Mecz Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

1

Chrobry Głogów

1

• Koniec meczu! Miedź - Chrobry 1:1!

• Wielki kocioł w polu karnym Chrobrego, piłka zagrana wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał skierować futbolówki do siatki!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Rafał Augustyniak zmienił Fabiana Piaseckiego.

• Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Marcel Gąsior.

• Omar Santana został sfaulowany w środkowej strefie boiska, ale sędzia nie ukarał kartką gracza Chrobrego.

• Przemysław Mystkowski pojawił się w miejsce Marquitosa.

• Serhij Napołow zmienił Łukasza Szczepaniaka.

• Marcel Gąsior został ukarany żółtą kartką.

• Świetna interwencja Łukasza Sapeli, który obronił uderzenie z dalszej odległości!

• Konrad Kaczmarek zmienił Damiana Kowalczyka.

• Jakub Bach zmienił Szymona Nowickiego.

• Miedź miała rzut wolny, ale popełniono faul w ataku i sędzia przewał grę.

• Chrobry przycisnął, ale gracze Miedzi oddalają zagrożenie.

• Wojciech Łobodziński zmienił Petteri Forsella.

• To powinna być bramka dla Miedzi! Piątkowski z bliska uderzył, ale Janicki na linii bramkowej odbił to uderzenie!

• Chrobry miał rzut wolny, ale uderzenie Machaja poszybowało nad bramką!

• Bardzo dobry mecz w Legnicy. Żadna z drużyn nie kalkuluje i dąży do zdobycia kolejnej bramki.

• Ależ odpowiedź Miedzi! Petteri Forsell zdecydował się na uderzenie z 30. metrów, a Janicki w sobie znany sposób broni to uderzenie!

• GOOOOOOOL! Chrobry doprowadza do wyrównania! Szybki kontratak podopiecznych Grzegorza Nicińskiego, który z bliska wykończył Łukasz Szczepaniak! Wielkie emocje w Legnicy!

• Marquitos uderzył z rzutu wolnego, a Sławomir Janicki końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką! Kapitalny początek drugiej połowy!

• Zakotłowało się pod bramką Miedzi! Nowicki znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie zatrzymało się na bocznej siatce!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy. Miedź - Chrobry 1:0!

• Żółta kartka dla Marcela Gąsiora.

• Tomislav Bożić został ukarany żółtą kartką.

• Znowu znać o sobie dał Omar Santana! Gracz Miedzi oddał uderzenie, które na raty złapał Janicki!

• Indywidualna akcja Łukasza Szczepaniaka, który ograł obrońcę Miedzi, ale oddał zbyt słabe uderzenie i nie zaskoczył goalkeepera gospodarzy.

• Miedź miała rzut rożny, ale ponownie Janicki okazał się górą w powietrznej walce.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Kona, ale jego uderzenie poszybowało obok bramki!

• Seria rzutów rożnych dla Chrobrego, ale gracze Miedzi za każdym razem wychodzą z obronną ręką.

• Kibice odpalili race, które zaczynają mocno dymić, ale póki co nie przeszkadza to w grze graczom obu drużyn.

• Marquitos świetnie ograł obrońcę gości, ale jego uderzenie minęło bramkę Chrobrego.

• Jak na prawdziwe derby przystało dominuje walka w środku pola. Żadna z drużyn nie odpuszcza, ale to Miedź jest dużo konkretniejsza w swoich poczynaniach.

• Miedź miała okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku, ale Kwame fatalnie zagrał w kierunku Piaseckiego i piłka opuściła boisko.

• Znowu szarżował Piasecki, ale tym razem gracze Chrobrego odebrali mu piłkę - ku zdziwieniu graczy Miedzi sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• GOOOOOOL! Miedź obejmuje prowadzenie! Fabian Piasecki otrzymał kapitalną prostopadłą piłkę i przelobował Janickiego! Miedź - Chrobry 1:0!

• Ależ groźnie było pod bramką Chrobrego! Marquitos wyszedł sam na sam z Janickim i trafił..w poprzeczkę!

