Mecz Manchester City - Arsenal Londyn ONLINE. Gdzie oglądać...

Manchester City

3

Arsenal Londyn

1

• Nieudane dośrodkowanie Ilkaya Gundogana było ostatnim akcentem meczu na Etihad! Manchester City pokonuje Arsenal (3:1) i zbliża się do Liverpoolu na dwa punkty. Jutro lider zagra z West Hamem.

• Martin Atkinson dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Riyad Mahrez "łamie" akcję z prawego skrzydła do środka w stylu Arjena Robbena. Uderza zza linii 16. metra kilka metrów obok bramki.

• Brawa żegnają Kevina De Bruyne. Na murawie jest już Riyad Mahrez.

• Come on, City! Come on, City!

- niesie się po Etihad. Kibice domagają się czwartej bramki.

• Prosta strata Matteo Guendouziego ok. 30 metrów od własnej bramki zapoczątkowała kontrę "Obywateli". Gabriel Jesus przebiegł z piłką prawie 10 metrów, po czym anemicznie posyła piłkę w środek bramki. Bernd Leno spokojnie broni.

• Po chwili Alexandre Lacazette uderza z dystansu kilka metrów obok bramki. Jest wyraźnie niepocieszony takim obrotem spraw.

• Nacho Monreal pospieszył się z centrą. Wrzuca w pole karne idealnie do... "koszyczka" Edersona.

• Bernd Leno z trudem odbija piłkę po strzale Davia Silvy zza linii 16. metra! Gdyby nie on, to Arsenal miałby ponad dwa razy więcej straconych goli!

• Do czasu. Gabriel Jesus wchodzi za Sergio Aguero, strzelca trzech goli w tym spotkaniu. To jego 10. hattrick w Premier League, w tym drugi w tym sezonie.

• Konstantinos Mavropanos wchodzi za kontuzjowanego Shkodrana Mustafiego. To ostatnia zmiana w Arsenalu. Pep Guardiola nie zmienił wyjściowej "jedenastki".

• Przyjezdni w komplecie przez moment. Shkodran Mustafi zdołał jeszcze wybić piłkę z pola karnego po zagraniu Raheema Sterilnga.

• Kolejna przerwa w grze. Na murawie leżał, a teraz siedzi, Shkodran Mustafi. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Ostre wstrzelenie piłki przez Kevina De Bruyne! Do odbitej piłki na 16. metr dopada Sergio Aguero, którego uderzenie - po lekkim rykoszecie - odbija z trudem Bernd Leno!

• Zdaniem sędziego Aaron Ramsey faulował na lewej stronie Sergio Aguero. Rzut wolny ok. 10 metrów od linii bocznej pola karnego gości.

• Przerwa w grze. Sergio Aguero przypadkiem dostał w twarz od rywala

• Fernandinho jak o prawoskrzydłowy to rzadki widok. A dośrodkowanie pozostawiło sporo do życzenia. Sergio Aguero brakowało ok.... 4 metrów, by sięgnąć piłkę.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola. Arsenal nie kwapi się do szybkiego odbioru.

• ... a Denis Suarez, debiutujący w barwach "Kanonierów", zmienia Seada Kolasinaca.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. za Aleksa Iwobiego pojawia się Aaron Ramsey...

• Sergio Aguero - hattrick hero

• Żółta kartka dla Ilkaya Gundogana za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• To jest wieczór Argentyńczyka! Odbiera podanie od Raheema Stelringa i po raz trzeci pokonuje Bernda Leno!

• GOL! HATTRICK SERGIO AGUERO!!!

• Akcja Stephana Lichtsteinera przeą stroną nie przynosi zagrożenia. Gospodarze teraz prowadzą atak pozycyjny.

• Kevin De Briune! Jego strzał z pola karnego, po podaniu Sergio Aguero, broni Bernd Leno!

• Shkodran Mustafi ma problem z biodrem po starciu z Sergio Aguero. Sędzia nie decyduje się przerwać grę.

• Próba dwójkowej akcji Aleksa Iwobiego ze Stephanem Lichtsteinerem zapoczątkowała groźną kontrą, po której groźny strzał Kevina De Bruyne odbija z trudem Bernd Leno!

• Bernd Leno na raty broni strzał Kevina De Bruyme. A już na odbitą piłkę czyhał David Silva.

• Próba kontry gości lewą stroną. Sead Kolasinac nie zdołał jednak dobrze dośrodkowanie w "szesnastkę".

• David Silva trafia w mur.

• Sergio Aguero faulowany przez Laurenta Koscieln'ego ok. 25 metrów od bramki gości. Może być groźnie.

