Mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zwycięstwo jak tlen

PKO Ekstraklasa, 15. kolejka
2018-11-11 15:30

Miedź Legnica

0

Arka Gdynia

4

• Miedź Legnica bezbarwna, Miedź Legnica bez żadnych argumentów. Koniec spotkania! Arka Gdynia odnosi pewne zwycięstwo 0:4 !

• Arbiter dolicza zaledwie 2 minuty.

• Rzut rożny dla przyjezdnych, dośrodkowanie z prawej strony boiska, fantastycznym strzałem głową Zbozień zwiększa rezultat.

• GOOOOL !!!!! Zbozień na 0:4!

• Na wysokości pola karnego faulowany zawodnik Arki, Camara nagrodzony kartką.

• Miljković za faul ukarany kartką.

• Mogło być 0:4! Dośrodkowanie Jankowskiego, na zamknięcie tej akcji był gotowy Aankour, broni Kanibołocki !

• A Camara w miejsce Pikka.

• Wydawało się, że Miedź będzie w stanie tutaj zremisować, tymczasem szybkie ciosy Arki ustawiają ten mecz!

• Dośrodkowanie Marciniaka w pole karne, Bartczak źle wybił futbolówkę, do której dopadł Jankowski i strzałem w okienko bramki stawia kropkę nad "i"!

• GOOOOOL !!! Miedź na kolanach! Piękny strzał Jankowskiego!

• Danch za Nalepę.

• Dośrodkowanie Jankowskiego na 5 metr do Aankoura, który strzałem głową podwyższa prowadzenie !

• GOOOOOL !!! Aankour na 2:0!

• Mocne dośrodkowanie Pikka wybijają arkowcy.

• Faulowany Forsell, rzut wolny i szansa dla gospodarzy!

• Zmiana w Arce, Annkour za Koleva.

• Miljković na prawą stronę do Szczepaniaka, ten dośrodkowuje na 5 metr i na raty łapie Steinbors, który był naciskany jeszcze przez Gargułę.

• Pikk ukarany żółtą kartką.

• Centrostrzał Forsella i kolejny raz ratuje Arkę Steinbors!

• Forsell! Kapitalne uderzenie z dystansu Fina i z problemami broni golkiper przyjezdnych!

• Piasecki melduje się w miejsce Ojaamy.

• Miedź! Forsell sprytnym podaniem do Bartczaka, ten huknął z pierwszej piłki Steinbors przenosi futbolówkę nad poprzeczką! Arbiter pokazuje pozycję spaloną!

• Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, łapie Kanibołocki.

• Wcześniej, Siemaszko wchodzi za Młyńskiego.

• Uderzenie z dystansu Koleva, Kanibołocki musiał się wyciągnąć by to obronić! Rzut rożny!

• Łobodziński uderza po ziemi, golkiper Arki nie miał z tym problemów.

• Łobodziński wchodzi na murawę w miejsce Fernandeza.

• Wybijają zawodnicy Miedzi, na lewym skrzydle walczył o piłkę Ojaama, ale nie dał rady. Wznowi Steinbors.

• Akcja Arki, zabawił się Janota z Cruzem, uderzenie na bramkę zamienia się w rzut rożny.

• Męczą się niemiłosiernie podopieczni Dominika Nowaka, teraz faulowany Garguła.

• Leży na murawie Kolev po walce o piłkę z Bartczakiem.

• Rwana gra z obu stron, brakuje składności.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• To dośrodkowanie również zbyt słabe by wywołało zagrożenie pod bramką. Arbiter kończy pierwszą połowę.

• Tym razem korner dla przyjezdnych.

• Niskie dośrodkowanie Garguły, wybija to zawodnik Arki.

• Ojamaa wywalczył korner.

• Za wcześniejszy faul kartką ukarany został Nalepa.

• Bezpośredni strzał Forsella, futbolówka przelatuje obok bramki!

• Będzie rzut wolny dla Miedzi, piłkę na 30 metrze ustawia Forsell.

• Leży w polu karnym Kolev, zagrał piłkę ręką i wznowi Kanibołocki.

• Szczepaniak przyjmuje futbolówkę na 16 metrze, oddaje płaski strzał, spokojnie łapie bramkarz Arki!

• Miljković fatalnie podaje do Fernandeza i od autu Arka. Miedź jeszcze nie oddała celnego strzału na bramkę Steinborsa.

• Próba podania do Forsella, Marciniak spokojnie to odczytał.

• Akcja na lewym skrzydle Janoty, wystawił piłkę na 7 metr dla Deji, oddala zagrożenie Bartczak!

• Dośrodkowanie Ojaamy wybijają gracze Arki, szybka kontra i wybija to Bartczak!

• Dośrodkowanie w kierunku Szczepaniaka, nie przejął tej piłki gracz Miedzi.

• Akcja Miedzi, za dużo podań i nic z tego nie wyszło.

• Arka lepiej czuje się na murawie, Miedź próbuje czymś zaskoczyć, jak na razie bezskutecznie.

