Mecz Miedź Legnica - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Miedź Legnica

3

Lech Poznań

2

• Jeszcze Augustyniak miał szansę sam na sam, ale sytuację uratował Jasmin Burić! Po tym sędzia kończy mecz! Miedź pokonuje Lecha Poznań!

• Łukasz Sapela popełnił spory błąd. Joao Amaral uderzył słabo, ale piłka przeleciała tuż nad rękami bramkarza Miedzi.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joao Amaral daje nadzieje na remis!

• Zmiana także w ekipie Lecha. Christian Gytkjaer zmieniony przez TImura Żamaletdinowa.

• Adrian Purzycki wchodzi na boiska, a schodzi Omar Santana.

• Aż 8 minut dolicza do tego meczu sędzia główny.

• Fabian Piasecki wchodzi na murawę w miejsce Mateusza Szczepaniaka.

• Rafał Augustyniak ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omar Santana bardzo pewnie umieszcza piłkę pod poprzeczką!

• Rzut karny dla gospodarzy! Miedź ma szansę zamknąć ten mecz! Arbiter zdecydował, że Nikola Vujadinović celowo zagrał ręką w polu karnym!

• Nikola Vujadinović dotknął piłkę ręką! Miedź domaga się rzutu karnego! Tomasz Kwiatkowski sprawdza czy było przewinienie.

• Petteri Forsell mógł ustrzelić dublet, ale jego strzał minimalnie mija bramkę Buricia!

• Dobre dośrodkowanie Darko Jevticia, ale Christian Gytkjaer minął się z zagraną piłką.

• Darko Jevtić wchodzi w miejsce Vernona De Marca. Czy Szwajcar da radę uratować swój klub przed porażką?

• Zamieszanie pod bramką Sapeli. Pedro Tiba w ostatniej chwili został zablokowany.

• Bardzo długo to trwało, ale ostatecznie Tomasz Kwiatkowski potwierdza, że gol wpadł prawidłowo!

• Pedro Tiba zakręcił defensorami rywala, dograł idealnie do Gajosa, który dobił piłkę z najbliższej odległości. Sędzia jeszcze słucha podpowiedzi czy nie było spalonego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Gajos i Lech łapie kontakt.

• Grzegorz Bartczak podjął próbę powrotu na boisko, ale po 2 minutach znowu na nim zasiadł. Tomislav Bozić zmienia kapitana gospodarzy.

• Christian Gytkjaer miał bardzo dobrą okazję! Duńczyk uderza jednak w boczną siatkę.

• Grzegorz Bartczak leży na murawie po starciu z rywalem. Na boisku pojawił się sztab medyczny.

• Wracamy po przerwie! Czy Lech rzuci się teraz do rozpaczliwej ofensywy?

• Koniec pierwszej części meczu, po której Miedz Legnica miażdży Lecha Poznań. Zawodnicy Kolejorza są kompletnie bez radni i oddali tylko jeden, niecelny strzał...

• Pierwszy (!) w tym meczu strzał Lecha Poznań. Vernon De Marco uderzył jednak niecelnie.

• Kamil Jóźwiak dostaje "wędkę" od Adama Nawałki. W jego miejsce melduje się Joao Amaral.

• CUDO!

• Co to było za trafienie fińskiego zawodnika! Zdecydował się na strzał z 30 metrów i wpakował piłkę prosto w okienko! Bramka kolejki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowne trafienie! Petteri Forsell!!!

• Potężne uderzenie Szczepaniaka, które ląduje w bocznej siatce bramki Lecha.

• Miedź zamknęła teraz gości w okolicach ich 16. Seria dośrodkowań i rzutów rożnych nie przyniosła jednak efektu.

• Szczepaniak nabiegał na zagraną ze skrzydła piłkę, tylko że uprzedził go golkiper Kolejorza.

• Dobre uderzenie Forsella, ale tym razem Jasmin Burić spokojnie broni jego strzał.

• Walka w polu karnym Pawła Zielińskiego i Piotra Tomasika. Ostatecznie górą był obrońca Lecha.

• Grzegorz Bartczak nabiegał na zagraną z rzutu rożnego piłkę. Nie trafił jednak w światło bramki.

• Maciej Makuszewski przewrócił się w polu karnym rywala, domagając się rzutu karnego. Sędzia Tomasz Kwiatkowski słuchał podpowiedzi z wozu VAR, ale podjęto decyzję - faulu nie ma.

• Rafał Augustyniak wyprowadził kontrę swojej drużyny, tylko że zbyt długo czekał z podaniem i stracił posiadanie.

• Bardzo groźnie było teraz pod bramką Lecha! Juan Camara uderzał na bramkę i gdyby nie interwencja jednego z obrońców gości to byłoby 2:0!

