Mecz Nicei z Nantes przerwany z powodu ulewy [ZDJĘCIA]

mgs
Mecz 9. kolejki francuskiej ekstraklasy, w którym Nicea mierzyła się z Nantes, został przerwany z powodu obfitych opadów deszczu.

Kibice zgromadzeni w sobotę na Allianz Riviera mają powody do narzekań. Pierwsza połowa rywalizacji Nicei z Nantes była niezwykle ekscytująca, bowiem do przerwy padły aż cztery bramki, a na tablicy widniał wynik 2:2.

Piłkarze obu drużyn nie mogli jednak dokończyć meczu. Nad Niceą przeszła ogromna ulewa, a murawa stadionu zamieniła się w "basen". Mimo usilnych prób obsługi technicznej, placu gry nie udało się przywrócić do stanu umożliwiającego rozegranie spotkania, dlatego też zadecydowano, że zostanie ono przerwane. Na razie nie wiadomo, na jaki termin wyznaczono ponowną potyczkę Nicei z Nantes.

OGC Nice - FC Nantes 2:2

- mecz przerwany

Bramki: Jules Iloki 8', Valere Germain 21', Valere Germain 37', Adrien Thomasson 40'