Mecz Odra Opole - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ich cel to pogrążenie Katowic

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-30 17:45

Odra Opole

0

GKS Katowice

4

• Koniec meczu! Odra Opole - GKS Katowice 0:4!

• Ponownie świetnie w bramce Pawełek!

• Sebastian Bonecki zmienił Miłosza Trojaka.

• GOOOOOOOL! Kapitalna akcja Puchacza, który posłał świetne podanie do Adriana Błąda, a ten miał problemów z pokonaniem Krysiaka!

• Kapitalnie w bramce Pawełek, który obronił z bliskiej odległości uderzenie Błanika!

• Szymon Skrzypczak zmienił Mateusza Czyżyckiego.

• Krysiak bardzo dobrze poradził sobie z uderzeniem Błąda!

• Bardzo dobra interwencja Pawełka, który poradził sobie z mocnym uderzeniem Trojaka.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był Puchacz.

• Fatalne wybicie piłki Pawełka, ale na jego szczęście naprawił swój błąd.

• Jakub Wawrzyniak ukarany żółtą kartką.

• Od początku drugiej połowy Odra przejęła inicjatywę i dąży do strzelenia pierwszej bramki.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Rafał Niziołek zmienił Marcina Urynowicza.

• 45+2. Żółtą kartką ukarany Rafał Brusiło.

• Wojciech Lisowski świetnie wyszedł do dośrodkowania, ale jego uderzenie głową minęło bramkę Odry!

• Callum Rzonca zmienił Davida Anona.

• Czerwona kartka dla Jakuba Habusty!

• GOOOOOOL! Tymoteusz Puchacz przeprowadził fantastyczny rajd i z zimną krwią pokonał Krysiaka! 3:0 dla GKS-u!

• Jakub Habusta ukarany żółtym kartonikiem!

• GOOOOOL! 2:0 dla GKS-u! David Anon chciał dośrodkować, piłka odbiła się od Baranowskiego i przelobowała Krysiaka!

• GOOOOOL! David Anon z najbliższej odległości zamknął przedłużenie dośrodkowania przez Jędrycha! 1:0 dla GKS-u!

• GKS osiągnął sporą przewagę i kontroluje boiskowe poczynania.

• Nieudany strzał z dystansu Janusa.

• Faul Błanika w ataku.

• Zagotowało się pod bramką Odry, ale ostatecznie piłka zatrzymała się w rękach Krysiaka!

• Jakub Wawrzyniak zmienił Radka Dejmka.

• Faul Martina na Poczobucie.

• Na boisku leży Radek Dejmek. Chyba będzie potrzebna zmiana.

• Czyżycki zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki grę wznowi Pawełek.

• Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu gości, którzy wysoko atakują Odrę i starają się szybko odbierać piłkę.

• Cóż tam się działo?! Niepotrzebnie z bramki wyszedł Krysiak, Błąd zbyt głęboko dograł piłkę i nikt z graczy GieKSy nie potrafił skierować piłki do siatki!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• O sukces w Opolu nie będzie jednak łatwo. Nie dość, że Odra 9 punktów więcej od katowiczan to jeszcze u siebie gra bardzo solidnie. Opolanie na własnym boisku wygrali w tym sezonie siedem z dwunastu spotkań i tylko trzy razy schodzili z niego pokonani. W tym roku u siebie podopieczni trenera Mariusza Rumaka grali tylko raz i pewnie pokonali Chojniczankę 3:0. W zespole Odry w meczu z GKS Katowice nie zagrają chory Dudu Paraiba i kontuzjowany Łukasz Winiarczyk. W ekipie katowiczan w spotkaniu w Opolu zabraknie przechodzącego rehabilitację Mateusza Kamińskiego.

• Zarówno Odra Opole jak i GKS Katowice wracają na ligowe boiska po dwóch tygodniach przerwy, bo ich mecze w poprzedni weekend zostały przełożone ze względu na powołania zawodników do różnych reprezentacji. Katowiczanie do spotkania w Opolu przystąpią podbudowani ostatnią wygraną w derbach w Jastrzębiu 2:1. Na Bukowej wierzą, że wyjazdowe zwycięstwo nad beniaminkiem okaże się przełomem i GieKSa zacznie częściej punktować. Na razie podopieczni trenera Dariusza Dudka zajmują miejsce w strefie spadkowej Fortuna 1. Ligi i do bezpiecznej lokaty tracą 6 punktów.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Odra Opole - GKS Katowice!

Jacek Sroka, red

Odra - GKS Katowice LIVE! Ich cel to pogrążenie Katowic

Odra - GKS Katowice LIVE! Ich cel to pogrążenie Katowic ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Odra Opole - GKS Katowice ONLINE. Jedno z dzisiejszych spotkań Fortuna 1 Ligi odbędzie się na terenie jedenastego zespołu. Jego rywalem będzie drużyna przedostatnia, która ostatnio przerwała złą serię. Relacja LIVE w GOL24 od 17:45.

Mecz Odra Opole - GKS Katowice ONLINE

Zarówno Odra Opole jak i GKS Katowice wracają na ligowe boiska po dwóch tygodniach przerwy, bo ich mecze w poprzedni weekend zostały przełożone ze względu na powołania zawodników do różnych reprezentacji.
Katowiczanie do spotkania w Opolu przystąpią podbudowani ostatnią wygraną w derbach w Jastrzębiu 2:1. Na Bukowej wierzą, że wyjazdowe zwycięstwo nad beniaminkiem okaże się przełomem i GieKSa zacznie częściej punktować. Na razie podopieczni trenera Dariusza Dudka zajmują miejsce w strefie spadkowej Fortuna 1. Ligi i do bezpiecznej lokaty tracą 6 punktów.

O sukces w Opolu nie będzie jednak łatwo. Nie dość, że Odra 9 punktów więcej od katowiczan to jeszcze u siebie gra bardzo solidnie. Opolanie na własnym boisku wygrali w tym sezonie siedem z dwunastu spotkań i tylko trzy razy schodzili z niego pokonani. W tym roku u siebie podopieczni trenera Mariusza Rumaka grali tylko raz i pewnie pokonali Chojniczankę 3:0.

W zespole Odry w meczu z GKS Katowice nie zagrają chory Dudu Paraiba i kontuzjowany Łukasz Winiarczyk. W ekipie katowiczan w spotkaniu w Opolu zabraknie przechodzącego rehabilitację Mateusza Kamińskiego.

W pierwszym meczu GKS Katowice z Odrą Opole we wrześniu ba Bukowej padł remis 2:2. Katowiczanie do przerwy prowadzili 2:0, ale po przerwie do głosu doszli goście, a wyrównujący gol padł po samobójczym strzale Bartłomieja Poczobuta. Emocji i tym razem na pewno nie zabraknie.

W Katowicach liczą, że o wyniku meczu Odra Opole - GKS Katowice przesądzi Adrian Błąd. Skrzydłowy GieKSy zdobył obydwie bramki w Jastrzębiu, a w sparingowym spotkaniu z Vitkovicami rozegranym przed trygodniem też wpisał się na listę strzelców.

Przed meczem Odra Opole - GKS Katowice trener Dariusz Dudek zasięgał jężyka o grze rywala u Jakuba Habusty. Czech zimą trafił do Katowic, ale wcześniej przez 1,5 roku występował w Opolu i gra Odry nie ma przed nim tajemnic.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - GKS Katowice?

Mecz Odra Opole - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Marcin Feddek – Tomasz Łapiński. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:45.