Mecz Manchester City - Olympique Lyon ONLINE. Gdzie oglądać...

1

Olympique Lyon

3

• KONIEC SPOTKANIA!!!
    Olympique Lyon sensacyjne pokonuje Manchester City (3:1) i w półfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z Bayernem Monachium! Drugą francusko-niemiecką parę stanowią PSG i RB Lipsk!

• Teraz po centrze z narożnika Kyle Walker wyskakuje najwyżej! Uderza głową minimalnie obok bramki!

• Anthony Lopes z trudem paruje piłkę na rzut rożny po strzale Kevina De Bruyne! Bramkarz OL notuje kapitalną interwencję w tym spotkaniu!

• Przewinienie Thiago Mendesa blisko swojego pola karnego. Może być groźnie.

• Joao Cancelo centruje w pole karne. Do nikogo.

• Danny Makkelie dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• 86. minuta. Taką okazję marnuje Raheem Sterling. Gdyby trafił, to na tablicy Manchester City i Olympique Lyon miałyby "2"

• Co tu się dzieje?! Ederson "wypluwa" piłkę przed siebie po uderzeniu jednego z piłkarzy OL, ale wobec dobitki Moussy Dembele był już bezradny!

• Jeff Reine-Adelaide zmienia Karla Toko Ekambiego.

• DUBLET MOUSSY DEMBELE!!!

• Ależ to sp... artolił Raheem Sterling! To powinien być gol! Z kilku metrów, na wślizgu, przenosi piłkę nad PUSTĄ bramką!

• Anthony Lopes łapie piłkę po centrze Kevina De Bruyne. Ściska ją jak największy skarb. Sekundy lecą...

• Hiszpańska zmiana w Manchesterze City. David Silva wchodzi, Rodri schodzi.

• Wejście smoka

• Czekamy na decyzję z wozu VAR! Do prostopadłego podania z głębi pola ruszyli Karl Toko Ekambi i Moussa Dembele! Z pierwszym z wymienionych, który dodatkowo był na spalonym, zderzył się Aymeric Laporte i padł na murawę, ale piłkę przechwycił Moussa Dembele, a ten płaskim uderzeniem między nogami Edersona kieruje piłkę do siatki!

Ostatecznie gol został uznany!

• GOL DLA OL! MOUSSA DEMBELE!!!

• Po chwili kolejna okazja Brazylijczyka. Dostaje "ciasteczko" od Raheema Sterliga w prawym narożniku pola bramkowego, ale nim pogardził - nieczysto uderzył nożycami i piłka poszybowała nad bramką.

• Gabriel Jesus decyduje się na strzał z "dropsztyka" zza pola karnego. Sporo brakowało mu do celu.

• ... a Moussa Dembele zmienia Menphisa Depaya.

• Podwójna zmiana w ekipie OL. W miejsce Leo Dubois pojawia się Kenny Tete...

• "Dzieje się"! Najpierw uderzenie Maxwela Corneta z trudem paruje Ederson, a po chwili jego vis a vis radzi sobie ze strzałem Gabriela Jesusa!

• Thiago Mendes zastępuje Bruno Guimaraesa

• Riyad Mahrez podaje na wolne pole do Raheema Sterlinga, który po "nawinięciu" rywala podaje przed pole karne do Kevina De Bruyne. Ten uderzeniem bez przyjęcia w stronę dalszego rogu doprowadza do remisu!

• GOL DLA CITY! KEVIN DE BRUYNE!!!

• Żółta kartka na koncie Marcelo za faul

• A teraz po rzucie wolnym z drugiej strony próbował Marcal. Ederson był czujny.

• Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Kevin De Bruyne. Do bramki było ok. 30 metrów i mimo to Anthony Lopes miał sporo problemów!

• Żółtą kartką upomniany Rodri za faul.

• Riyad Mahrez zmienia Fernandinho.

• Maxwel Cornet postrachem "Obywateli"

• Przewinił Fernandinho. Powinien pamiętać, że ma już na koncie żółtą kartkę i powinien uważać.

• Seria rzutów rożnych dla "Obywateli". Dośrodkowania Kevina De Bruyne są dalekie od ideału i adresatów.

• Po faulu Erica Garcii rzut wolny dla wicemistrza Francji. Dośrodkowanie Menphisa Depaya nie znalazło adresata.

• Atak piłkarzy Rudiego Garcii prawą stroną przynosi rzut rożny. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Edersona.