• Jęk zawodu kibiców "Obywateli" po zupełnie nieudanym strzale Bernardo Silvy. Z ok. 20 metrów posyła piłkę w stronę najwyższych rzędów na trybunie znajdującej się za bramką.

• Raheem Stelirng: 7. najmłodszy zawodnik Premier League, który rozegrał 100 spotkań. Bilans ma imponujący: 59 goli i 41 asyst

• Gospodarze zaczynają drugie trzy kwadranse!

• Wracamy na Etihad, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Manchester City - Arsenal. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze (2:1).

• Ale szybko zleciały nam te trzy kwadranse. Zaczęło się od "szczupaka" Sergio Aguero, który zatrzepotał w siatce. Gospodarze chcieli podwyższyć prowadzenie, ale najpierw nadziali się na kontrę, po której był rzut rożny, a po chwili do remisu doprowadził Laurent Koscielny.

Później nastąpiła wymiana ciosów, ale do "narożnika" bardziej zamroczeni zeszli "Kanonierzy" po drugim ciosie Sergio Aguero.

Co nas czeka po zmianie storn? Przekonamy się niebawem.

• +2' Po doliczeniu 2 minut Martin Atkinson kończy hit na Etihad. Manchester City, po dublecie Sergio Aguero, prowadzi z Arsenal 2:1.Gole Argentyńczyka rozdzieliło trafienie Laurenta Koscielny'ego.

• +1' Ostre wstrzelenie piłki z prawej strony na dalszy słupek w wykonaniu Kevina De Bruyne. Raheem Sterling, na wślizgu, był spóźniony o ułamek sekundy!

• Ależ koronkowa akcja gospodarzy przynosi "gola do szatni"! Sergio Aguero, Kevin De Bruyne, Ilkay Dugnogan i Raheem Stelring byli zaangażowani w tę tiki-takę i po zagraniu Niemcaw narożnik pola bramkowego do Sterlinga, ten wykłada piłkę koledze jak na tacy do "pustaka"!

• DUBLET SERGIO AGUERO!!!

• Nicolas Otamendi w ostatniej chwili blokuje strzał Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Będzie korner dla gości.

• Żółta kartka dla Lucasa Torreiry za faul na Kevinie De Bruyne.

• W odpowiedzi Sead Kolasinac dostaje piłkę w polu karnym. Jego strzał instynktownie odbija Ederson, a po chwili atomowe uderzenie Lucasa Torreiry zostaje zablokowane.

• Pusty przelot Bernda Leno po centrze Kevina De Bruyne. Na jego szczęście nikt z "Obywateli" nie "zamknął" akcji.

• Nacho Monreal wyskakuje najwyżej i wybija przed siebie. Nie minęło kilka sekund, jak Alexandre Lacazette zagrywa na 30 metrów na wolne pole do Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Tuż przed linią 16. metra Gabończyka uprzedza Ederson.

• Lauren Koscielny blokuje Raheema Sterlinga. Korner.

• Stephan Lichtsteiner urwał się prawą stroną. Jego dośrodkowanie pozostawia wiele do życzenia.

• Atak pozycyjny gości przed polem karnym piłkarzy Pepa Guardioli. Alex Iwbobi psuje ten atak niedokładnym podaniem do Alexandre'a Lacazette'a

• Zdaniem sędziego Sergio Aguero faulował w ofensywie. Argentyńczyk nie może uwierzyć w taką interpretację.

• Pojedynek biegowy Sergio Aguero z Laurentem Koscielnym na prawej stronie. Górą Francuz, choć gospodarze mają aut na wysokości "szesnastki" gości.

• Radość po bramce Laurenta Koscuelny'ego

• Wrzutka Bernardo Silvy na bliższy słupek nie znajduje adresata. Od razu próba kontry w postaci dalekiego zagrania na wolne pole do Seada Kolasinaca. Poradził sobie z nim Kyle Walker. Po profesorsku odebrał piłkę Bośniakowi.

• Niespodziewania futbolówka znalazła się pod nogami Nicolasa Otamendiego. Ten znalazł trochę miejsce do oddania strzału, ale w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Bernda Leno!

• Ilkay Gundogan zyskał korner dla "Obywateli". Kevin De Bruyne już ustawia piłkę w narożniku.

• Sergio Aguero powinien bardziej uważać. Znowu dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Kevin De Bruyne w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne, na dalszy słupek. Reaheemowi Sterlingowi brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę.

• Francuz wyskakuje w tempo do dośrodkowania Nacho Monreala z narożnika i mierzonym strzałem pokonuje Edersona!

• ARSENAL WYRÓWNUJE! LAURENT KOSCIELNY!!!

