Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

Chrobry Głogów

0

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Opolu! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!.

• Przepiękna akcja w wykonaniu Odry Opole w doliczonej części spotkania. Dudu Paraiba z Ivanem wymienili serię podań w polu karnym gości. Dudu Paraiba oddał strzał prosto w ręce bramkarza Głogowa.

• Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowie.

• Na Stadionie przy Oleskiej w Opolu pojawiło się na dzisiejszym spotkaniu 1326 osób.

• Odra Opole w natarciu. Strzał na bramkę blokuje Michał Pawlik.

• Tuż nad bramką gości przeleciała piłka uderzona przez Dudu Paraiba po indywidualnej akcji tego zawodnika.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Tomas Mikinicz zmienia Mariusza Rybickiego.

• Akcja toczy się pod bramką Głogowa. Opolanie liczą na kolejną bramkę.

• Indywidualną akcję Mariusza Rybickiego zatrzymali defensorzy z Głogowa.

• Boisko opuszcza strzelec pierwszej bramki Krzysztof Janus, a na jego miejsce wchodzi Dudu Paraiba.

• Sprytny strzał na bramkę w wykonaniu Mariusza Rybickiego. Po kłopotach piłka w rękach Mateusza Abramowicza.

• Podopieczni Mariusza Rumaka mają korzystny wynik, grają teraz mądrze. Bez pośpiechu, dokładnie, starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce, gospodarze za to za wszelką cenę starają się doprowadzić do sytuacji bramkowej.

• Żółtą kartką ukarany Robert Mandrysz.

• Zmiana w Odrze. Jakub Moder zmienia Mateusza Czyżyckiego.

• GOL ! GOL z karnego dla Odry zdobywa Niziołek.

• Szymon Nowicki zmienia Rafała Maćkowskiego

• Mecz nie układa się po myśli zawodników z Głogowa. Goście do 64 minuty nie oddali celnego strzału na bramkę Tobiasza Weinzettela.

• Bardzo staranie rozegrana akacja zakończona niecelnym strzałem przez Patryka Janasika.

• Zmiana w drużynie gości. Za Kaczmarka wchodzi Wasiluk.

• Drugą żółtą kartką ukarany, a w konsekracji ujrzał czerwony kartonik Michał Ilków- Gołąb

• Akcja toczy się głównie na polu gości.

• Odra znów w natarciu.

• Kowalczyk zmienił po przerwie Pawlika.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Z drużyną z Głogowa opolanie mierzyli się 27 kwietnia. Padł wtedy remis 1:1.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza połowa przedłużona o 1 minutę.

• Chrobry Głogów stara się zaatakować w końcówce pierwszej połowy gry.

• Spokojna gra Odry Opole przed końcem pierwszej połowy.

• Piłka poleciała wysoko nad bramką po strzale Habusty. Kolejka akcja Odry Opole pod bramką Abramowicza.

• Nieudany strzał w wykonaniu Ivana. Piłka wyskok nad bramką.

• Faulowany Ivan Marin przed polem karnym Głogowa. Odra może powiększyć prowadzenie w meczu.

• Znów faulowany Mateusz Czyżycki w środku pola. Upomniany Ilków Gołąb.

• Mecz może póki co się podobać, minęło trzydzieści minut i już można pochwalić piłkarzy za intensywność gry.

• Następna akcja w pod bramką Głogowa. Odra idzie za ciosem i chce powiększyć przewagę nad rywalem.

• GOL ! GOL ! Po błędzie defensorów Głogowa bramkę zdobywa dla Odry Opola Rafał Niziołek.

• Napomniany żółtą kartką Janasik po faulu przed polem karnym Odry.

• Baranowski oddala piłkę z pola karnego Odry.

• Krzysztof Janus po dalekim strzale zdobywa pięknego gol dla Odry.

• Gołąb karany żółtą kartką za faul na Janusie.

• Habusta wrzucił piłkę na Czyżyckiego, lecz ten jej nie opanował.

• Czyżycki faulowany w środku pola.

• Ivan faulowany przez Machaja.

• Groźna akcja pod bramką Abramowicza. Mateusz Czyżycki długim podaniem znalazł Ivana, lecz nie niecelnym podaniem zakończył akcję.

• Odra przejęła inicjatywę w tym spotkaniu.

• Niedokładne podanie Baranowskiego i Odra straciła piłkę w środku pola.

• Drużyna z Opola zaczyna mecz.

• Drużyny wchodzą na murawę.

• Natomiast w ostatnim meczu Chrobry Głogów przed własną publicznością pokonał Chojniczankę Chojnice 2:0. Bramki zdobył Bartosz Machaj, Konrad Kaczmarek.