• Druga połowa rozpoczęta przez OL. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• +2' Danny Makkelie zaprasza obie drużyny na przerwę. Po bramce Maxwela Cornet Olympique Lyon prowadzi z Manchesterem City (1:0)

• +1' kapitalne podanie Kevina De Bruyne w pole karne do Raheema Sterlinga! Jego strzał wślizgiem zablokował Marcelo!

• Centra na bliższy słupek, skąd Rodri główkuje wysoko nad bramką.

• Kevin De Bruyne wywalczył rzut rożny.

• Anemiczny strzał Rodriego nie sprawił problemu Anthony'emu Lopesowi.

• Aymerico Laporte podłączył się do akcji ofensywnej. Centruje w pole karne, gdzie dobrze interweniuje obrona OL.

• Jason Denayer fauluje Raheema Sterlinga na lewej stronie, kilka metrów od lewej linii pola karnego. Dośrodkowanie Kevina De Bruyne zostawiło sporo do życzenia.

• Przerwa w grze. W walce o górną piłkę zderzyli się Fernandinho i Houssem Aouar. Obaj są opatrywani przez medyków.

• Maxence Caqueret poradził sobie na boku z Joao Cancelo. Portugalczyk faulował go chcąc odzyskać piłkę, ale sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Joao Cancelo wywalczył aut na wysokości pola karnego przeciwnika. Ci kolejny raz nie dali się zaskoczyć.

• Menphis Depay poszedł na przebój. Skutecznie poradził sobie z nim Fernandinho, który podaje do własnego bramkarza.

• A teraz zakotłowało się na przed bramką OL. Ostatecznie udało się wyjaśnić sytuację wybiciem na uwolnienie.

• Żółtą kartką Fernandinho za faul.

• Manchester City dąży do szybkiego wyrównania. Na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Kevin De Bruyne. Anthony Lopes pewnie piąstkuje.

• Jeszcze czekaliśmy na decyzję z wozu VAR, czy w momencie podania Karl Toko Ekambi nie był na spalonym. Okazało się, że Kyle Walker "złamał" linię i Danny Makkelie wskazał na środek boiska!

• Karl Toko Ekambi idealnie wystartował do górnego podania i pognał w stronę bramki Manchesteru. Naciskany przez rywala wycofał piłkę do Maxwela Cornet na 18. metr, który mocnym uderzeniem kieruje piłkę do siatki tuż przy lewym słupku!

• GOL DLA OL! MAXWEL CORNET!!!

• Raheem Stelring podaje przed pole karne do Gabriela Jesusa. Zorientował się w tym obrońca OL.

• Houssem Aouar wbiega w "szesnastkę" i podaje do wbiegającego Menphisa Depaa. Szkoda, że zagrał za jego plecy...

• Najlepsza okazja piłkarzy Pepa Guardioli do wyjścia na prowadzenie (3. minuta)

• Daleki wyrzut Maxwela Cornet z autu. "Obywatele" radzą sobie bez zarzutu.

• Żółtą kartką upomniany Leo Dubois za faul

• Kolejna próba dośrodkowanie Belga. Został zablokowany.

• A teraz po interwencji Erica Garcii korner dla Olympique. Ederson pewnie łapie piłkę po uderzeniu zza linii 16. metra.

• Kevin De Bruyne w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne. Sytuację wyjaśnia Jason Denayer.

• Atak pozycyjny piłkarzy Pepea Guardioli w środku pola. Nie mają miejsca, by przenieść się w okolice pola karnego OL.

• W odpowiedzi było blisko... bramki samobójczej! Po centrze Menphisa Depaya Kyle Walker chciał lekko zgrać piłkę klatką piersiową do Edersona, a ten łapie ją tuż przed linią bramkową! Zroszona murawa mogła spłatać figla!

• Marcal i Marcelo ratują OL przed utratą bramki! Lewą stroną w pole karne przedarł się Raheem Sterling, który podaje przed bramkę do Gabriela Jesusa. Wcześniej wymienieni Brazylijczycy wyjaśniają sytuację wybiciem na uwolnienie!

• Po chwili za głębokie dośrodkowanie Kyle'a Walkera. Piłkę łapie Anthony Lopes.

• Maxence Caqueret próbował przedrzeć się środkiem. Czujni "Obywatele" w obronie nie dali się zaskoczyć.

• Manchester City zaczyna ze środka!

• Przy arbitrze głównym są już Fernandinho i Menphis Depay.

• Obie ekipy są już na murawie! Czas na hymn Ligi Mistrzów i losowanie stron.

