Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Na co stać...

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Na co stać obie drużyny? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

• Miedź komplet punktów zapewniła już sobie w pierwszej połowie, a w drugiej spokojnie kontrolowała wynik oraz przebieg spotkania. Sandecja ambitnie walczyła o honorowe trafienie, które zaliczył Kamil Ogorzały. Jeśli chodzi o ten mecz, to już wszystko - zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! Miedź wygrywa z Sandecją 3:1!

• W ostatniej akcji meczu Sandecja zdobywa jeszcze gola honorowego. Strzelcem Kamil Ogorzały.

• GOOOOOOOOOOOL DLA SANDECJI! KAMIL OGORZAŁY!

• David Panka uderzał zza pola karnego. Piłka przeszła obok słupka.

• Trzy minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Sandecja w końcówce częściej utrzymuje się przy piłce. Zagrożenia pod bramką Hewelta to na razie nie przynosi.

• Uderzał Mijusković, ale ten strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć Tokarza.

• Bartosz Bartkowiak faulował rywala przed polem karnym. Zasłużył na żółtą kartkę.

• Dobra kontra Miedzi, lecz Tokarz wybronił strzał Danielewicza.

• Ostatnia roszada także w Sandecji. Kamil Palacz za Macieja Korzyma.

• Nie ma też Damiana Tronta. Zamiast niego David Panka.

• Stosunkowo niewiele dzieje się w drugiej połowie. Mamy jedynie kolejne zmiany. W miejsce Kamila Zapolnika wchodzi Bartosz Bartkowiak.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po niezłej akcji Zielińskiego.

• Zszedł też Joan Roman. Na boisku zameldował się Jakub Łukowski.

• Ciąg dalszy zmian. Nie ma już na boisku Pawła Tupaja. Zamiast niego Maciej Śliwa.

• W ataku Miedź. Nie przynosi to jednak kolejnych goli, ale jedynie stałe fragmenty gry.

• Roszada także w drużynie Miedzi. Za Krzysztofa Drzazgę wchodzi Krzysztof Danielewicz.

• Nie ma też już na boisku Macieja Małkowskiego. Za niego Paweł Madrysz.

• Podwójna zmiana w Sandecji. Opuścił boisko Damian Chmiel, zastąpił go Jan Kuźma.

• Jeszcze jedna próba Walskiego. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Dobre zachowanie Zielińskiego w polu karnym Miedzi. Odebrał piłkę Ogorzałemu.

• Dobry strzał Michała Walskiego z dystansu. Niewiele brakło mu do szczęścia, ale ostatecznie piłka przeleciała tuż obok słupka!

• Uderzał Joan Roman, lecz zablokował go Maciej Korzym.

• Kolejna dobra ofensywna akcja Zapolnika. Basta musiał uciekać się do faulu.

• W przerwie doszło do zmiany w zespole gości. Nie wrócił na boisko Miłosz Kałahur, zastąpił go Kamil Ogorzały.

• Czas na drugą połowę!

• Miedź Legnica z przytupem wita się z Fortuna 1 Ligą w sezonie 2020/2021. Ligowy debiut Jarosława Skrobacza wygląda na razie bardzo okazale, głównie dzięki Kamilowi Zapolnikowi (także niedawno dołączył do zespołu) oraz Joanowi Romanowi. Ten pierwszy dwa razy trafił do siatki, drugi zaliczył dwie asysty. Na listę strzelców wpisał się też Nemanja Mijusković, więc gospodarze prowadzą do przerwy aż 3:0. Czy Sandecja zdoła odpowiedzieć w drugiej połowie? Na nią zapraszamy już za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• W międzyczasie arbiter doliczył pięć minut. Mieliśmy sporo przerw w grze.

• Kamil Zapolnik zalicza wymarzony debiut ligowy w nowym zespole! Oddał bardzo ładne, mierzone uderzenie i dzięki temu po raz drugi w tym meczu trafił do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! KAMIL ZAPOLNIK!

• Druga żółta kartka po stronie gości - zarobił ją Wojciech Kamiński.

• Drugą asystę dzisiejszego dnia zalicza Joan Roman. Tym razem dośrodkował z rzutu wolnego, a Nemanja Mijusković znalazł się w polu karnym i podwyższył prowadzenie Miedzi.

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! NEMANJA MIJUSKOVIĆ!

• Gorąco pod bramką Sandecji. Krzysztof Drzazga trafił w poprzeczkę, ale i tak znajdował się na spalonym.

• Joan Roman faulował Chmiela i arbiter wyjął z kieszeni żółtą kartkę.

• Miedź bardzo długo utrzymywała się teraz przy piłce. Niewiele wyszło jednak z akcji gospodarzy. Bramkarz Sandecji zacznie od piątego metra.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Pomocy lekarskiej potrzebuje Damian Chmiel.

• Aktywny jest od początku Zapolnik. Teraz dostał górną piłkę, lecz nie zdołał oddać dobrego strzału - przeszkodził mu obrońca.

• Dobre podanie od Drzazgi do Zapolnika, ale tego drugiego zatrzymał Piter-Bućko.