• Goście prowadząc 1:0, spokojnie rozgrywają sobie futbolówkę, zmuszając przeciwników do biegania.

• Teraz odpowiedź gospodarzy, Zieliński do Ojaamy ten zdecydował się na uderzenie z niewygodniej pozycji i piłka leci za bramkę.

• Kolejna podobna akcja Arki, Zbozień do Młyńskiego, ten dośrodkowuje w pole karne, na posterunku bramkarz Miedzi!

• Deja niedokładnie zagrywa do Janoty, piłkę przejmują gospodarze.

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła, głową jeszcze zgrał na lewą stronę jeden z zawodników przyjezdnych, do futbolówki dopada Janota i z łatwością pokonuje Kanibołockiego!!

• GOOOOL !!! Arka Gdynia na prowadzeniu!

• Dośrodkowanie Zbozienia łapie ze spokojem Kanibołocki.

• Urwał się prawym skrzydłem Jankowski, dośrodkował w pole karne, skutecznie przejął piłkę Zieliński

• Wbiegł z piłką w pole karne Młyński, ale świetnie powstrzymał go Fran Cruz.

• Od tych pierwszych minut to Miedź utrzymuje się na połowie rywala, chcąc narzucić swój styl gry.

• Akcja gospodarzy, długo zwlekał z zagraniem Garguła, ostatecznie podał na 16 metr do Szczepaniaka, który natychmiast oddał strzał ale zablokowany!

• Gwizdek arbitra, od środka rozpoczyna ekipa Miedzi i gramy!

• Gospodarze zagrają w swoich domowych niebieskich trykotach, goście z Gdyni na żółto.

• Zawodnicy obu ekip meldują się na murawie, za chwilę Hymn Polski i gramy!

• Witamy bardzo serdecznie, spotkanie pomiędzy Miedzią Legnica, a Arką Gdynia rozpocznie się o godzinie 15:30! Zapraszamy na śledzenie relacji NA ŻYWO!

PI

02.11.2018 gdynia. lotto ekstraklasa. mecz arka gdynia - pogon szczecin n/z michal janota (22),  fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska pres

02.11.2018 gdynia. lotto ekstraklasa. mecz arka gdynia - pogon szczecin n/z michal janota (22), fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press ©brak

Mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia ONLINE. W Legnicy spotkają się drużyny, które ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych. Czy Miedź odniesie długo wyczekiwane zwycięstwo? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia ONLINE

Trudno w to uwierzyć, ale Miedź po raz ostatni cieszyła się z trzech punktów w LOTTO Ekstraklasie na początku września. Podopieczni Dominika Nowaka okazali się wówczas lepsi od rywala zza miedzy, KGHM Zagłębia Lubin (2:0).

Jedną z największych bolączek legniczan w ostatnich tygodniach była dziurawa defensywa. W pucharowym meczu z GKS-em Bełchatów (1:0) i ligowym spotkaniu z Cracovią nie dopuściła ona do straty bramki (choć w głównej mierze jest to zasługa fenomenalnie spisującego się bramkarza Antona Kanibołockiego). W poprzednich pięciu spotkaniach w LOTTO Ekstraklasie rywale Miedzi trafiali do jej siatki aż 16 razy.

Oglądaj mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

- Dużo pracowaliśmy na treningach, jeśli chodzi o defensywę. Wiąże się to również z tym, że być może w ofensywnie nie stwarzaliśmy sobie zbyt wielu okazji. Należy pamiętać, że poziom naszych przeciwników jest wysoki - zaznacza Wojciech Łobodziński.

Arkowcy także mają prawo być mocno podrażnieni. Jak kibice doskonale pamiętają, żółto-niebiescy najpierw przegrali czwarty raz z rzędu derby z Lechią Gdańsk, podtrzymując fatalną serię spotkań bez zwycięstwa z tym rywalem w ekstraklasie. Nastrojów w ich szeregach na pewno nie poprawił rozegrany przed tygodniem mecz z Pogonią Szczecin. Gdynianie ulegli u siebie 2:3, ponosząc ósmą z rzędu porażkę z „Portowcami”.

Arka do spotkania z Miedzią przystąpi osłabiona. Wykluczony jest występ Luki Zarandii, czyli kluczowego zawodnika żółto-niebieskich w formacji ofensywnej. Gruzin za przepychanki na boisku z rywalami podczas meczu z Pogonią otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie, co z automatu oznacza absencję.

Defensorzy gdynian uważać będą musieli w Legnicy przede wszystkim na Petteriego Forsella. Dysponujący atomowym uderzeniem Fin zdobył już w tym sezonie siedem bramek. Na pewno trzeba będzie pilnować go skrupulatniej, niż Adama Buksę przy okazji ostatniego meczu z Pogonią.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia?

Mecz Miedź Legnica - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online i na stronie ncsplugo.pl. Relacja LIVE od godziny 15:30 w GOL24.pl.