Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Szansa na...

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Szansa na przełamanie

Odra Opole

1

GKS Bełchatów

0

• Koniec! Odra Opole pokonała u siebie GKS Bełchatów (1:0) w piątkowym meczu otwierającym 25. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Dziękujemy za uwagę.

• 3 minuty doliczone przez sędziego.

• Ostatnia zmiana w meczu. Jarosław Czernysz za Arkadiusza Piecha.

• Bartosz Biel opuszcza boisku. Jego miejsce zajmuje Dawid Flaszka.

• Gospodarze chcą pójść za ciosem i zdobyć drugą bramkę.

• Żółtą kartkę obejrzał też rezerwowy Fedotov.

• Viktor Putin za Bartosiaka.

• Mateusz Kamiński ukarany żółtym kartonikiem.

• Patryk Winsztal wchodzi za Przemysława Zdybowicza.

• GOOOOOL!!! ODRA NA PROWADZENIU!! KRZYSZTOF JANUS!!!

• I niemal od razu świetnie pokazał się Fedotov, który doszedł do sytuacji, ale wyjął jego uderzenie Lenarcik!

• A za Błanika melduje się Tomas Mikinić.

• Witalij Fedotow wchodzi na boisko za Skrzypczaka. To pierwsza zmiana w meczu.

• Zablokowana próba dośrodkowania Czyżyckiego. Obraz gry nie uległ zmianie.

• Wreszcie celny strzał! Próbę Arkadiusza Piecha wybronił bramkarz bełchatowian.

• Żółta kartka dla Janusa.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Bez ani jednego celnego strzału z obu stron.

• Kartkę zarobił jeszcze Bartosiak.

• Rzut karny, zdaniem sędziego, próbował wymusić Wołkowicz i obejrzał żółtą kartkę.

• Zablokowany strzał Szymona Skrzypczaka wychodzi za końcową linię boiska. Będzie jedynie korner.

• Paweł Lenarcik pewnie piąstkuje piłkę po wrzutce z prawej strony.

• Dośrodkowanie Krzysztofa Janusa wybite na rzut rożny przez obrońców gości.

• Rzut wolny tuż sprzed pola karnego dla GKS-u. Bartłomiej Bartosiak uderzył jednak prosto w mur.

• Uderzenie obok bramki w wykonaniu Dawida Błanika.

• Ze skrzydła dośrodkował Krzysztof Wołkowicz, ale wybija piłkę jeden z graczy Odry.

• Pierwszy kwadrans dla gospodarzy, którzy dłużej utrzymują się przy piłce i śmielej atakują. Nadal jednak czekamy na pierwszy celny strzał.

• Faul na Mateuszu Czyżyckim. Daleko jednak od bramki bełchatowian.

• Pewna interwencja bramkarza Odry po wrzuce z lewej strony.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Nie trzeba więc zbytnio tłumaczyć, jak istotny to bój dla piłkarzy Odry. Tym bardziej, że sobotnia porażka ze Stomilem oddzieliła ich już wyraźnie od górnej połowy tabeli. I do ekipy ze stolicy Warmii, która zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce, tracą już aż dziewięć „oczek”… ale już sześć do 11. Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

• Piątkowy mecz jest o tyle ważny, iż będzie to tzw. pojedynek o podwójną stawkę. Na stadion przy ul. Oleskiej zawita bowiem rywal, który jest trzy pozycje wyżej w tabeli i ma pięć punktów więcej.

• Witamy! W meczu inaugurującym 22. kolejkę Fortuna 1 Ligi Odra Opole zagra u siebie z GKS-em Bełchatów. W tym miejscu możecie śledzić najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.

Odra - GKS Bełchatów LIVE! Szansa na przełamanie

Odra - GKS Bełchatów LIVE! Szansa na przełamanie ©Karina Trojok

Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE. Piątkowy mecz jest o tyle ważny, iż będzie to tzw. pojedynek o podwójną stawkę. Na stadion przy ul. Oleskiej zawita bowiem rywal, który jest trzy pozycje wyżej w tabeli i ma pięć punktów więcej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów ONLINE

Nie trzeba więc zbytnio tłumaczyć, jak istotny to bój dla piłkarzy Odry. Tym bardziej, że sobotnia porażka ze Stomilem oddzieliła ich już wyraźnie od górnej połowy tabeli. I do ekipy ze stolicy Warmii, która zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce, tracą już aż dziewięć „oczek”… ale już sześć do 11. Termaliki Nieciecza.

- Przegraliśmy pierwszy mecz, zostało nam jednak 13 spotkań - zaznaczał szkoleniowiec niebiesko-czerwonych Dietmar Brehmer. - Mamy pewien kapitał punktowy i na pewno zrobimy wszystko, aby w następnym meczu ten dorobek powiększyć. Wyciągniemy wnioski z tej porażki - starał się nie tracić optymizmu.

Ten może w pewien sposób dodawać także fakt, iż jesienią ówcześni podopieczni jego obecnego asystenta Piotra Plewni praktycznie odbudowali „twierdzę Opole”. Początek, jeszcze pod wodzą Mariusza Rumaka mieli fatalny (remis i dwie porażki bez zdobytego gola), ale potem już prezentowali się bardzo dobrze.

Nie licząc bowiem jednego, bardzo słabego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała i porażki 0-2, to u siebie Odra zanotowała po trzy wygrane i remisy przy bilansie bramkowym 8-2. A jeszcze trzeba dodać wyeliminowanie Arki Gdynia z Pucharu Polski.

Co ciekawe nawet licząc z kiepskim początkiem jesieni ekipa Odry podczas 10 ligowych spotkań w roli gospodarza straciła tylko sześć goli, co czyni ją najlepiej broniącym zespołem na swoim obiekcie. Do tego tylko wspomnianym bielszczanom udało się zdobyć w Opolu więcej niż jedną bramkę.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Bełchatów - Odra 1:0 (1 liga, 21.08.2019)
Odra - GKS Bełchatów 2:2 (sparing, 06.07.2019)

Mecz Odra Opole - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.