• 90+8. Koniec meczu! Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1!

• Szymon Skrzypczak zmienił Rafała Niziołka.

• Tomas Mikinić zmienił Krzysztofa Janusa.

• Jakub Bąk zmienił Roberto Gandare.

• Sebastian Bonecki zmienił Jakuba Modera.

• GOOOOOOOL! Roberto Gandara z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki Odry! 1:0 dla Podbeskidzia!

• Wydawało się, że piłka po uderzeniu Bougaidisa przekroczyła linię bramkową Odry, ale sędzia podjął inną decyzję!

• Adrian Rakowski ukarany żółtą kartką.

• Rybicki uderzył z rzutu wolnego, ale na posterunku był Fabisiak!

• Roberto Gandara ukarany żółtą kartką.

• Szczęścia szukał Sierpina, ale efekt identyczny jak w przypadku Rybickiego.

• Rybicki zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka znacznie minęła prawy słupek bramki gości.

• Odpowiedź Podbeskidzia - Sabala z ostrego kąta oddał uderzenie głową, ale Szromnik sobie poradził.

• Odra miała rzut wolny, ale uderzenie Modera po rykoszecie wylądowało w rękach Fabisiaka.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Odra - Podbeskidzie 0:0!

• Kacper Kostorz otrzymał prostopadłe podanie, minął Szromnika, ale wygonił się poza pole karne. Młody gracz gości szukał Gandarę, ale gościom nie udało się oddać strzału!

• Moder znalazł w polu karnym Rybickiego, ale pomocnik gospodarzy z 7 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Szromnik zatrzymał Sabale, który z bliskiej odległości trafił w goalkeepera Odry!

• Świetna akcja Kacpra Kostorza, który ograł obrońcę, wbiegł między rywali i uderzył..w poprzeczkę!

• Dudu sfaulował Modelskiego, ale obyło się bez kartki dla bocznego obrońcy Odry.

• Odważne wyjście z bramki Szromnika, który uprzedził Modelskiego i wybił futbolówkę!

• Bardzo dobra interwencja Dudu, który powstrzymał szarżującego prawą flanką Kostorza.

• Bougaidis pewnie w powietrzu i wybija dośrodkowanie w pole karne TSP.

• Fantastyczna interwencja Fabisiaka, który odbił płaski strzał Modera z 15 metrów!

• Podbeskidzie wyszło z kontratakiem, ale Rzuchowski zagrał zbyt mocno do Modelskiego i piłka opuściła boisko.

• Z dystansu uderzył Dudu, ale piłka minęła bramkę gości.

• Techniczny błąd Bodziocha, który w prostej sytuacji źle przyjął piłkę. Aut dla TSP.

• Faulowany w środku boiska był Rzuchowski i goście mają rzut wolny.

• Rozpoczynamy mecz!

• Co ciekawe, opolanie wygrali w 2018 roku tylko jeden mecz poza swoim miastem. Dokonali tego w... Bielsku-Białej, gdzie wiosną zwyciężyli 2-1. - Podbeskidzie to dobry zespół, ma wielu jakościowych piłkarzy i musimy być na to gotowi. Kolejne punkty bardzo by nam się przydały - podkreśla czeski pomocnik Odry. W przypadku zwycięstwa gospodarze mogą awansować nawet na trzecie miejsce w tabeli.

• W Opolu Brede może wystawić do gry wszystkich zdrowych zawodników, ale przeciwko Odrze jego drużynę czeka trudne zadanie. Podopieczni Mariusza Rumaka są ostatnio w niezłej formie (cztery kolejne mecze bez porażki), a prawdziwą siłę pokazują u siebie. Zdobyli tam aż 20 ze swoich 23 punktów, a aktualnie notują serię czterech zwycięstw z rzędu. - Trzeba korzystać z atutu własnego boiska. Gdy drużyny tu przyjeżdżają, to one mają się nas bać, a nie my ich. Wiemy jak zachowuje się tu piłka, dobrze nam się gra przy Oleskiej - przyznaje pomocnik Odry, Jakub Moder.

• W meczu z beniaminkiem Podbeskidzie zagrało słabo, mimo tego, że trzy dni wcześniej zaliczyło jeden z najlepszych występów w tym sezonie przeciwko Chojniczance (2-1). - Mieliśmy w zespole kilka słabych punktów. Jeżeli chcemy wygrywać, to nie możemy grać tak, jak w pierwszej połowie, gdy zabrakło nam charakteru. Pozytywem jest to, że pokazaliśmy dużą wolę walki grając w dziesiątkę - mówił trener Krzysztof Brede. Jego drużyna faktycznie wzięła się do pracy dopiero wtedy, gdy Filip Modelski dostał czerwoną kartkę, ale nie utrzymała remisu i w końcówce straciła decydującego gola.

• Podbeskidzie to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn zaplecza Ekstraklasy, co w zaskakującej wynikami pierwszej lidze jest nie lada wyczynem. W tym sezonie bielszczanie pokazali, że są w stanie podejmować podejmować równą rywalizację z zespołami z czołówki (Chojniczanka, Raków, Sandecja), ale jednocześnie zaliczyli kilka wpadek. Za nią należy uznać środową porażkę w Jastrzębiu (1-2).

• Ławka rezerwowych Odry: Weinzettel, Szota, Mikinić, Bonecki, Habusta, Winiarczyk, Skrzypczak

• Składy obu drużyn:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Przemysław Drewniak

Mecz Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W sobotnim meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole. Grający w tym sezonie chimerycznie goście chcą zrehabilitować się za porażkę w Jastrzębiu-Zdroju. Relacja na żywo meczu Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała w GOL24.pl!

Mecz Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Kto wygra mecz 1. ligi: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Mecz Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!

18:00 mecz Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała