Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie...

Lokomotiw Moskwa

1

Bayern Monachium

2

• Koniec meczu! Lokomotiw Moskwa mógł u siebie sprawić niespodziankę w meczu z Bayernem Monachium. Rosjanie odrobili jednobramkową stratę na 20 minut przed końcowym gwizdkiem arbitra. Bawarczycy mieli jednak Joshuę Kimmicha, który kapitalnym uderzeniem z dystansu zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

• Costa ściął akcję do środka, ale jego uderzenie było niecelne.

• Rybus zatrzymał rozpędzonego Costę, ale piłka za chwilę wraca na stronę polskiego obrońcy. To w tamtym sektorze Bayern szuka akcji na 1:3.

• Żemaletdinow odepchnął Hernandeza i zobaczył za to kartkę.

• Nie udało się składną akcją, to huknął z dystansu! Kimmich znalazł się przed polem karnym Lokomotiwu, huknął nie do obrony!

• GOOOOOOOL! JOSHUA KIMMICH!

• Rajković niecelnie uderzył sprzed linii szesnastego metra.

• Rybczinski za Ignatjeva.

• Żemaletdinow za Smołowa.

• Krychowiak sfaulował Lewandowskiego blisko własnego pola karnego. Kapitan naszej kadry uderzył ze stojącej piłki prosto w mur.

• Costa za Comana.

• Co za odpowiedź Rosjan! Ze Luis wypatrzył w polu karnym Miranczuka, a ten mocnym uderzeniem pokonał Neuera! Ależ ciekawie się zrobiło w Moskwie.

• GOOOOOOOOL! ANTON MIRANCZUK!

• Coman i Lewandowski wyszli do sytuacji sam na sam z Guilherme. Francuz zamiast podawać do Polaka na pustą, uderzył prosto w golkipera.

• Nieuznany rzut karny to woda na młyn dla piłkarzy Lokomotiwu! Teraz Smołow uderzał i Neuer z wielkim trudem obronił ten strzał.

• Nie ma rzutu karnego, rumuński arbiter każe grać dalej po spojrzeniu do monitora VAR!

• Szarża Lewandowskiego, ale kapitan naszej reprezentacji został powalony w polu karnym! Będzie weryfikacja VAR!

• Strata Alaby na własnej połowie, Ze Luis popędził z piłką co sił w nogach, ale strzelił za lekko.

• Godzina gry za nami i Lokomotiw już tylko czeka na końcowy gwizdek. Rosjanie mają niewiele do powiedzenia na boisku i raczej pogodzili się z porażką. Choć to tylko jedna bramka różnicy.

• Rajković zablokował strzał Kimmicha z kilku metrów!

• Wrzutka, która mogła przerodzić się w groźny strzał. Guilherme jak zwykle na posterunku.

• Rzut wolny dla Bayernu blisko pola karnego rywali. Murillo faulował Hernandeza.

• Neuer obronił uderzenie Smołowa z dystansu.

• W przerwie doszło łącznie do trzech zmian. W Lokomotiwie Slobodan Rajković zastąpił Vedrana Corlukę, natomiast w Bayernie zeszli Leon Goretzka i Thomas Mueller, a weszli Serge Gnabry i Javi Martinez

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Corluka ucierpiał w starciu z napastnikiem Bayernu.

• Świetnie Krychowiak w defensywie. Prostopadłe zagranie do Lewandowskiego zostało przecięte przez reprezentanta Polski!

• Zbyt przewidywalne dośrodkowanie i Neuer spokojnie wyszedł do górnej piłki.

• Pavard zdecydował się na uderzenie, jednak Guilherme pewnie spisuje się między słupkami.

• Krychowiak próbował swoich sił z dystansu, ale była to bardzo niecelna próba.

• Kolejna interwencja Guilherme po dośrodkowaniu.

• Krychowiak zepsuł wrzutkę z rzutu wolnego w pole karne.

• Lewandowski i Muller złapani na pułapce ofsajdowej.

• Kimmich do Comana, ale Francuz wcześniej faulował.

• Lokomotiw nie wykorzystał chwilowej słabości Bayernu. Niemieccy piłkarze popełniają proste błędy, niedokładnie podają, ale zespół rosyjski ma problem z zawiązaniem jakiejkolwiek akcji.

• Dosłownie kopia sytuacji z pierwszego gola! Dośrodkowanie na głowę Comana, ale ten uderza głową tylko w słupek!

• Gospodarze coraz głębiej na własnej połowie. Bayern zaczął kontrolować spotkanie w pełni.

• Za mocno wykonany rzut wolny i bramkarz Lokomotiwu złapał futbolówkę.

• Żiwogljadow ukarany kartką za taktyczny faul.

• Składna akcja Bawarczyków, Pavard znalazł się na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne. Tam co prawda Lewandowskiego nie było, ale był Goretzka, który strzałem głową pokonał Guilherme!

• GOOOOOOL! LEON GORETZKA!

• Guilherme wyskoczył do dośrodkowania Mullera.

• Teraz świetna szansa dla Bayernu! Podanie ze skrzydła do Lewandowskiego, ale Polak niecelnie uderzył z bliska.

• Krychowiak zablokował strzał Goretzki. Będzie rzut rożny dla Bawarczyków.

• Lokomotiw cofnął się na własną połowę, to Bayern przejął inicjatywę.

• Pierwsza okazja dla gospodarzy! Miranczuk zagrał ze stałego fragmentu gry do Smołowa i ten huknął prosto w Neuera!

• Zaczynamy spotkanie!

• Zabrzmiał właśnie hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę zaczynamy.

• W ostatnich pięciu spotkaniach piłkarze Lokomotiwu mieli całkiem niezłą serię. Wygrali trzy mecze z rzędu, po czym zremisowali 2:2 z Red Bullem Salzburg w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. Dopiero ostatni weekend zdarzyło im się przegrać (z Rotorem Wołgograd 1:2).

• Bayern prezentuje świetną formę od początku sezonu. Ostatnio rozgromił w Lidze Mistrzów Atletico Madryt (4:0), a w Bundeslidze Eintracht Frankufurt (5:0). W sobotnim spotkaniu hat-tricka ustrzelił Robert Lewandowski. Teraz na drodze Bawarczyków staje Lokomotiw Moskwa, w fazie grupowej Champions League.

• We wtorek dojdzie do "polskiego" pojedynku w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Lokomotiw Moskwa, z Maciejem Rybusem i Grzegorzem Krychowiakiem, zmierzy się u siebie z Bayernem Monachium Roberta Lewandowskiego.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium!

red

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium ONLINE. We wtorek dojdzie do "polskiego" pojedynku w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Lokomotiw Moskwa, z Maciejem Rybusem i Grzegorzem Krychowiakiem, zmierzy się u siebie z Bayernem Monachium Roberta Lewandowskiego. Relacja na żywo z meczu Lokomotiw - Bayern live w GOL24.pl.

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium ONLINE

Bayern uda się do Rosji po zwycięstwo, a "Lewy" będzie chciał potwierdzić wysoką formę strzelecką. Czy w Moskwie zdobędzie kolejne bramki w tym sezonie? Piłkarzami Lokomotiwu są inni reprezentanci Polski - Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, którzy będą chcieli pokrzyżować szyki triumfatorowi ostatniej edycji.

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję tv z meczu Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. Początek spotkania we wtorek (27.10.2020 r.) o godz. 18:55. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport Premium 1 rozpocznie się o godz. 18:45.

A gdzie oglądać mecz Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium w internecie? Płatny stream dostępny będzie w serwisie Player.pl.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Lokomotiw - Bayern w GOL24.pl.