• W ostatnim meczu Odra Opole gościł u siebie Puszczę Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Odry zdobył Ivan Marin, a dla Puszczy Marcin Orłowski.

• Głogów

• Odra znajduje się pod tym względem na drugim biegunie. Opolanie dali sobie już wbić 11 bramek. Tyle samo „strat” zanotował Bruk-Bet Termalica.

• Zespół z Głogowa jest jak dotąd dla każdego niewygodnym przeciwnikiem. Przede wszystkim związane jest to z jego bardzo solidną postawą w defensywie. W dotychczasowych siedmiu potyczkach ligowych stracił bowiem jedynie trzy gole, czyli najmniej w całej stawce.

• Odra Opole po pięciu meczach bez wygranej spróbuje pokonać Chrobry Głogów, który w tym sezonie nie przegrał żadnego meczu na wyjeździe. Serdecznie zapraszamy na relację live ze Stadionu przy Oleskiej w Opolu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Chrobry Głogów!

Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©oliwer kubus

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Pięć meczów bez zwycięstwa - z taką passą do piątkowej (31.08), domowej konfrontacji z Chrobrym Głogów przystąpi 1-ligowa Odra Opole. Mecz z najlepiej broniącą drużyną obecnego sezonu rozpocznie ona o godz. 17.45. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE

Po bardzo udanym początku rozgrywek Fortuna 1 Ligi, od trzech tygodni opolanie nie mają praktycznie żadnych powodów do okazywania radości. Praktycznie, ponieważ w ostatnim starciu z Puszczą Niepołomice ujrzeli delikatne „światełko w tunelu”.

Bramka zdobyta przez Hiszpana Ivana Martina na 1-1 w 79.
minucie pozwoliła im przerwać pasmo trzech kolejnych porażek. Do ideału jednak Odrze brakuje jeszcze bardzo wiele, ponieważ styl zaprezentowany przez nią w ostatnim pojedynku zdecydowanie nie powalał na kolana.

- W starciu przeciwko Puszczy nie chodziło o piękną grę, tylko o to, żeby nasz futbol był wyważony - komentował Mariusz Rumak, trener Odry. - Od gry ważniejsze były punkty i podniesienie się po poprzednich porażkach. Powoli wracamy na odpowiednie tory, czyli na te, na jakich rozpoczęliśmy obecny sezon.

- Nie ma obaw, że demony z ostatniej mało udanej wiosny wracają - zapewniał też dla Odra TV Tobiasz Weinzettel, bramkarz Odry, który w meczu z ekipą z Niepołomic zanotował debiut w sezonie 2018/19. - Z Puszczą zanotowaliśmy pewien rodzaj przełamania, bo zdobyliśmy punkt. On oczywiście nikogo nie satysfakcjonował, ale przynajmniej nie było porażki. Teraz zrobimy wszystko, by wygrać z Chrobrym.

Zadanie to nie będzie łatwe, gdyż zespół z Głogowa jest jak dotąd dla każdego niewygodnym przeciwnikiem. Przede wszystkim związane jest to z jego bardzo solidną postawą w defensywie. W dotychczasowych siedmiu potyczkach ligowych stracił bowiem jedynie trzy gole, czyli najmniej w całej stawce.

Odra znajduje się pod tym względem na drugim biegunie. Opolanie dali sobie już wbić 11 bramek. Tyle samo „strat” zanotowała Termalica Nieciecza. Gorsza pod tym względem od wspominanej dwójki jest tylko, ostatnia w tabeli, Garbarnia Kraków (14 bramek).

Wracając jednak do Chrobrego, to mimo tak szczelnej obrony zajmuje on aktualnie dopiero 9. miejsce w Fortuna 1 Lidze. Wszystko dlatego, że ofensywa również nie jest jego szczególnym atutem. Jednakże ostatni występ głogowian nieco temu zaprzeczył, ponieważ na własnym terenie ograli oni 2-0 faworyzowaną Chojniczankę Chojnice. Dość wspomnieć, że w tym starciu zanotowali połowę z całego swojego strzeleckiego dorobku w obecnych rozgrywkach.

Gracze z Opola mają na koncie dwa razy więcej trafień od swojego najbliższego rywala (8), ale przeważnie strzelali na początku sezonu. W ostatnich pięciu meczach bez zwycięstwa, ta sztuka udała im się tylko 3 razy. Najwyższy więc czas na wrzucenie wyższego biegu.

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: Odra Opole - Chrobry Głogów?

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Odra Opole - Chrobry Głogów rozpocznie się o godz. 17:30 w Polsace Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 17:40 w Polsacie Sport. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński (z Opola).

17:45 mecz Odra Opole - Chrobry Głogów

Relacja na żywo z meczu Odra Opole - Chrobry Głogów w GOL24.pl!