• Bożo Musa upomniany żółtą kartką.

• Pierwsza interwencja Tokarza. Bramkarz Sandecji złapał piłkę po dośrodkowaniu.

• Żółtą kartkę zarobił Damian Chmiel.

• Złych wiadomości dla Sandecji ciąg dalszy - kontuzji doznał Dominik Budzyński. Między słupkami zastąpił go Szymon Tokarz.

• Miedź zaczęła ten mecz wręcz idealnie! Joan Roman świetnie zachował się w polu karnym, zmylił bramkarza Sandecji i zagrał do Kamila Zapolnika, a temu nie pozostało nic innego, jak tylko umieścić piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! KAMIL ZAPOLNIK!

• Odpowiada Sandecja. Adrian Basta próbował szczęścia zza szesnastki, lecz został zablokowany.

• Zablokowane dośrodkowanie Zielińskiego, jest pierwszy korner w tym meczu. Sandecja na razie w defensywie.

• Joan Roman uderzał sprzed pola karnego. Piłka przeszła zbyt wysoko.

• Pierwsza groźna akcja Miedzi. Paweł Zieliński dobrze zagrał w pole karne do Kamila Zapolnika, pomocnik nie zdołał jednak oddać strzału.

• Pechowy początek meczu zaliczył Nemanja Mijusković. Ucierpiał w walce o górną piłkę i potrzebuje pomocy lekarskiej.

• Zaczynamy!

• W listopadzie zeszłego roku Sandecja sprawiła w Legnicy sporą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe 3:1. Wcześniej Miedź pokonała rywali w Nowym Sączu. Czy dziś także zwyciężą goście?

• W zeszłym sezonie Miedź miała walczyć o szybki powrót do Ekstraklasy. Ta sztuka drużynie z Dolnego Śląska się nie udała, a legniczanie w barażach ulegli Radomiakowi. Sandecja niemal do końca rozgrywek rywalizowała o utrzymanie.

• Obie drużyny nie najlepiej rozpoczęły obecny sezon, błyskawicznie żegnając się z Fortuna Pucharem Polski. Miedź przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom aż 0:4. Sandecja uległa u siebie 0:3 ekstraklasowemu Rakowowi Częstochowa. Wcześniej mecz przełożono o tydzień, bo w drużynie z Nowego Sącza jeden z piłkarzy zachorował na koronawirusa.

• W obu zespołach przed sezonem 2020/2021 zaszły zmiany na stanowisku szkoleniowca. Ligowy debiut w Miedzi Legnica zaliczy dziś Jarosław Skrobacz. W Sandecji zatrudniono natomiast Piotra Mandrysza.

• Tak wygląda pierwsza jedenastka i ławka rezerwowych Sandecji Nowy Sącz:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Miedzi Legnica:

• Czas na drugi sobotni mecz pierwszej kolejki Fortuna 1 Ligi. Miedź Legnica podejmie Sandecję Nowy Sącz. Pierwszy gwizdek arbitra już o godzinie 16:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Miedź - Sandecja LIVE! Na co stać obie drużyny?

Miedź - Sandecja LIVE! Na co stać obie drużyny? ©B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W zeszłej edycji legniczanie przepadli w barażach o ekstraklasę, a ich dzisiejsi rywale na finiszu tylko wywalczyli utrzymanie. Który z tych zespołów lepiej wejdzie w sezon 2020/21? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Miedź od razu po spadku chciała zawalczyć o ponowny powrót do ekstraklasy. Przez cały sezon tak naprawdę ta walka się nie udawała. Udział w barażach zakończył się już po półfinale, po przegranym meczu z Radomiakiem Radom (1:3).

Niepocieszony właściciel Andrzej Dadełło postanowił zmienić trenera.
Od końca lipca Miedź prowadzi Jarosław Skrobacz. Znacząco zmieniła się sama kadra. Przybyły posiłki z Górnika Zabrze (Kamil Zapolnik, nowy kapitan Szymon Matuszek), z 2 ligi (król strzelców Michał Bednarski) czy konkurencji (Marcin Biernat, Damian Tront). Na "dzień dobry" nowa Miedź przegrała jednak z Radomiakiem w Pucharze Polski i to aż 0:4!

Sandecji też już nie ma w Pucharze Polski. Przegrała z wyżej notowanym rywalem z ekstraklasy - Rakowem Częstochowa (0:3). Zmainy w kadrze? Spore. Ostał się wprawdzie Maciej Korzym, ale odeszli m.in. Marcin Flis, Mateusz Klichowicz, Dominik Kun, Daniel Bielica czy obaj Baranowie - Krzysztof i Grzegorz. Z nowych graczy wymienić trzeba bramkarza Dominika Budzyńskiego, obrońcę Daniela Dziwniela i Tomasz Boczka czy pomocnika Pawła Mandrysza.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Miedź - Sandecja 1:3 (1 liga, 22.11.2019)
Sandecja - Miedź 1:2 (1 liga, 02.08.2019)

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie na stronie i w aplikacji IPLA TV. Dostęp bezpłatny, ale transmisja bez komentarza i z jednej kamery. Początek o godzinie 16:00. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl