Mecz Odra Opole - Arka Gdynia ONLINE. Trudny wyjazd dla...

Mecz Odra Opole - Arka Gdynia ONLINE. Trudny wyjazd dla gdynian. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2020-10-04 15:00

Odra Opole

0

Arka Gdynia

0

• Koniec meczu! Odra Opole bezbramkowo zremisowała z Arką Gdynia. Dziękujemy za uwagę.

• Po wrzutce z kornera najwyżej wyskoczył zawodnik Odry, ale nie był w stanie przymierzyć w światło bramki.

• Strzela Adam Deja, ale na posterunku bramkarz Odry.

• Arka egzekwowała rzut rożny, ale zupełnie nic z tego nie wyszło.

• Dawid Czapliński za Arkadiusza Piecha.

• Podwójna zmiana w Odrze. Łukasz Winiarczyk za Krzysztofa Janusa.

• Znowu składna akcja opolan. Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony, ale nie myli się stoper Arki, który wybija piłkę głową.

• Łukasz Soszyński zastępuje Macieja Jankowskiego.

• Szymon Drewniak ukarany żółtą kartką.

• Naciska Odra, ale Arka nie popełnia błędów w defensywie.

• Akcja lewy skrzydłem Odry zakończona mocnym uderzeniem ponad bramką.

• Długie podanie do Piecha, który jednak nie zdążył wrócić ze spalonego.

• Gancarczyk za Mikinicia.

• Siemaszko za Mazka.

• Odra zatrzymuje kontratak Mazka. Wcześniej Arka szczęśliwie interweniuje w szesnastce.

• Matuszewski uderzył z dystansu - nad bramką.

• Wolsztyński w miejsce da Silvy.

• I kolejna akcja zakończona strzałem - tym razem niecelnym.

• Wszyscy piłkarze Odry na linii bramkowej, ale gola nie ma! Kajzer piąstkuje, potem dalej wybija Jankowski.

• Odra częściej gości na połowie przeciwnika. Wywalczyła rzut rożny. Może teraz się uda?

• Z powietrza próbuje kopnąć Piech, ale nieczysto trafia.

• "My za nią jeździmy, bo w nią wierzymy, arkowcy to my!" - skandują kibice gości.

• Przerwana akcja Młyńskiego. Pomocnik został wzięty w kleszcze przed dwóch rywali.

• Arka gra bez ładu i składu. Teraz zrobiła przewagę na połowie, ale jedno złe podanie zaprzepaściło cały wysiłek.

• Kajzer wyłapuje piłkę po wrzutce.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka Odra. Słońce nadal świeci nad Opolem.

• Jeszcze zamieszanie, ale uderzenie Odry zablokowane. Koniec pierwszej połowy. Na razie mamy remis 0:0. Poza strzałem Boneckiego niewiele się działo.

• Jęk zawodu na trybunach. Po strzale bodaj Piecha Kajzer wybija na róg.

• Ostre starcie na połowie Arki. Na szczęście obaj gracze podnieśli się z murawy.

• Dobrze zapowiadała się akcja Arki. Sędzia Marciniak odgwizdał jednak pozycję spaloną

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Wciąż brakuje klarownych sytuacji.

• W polu karnym Arki padł jeden z zawodników Odry, ale nie ma mowy o jedenastce.

• Wmuszona zmiana. Niziołek za kontuzjowanego Korta.

• Blisko trafienia dla Arki! Jeden z zawodników wjeżdża w pole bramkowe, odgrywa, ale obrońcy oddalają zagrożenie, wybijając do boku.

• Brakuje dokładności z obu stron. Na razie nie ma płynnej gry.

• Jeśli chodzi o pogodę to w Opolu mamy piękne słońce, a w Gdyni ulewę.

• Najlepszy strzał w meczu! Z dystansu Odra, ale Kajzer daje radę i wybija na róg.

• Jest strzał po rożnym, ale obok prawego słupka. Uderzał zdaje się Mazek.

• Skromny młyn Odry prezentuje sektorówkę z hasłem: "Cały czas jechanka".

• Zablokowany strzał Arki. Będzie pierwszy korner.

• - Odra Opole! - do dopingu zerwali się gospodarze. Na boisku na razie walka o środek pola.

• Kasperkiewicz przerywa w polu karnym szarżę skrzydłowego Odry.

• Deja fauluje na połowie rywala.

• "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Arka!" - skandują kibice z Gdyni. Jest ich kilkuset, mają flagi. Gospodarze na razie bez dopingu.

• Mecz się rozpoczął. Zaczęła Arka.

• Arka w jednolitych żółtych strojach, Odra na granatowo.

• W Łodzi mecz zaczynali w deszczu, w Opolu przebija się słońce. Za chwilę pierwszy gwizdek.

• Ławka Odry: Weinzettel, Winiarczyk, Kostrzycki, Gancarczyk, Szrek, Niziołek, Czajkowski, Czapliński, Wróbel.

• Ławka Arki: Krzepisz, Marcjanik, Wawszczyk, Soszyński, Łabojko, Ślesicki, Boniecki, Wolsztyński, Siemaszko.

• Osłabiona przed tym meczem jest tylko Arka. U niej zabraknie dziś Letniowskiego (pauza za kartki) i Żebrowskiego (kontuzja).

• Za chwilę początek meczu w Opolu. Meczu bardzo ciekawego, bo jedni jak i drudzy plasują się w czołówce tabeli. Odra strzela mało, ale punktuje regularnie. Arka również ma jedną porażkę na koncie.

Odra - Arka LIVE! Trudny wyjazd dla gdynian

Odra - Arka LIVE! Trudny wyjazd dla gdynian ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Odra Opole - Arka Gdynia ONLINE. To jedno z ciekawszych, jeśli nie najciekawsze spotkanie 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. Rozpędzony gospodarz podejmie spadkowicza, który zaliczył ostatnio pierwszą porażkę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Odra Opole - Arka Gdynia ONLINE

Odra może nie imponuje grą, ale jest bardzo skuteczna. Przy bilansie bramkowym 6-5 zgarnęła 15 na 18 możliwych punktów. Wygrywa zatem skromnie (cztery razy po 1:0!), ale bardzo regularnie. Jej seria to pięć zwycięstw z rzędu.

- Mamy pewien kapitał zgromadzony, ale to początek sezonu. Musimy myśleć o przyszłości, musimy myśleć o Arce. To rywal z najwyższej półki - mówił od razu po pokonaniu Resovii, trener Dietmar Brehmer.

W Arce dobra seria dobiegła końca. Po czterech wygranych z rzędu nadeszła porażka. I to dość niespodziewana, bo domowa. Lepszy okazał się GKS Tychy, wygrywając w środku tygodnia 2:0.

Dziś Arka osłabiona. Z powodu kontuzji nie zagra skrzydłowy Mateusz Żebrowski. A za cztery kartki wypada lider środka pola, Juliusz Letniowski.

Mecz Odra Opole - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz będzie można śledzić na żywo w IPLA TV. Dostęp darmowy, ale transmisja z jednej kamery i bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.