• Jak już wspomniałem wcześniej, sędzią technicznym jest Danny Makkelie z Holandii. Na liniach będą mu pomagać rodacy - Mario Diks i Hessel Sleegstra. Sędzią technicznym jest za to Grek, Anastasios Sidiripoulos.

• W Lidze Mistrzów obie ekipy zmierzyły się całkiem niedawno, bo w 2018 r. Najpierw w niebieskiej części Manchesteru górą był OL, który wygrał 2:1 (bramki: Cornet, Fekir - B. Silva). Natomiast w rewanżu było 2:2 (bramki: Cornet 2 - Laporte, Aguero).

O awansie do półfinału zdecyduje jeden mecz. Kto dzisiaj wygra i czy w regulaminowym czasie gry? Zwycięzca tej pary zmierzy się z Bayernem Monachium, który wczoraj zmiótł Barcelonę, wygrywając aż 8:2.

• W 1/8 finału "Obywatele" wyeliminowali "Królewskich", dwukrotnie wygrywając 2:1. Z kolei OL dość niespodziewanie wyeliminował Juventus. W pierwszym spotkaniu wygrał 1:0, a w drugim co prawda przegrał 1:2, ale o awansie zadecydowała bramka strzelona na wyjeździe.

• Wyjściowy skład Manchesteru City

• Rezerwowi Manchesteru City: Bravo - Bernabe, Doyle, Foden, Mahrez, Mendy, Otamendi, Palmer, B. Silva, D. Silva, Stones, Zinchenko.

Rezerwowi OL: Tatarusanu - Andersen, Bard, Cherki, Dembele, Diomande, Mendes, Jean Lucas, Rafael, Reine-Adelaide, Tete, Traore.

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Olympique

• Przed nami jest jeszcze trochę czasu, więc kto nie miał okazji, może przeczytać zapowiedź:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• PSG, RB Lipsk, Bayern i... No właśnie - dzisiaj poznamy ostatniego półfinalistę Ligi Mistrzów. Za 25 minut Manchester City podejmie Olympique Lyon! Pierwszy gwizdek sędziego Danny'ego Makkelie już za 25 minut!

Mecz Manchester City - Olympique Lyon ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Manchester City - Olympique Lyon ONLINE. W sobotnim meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów Manchester City zagra z Olympique Lyon. Spotkanie odbędzie się na Estadio Jose Alvalade w Lizbonie. Relacja na żywo z meczu Manchester City - Olympique Lyon live w GOL24.pl.

Mecz Manchester City - Olympique Lyon ONLINE

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Liga Mistrzów rozgrywana będzie w wyjątkowej formule. W grze zostało osiem zespołów, które zagrają ze sobą w turnieju finałowym w Lizbonie. Czas na ćwierćfinały.

Manchester City dwukrotnie wygrał z Realem Madryt i nie zamierza się zatrzymywać w drodze po triumf w Lidze Mistrzów. Teraz na drodze angielskiego zespołu stanie Olympique Lyon, a wygrana drużyny z Francji byłaby ogromną niespodzianką. Takie w futbolu też się zdarzają.

Manchester City jest zdecydowanym faworytem starcia o półfinał Ligi Mistrzów, ale swoją wyższość nad zespołem z Lyonu musi udowodnić na boisku. Olympique zagra bez kompleksów, co pokazał w poprzedniej rundzie eliminując z rozgrywek drużynę Juventusu Turyn.

Mecz Manchester City - Olympique Lyon. Przewidywane składy

Manchester City: Ederson - Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo - De Bruyne, Rodri, D. Silva - B. Silva, Jesus, Sterling

Olympique Lyon: Lopes - Denayer, Marcelo, Marçal - Dubois, Caqueret, Guimarães, Aouar, Cornet - Depay, Dembélé

Mecz Manchester City - Olympique Lyon TRANSMISJA TV

Mecz Manchester City - Olympique Lyon będzie transmitowany w telewizji na żywo w TVP 2 i Polsat Sport Premium 1. Początek transmisji w piątek (15.08.2020) o godz. 20:50. Spotkanie Manchester City - Olympique Lyon będzie można zobaczyć również w internecie na sport.tvp.pl oraz na platformie IPLA, po wykupieniu odpowiedniego pakietu (30-dniowy dostęp za 40 zł).

Mecz z Polsat Sport Premium 1 skomentuje Szymon Rojek, a w TVP 2 Sławomir Kwiatkowski.

21:00 mecz Manchester City - Olympique Lyon NA ŻYWO
Polsat Sport Premium 1
TVP 2

Tekstowa relacja na żywo z meczu Manchester City - Olympique Lyon live w GOL24.pl!