Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Odra Opole

1

GKS Bełchatów

0

• Koniec spotkania! Odra wygrywa dzięki wolnemu. Samo widowisko jednak zawiodło.

• Odra mądrze w środku pola. Jeden z zawodników dał się sfaulować. Zostały dwie minuty, bo sędzia w sumie doliczył trzy.

• Zostały może trzy, cztery minuty gry. GKS-owi zaczęło się spieszyć.

• Schodzi Mikinić. Za niego Gancarczyk. Obie drużyny wykorzystały po cztery zmiany.

• Bator w miejsce Wrońskiego.

• Najemski z kartką.

• I jeszcze Czapliński za Piecha.

• Niziołek za Korta.

• Rosa świetnie broni próbę GKS-u. Nadal mamy 1:0.

• Na trybunach całkiem spora delegacja z Bełchatowa. Ma flagę "Eskapada".

• Strzał GKS-u zatrzymany przez obrońcę Odry. Potem faul gości. Piłkarze tego zespołu załamują ręce.

• GKS marnuje dobrą okazję na wyrównującą bramkę! Strzał obok

• Zszedł Winsztal, wszedł Flaszka.

• Łapiński za Eizencharta.

• Piech się nie przedarł, choć nieźle kombinował.

• Zszedł Janus żegnany oklaskami. Za niego Nowak.

• Szczęśliwie wyjście Lenarcika! Piłka wybita na aut, naciskał Mikinić.

• Mecz ma się ku końcowi. Odra kontroluje jego przebieg. Często gości na połowie GKS-u.

• Janus ładnie kiwnął, ale potem wyjechał za boisko.

• Hilbrycht za Witka.

• Zablokowany strzał Boneckiego. Odra ma rzut rożny.

• Witek z kartką za faul.

• Z prawej nogi w same okienko. Odra na prowadzeniu. Kibice proszą o jeszcze jedną bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Janus uderza w same okienko

• Wymarzona okazja na strzał z wolnego. Odra spróbuje pokonać Lenarcika.

• Niezła próba Odry z dystansu. Futbolówka po strzale Mikinicia przelatuje jednak nad poprzeczką. Zabrakło niewiele.

• Pretensje piłkarzy Odry do sędziego. Ich zdaniem piłkę jako ostatni musnął obrońca GKS-u, więc po wolnym należał się rożny. Nic takiego jednak się nie dzieje. Od bramki Lenarcik.

• Celny strzał na bramkę gości. Wcześniej jednak gwizdek i chyba spalony.

• "Dawaj, dawaj, nie kombinujmy!" - takie podpowiedzi płyną z ławek rezerwowych.

• Druga połowa rozpoczęta. Zaczęła Odra.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie bez bramek i bez emocji.

• Gancarczyk uderza, ale w bramkarza. To był nieprzyjemny strzał.

• Odra bezpośrednio z wolnego - źle. Jeden z obrońców GKS wybija głową.

• Wroński również dostał kartkę.

• Szymorek otrzymał żółtą kartkę.

• Niezła sytuacja na gola. Eizenchart wrzucił (odchodząca piłka), ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału, choć jeden składał się do główki, a drugi do uderzenia na wślizgu nogą.

• Kort otrzymał żółtą kartkę. Okazja dla GKS-u z rzutu wolnego. Chyba będzie wrzutka.

• Eizenchart przewinił pod bramką Odry.

• Mikinić wpada w okolice pola karnego, odgrywa, ale niecelnie.

• Zdaje się pusty przelot Rosy, ale bez konsekwencji. Kolejny róg dla GKS-u.

• Eizenchart z wolnego obija rywala z muru. Róg dla GKS-u.

• Piech nie dał rady obrócić się w polu karnym. Został z niego wypchnięty, a potem wrzucił niedokładnie.

• Kolejny faul w ataku GKS-u. Sędzia z dystansu przygląda się akcji i gwiżdże.

• Kibice z Bełchatowa są na stadionie. Właśnie dali o tym znać, śpiewając: "Jesteśmy zawsze tam".

• Brakuje strzałów z obu stron. Gra toczy się w środku pola.

• Jęk zawodu na trybunach. Zabrakło ostatniego podania.

• Sędzia często sięga po gwizdek. Tym razem w ataku przewiniła drużyna gości.

• Janus fauluje rywala w ofensywie.

• "Wygraj to dla nas, hej Odro wygraj to dla nas!" - skanduje widownia.

• Dość spokojny początek meczu. Rosa łapie bezpańską piłkę.

• Wzmaga się doping. Dalej atakują goście z Bełchatowa.

• Ofensywnie próbują goście, ale na razie bez powodzenia.

• Mecz rozpoczęty! Od środka zaczęli przyjezdni.

• Drużyny są już na murawie. Odra w strojach granatowych, GKS na zielono-czarno.

• Tymczasem GKS przegrał dwa razy, raz zremisował, raz wygrał. Ostatnio ugrał punkt z GKS Tychy (1:1).

• Odra zaczęła sezon od wysokiej porażki z ŁKS-em (0:4). Potem nastąpiły trzy zwycięstwa z rzędu. Ostatnio udało się pokonać Sandecję (2:1).

• Odra do tej pory zgromadziła dziewięć punktów, GKS tylko dwa. Zobaczymy, co przyniesie nam dzisiejszy wieczór w Opolu.

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©dariusz smigielski/dziennik lodzki

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Po ligowym falstarcie, Odra Opole wygrała trzy ostatnie mecze z rzędu. Teraz zmierzy się u siebie z GKS-em Bełchatów, który zajmuje 14. miejsce w lidze. Relacja na żywo z meczu Odra - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE

Prawdziwa uczta czeka w Opolu wszystkich przedstawicieli, piłkarzy i fanów Odry w najbliższym czasie. Niebiesko-czerwoni na przestrzeni ośmiu dni zagrają u siebie aż trzy razy. Najpierw, w piątek wieczorem, na stadion przy ul. Oleskiej zawita GKS Bełchatów (początek meczu o godz. 19.45), następnie 30 września Resovia Rzeszów, a finałem tej serii będzie bój z Arką Gdynia, który zaplanowano na 4 października.

Podopieczni Dietmara Brehmera do pierwszego z tych spotkań podejdą w dobrych nastrojach wszak wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu, do tego dwa na wyjazdach, z czego za każdym razem z zespołami które tak jak i oni bronili się w poprzednim sezonie przed degradacją. Teraz jednak o tym myśleć raczej nie muszą, albowiem zajmują szóstą lokatę, która na ten moment daje im prawo gry w play off o awans do elity.

- Jesteśmy gdzie jesteśmy, mamy dziewięć punktów, dystans np. do Sandecji Nowy Sącz zwiększyliśmy z sześciu do dziewięciu i to bardzo cieszy - zaznacza Brehmer, ale też nie kryje, że nikt nie zamierza z tego powodu choćby na moment odpuszczać. - Naprawdę ciężka praca za nami. Już w piątek początek nowego maratonu, gramy co trzy dni z bardzo trudnymi rywalami. Zresztą w tej lidze nie ma łatwych przeciwników.

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Odra Opole - GKS Bełchatów na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu Odra Opole - GKS Bełchatów na żywo. Mecz Odra - GKS Bełchatów online będzie można zobaczyć na platformie IPLA.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Odra - GKS Bełchatów live w GOL24.pl!