Mecz Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Opolanie nie...

Mecz Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Opolanie nie przegrali od sierpnia. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2020-11-07 12:40

Odra Opole

0

GKS Jastrzębie

2

• Koniec meczu! Zwycięstwo GKS Jastrzębie staje się faktem! Zespół Pawła Ściebury przełamał serię dziewięciu spotkań bez wygranej.

• Nieeeee. Nieudany strzał Odry. Szykuje się koniec passy ośmiu meczów bez porażki.

• Apolinarski w miejsce Aliego.

• GKS z akcją na zamknięcie, ale rosły stoper wybija piłkę z pola karnego.

• Szcześniak za Zalewskiego.

• I znowu żądanie o karnego ze strony Odry. Sędzia jest nieugięty.

• Kartka dla Matuszewskiego.

• Odra nie rezygnuje z ataków. Ma kolejny rzut rożny.

• Piłka do Rumina, ale za mocna.

• Winiarczyk w miejsce Trojaka.

• Zbliżamy się do końca meczu. Odra dalej bez gola, dalej bez możliwości.

• Rumin za Szczepana.

• Skórecki za Jadacha.

• I jeszcze raz GKS oddala zagrożenie. Proste środki najlepsze w takich momentach.

• Gospodarze domagają się karnego po rzekomej ręce!

• Gancarczyk w miejsce Piecha.

• I kolejny raz dobrze interweniuje obrona GKS-u!

• Kort za Janusa.

• I Niziołek za Boneckiego.

• GKS gra już spokojnie. Nie forsuje tempa. Ten wynik oznacza w końcu przełamanie niemocy!

• Ali w polu karnym znalazł sobie miejsce i oddał celny strzał przy prawym rogu! W radości pobiegł na ławkę, by podziękować sztabowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla przyjezdnych!

• Trojak dostał kartkę. Sporo tych "żółtek" w meczu.

• Zupełnie nieudane podanie Janusa.

• GKS szybko doskakuje do rywali. Widać, że ten gol i świadomość gry w przewadze działają mobilizująco.

• Odra atakuje, ale nic z tego nie wynika. Przed chwilą bezpańską piłkę przejął Pawełek.

• W Opolu dzisiaj świetne warunki (jak na listopad) do gry. Szkoda,, że bez kibiców.

• Druga część rozpoczęta. Wznowili gospodarze.

• Bonecki z kartką.

• Koniec pierwszej części. Na razie zaskoczenie! GKS prowadzi 1:0, a Odra gra w dziesiątkę.

• Feruga... i nie ma bramki. Strzał nad poprzeczką. Rosa kontrolował lot piłki.

• GKS może dobić rywala. Okazja z rzutu wolnego.

• Odra doprawdy ma "ciężary" w tym meczu. Kartka dla Szczepana.

• Kartka dla Piecha.

• I ponownie piłka w rękach Pawełka. Bramkarz GKS wygania kolegów na połowę Odry.

• Pawełek spokojnie interweniuje przed własną bramką.

• Dwie ważne interwencje Rosy!

• Trudny to mecz dla gospodarzy. Nie dość, że w dziesiątkę, że ze straconą bramką, to jeszcze bez pomysłu na plan naprawczy.

• Odra niedokładnie. GKS bardzo dobrze zagęszcza środek pola.

• Ostatni obrońca Odry wybija piłkę głową po wrzutce z rzutu wolnego.

• Zatem GKS Jastrzębie na dobrej drodze do pierwszego zwycięstwa w lidze!

• Szczepan daje prowadzenie GKS-owi! Uderzył w prawy róg.

• GOOOOOOOOOOOOL!

• RZUT KARNY DLA GKS-u! Żemło wylatuje za dwie żółte kartki.

• Odra nie za bardzo wie, jak zabrać się za akcję. Długo rozgrywa przez stoperów.

• Spokojne tempo, gra toczy się głównie w środku pola.

• Precyzji brakuje też Odrze, tyle że pod bramką rywala, a nie na własnej połowie.

• GKS momentami gra ryzykownie. Piech bliski przejęcia piłki i wyjścia jeden na jednego z bramkarzem.

• Chyba najlepsza okazja z dotychczasowych! Dośrodkowanie, główka, ale piłka przelatuje nad poprzeczką i spada na siatkę. Odra blisko objęcia prowadzenia.

• W natarciu Odra. Jest rzut rożny.

• Nieudana wrzutka z prawej strony, a potem faul - Odra nie może się na razie dobrać do GKS-u.

• Niecelny strzał gospodarzy. Piłka przeszła obok lewego słupka. Akcję napędzał Mikinić.

• W Opolu słonecznie, ale bardzo cicho. Atmosfera sparingu.

• GKS miał okazję z wolnego. Piłka obiła jednak mur. W odpowiedzi strzał po kontrze - zablokowany.

• Piłka po stronie Odry. Trwa długie konstruowanie akcji.

• Żemło dostał kartkę.

• Pierwsza wrzutka Odry w pole karne - obrońcy GKS oddalają zagrożenie.

• Gospodarze w strojach granatowych, goście na zielono-czarno.

• Mecz rozpoczęty. Gramy!

• Ławka Odry: Kuchta, Weinzettel, Winiarczyk, Gancarczyk, Kort, Niziołek, Czajkowski, Wróbel.

• Ławka GKS: Drazik, Słodowy, Szcześniak, Skórecki, Apolinarski, Kulawiak, Mydlarz, Rumin, Sokół.

• Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Zresztą są ku temu podstawy: opolanie nie przegrali żadnego z ośmiu ostatnich meczów (sześć zwycięstw, dwa remisy), podczas gdy przyjezdni nie wygrali ANI JEDNEGO spotkania w całym sezonie. Na koncie mają aż osiem ligowych porażek.

Odra - GKS Jastrzębie LIVE! Opolanie nie przegrali od sierpnia

Odra - GKS Jastrzębie LIVE! Opolanie nie przegrali od sierpnia ©Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Czy to będzie mecz do jednej bramki? Jeżeli spojrzymy na ostatnią formę obu drużyn, to wydaje się, że tak; gospodarze wygrywają lub remisują, przyjezdni natomiast przegrywają. Relacja LIVE w sobotę od godziny 12:40.

Mecz Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE

Odra wysoko zawiesiła sobie poprzeczkę. Obecnie zajmuje czwarte miejsce ze stratą czterech punktów do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Gra i punktuje nieźle; jej seria to osiem meczów bez porażki (sześć zwycięstwa, dwa remisy, bramki 9-2). Bardzo trudno strzelić jej gola, chociaż ostatnio udało się to Radomiakowi Radom (1:1) - po rzucie karnym z 78 minuty.

GKS jest przeciwieństwem Odry. W jego przypadku zaskoczeniem wydaje się być korzystny wynik, aniżeli kolejna wpadka. W środę odpadł z Pucharu Polski, przegrywając po bezbarwnym meczu z Puszczą Niepołomice (0:2). W lidze na dziewięć meczów przegrał osiem. Gdyby Sandecja Nowy Sącz nie straciła o trzy bramki więcej, to GKS zamykałby tabelę.

Według trenera Pawła Ściebiury gra GKS-u nie jest taka zła, jak wskazują wyniki. Po ostatniej ligowej porażce z GKS Tychy 1:3) mówił jednak, że za wrażenia artystyczne punktów jeszcze nie przyznają. - Musimy powiedzieć sobie kilka męskich słów, bo w kluczowych momentach tracimy koncentrację - mówi Ściebura.

Mecz Odra Opole - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo będzie można ją obejrzeć w aplikacji i na stronie IPLA TV. Początek o godzinie 12:40, relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!