• W odpowiedzi "Kanonierzy". Próba Pierre'a-Emericka Aubameyanga została zablokowana. Wywalczył jednak rzut rożny.

• Po niespełna 60 sekundach Manchester City otwiera wynik meczu

• GOL AYMERICA LAPORTE'A.. NIE ZOSTAŁ UZNANY! W momencie dośrodkowania Belga był na spalonym!

• Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Przy piłce Kevin De Bruyne i David Silva.

• Kevin De Bruyne szukał miejsca do oddania strzału z ok. 25 metrów. Dopadło do niego trzech piłkarzy Arsenalu i stracił piłkę.

• Sergio Aguero na spalonym.

• Atak gospodarzy przynosi rzut rożny. Do wybitej piłki przed pole karne dopada Raheem Stelring, którego atomowe uderzenie z trudem paruje Bernd Leno!

• Teraz Alex Iwobi chciał odkupić winę, przeprowadzając rajd prawą stroną. Spokojnie poradził sobie z nim wracający Fernandinho.

• Lewą flanką próbował przedrzeć się Raheem Sterling, ale poradzili sobie z nim defensorzy "Kanonierów". Jednak na wysokości narożnika pola karnego "zawiesił się" Alex Iwobi, co wykorzystał Aymeric Laporte i dośrodkował w pole karne. Tan Sergio Aguero uderzył szczupakiem "tam, skąd przyszła"!

• CO ZA OTWARCIE! SERGIO AGUERO TRAFIA DO SIATKI!

• Gwizdek sędziego i połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Rezerwowi Manchesteru City: Arijanet Murić - Danilo, John Stones, Fabian Delph, Leroy Sane, Riyad Mahrez, Gabriel Jesus.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są na najniższym stopniu podium z dorobkiem 55 punktów. Do drugiego Tottenhamu tracą 2 "oczka", a lidera z czerwonej części Liverpoolu - 6.

Z kolei piąte miejsce zajmuje Arsenal. Jeżeli dzisiaj wygra, to zrówna się punktami z czwartą Chelsea.

• Rezerwowi Arsenalu: Petr Cech - Mohamed Elneny, Aaron Ramsey, Mesut Ozil, Denis Suarez, Kostantinos Mavropanos, Edward Nketiah.

• Zanim wróci "najlepsza liga świata" skupmy się na europejskich boiskach. Już za 25 minut będziemy świadkami hitu 25. kolejki Premier League, gdzie na Etihad Stadium Manchester City podejmie Arsenal! Zapowiada się prawdziwa piłkarska uczta!

red

Mecz Manchester City - Arsenal Londyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Manchester City - Arsenal Londyn ONLINE. W niedzielne popołudnie "The Citizens", którzy walczą o tytuł mistrzowski, zagrają z Arsenalem Londyn. Będzie to hit 25. kolejki ligi angielskiej. Relacja na żywo z meczu Manchester City - Arsenal Londyn w GOL24.pl!

Mecz Manchester City - Arsenal Londyn ONLINE

W angielskiej Premier League trwa pasjonująca walka o tytuł mistrzowski. W grze zostało dwóch głównych pretendentów: Manchester City i Liverpool FC. W poprzedniej kolejce City nie wykorzystało potknięcia "The Reds", które zremisowało swoje spotkanie.
Drużyna Pepa Guardioli nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z Newcastle United 1:2. Jeśli "Obywatele" chcą gonić Liverpool, w niedzielnym meczu nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych "oczek".

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Z kolei Arsenal jest kilka lokat wyżej i ma inny priorytet niż rywale. Ekipa Unaia Emery'ego aktualnie walczy o to, by być w pierwszej czwórce. TOP 4 ligi gwarantuje bowiem grę w następnym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. O tę pozycję "Kanonierzy" rywalizują z Chelsea Londyn, która przed tą kolejką miała tyle samo punktów co lokalny rywal. Arsenal Londyn w poprzedniej kolejce pokonał na własnym obiekcie 2:1 Cardiff po trafieniach Aubameyanga i Lacazette'a. Z kolei dwa tygodnie temu zwyciężyli w niezwykle istotnym meczu, pokonując 2:0 Chelsea Londyn.

W 5 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 4 razy wygrywał Manchester City, zaś raz zwycięsko wychodził Arsenal. Było to w meczu Pucharu Anglii, który "Kanonierzy" wygrali po dogrywce.

Mecz Manchester City - Arsenal Londyn TRANSMISJA TV

Transmisję z meczu Manchester City - Arsenal Londyn będzie można zobaczyć na kanałach Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek spotkania o godz. 17.30. Spotkanie komentować będą Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny.

17:30 mecz Manchester City - Arsenal Londyn