• Łukasz Sapela odważnym wyjściem z bramki uprzedził napastnika Chrobrego. Do tej pory jesteśmy świadkami ciekawego, żywego spotkania.

• Marquitos próbował indywidualnej akcji, ale zagubił się w dryblingu i stracił piłkę. Miedź dużo aktywniejsza i bliższa zdobycia bramki.

• Chrobry miał rzut rożny, który dobrze wybronili gospodarze, a faulowany przy wyprowadzaniu kontrataku został Purzycki.

• Miedź ponownie atakuje! Omar Santana znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie z okolic szesnastego metra po rykoszecie minęło bramkę!

• Mocny początek Miedzi! Forsell dośrodkował z rzutu rożnego, ale Sławomir Janicki udanie wypiąstkował futbolówkę!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• 52. derby pomiędzy Miedzią a Chrobrym na stadionie im. Orła Białego w Legnicy rozpoczną się punktualnie o godzinie 16. Sędziuje Mariusz Korpalski z Torunia.

• Chrobry plasuje się blisko czołówki. Z 33 punktami podopieczni Grzegorza Nicińskiego zajmują 6. miejsce w tabeli. Ligową wiosnę głogowianie rozpoczęli od porażki w Tychach z GKS-em 1:2 w Tychach. W kolejnym meczu zwyciężyli u siebie Olimpię Grudziądz 3:2.

• Żaden z jego piłkarzy nie nabawił się ostatnio kontuzji, a kilku zaleczyło stare urazy. To ważne przed derbami, bo w tych starciach nie raz trzeszczały kości. - Chciałbym, żeby w tym spotkaniu dominowała jakość piłkarska, którą obie drużyny mają. Mamy swój styl i chcemy się go trzymać - podkreślił Nowak.

• W dotychczasowych 51. derbach pomiędzy Miedzią a Chrobrym częściej wygrywała „Miedzianka” (19 razy). Trener Miedzi Dominik Nowak przekonuje jednak, że historia nie ma znaczenia. - Mamy problem nie tylko z wyborem podstawowej jedenastki, ale całej meczowej osiemnastki. Forma sportowa moich podopiecznych jest wyśmienita, a poziom rywalizacji na treningach bardzo wysoki. Po to się trenuje, żeby rozgrywać takie mecze i każdy z moich graczy ma tę świadomość. Czujemy się silni i chcemy to pokazać - powiedział emanujący spokojem Nowak.

• Ławka rezerwowych Miedzi:
    95. Piotr Smołuch, 23. Paweł Zieliński, 6. Rafał Augustyniak, 7. Łukasz Garguła, 11. Mladen Bartulović, 21. Przemysław Mystkowski, 4. Wojciech Łobodziński.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Miedź Legnica - Chrobry Głogów!

red, Piotr Janas

Mecz Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski

Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. W świąteczną sobotę o godzinie 16 w Legnicy dojdzie do 52. derbów Dolnego Śląska, w których lider zaplecza Ekstraklasy podejmie Chrobrego Głogów. Relacja NA ŻYWO z meczu Miedź - Chrobry w GOL24!

Mecz Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE

W dotychczasowych 51. derbach pomiędzy Miedzią a Chrobrym częściej wygrywała „Miedzianka” (19 razy). Trener Miedzi Dominik Nowak przekonuje jednak, że historia nie ma znaczenia.

- Mamy problem nie tylko z wyborem podstawowej jedenastki, ale całej meczowej osiemnastki.
Forma sportowa moich podopiecznych jest wyśmienita, a poziom rywalizacji na treningach bardzo wysoki. Po to się trenuje, żeby rozgrywać takie mecze i każdy z moich graczy ma tę świadomość. Czujemy się silni i chcemy to pokazać - powiedział emanujący spokojem Nowak.

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 0:2

Miedź Legnica - Chrobry Głogów: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Miedź Legnica - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Spotkanie Miedzi z Chrobrym nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV