Mecz Manchester United - Hull City ONLINE. Gdzie obejrzeć w...

Mecz Manchester United - Hull City ONLINE. Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Doczekali się. Manchester United pokonuje Hull City w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu w Pucharze Ligi Angielskiej

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywala. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• James Weir zmienia kontuzjowanego Josha Tymona.

Cztery minuty doliczone.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Tymon. W asyście medyków opuszcza plac gry.

• Dwójkowa akcja lewą stroną Darmiana z Martialem. Włoch dostaje dobre podanie zwrotne i centruje na dalszy słupek do Fellainiego. Ten uderzeniem głową "tam skąd przyszła" podwyższa prowadzenie!

• GOL! MAROUANE FELLAINI!!!

• Piłka przeszła przez całe pole karne. Bez zagrożenia pod bramką de Gei.

• Rzut wolny dla Hull z prawej strony. Dla Snodgrassa było to za daleko - z linii 16. metra wybija piłkę Smalling. Ostatecznie jednak goście mają rzut rożny.

• Kolejna podobna próba Anglika, tym razem na prawej strony. Z podobnym finałem.

• Rashford zołał zagrać z linii końcowej na 5. metr. Niestety, żaden z jego kolegów nie poszedł za akcją.

• Jakupović łapie "świecę" po zagraniu Martiala.

• Gorące oklaski żegnają schodzącego z boiska Juana Matę. Na niespełna kwadrans wchodzi Marouane Fellaini.

• pierwszy kontakt z piłką Maloneya. Niespodziewanie piłka znalazła się w jego pobliżu i uderzył nieczysto z ok. 25 metrów. Daleko od bramki.

• Shaun Maloney zastępuje Adamę Diomande.

• Zadrżał lewy słupek bramki Hull po atomowym strzale Pogby z rzutu wolnego! Jakupović tylko patrzył i odetchnął z ulgą!

• Za Henrika Mkhitaryana wchodzi Jesse Lingard.

• Faul Masona w pobliżu prawej linii oddzielającej pole karne. Mata zagrywa płasko w "szesnastkę" wprost pod nogi Snodgrassa. Ten nie patyczkując wybija na uwolnienie.

• Mrtial uprzedzony w polu karnym gości przez Meylera. Ten posyła piłkę na rzut rożny. ManU nie zdołał stworzyć zagrożenia pod bramką Jakupovicia.

• Hiszpan znowu w roli głównej. Tym razem dał się złapać na spalonym.

• U la la! Diomande złożył się do strzału nożycami z ostrego kąta po wrzutce z prawej strony. Piłka poszybowała nad poprzeczką!

• Pierwsza akcja Francuza lewą stroną na minus. Za mocno wypuścił sobie piłkę i skutecznie zastopował go Maguire

• Wayne Rooney nie pobije dzisiaj rekordu. W jego miejsce na murawie pojawia się Anthony Martial

• Bardzo dobre dośrodkowanie Valencii z prawej strony na dalszy słupek. Tam Mkhitaryan wyskakuje najwyżej i główkuje w stronę bramki. Z dwóch metrów do pustej siatki kieruje ją Mata!

• GOL DLA "CZERWONYCH DIABŁÓW"! JUAN MATA!!!

• Valencia ruszył prawą flanką i zyskał rzut rożny po interwencji Robertsona. Dośrodkowanie z narożnika nie zostało spożytkowane przez gospodarzy.

• To mogła, a właściwie powinna być bramka Rooneya! Urwał się prawą stroną do crossowego podania Pogby i huknął ze skraju pola karnego tuż obok lewego słupka!

• Ciężar gry przeniósł się w okolice drugiego pola karnego. Po interwencji Robertsona piłkarze Jose Mourinho mają rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Clucas centruje z prawej strony w pole karne MU... do nikogo. Gospodarze od bramki.

• Czy Wayne Rooney wpisze się dzisiaj na listę strzelców i zostanie tym samym najlepszym strzelcem Manchesterem United w historii?

• W odpowiedzi Mkhitaryan wychodził sam na sam z Jakupoviciem. W decydującym momencie wypuścił sobie piłkę ciut za mocno.

• Od razu rzucili się goście do ataku jak tygrys na antylopę, ale Smalling przerwał akcję Hernandeza.

• "Tygrysy" zaczynają drugą połowę!