• Robert Gumny pędził w stronę pola karnego rywala, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Petteri Forsell dograł w pole karne, a tam fatalny błąd popełnił Jasmin Burić. Bośniacki golkiper "wypluł" futbolówkę przed siebie i Musa wpakował ją z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bożo Musa otwiera wynik meczu! Ależ początek Miedzi!

• Tomasz Kwiatkowski użył gwizdka po raz pierwszy!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Miedź znajduje się w zupełnie innej sytuacji. Podopieczni Dominika Nowaka ledwo utrzymują się nad strefą spadkową. Jeżeli dzisiaj przegrają, a jutro Wisła Płock wygra swoje spotkanie to beniaminek wyląduje w strefie zagrożonej.

• Po słabiutkim początku nowej rundy Lech Poznań zaczyna wracać na prawidłowy tor. Zwycięstwa z Arką i przede wszystkim z Legią pozwoliły uwierzyć, że mistrzostwo jest jeszcze realne.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z pojedynku Miedzi Legnica z Lechem Poznań!

red, LEM

Mecz Miedź Legnica - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Mecz Miedź Legnica - Lech Poznań ONLINE. Po zwycięstwach z Legią Warszawa (2:0) oraz Arką Gdynia (1:0) Lecha Poznań czeka teraz mecz, z zespołem który wiosną spisuje się słabo. Zmierzy się bowiem w niedzielę w Legnicy z beniaminkiem Ekstraklasy, Miedzią Legnica. Relacja na żywo z meczu Miedź - Lech w GOL24.pl!

Mecz Miedź Legnica - Lech Poznań ONLINE

Lech nadal znajduje się na miejscu, które w Wielkopolsce nikogo nie satysfakcjonuje. Było już gorzej, ale od Adama Nawałki i jego zespołu, przecież nie wymaga się, by balansował na granicy strefy mistrzowskiej i spadkowej, tylko by włączył się do gry o czołowe lokaty.
Dwie ostatnie wygrane znów zaostrzyły apetyty kibiców, tym bardziej, że traci już tylko jeden punkt do czwartej w tabeli Jagiellonii. Strata do będącego na podium Piasta Gliwice wynosi cztery "oczka".

Sytuacja Kolejorza się więc znacznie poprawiła po wiosennym falstarcie, ale potrzeba kolejnych zwycięstw, by trzymać się w czubie tabeli. Każda bowiem wpadka, może zepchnąć Lecha znów na dół grupy mistrzowskiej, co od razu odbija się na atmosferze wokół klubu. Nie jest ona cały czas dobra, o czym świadczy frekwencja na ostatnim meczu. Gdyby nie akcja "Kibicuj z klasą", Kolejorz miałby problem z zapełnieniem jednej czwartej pojemności stadionu. Lechici mogą przyciągnąć na trybuny kibiców tylko serią zwycięstw.

Oglądaj mecz Miedź - Lech na żywo online w Player.pl >>>

- Ostatnio rozmawialiśmy o tej serii, chcemy bardzo ją złapać. Mówił o tym trener Nawałka przed meczem, ja również o tym wspominałem. Spotkanie przeciwko Arce zagraliśmy gorzej, ale najważniejsze były trzy punkty. Musimy być dalej konsekwentni w swoich założeniach, dołożyć większą jakość i myślę, że będzie dobrze – mówił Kamil Jóźwiak po meczu z Arką.

W niedzielę Lech zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica, która w czterech tegorocznych meczach zdobyła tylko trzy punkty. Drużynie trenera Dominika Nowaka udało się pokonać tylko Wisłę Płock (2:1). Gładko przegrała natomiast u siebie z Jagiellonią (0:3), Zagłębiem Lubin (0:3) i ostatnio z Legią (0:2). Legniczanie są tuż nad strefą spadkową. Lechici będą mieli więc szansę wygrania trzeciego meczu z rzędu.

Bardzo modnym ostatnio terminem określającym postawę Lecha jest pragmatyzm. Gdy daleko od swojej optymalnej formy są środkowi pomocnicy i skrzydłowi, mówi się, że cel uświęca środki, że najważniejsze są punkty i skoro Adam Nawałka wie, że zespołu nie stać na grę z polotem i radością, trzeba być zadowolonym, że chociaż dobrze broni i nie dopuszcza rywali do sytuacji strzeleckich. Podobnej postawy Lecha można się więc spodziewać w Legnicy. Będzie więcej walki niż piłkarskich fajerwerków, taktycznych szachów, zamiast wymiany ciosów, dyscypliny i konsekwencji, a nie ciekawej cieszącej oko gry.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Miedź Legnica - Lech Poznań?

Mecz Miedź Legnica - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Mecz Miedź - Lech będzie transmitowany w telewizji. Wstęp do spotkania rozpocznie się o godz. 17:30 w Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Początek transmisji ze spotkania Miedź Legnica - Lech Poznań od godz. 17:55 w Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz komentować będą Robert Skrzyński i Grzegorz Mielcarski (z Legnicy).

18:00 mecz Miedź Legnica - Lech Poznań