Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W Opolu pierwszy raz od grudnia

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2019-03-08 18:00

Odra Opole

3

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec meczu! Odra Opole wygrła 3:0 z Chojniczanką po bramkach Krzysztofa Janusa, Marcina Urynowicza i Rafała Niziołka.

• Długa piłka, zgranie głową Ivana Martina i - drugi rezerwowy - Niziołek sam na sam, od słupka do siatki.

• Rafał Niziołek dobija Chojniczankę! Goście na łopatkach.

• Rafał Niziołek w miejsce Jakuba Modera.

• Żółtą kartkę otrzymuje Filip Żagiel

• Czyżycki spudłował w dogodnej sytuacji.

• Podgórski w miejsce Kobrynia.

• Z boiska schodzi Paweł Żyra, na boisku pojawia się Filip Żagiel

• Rafał Kobryń ukarany żółtą kartką.

• GOOOL! MARCIN URYNOWICZ strzela w debiucie!

• Prostopadłe podanie do Modera, ten wychodzi sam na sam i trafia prosto w bramkarza!

• GOOOOOOOL! KRZYSZTOF JANUS!

• Zamieszanie w polu karnym Odry, do strzału mógł dojść Mikołajczak, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Szota.

• Zaczynamy drugą połowę. Czy doczekamy się bramek?

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Boczek.

• Grzelczak uderza na bramkę, ale niecelnie. Pierwsze poważne zagrożenie ze strony gości.

• Czyżycki łapie kartkę za faul.

• Poza groźnym strzałem Modera mieliśmy naprawdę mało ciekawych szans w meczu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Brusiłło.

• Żółta kartka dla Paprzyckiego

• Zmiana już w 18. minucie spotkania! Mikinić w miejsce Janasika.

• Moder z dystansu! Czujny był ma linii bramkarz.

• Kolejne uderzenie Szoty, tym razem z okolic linii szesnastu metrów. Tym razem niecelnie.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Do piłki wyskoczył Szota, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Spokojne rozpoczęcie meczu przez oba zespoły. Frekwencja w Opolu nie dopisała - tylko 1500 widzów ogląda na żywo starcie Odry.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Martin, Mikinić, Niziołek, Szromnik, Żemło, Rybicki

• Ławka rezerwowych gości: Wnuk, Michalski, Podgórski, Sylwestrzak, Zawistowski, Żagiel, Frygier

• Odra przed spotkaniem plasuje się na 12. miejscu. Chojniczanka zajmuje 7. lokatę.

• Chojniczanka też podobnie jak Odra zaczęła wiosnę od wyjazdowej wygranej. Triumfowała bowiem na trudnym terenie w Niepołomicach i był to jej jedyny oficjalny pojedynek w tym roku. Opolanie z kolei zdążyli zagrać jeszcze drugi mecz w którym to przegrali w Jastrzębiu 1-3.

• Podopiecznych Mariusza Rumaka na powitanie ze swoją publicznością czeka naprawdę trudny bój. Rywale to wszak od lat solidna ekipa zaplecza elity. Ba! W zeszłym sezonie walczyła o awans poziom wyżej, jednak ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Teraz z kolei jest w stawce siódma i ma sześć punktów więcej od opolskiego zespołu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Chojniczanka!

red, Łukasz Baliński

Odra - Chojniczanka LIVE! W Opolu pierwszy raz od grudnia

Odra - Chojniczanka LIVE! W Opolu pierwszy raz od grudnia ©Michał Nowak

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Pora na 23. kolejkę Fortuna 1 Ligi. W jednym z piątkowych spotkań naprzeciw siebie staną dwunasta z siódmą drużyną. Początek o godzinie 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice ONLINE

W gronie gości jest też kilku piłkarzy znanych z boisk ekstraklasy i nie tylko: jak choćby Hubert Wołąkiewicz, który w przeszłości bronił barw Lechii Gdańsk i Lecha Poznań, ale ma też na koncie cztery występy w reprezentacji Polski! Ponadto w kadrze ekipy z Chojnic są tak uznane nazwiska jak bramkarz Radosław Janukiewicz, skrzydłowy Miłosz Przybecki czy napastnik Piotr Grzelczak.

- Zagraliśmy słabe spotkanie, nie ma co opowiadać bajek, ale takie najwięcej uczą i myślę, że to posłuży do tego, by następny mecz - jaki czeka nas przed własną publicznością - zagrać zdecydowanie lepiej - podkreślał szkoleniowiec Odry, który powtarza, iż zwycięstw nie może obiecać, ale walkę do samego końca o nie już tak. - To oraz pełne zaangażowanie.

Tym bardziej, że Rumak nie zakłada sobie żadnych ściśle określonych celów w tym sezonie, poza tym, żeby oczywiście utrzymać się na drugim szczeblu.

- Tu nie chodzi o tabele, ale o to żeby zdobywać jak najwięcej punktów i jak najwięcej mieć ich na koniec - tłumaczył niedawno. - My też jesteśmy na etapie budowania zespołu. Tak naprawdę za nami dopiero drugie “okienko transferowe” w którym ja jestem w klubie i cały czas gdzieś te roszady personalne są, żeby zbudować ten zespół, który realnie będzie mógł walczyć o najwyższe cele w 1 lidze.

Z kolei klub na pierwsze spotkanie w Opolu w tym roku, przygotował w związku z Dniem Kobiet wyjątkowe niespodzianki. Wszystkie Panie bilety na to spotkanie stacjonarnie (zarówno w ramach przedsprzedaży, jak i w dniu meczu) będą mogły nabyć za symboliczną złotówkę! Do tego gośćmi specjalnymi tego meczu będą siatkarki rywalizującego “po sąsiedzku” Uni Opole!

Tymczasem kadrę opolan opuści trzeci już zawodnik od czasu prezentacji drużyny na wiosnę, która miała miejsce 25. lutego. Tym razem jest to Dudu Paraiba, a o jego absencji decydują względy zdrowotne. Brazylijski obrońca przeszedł bowiem operację wycięcia wyrostka robaczkowego.

34-latek pobyt w Opolu może tym samym uznawać za pechowy. Już na pierwszym treningu latem zderzył się z Mateuszem Czyżyckim i doznał urazu kości twarzy i musiał przejść zabieg, przez co okres przygotowawczy miał stracony, a jesienią zagrał tylko w ośmiu meczach w których z reguły wypadał dość blado. Zimą jednak ponoć się wykazywał podczas sparingów i treningów, aż nagle dopadło go „pozasportowe nieszczęście”...

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Odra 4:1 (1 liga, 22.08.2018)
Chojniczanka - Odra 2:1 (1 liga, 31.03.2018)
Odra - Chojniczanka 2:1 (1 liga, 02.09.2017)

Mecz Odra Opole - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.