• Wracamy na drugie trzy kwadranse Pucharu Ligi Angielskiej, w którym Manchester - mimo olbrzymiej przewagi - bezbramkowo remisuje z Hull City.

• +4' Koniec pierwszej połowy na Old Trafford. Manchester United bezbramkowo remisuje z Hull w Pucharze Ligi Angielskiej.

• +3' Zdaniem sędziego Rashford faulował w ofensywie Meylera. Anglik nie może pogodzić się z decyzją sędziego.

• +2' Dwójkowa akcja Pogby z Rooneyem. Francuz został powstrzymany przez Clucasa ok. 30 metrów od własnej bramki.

• +1' Mata nie miał szans, by dobiec do podania na "zapalenie płuc" od Herrery. Szybszy od niego był Huddlestone.

• Kontra MU, po której Rashford został zablokowany przez Robertsona. Anglik domagał się rzutu karnego podyktowanego przez sędziego. Bezskutecznie.

• Kolejny strzał Pogby z dystansu. Uderzenie "pasówką" w stronę dalszego rogu broni bramkarz gości.

• "Tygrysy" wybijają piłkę z własnego pola karnego. Tę opanował Valencia, który dośrodkował za mocno w "szesnastkę". Jakupović z "piątki".

• Żółta kartka dla Maguire'a za faul taktyczny na Mkhitaryanie.

• Atak pozycyjny Manchesteru na połowie Hull. Gdy Pogba zagrał w pole karne do Rooneya, to ten stał.

• Anemiczne uderzenie Snodgrassa zza pola karnego nie mogło zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

• Diomande w roli prawoskrzydłowego przegrał pojedynek z Darmianem. Jednak jego koledzy zaczną od rzutu rożnego.

• Kolejny rzut wolny dla Hull. Słabe dośrodkowanie Snodgrassa i obrona MU wybija piłkę na uwolnienie.

• To mógł być gol dla... Hull! Po ostrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego nastąpiła przebitka i Diomande uderzył głową. Piłka trafia w słupek!

• Valencia przerwał groźnie zapowiadającą się akcję "Tygrysów" lewą stroną. Dalekim wykopem zapoczątkował kontrę, lecz wybiciem na aut popisał się Huddlestone.

• Kolejna bomba, tym rzazem Rashforda. Pomylił się o ponad metr.

• Pogba huknął z dystansu w sam środek. Piłka jednak wyślizgnęła się Jakupoviciowi z rękawic i wylądowała na górnej siatce!

• Dalekie na ponad 30 metrów podanie na wolne pole do Diomande przeciął Smalling, który zgrywa piłkę głową do własnego bramkarza.

• Próba dwójkowej akcji Darmiana z Rashfordem. Podanie zwrotne Anglika było bardzo niedokładne. Udało się jednak szybko odzyskać piłkę i całą akcję marnuje Valencia strzałem na wiwat.

• Piłka "szuka" Mkhitaryana, ale ten uderzył z linii 16. metra nad bramką gości.

• Krótko rozegrany stały fragment gry, po którym Mata dostaje piłkę w ok. prawego narożnika pola bramkowego. Został powstrzymany przez trzech rywali.

• Nieudana próba dośrodkowania Valencii z prawej strony. Wywalczył jednak rzut rożny.

• Dwie próby Ormianina na straty. Najpierw został zablokowany, a po chwili strzela daleko od bramki Jakupovicia.

• Abel Hernandez zmienia kontuzjowanego Markusa Henriksena.

• Nie ma gola dla MU! Mkhitaryan fatalnie przestrzelił z 12 metrów - posłał piłkę obok lewego słupka!

• Piłka po strzale Rooneya trafiła w Maguire'a. "Czerwone Diabły" chcą wykorzystać grę w przewadze.

• Henriksen schodzi z placu gry z ręką w temblaku. Zaraz będzie zmiana.

• Przerwa w grze. Henriksen ucierpiał w starciu z Pogbą. Wydaje się, że będzie konieczna zmiana.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. "Pressing Iwańskiego" Hull na to pozwala.

• Clucas przerywa rajd Ronneya ok. 25 metrów od własnej bramki.

• Maguire zapędził się środkiem i uderza płasko zza pola karnego w sam środek bramki. Romero pewnie chwyta piłkę.

• Rooneyowi brakowało centymetrów, by zamknąć sięgnąć piłkę po płaskim wstrzeleniu Martiala.

