Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Grają drużyny walczące o byt

PKO Ekstraklasa, 23. kolejka
2019-02-24 15:30

Miedź Legnica

2

Wisła Płock

1

• Koniec! Miedź Legnica wygrywa i oddala się od strefy spadkowej! Teraz Wisła Płock ma spore problemy, gdyż jest to ich 8 mecz bez zwycięstwa!

• Rafał Augustyniak na samą końcówkę wchodzi na boisko. Schodzi z niego natomiast Omar Santana.

• Angel Garcia dostał znakomite podanie, tylko że jego strzał znacznie minął bramkę Łukasza Sapeli.

• Posłana piłka w pole karne Miedzi. Dzisiaj jednak nic z tego nie wychodzi. Obrońcy Miedzi radzą sobie z tym bardzo dobrze.

• Joan Roman opuszcza murawę. W jego miejsce melduje się Henrik Ojamaa.

• Mateusz Szczepaniak doszedł to strzału po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Thomas Daehne fatalnie przepuścił piłkę, próbując jeszcze ratować swój zespół. Futbolówka ledwo przekroczyła linię bramkową całym obwodem, ale gol jak najbardziej prawidłowy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Petteri Forsell schodzi, a wchodzi Fabian Piasecki.

• Mateusz Szczepaniak miał przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza rywali, ale to właśnie Thomasa Daehne uratował swój zespół!

• Kibu Vicuna wykorzystuje swoją ostatnią zmianę w tym meczu. Bartłomiej Sielewski zostaje zmieniony przez Ariela Borysiuka.

• Ale ogrom szczęścia mieli teraz gracze Wisły Płock! Igor Łasicki chciał klatka piersiową zgrać do Thomasa Daehne, ale ten przepuścił futbolówkę! Dopiero środkowy obrońca gości wypił ją z samej linii bramkowej!

• Oskar Zawada zmienia Semira Stilicia.

• Dobre dośrodkowanie Łukowskiego, ale piłka ostatecznie ląduje w rękawicach Łukasza Sapeli.

• Bartłomiej Sielewski jest kolejnym zawodnikiem, który ogląda dzisiaj żółtą kartkę.

• Tragiczny strzał Borjy Fernandeza... piłka ląduje w trybunach.

• Semir Stlić walczył o piłkę w polu karnym rywala, ale ostatecznie stracił posiadanie.

• Celny, ale zbyt słaby strzał Grzegorza Bartczaka. Golkiper Wisły nie miał żadnych problemów z wyłapaniem futbolówki.

• Igor Łasicki otrzymuje żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu bramkowym Miedzi Legnica! W ostatniej chwili Łukasza Sapela wybił piłkę.

• Justinas Marazas nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawił się Jakub Łukowski.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Miedź Legnica jak na razie wygląda na bardziej konkretną, ale tylko remisują z Wisłą Płock. Chociaż jest to mecz drużyn z dołu tabeli to na tempo pojedynku nie mamy co narzekać!

• Znowu Grzegorz Kuświk miał świetną okazję do zdobycia bramki! Tym razem jednak to Łukasz Sapela uratował swój zespół!

• O 120 sekund przedłuża pierwszą połowę arbiter główny tego meczu.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Na 5 metrze najwyżej wyskoczył obrońca Miedzi, który zaskoczył strzałem własnego bramkarza! Ogromny pech gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aleksandar Milijković pakuje piłkę do własnej bramki!

• Kolejna bardzo dobra akcja gospodarzy! Teraz to Joan Roman miał szansę po strzale głową, ale piłka minimalnie mija bramkę Thomasa Daehne.

• Paweł Zieliński próbował dośrodkować w pole karne, a z dogrania wyszedł.... strzał. Bramkarz Wisły Płock miał z nim duże problemy, ale ostatecznie udało mu się odbić piłkę.

• Groźna sytuacja gospodarzy. Paweł Zieliński dograł na głowę Mateusza Szczepaniaka, który tym razem uderzył obok bramki.

• Angel Garcia strzałem z woleja zamknął akcję swojej drużyny. Szkoda, że był on bardzo niecelny.

• Miedź już zdobyła swoją pierwszą bramkę w 2019 roku. Teraz czas na Wisłę Płock!

• Mateusz Szczepaniak doszło do strzału głową, który został spokojnie obroniony przez bramkarza Wisły.

• Podręcznikowo wyprowadzony kontratak Miedzi! Omar Santana został idealnie obsłużony, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zobaczył, że lepiej ustawiony jest Paweł Zieliński, który pakuje piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Zieliński daje prowadzenie gospodarzom!

• Kolejna dobra piłka posłana w pole karne i znowu świetnie ustawiona defensywa Miedzi wyjaśnia sytuację.

