Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2018-08-26 17:00

Odra Opole

1

Puszcza Niepołomice

1

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Opolu! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy w piątek (31.08) na kolejne!.

• Koniec meczu 1:1. Dziś na Stadionie w Opolu obie drużyny podzieliły się punkami.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy sędzie z Bytomia.

• Rafał Czarny po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową, ale piłka trafiła w słupek.

• Mikołajczyk za Fryca.

• Goool dla Odry! Czyżycki z 25 metrów huknął jak z armaty, piłka odbiła się od poprzeczki, dobiegł do niej Martin i głową skierował ją do bramki!

• Po staracie bramki przez Odrę, mecz nie układa się po ich myśli.

• Zmiana w drużynie z Opola. Na miejsce Modera wchodzi Czyżycki.

• Furtak dośrodkował z prawej strony, Orłowski niepilnowany uderzył głową i mamy 1:0!

• Strzał Mikinicza na wślizgu zablokowany przez obrońców Puszczy.

• Zmiana w zespole gości. Orłowski za Kuzmę.

• Druga zmiana w Odrze Opole, za Mariusza Rybickeigo wchodzi Krzysztof Janus.

• Boisko opuścił Krzysztof Drzazga, a na jego miejsce wszedł Hubert Tomalski.

• Fryc strzelił w krótki róg, ale bramkarz wyczuł jego intencje.

• Bardzo mocny strzał Modera obroniony przez bramkarza Puszczy Niepołomice.

• Zaczynamy 2 połowę spotkania. Mamy nadzieję, że lepszą.

• Zmiana w Odrze. Habusta na drugą połowę w miejsce Boneckiego.

• Końcówka pierwszej połowy przyniosła nieco ożywienia, ale nie zmienia to faktu, że oglądamy słabe widowisko. Liczymy na poprawę obrazu gry w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Ostatnia groźna akcja Niziołka, uderzał Bonecki, ale również nie przyniosło to bramki.

• Kolejna piłka do Martina, tym razem górna. Uderzył głową, ale prosto w stojącego przed nim obrońcę.

• Bonecki poszedł skrzydłem, zgrał wzdłuż bramki, ale obrońcy ofiarnie wybili piłkę, odcinając od podania Martina.

• Żółtą kartką ukarany Krzysztof Drzazga

• Marek Kuzma przeszkadza w wybiciu piłki bramkarzowi z Opola.

• Zawodnicy Odry, jak i Puszczy chcą zejść z boiska bez straty bramki.

• Indywidualna akcja Gomeza została zatrzymana.

• Dwa niewykorzystane rzuty rożne przez gospodarzy.

• Pierwsze pół godziny gry bardzo słabe. Niestety, oglądamy dziś w Opolu mało porywające widowisko.

• Goście stworzyli niebezpieczną akcję pod bramką Weinzettela, którą nie wykorzystał Fryc.

• Tomasz Mikinić ukarany żółtą kartką

• Na boisku sytuacja się wyrównała, obie drużyny szukają jakże ważnego gola na 1:0, ale szwankuje skuteczność.

• Tuż nad bramkę przeleciała piłka uderzona głową przez Pawła Baranowskiego.

• Żółtą kartkę dostał Patryk Fryc

• Dwie groźne akcje Puszczy. Niecelne uderzenie Uwakwe, a później Drzazgi po rzucie rożnym.

• Faul z boku pola karnego Puszczy. Rybicki zbyt miękko wrzucił w pole karne i nie było zagrożenia.

• Żółtą kartkę dostał za faul Furtak.

• W bramce Odry Opole pojawił się po 10 meczach ligowych Tobiasz Weinzettel!

• Zaczynamy spotkanie pomiędzy Odrą Opole a Puszczą Niepołomice

• Ostatni mecz Puszczy Niepołomice przed własną publicznością też nie poszedł po myśli Tomasz Tułacz. Przegrali 3:1 z Bytovia Bytów. Jedyną bramkę dla Puszczy zdobył Krzysztof Drzazga.

• Czy zła passa Odry na własnym stadionie zostanie przełamana ? Ostatnie trzy mecze nie przyniosły zawodnikom z Opola żadnych punktów. Przegrana 0:1 z Raków Częstochowa, 1;2 z GKS-em 1962 Jastrzębie i ostatni mecz na wyjeździe 1;4 z Chojniczanką Chojnice.

• Zapraszamy wszystkich kibiców Odry Opole i Puszczy Niepołomice na niedzielny mecz 7. Kolejki Fortuna 1 Liga. Zaczynamy transmisje live.

red, Łukasz Baliński

Odra - Puszcza LIVE! Rumak domaga się gry do końca

Odra - Puszcza LIVE! Rumak domaga się gry do końca ©Oliwer Kubus

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE. Drużyna Mariusza Rumaka zamierza wrócić na zwycięską ścieżkę. Jej bezpośrednie mecze z dzisiejszym rywalem od pewnego czasu należą jednak do bardzo wyrównanych. Jak będzie dzisiaj? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice ONLINE

Na stadion przy ul. Oleskiej zawita Puszcza Niepołomice, która ustępuje im w tabeli, jednak tylko tym, iż ma mniej strzelonych bramek. Na wyjazdach zespół ten za to spisuje się nieco lepiej niż u siebie (zwyciężył w Jastrzębiu i zremisował w Chojnicach).

Opolanie z kolei po dwóch wygranych na początku sezonu u siebie zupełnie się zatrzymali. Najpierw zanotowali remis, a potem ponieśli dość niespodziewaną porażkę z... GKS-em Jastrzębie. Z kolei w środę w Chojnicach przeciwko Chojniczance dramatycznie zaprezentowali się w pierwszej odsłonie. Pewne nadzieje może dawać jednak ich postawa po zmianie stron.

- Ta była już zdecydowanie lepsza, a mój zespół pokazał, że jest ambitny i bez względu na wynik grał do ostatniej minuty, a to ma nas znamionować i nawet gdy jest 1-4, to dążmy do tego, by było 2-4 - tłumaczył Rumak. - Trudno, teraz trzeba wyciągnąć wnioski. To banał, ale tak to działa i trzeba pójść dalej.

Kto wygra mecz 1. ligi: Odra Opole - Puszcza Niepołomice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Odra - Puszcza 1:0 (sparing, 23.06.2018)
Odra - Puszcza 0:0 (1 liga, 10.03.2018)
Puszcza - Odra 1:1 (1 liga, 19.08.2017)

Mecz Odra Opole - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00