• Tymon ruszył prawym stroną. Jego zbyt głębokie dośrodkowanie łapie na 5. metrze Romerto.

• Naciskany Huddlestone we własnej "szesnastce" wybija piłkę na uwolnienie.

• Lewą flanką popędził Damian, który podaje przed pole karne do Maty. Ten strzela bez przyjęcia, ale wyciągnięty jak struna Jakupović paruje piłkę do boku!

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Przenosimy się na Old Trafford! Obie drużyny są już na murawie!

• W ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej Manchester United pokonał West Ham 4:1. Dla "Czerwonych Diabłów" po dwa gole zdobyli Zlatan Ibrahimović i Anthony Martial. Honorowe trafienie dla "Młotów" było dziełem Ashleya Fletchera.

Z kolei Hull w rzutach karnych wyeliminowało Newcastle. Po 90 minutach był bezbramkowy remis, ale w dogrywce trafiali Robert Snodgrass i Mohamed Diame (dla "Srok"). "Jedenastki" zakończyły się na korzyść dzisiejszych gości 3:1.

• Rezerwowi Hull : David Marshall - Jarrod Bowen, Josh Clackstone, Abel Hernandez, Shaun Maloney, James Weir.

• Rezerwowi Manchesteru United: Sergio Romero - Timothy Fonsu-Mensah, Jesse Lingard, Michael Carrick, Daley Blind, Marouane Fellaini, Anthony Martial.

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Piłka nożna nie znosi próżni. W oczekiwaniu na mecze ligowe, w środku tygodnia rozgrywane są mecze pucharowe. I tak jest m.in. dzisiaj, kiedy to za 20 minut Manchester United podejmie drugoligowe Hull w Pucharze Ligi Angielskiej!

JCZ, Michał Karczewski

Manchester United - Hull City

Manchester United - Hull City ©©AFP/EAST NEWS / Adrian Dennis

Mecz Manchester United - Hull City ONLINE. "Czerwone Diabły" traktują poważnie Puchar Ligi Angielskiej. Jose Mourinho zamierza wystawić najsilniejszy skład, choć w weekend czeka go prestiżowy mecz w lidze z Liverpoolem. - Chcemy być w finale. Dlatego podejdziemy do starcia z Hull na sto procent, wykorzystując całą naszą moc - stwierdził portugalski szkoleniowiec. Początek spotkania Manchester United - Hull City o godzinie 21:00. Relacja LIVE w GOL24

Manchester United - Hull City ONLINE

Władze Manchesteru United podczas letniego okna transferowego wydały na nowych graczy aż 185 milionów euro. Kolosalne inwestycje muszą mieć odzwierciedlenie w zdobytych trofeach, co w pełni rozumie Jose Mourinho. Zespół Portugalczyka sięgnął już w tym sezonie po Tarczę Wspólnoty. Jednak jest to trofeum, które zdecydowanie nie zadowoli w pełni kibiców Czerwonych Diabłów.

- Będąc szczerym Puchar Ligi to rozgrywki o najniższej randze spośród wszystkich czterech w których obecnie uczestniczymy - powiedział tuż przed meczem 1/8 finału przeciwko Manchesterowi City Jose Mourinho. - Chcemy wygrać ten mecz, chcemy wygrać Puchar Ligi - dodał po chwili.

W obecnym sezonie Czerwone Diabły raczej nie powalczą o mistrzostwo kraju. Puchar Ligi może być więc dla klubu z Old Trafford nagrodą pocieszenia i zapowiedzią powrotu tłustych lat pod wodzą portugalskiego managera. Tym bardziej, że los oszczędził United i w półfinałowym dwumeczu zmierzą się z Hull City.

Beniaminek Premier League przez wielu skazywany jest na pożarcie. Hull City w gronie półfinalistów znalazło się dosyć szczęśliwie, gdyż w ćwierćfinale pokonało Newcastle dopiero po serii rzutów karnych. Dla kibiców The Tigers obecna edycja Pucharu Ligi to piękna odskocznia od tragicznej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której Hull City zajmuje ostatnie miejsce w Premier League. Nowy szkoleniowiec, Marco Silva ma wyciągnąć zespół z dna tabeli a pierwsze efekty nowej miotły mogą być widoczne już w półfinałowym starciu przeciwko United.