• Co za pudło Grzegorza Kuświka! Tak doświadczony napastnik nie może zmarnować sytuacji sam na sam. Thomas Daehne nie musiał nawet interweniować...

• Fatalne uderzenie Bośniaka... Były gracz m.in Lecha Poznań i Wisły Kraków posłał piłkę wysoko ponad bramkę.

• Faul tuż przed polem karnym Miedzi! To jest świetna okazja dla Semira Stilicia!

• Mateusz Szczepaniak w bardzo agresywny sposób próbował odebrać piłkę Nico Vareli i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Fajna wymiana podań przez zawodników Wisły Płock. Grzegorz Kuświk próbował obsłużyć Varelę prostopadłym podaniem, jednak zawodnik gości nawet do niej nie wystartował.

• Niezłe dośrodkowanie Semira Stilicia, jednak znowu defensorzy Miedzi wybijają piłkę.

• Mocne uderzenie Nico Vareli. Łukasz Sapela bardzo niepewnie, ale zdołał ostatecznie uspokoić sytuację.

• Alan Uryga już w 6 minucie meczu łapie żółtą kartkę.

• Płaskie dośrodkowanie Nico Vareli, z którym zawodnicy Miedzi spokojnie sobie radzą.

• Pierwszy ofensywny wypad Miedzi Legnica. Mateusz Szczepaniak był jednak na spalonym.

• Jarosław Przybył rozpoczął ten pojedynek!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Obie drużyny znajdują się aktualnie w fatalnej formie. Miedź Legnica nie wygrała od czterech spotkań, natomiast podopieczni Kibu Vicuny notują serię aż 7 spotkań bez zwycięstwa. Kto dzisiaj przechyli szalę na swoją korzyść?

• Ten mecz może mieć spore znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Miedź Legnica aktualnie ma jeden punkt więcej niż znajdująca się w strefie spadkowej Wisła Płock. Zwycięstwo może być kluczowe w ostatecznym rozrachunku.

• Dzień dobry Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z pojedynku pomiędzy Miedzią Legnica, a Wisłą Płock!

red

Miedź - Wisła Płock LIVE! Grają drużyny walczące o byt

Miedź - Wisła Płock LIVE! Grają drużyny walczące o byt ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock ONLINE. Niedzielę w Lotto Ekstraklasie rozpoczniemy od wizyty w Dolnośląskiem. Beniaminek powalczy z piątą drużyną zeszłego sezonu, która obecnie jest jego sąsiadem w tabeli. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock ONLINE

Po świetnym sezonie Wisła została sprowadzona na ziemię. Już bez Jerzego Brzęczka na ławce trenerskiej, bez Arkadiusza Recy w obronie, bez Damiana Szymańskiego w środku pola i bez Jose Kante w ataku drużyna z Płocka spadła o kilkanaście miejsc w tabeli. Dzisiaj nie marzy o niczym więcej jak o utrzymaniu. Dzisiaj powalczy o przerwanie passy ośmiu meczów bez zwycięstwa.

Wisła zaczęła wiosnę od dwóch porażek. Trzeba jednak zauważyć, że rywali miała z najwyższej półki; najpierw u siebie podjęła bowiem Legię Warszawa (0:1), a potem na wyjeździe zmierzyła się z Jagiellonią Białystok (0:1), która bramkę wcisnęła jej dopiero w ostatniej (sic!) akcji meczu.

Dzisiaj drużynie nie pomoże Dominik Furman, który musi odpokutować za żółte kartki. Być może w osiemnastce nie znajdą się też Mateusz Szwoch i Karol Angielski. - Wisła nie ustrzega się pomyłek i my przy dobrej grze będziemy chcieli wykorzystać ich błędy - zaznacza trener Miedzi Dominik Nowak. - To jest na pewno bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. O sześć punktów - dodaje.

Co ciekawe, Miedź tak jak Wisła na "dzień dobry" przegrała dwa mecze. U siebie okazała się słabsza od Jagiellonii Białystok (0:3), a na wyjeździe od Zagłębia Lubin (3:0) w derbach regionu.

Oglądaj mecz Miedź Legnica - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Miedź Legnica - Wisła Płock?

Nie zagrają:

Miedź: Marquitos (kontuzja)
Wisła: Furman (kartki), Angielski (potrzebuje czasu)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wisła - Miedź 2:2 (Ekstraklasa, 15.09.2018)
Wisła - Miedź 0:0 (sparing, 29.06.2016)
Wisła - Miedź 2:0 (1 liga, 18.03.2016)

Mecz Miedź Legnica - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski. W rolę reporterów z murawy wcielą się Mariusz Wróblewski i Michał Wodziński. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplsugo.pl. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.