Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Miedź Legnica

1

Legia Warszawa

4

• Koniec spotkania! Miedź Legnica przegrywa przed własną publicznością z Legią Warszawa 1:4!

• Miedź Legnica wyczekuje ostatniego gwizdka arbitra, nie jest już w stanie zaatakować. Legia natomiast szuka jeszcze swojej okazji na piąte trafienie w tym meczu.

• Strzał Forsella z rzutu wolnego bardzo niecelny.

• Pasquato jeszcze upomniany kartką, faulował rywala.

• Cafu huknął z okolic 19-20 metra, piłka nabrała dziwnej rotacji i zmylony Kanibołocki nie zdołał tego obronić! Legia nokautuje Miedź!

• GOOOOL !!! Cafu ! Bomba na 1:4!

• A Pasquato zmienił Szymańskiego.

• Osyra również napomniany żółtym kartonikiem.

• Kante zmienia strzelca trzeciej bramki dla Legii - Carlitosa.

• Marquitos ukarany żółtą kartką, który faulował Cafu.

• Szczepaniak w miejsce Ojaamy.

• Akcja Cafu, zagranie w pole karne do Nagy, ten piątką do Carlitosa, napastnik Legii kolejny raz zdecydował się na strzał z ostrego kąta i tym razem się nie pomylił !

• GOOOOOL !!!! Carlitos i Legia prowadzi 3:1!

• Łobodziński w miejsce Augustyniaka.

• Najpierw zmiany, Kucharczyka zmienia Martins

• Carlitos ponownie zdecydował się na uderzenie, Kanibołocki znów skuteczny, będzie jednak korner.

• Nie dzieje się teraz zbyt wiele na murawie, przy piłce utrzymuje się drużyna Legii.

• PIątkowski do Ojamy, ten źle dogrywa piłkę i od bramki Cierzniak.

• Piątkowski w miejsce Piaseckiego.

• Wybijają zawodnicy Legii, a do wejścia gotowy jest Piątkowski

• Dośrodkowanie Forsella i kolejny korner !

• Ojamaa chciał dograć do Marquitosa, ostatecznie wybijają to zawodnicy Legii na rzut rożny!

• Carlitos z ostrego kąta uderza na bramkę, Kanibołocki na raty to łapie.

• Wrzutka w pole karne, łapie to Cierzniak.

• Będzie rzut rożny dla Miedzi, piłkę ustawia Forsell.

• Ojamaa dośrodkowuje piłkę w pole karne, najwyżej wyskoczył Piasecki który chciał zgrać na 5 metr do Forsella, zagrożenie oddala Hlousek.

• Kanibołocki w prawo, Kucharczyk w środek bramki!

• GOOOL !!! Michał Kucharczyk pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• Augustyniak ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Legii Warszawa!

• Strzał Cafu i prawdopodobnie piłka nabiła rękę Bożića, Tomasz Musiał musi to sprawdzić!

• Szymański dośrodkowuje w pole karne, piąstkuje to Kanibołocki!

• Akcja Legii, faulowany Carlitos, i szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Przy piłce utrzymują się gospodarze, rozgrywając futbolówkę na własnej połowie.

• Zaczynamy drugą odsłonę !

• Koniec pierwszej połowy! Miedź na remis z Legią 1:1

• Arbiter dolicza jedną minutę, Legia szuka jakiegoś zagrożenia .

• Marquitos! Ależ ma sporo szcześcia teraz Legia! Piasecki dośrodkowuje z prawego skrzydła na 5 metr, tam z pierwszej piłki uderza Hiszpan i przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Miedź nie zwalnia tempa, teraz to gospodarze szukają kolejnego trafienia.

• Marquitos do Forsella na 17 metr od bramki, Fin natychmiast po przyjęciu piłki oddaje strzał na bramkę i futbolówka idealnie wpada przy prawym słupku bramki!

• GOOOL !!!! Peteri Forsell!!

• Krótkie zagranie Forsella do Marquitosa, ten oddaje strzał z ostrego kąta, spokojnie łapie to Cierznak.

• Zagranie na lewą stronę do Forsella, ten nabija Wieteskę i korner.

• Dośrodkowanie Antolicia na głowę Cafu, broni Kanibołocki, arbiter odgwizduje ofsajd.

• Kucharczyk pada na murawę, będzie rzut wolny dla Legii z szansą na dośrodkowanie, a przy piłce Antolić

• Niedokładne zagranie Kucharczyka, od bramki wznowi golkiper Miedzi.

• Nagy leży na 16 metrze, Tomasz Musiał pozostaje niewzruszony!

• Ojamaa dośrodkowuje piłkę w stronę Piaseckiego, ten nie zdołał dograć w pole karne i od bramki Cierzniak .

• Legia po zdobytej bramce trochę się cofnęła, czekając na ruch Miedzi.

• Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, po chwili Carlitos wrzuca piłkę z prawego skrzydła na 5 metr gdzie spokojnie Cafu umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOL !!! Legia obejmuje prowadzenie! Cafu!

• Dogranie na głowę Carlitosa, przerywa Marquitos i będzie korner.

• Akcja Legii Warszawa, w polu karnym z piłką był Szymański, chciał to dośrodkować, skutecznie wyłapał to podanie Kanibołocki .

• Ojamaa na prawe skrzydło do Zielińskiego, który odważył się na strzał ale bardzo niecelnie!

• GOL! Jednak spalony! Marquitos prostopadłe podanie do Forsella, który idealnie przelobował CIerzniaka, arbiter dostrzegł minimalnego spalonego i miał rację! Wciąż 0:0!

• Próbuje wejść w pole karne Legia, natomiast gospodarze spisują się bez zarzutu i oddalają zagrożenie na 30 metrze.

