny. Informacje z tego spotkania będą pojawia się tutaj w relacji.

• Lokomotiw Moskwa - rezerwowi: Anton Koczenkow - Aleksansdr Kołomejcew, Lukas Dordević, Eder, Brian Idowu, Solomon Kwirkwelia, Stanislaw Magkejew.

Atletico Madryt - rezerwowi: Antonio Adan - Kieran Trippier, Stefan Savić, Angel Correa, Thomas Lemar, Hector Herrera, Marcos Llorente.

• Grzegorz Krychowiak jest w życiowej formie. Przypomina siebie z Sevilli kiedy sięgał po Ligę Europy. Tylko w lidze rosyjskiej zdążył zdobyć pięć bramek i zaliczyć asystę, co uczyniło go najlepszym strzelcem Lokomotiwu i trzecim najlepszym w klasyfikacji generalnej.

• Lokomotiw Moskwa tę edycję Ligi Mistrzów rozpoczął od dość niespodziewanego, bo wyjazdowego zwycięstwa z Bayerem Leverkusen (2:1). Z kolei Atletico na początek grupowych zmagań zremisowało u siebie z Juventusem Turyn.

• W meczu Lokomotiwu z Atletico w wyjściowym składzie wystąpi dwóch Polaków: Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Początek spotkania o godzinie 21:00. Zapraszamy na relację na żywo!

Lokomotiw - Atletico LIVE! Krychowiak kontra starzy znajomi

Lokomotiw - Atletico LIVE! Krychowiak kontra starzy znajomi ©AFP/East News

Mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt ONLINE. Dwóch Polaków - Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak - spróbuje powstrzymać drużynę Diego Simeone. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt ONLINE

Obaj nasi rodacy są awizowani do składu Lokomotiwu. Maciej Rybus jak zawsze zajmie miejsce na lewym boku obrony, natomiast Grzegorz Krychowiak zostanie ustawiony w środku pola. To jego gol dał zwycięstwo w weekendowym meczu z Zenitem Sankt Petersburg (1:0).

Krychowiak jest w życiowej formie.

Lokomotiw tę edycję Ligi Mistrzów rozpoczął od dość niespodziewanego, bo wyjazdowego zwycięstwa z Bayerem Leverkusen (2:1). Krychowiak trafił wówczas jako pierwszy - w 16 minucie. Czy dzisiaj pójdzie równie dobrze?

- Nie zamierzam wskazywać żadnego zawodnika. Dla mnie najgroźniejszym rywalem jest trener Diego Simeone, ponieważ to on, poprzez emocjonalne prowadzenie, buduje ten zespół - uważa kapitan Lokomotiwu, Vedran Corluka.

Atletico rywalizację w grupie D rozpoczęło od remisu z Juventusem (2:2). Mecz był świetny. Podpieczni Simeone przegrywali już 0:2, ale dzięki zabójczej końcówki urwali punkt "Starej Damie". W doliczonym czasie wyrównał Hector Herrera. W weekend bramki jednak już nie padły. Derby z Atletico zakończyły się remisem 0:0.

Przewidywane składy na mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt:
Lokomotiw Moskwa: Guilherme - Ignatjew, Höwedes, Ćorluka, Rybus - Murilo, Żemaletdinow, Barinow, Krychowiak, João Mário - Smołow.
Atletico Madryt: Oblak - Trippier, Savić, Giménez, Lodi - Koke, Partey, Ñíguez, Félix - Morata, Costa.

Nie zagrają w meczu Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt:
Lokomotiw: Miranczuk
Atletico: Vitolo, Vršaljko, Garcés

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lokomotiw - Atletico 1:5 (Liga Europy, 15.03.2018)
Atletico - Lokomotiw 3:0 (Liga Europy, 08.03.2018)

Mecz Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na płatnym kanale Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz w IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Wojciech Kowalewski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy