Mecz Niemcy - Brazylia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bartosz Głąb
EAST NEWS
Mecz Niemcy - Brazylia ONLINE. Niemal cztery lata temu rozegrał się jeden z najsłynniejszych półfinałów mistrzostw Świata w historii piłki nożnej. Brazylia będąca w roli gospodarza turnieju przegrała z Niemcami aż 1:7, a cały kraj miesiącami płakał po tym spotkaniu. Gdzie oglądać mecz Niemcy - Brazylia? Transmisja w telewizji oraz stream online.

Mecz Niemcy - Brazylia ONLINE

Dzisiejszy mecz będzie dla obu drużyn drugim meczem kontrolnym w ostatnich dniach. W piątek Brazylia wygrała w Moskwie z gospodarzem czerwcowego Mundialu, Rosją 3:0, mimo że do przerwy był bezbramkowy remis. Reprezentacja "Canarinhos" w drugiej części spotkania podkręciła tempo i z dużą łatwością przesądziła o losach meczu trzema trafieniami. Do bramki Rosjan trafiali Coutinho, Miranda i Paulinho. Natomiast Niemcy tego samego dnia zremisowali w Dusseldorfie z Hiszpanią 1:1. Obie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Jako pierwsi do bramki przeciwnika trafili Hiszpanie, a konkretnie Rodrigo. Potem jednak do wyrównania doprowadził fantastycznym strzałem Thomas Muller.

Oba zespoły ostatni raz mierzyły się właśnie we wspomnianym półfinale mistrzostw Świata cztery lata temu w Brazylii. Wtedy już do przerwy Niemcy prowadzili 5:0. Jeszcze wcześniej, bo w 2011 roku w meczu towarzyskim górą byli również Niemcy, ale wygrali po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu 3:2.

Na zbliżającym się mundialu w Rosji reprezentacja Niemiec zagra w grupie "F" z Meksykiem, Szwecją i Koreą Południową, z którą to z kolei dzisiaj swój mecz rozgrywa reprezentacja Polski. Natomiast Brazylia w grupie "E" zagra ze Szwajcarią, Kostaryką i Serbią. Możliwe że już w 1/8 finałów mundialu reprezentacje Niemiec i Brazylii ponownie staną naprzeciw siebie, ale żeby do tego doszło, to jedna z reprezentacji musiałaby zająć pierwsze, a druga drugie miejsce w swojej grupie. Jednak obie drużyny mają niepodważalny potencjał by wygrać swoje grupy, oraz na pewno żadna z ekip nie będzie chciała trafić na tak potężnego przeciwnika zaraz po wyjściu z grupy.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Niemcy: Leno - Plattenhardt, Boateng, Sule, Kimmich - Sane, Gundogan, Goretzka, Kroos, Draxler - Wagner;

Brazylia: Alisson - Marcelo, Thiago Silva, Miranda, Dani Alves - Paulinho, Fernandinho, Casemiro - Coutinho, Firmino, Willian.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

NIEMCY
Niemcy - Hiszpania 1:1 (Mecz towarzyski)
Niemcy - Francja 2:2 (Mecz towarzyski)
Anglia - Niemcy 0:0 (Mecz towarzyski)

BRAZYLIA
Rosja - Brazylia 0:3 (Mecz towarzyski)
Anglia - Brazylia 0:0 (Mecz towarzyski)
Japonia - Brazylia 1:3 (Mecz towarzyski)

Niemcy - Brazylia TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania towarzyskiego Niemcy - Brazylia od 20:40 przeprowadzi TVP Sport HD. Spotkanie skomentuje Tomasz Jasina. Dostępny jest także stream ONLINE na stropnie sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24.pl! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.