• Wieteska chciał dalekim podaniem znaleźć kolegów przed polem karnym, kolejny raz przejmuje to Bożić podając do Kanibołockiego.

• Teraz więcej z gry mają gospodarze, atak pozycyjny przerywa Bożić i od autu Kucharczyk.

• Marquitos zagrywa prostopadłą piłkę do Piaseckiego który wychodząc sam na sam i tak był na spalonym!

• Teraz próbują utrzymać się przy piłce zawodnicy w niebieskich trykotach, utrudnia im to Legia, wybijając piłkę w aut.

• Carlitos! Doskonałe uderzenie na bramkę a jeszcze lepsza interwencja golkipera gospodarzy!

• Akcja Legii, Nagy rozpędzał się z futbolówką, został jednak sfaulowany i będzie rzut wolny z okolic 20 metrów!

• Marquitos na lewą stronę do Forsella, ten uderzył z ostrego kąta broni Cierzniak!

• Dużo walki o piłkę, głównie w środku boiska.

• Od środka rozpoczynają goście i gramy ten mecz!

• Zawodnicy obu ekip już na murawie, Miedź zagra to spotkanie w niebieskich trykotach, Legia na biało!

99. Sandro Kulenović
  • W tabeli, gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują 9 lokatę z 11 punktami na koncie, natomiast Legioniści z 14 punktami okupują 6 pozycję.

• W ostatniej kolejce ekipa Dominika Nowaka zremisowała 2:2 w Płocku z miejscową Wisłą, natomiast drużyna Legii Warszawa pokonała Lecha Poznań 1:0

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, spotkanie Miedzi Legnica z Legią Warszawa rozpocznie się punktualnie o 20:30 !

PJ, TD, red

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE. W sobotę o godz. 20.30 rozegrany zostanie jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Miedź Legnica podejmie Legię Warszawa. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa ONLINE

Mistrzowie 1.
ligi z ubiegłego sezonu początek swej pierwszej w historii kampanii w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce mieli nie najlepszy. Co prawda ekipa trenera Dominika Nowaka była zewsząd chwalona za styl, ale długo nie szły za tym zwycięstwa. Kilka tygodni temu zła karta się odwróciła i „Miedzianka” nie tylko dobrze gra, ale i regularnie punktuje.

Ostatnie cztery mecze to dwa zwycięstwa i dwa remisy. Legniczanie wygrali na trudnym terenie w Białymstoku z Jagiellonią 2:3, ograli w prestiżowych dla regionu derbach Zagłębia Miedziowego Zagłębie Lubin (2:0 przed własną publicznością - red.) i zremisowali z Wisłą w Płocku 2:2, po bardzo dobrej grze. Niemniej w sobotę faworytem będą goście ze stolicy, którzy - wszystko na to wskazuje - zażegnali kryzys, z jakim zmagali się od pierwszych starć tego sezonu.

- Cieszę się, że gramy z przeciwnikiem, który uporał się z kryzysem, ponieważ to lepiej smakuje. Legia to Legia i trzeba ją szanować, ale bez przesady. Miedź to Miedź i jesteśmy coraz bardziej szanowani w tej ekstraklasie. Mam nadzieję, że po tym meczu ten szacunek jeszcze wzrośnie - mówi Nowak.

- Przyjeżdża mistrz Polski. Gdybyśmy mieli porównywać dwa kluby pod względem budżetów musielibyśmy klęknąć, pocałować panią Legię w rękę i po zabawie. Ale w piłce pieniądze nie grają - dodaje dając jasno do zrozumienia, że w tym starciu interesują go tylko trzy punkty.

Oglądaj mecz Miedź - Legia na żywo online w Player.pl >>>

- Wnikliwie przeanalizowaliśmy grę naszego najbliższego przeciwnika. Miedź ma pozytywny pomysł na grę i zawodników o wysokich umiejętnościach. Umie dominować w trakcie meczu i wymieniać wiele podań - chwali beniaminka przed sobotnim wyjazdem do Legnicy trener Legii Ricardo Sa Pinto.

- Z pewnością zawodnicy Miedzi będą chcieli rozpracować nasza drużynę i przejąć inicjatywę. Musimy być na to przygotowani. Rywale z pewnością będą zmotywowani, na mecz wyprzedane zostały wszystkie bilety. Ale jeśli przeciwnicy zostawią nam trochę miejsca, będziemy musieli to wykorzystać. Tak wygląda nasz plan na ten mecz - dodaje Portugalczyk.

Sa Pinto zdradził, że sobotnim meczu nie będą mogli zagrać Jarosław Niezgoda, Marko Vesović, Kasper Hamalainen i Łukasz Turzyniecki. Wszyscy nie są jeszcze gotowi do gry po kontuzjach. Z Miedzią nie zagra też Krzysztof Mączyński, który został przesunięty do rezerw.

- Próbuję przebudować drużynę zgodnie z moją filozofią, czyli od linii defensywnej. Aby wygrywać mecze, nie możesz tracić głupich bramek i dawać prezentów rywalowi. Chcę, aby drużyna uwierzyła w siebie. Staram się poprawić organizację gry i wypracować pewne schematy. Nadal chcemy stwarzać sobie więcej strzeleckich okazji. Mecz z Lechem pozwolił nam odzyskać pewność siebie - cieszył się Portugalczyk, którego zespół w poprzedniej kolejce pokonał przy Łazienkowskiej Kolejorza 1:0.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Miedź Legnica - Legia Warszawa?

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Miedź Legnica - Legia Warszawa od godz. 20:05 w Canal+ Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 20:25 w Canal+ Sport. Mecz komentować będą Adam Marchliński oraz Maciej Murawski (z Legnicy).

20:30 mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa