Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Miedź - Puszcza LIVE! Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz
Miedź - Puszcza LIVE! Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ciekawe widowisko szykuje się na stadionie przy Orła Białego. Gospodarze celują w czwarte zwycięstwo, goście w przedłużenie swojej serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE

Miedź ma za sobą komplet rozegranych spotkań. Puszczy przełożono dwa mecze. W tabeli różnica w zdobyczy wynosi dwa punkty na korzyść legniczan.

W zeszłej kolejce Miedź zremisowała z niżej notowanym GKS Jastrzębie 1:1. Trener Jarosław Skrobacz nie był zadowolony z postawy zespołu. Podkreślił, że tak nie można grać. - Szczególnie dużo złych zagrań zanotowaliśmy w pierwszej połowie. Gra nam się nie układała i przez to mecz ułożył się w ten sposób. W drugiej połowie widać było duże zaangażowanie, walkę i rzeczywiście zepchnęliśmy przeciwnika do defensywy. Musieli ratować się przerwami w grze (... ) jeśli rozpatrujemy spotkanie z Jastrzębiem jako stratę punktów, to stało się to tylko i wyłącznie na własne życzenie - zaznaczył.

Puszcza ostatni mecz w lidze rozegrała 4 października. Do tego czasu zaliczyła niezłą serię, bo wygrała trzy razy z rzędu. Ostatni raz udało się jej pokonać Widzew Łódź 1:0. Do siatki trafił obrońca Erik Cikos. - Puszcza kojarzona jest z grą defensywną, ale to nie jest do końca tak. Z sezonu na sezon ten zespół się rozwija. Nawet, gdy ostatnio pojechali na Arkę Gdynia grali piłką z tym rywalem, mając w dodatku przewagę w meczu - zauważa Krzysztof Drzazga, zawodnik Miedzi, który miał okazję reprezentować barwy Puszczy.

W Legnicy odbędzie się dziś jeden z ostatnich w Polsce meczów z udziałem publiczności. Na trybunach zasiądzie maksymalnie 1,5 tys. widzów. Zagwiżdże sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!

1. LIGA w GOL24

W związku z nowymi obostrzeniami od soboty 17 października wszystkie wydarzenia sportowe odbywać się będą (do odwołania) bez udziału kibiców. Czy wczorajszy mecz Polska - Bośnia i Hercegowina na stadionie we Wrocławiu był ostatnim, który odbył się z udziałem publiczności?Okazuje się, że nie. Na szczeblu centralnym znaleźliśmy kilka spotkań piątkowych, które mogą odbyć się z udziałem 25 procent publiczności. Chodzi o mecze w miastach (lub wsiach jak w Niecieczy), które do 16 października zostały objęte strefą żółtą i jej obostrzeniami znacznie łagodniejszymi niż te, które w strefie żółtej będą obowiązywać od soboty. Zobaczcie, gdzie jeszcze można obejrzeć mecz tej jesieni.

W piątek ostatnie mecze z udziałem kibiców. Zobacz, gdzie we...