Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Mariusz Rumak gra o...

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Mariusz Rumak gra o posadę. Remis nic nie pomoże

• Koniec meczu.

• Mateusz Lewandowski w miejsce Rafała Makowskiego.

• Strzał Skrzypczaka pewnie broni Kochalski.

• Sędzia Jacek Małyszek odsyła trenera Radomiaka na trybuny.

• 10 minut do końca spotkania. Atmosfera na trybunach zaczęła gęstnieć. To jeden z nielicznych przypadków, kiedy wszyscy są ciekawi, co wydarzy się po meczu niż w jego trakcie.

• Seria rzutów rożnych dla Odry Opole. Żaden z nich nie przynosi oczekiwanego strzału na bramkę.

• Żółta kartka dla Macieja Górskiego.

• Franciszek Wróblewski w miejsce Huberta Sobola.

• Mateusz Michalski w miejsce Patryka Mikity.

• Maciej Górski zastąpił Nowaka.

• Poprzeczka po strzale Michała Kaputa! Radomiak blisko zdobycia gola

• Strzał Czyżyka z 25 metrów - pewna obrona Mateusza Kochalskiego.

• Świetna piłka Janasika do Skrzypczaka. Zawodnik Odry pomylił się w sytuacji sam na sam.

• Czyżycki niecelnie dośrodkował na głowę Sobola.

• Damian Nowak zagroził bramce Rosy, ale trafił prosto w ręce golkipera.

• Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Czy to ostatnie 45 minut dla Mariusza Rumaka?

• Koniec pierwszej połowy.

• Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Rosa był czujny na przedpolu.

• Leży na murawie Karwot. Będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

• Janus chciał wymienić piłkę na jeden kontakt z napastnikiem, ale znów brakuje dokładności.

• Jeden z niewielu ataków gości. Mikita zagrywa do Makowskiego, lecz ten już niecelnie podał do przodu.

• Bonecki indywidualnie próbował przedrzeć się przez szyki obronne rywali. Zrobił to dość łatwo, ale przy podaniu do kolegi z zespołu zabrakło mu dokładności.

• Seria dośrodkowań Adamca zakończona wywalczeniem stałego fragmentu gry.

• Kartka dla Cichockiego za taktyczny faul w środkowej strefie boiska.

• Żółta kartka dla Huberta Sobola.

• Uspokojenie gry przez gospodarzy. Wciąż mają kontrolę nad tym, co dzieje się na boisku.

• Blisko gola dla gospodarzy! Strzał głową Piotra Żemły obok bramki

• Sobol uderzył z okolicy pola karnego i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

• Rosa złapał piłkę po strzale Mikity.

• Adamec oddał mocny strzał z dystansu, ale niecelnie.

• Czyżycki wrzucił piłkę na skrzydło do Janusa, ale z akcji nie wyszło nic dobrego.

• Daleki wyrzut z autu w pole karne Odry i wybija piłkę Żemło.

• Gospodarze na połowie rywali. Chyba są zmotywowani i bardzo im zależy na pozostaniu Mariusza Rumaka.

• I zaczynamy!

• Piłkarze już na murawie! Za chwilę początek spotkania

• W ostatniej kolejce Odra przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1. Radomiak z kolei zremisował z GKS 1962 Jastrzębie 2;2. Dwa poprzednie mecze przegrał: z Wartą Poznań 0:2 i GKS-em Bełchatów 0:3.

• Pytanie przed meczem z Radomiakiem brzmi: czy piłkarze chcą umierać za Rumaka. Pierwszy raz przeciwko swojej drużynie będzie chyba część kibiców, która straciła resztkę sympatii do trenera. A przecież ewentualny remis lub porażka pozwoli się od niego uwolnić...

• 42-latek straci pracę już dzisiaj, jeśli mecz zakończy się remisem lub porażką. Zwolnienie nastąpi także w przypadku zwycięstwa i niezdobycia przynajmniej czterech punktów w dwóch następnych wyjazdowych spotkaniach: z GKS 1962 Jastrzębie oraz Wartą Poznań.

• Już w 6. kolejce Mariusz Rumak gra o posadę. Jeżeli jego podopieczni nie wygrają z beniaminkiem to on po 467 dniach zostanie zwolniony. Skąd to wiemy? Odra publicznie postawiła szkoleniowcowi ultimatum, co przyjęło się z ogromną krytyką ze strony prasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Radomiak Radom!

Odra - Radomiak LIVE! Rumak gra o posadę. Remis nie pomoże

Odra - Radomiak LIVE! Rumak gra o posadę. Remis nie pomoże ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Już w 6. kolejce Mariusz Rumak gra o posadę. Jeżeli jego podopieczni nie wygrają z beniaminkiem to on po 467 dniach zostanie zwolniony. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:45.

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE

W czwartek kibice z całej Polski dowiedzieli się, jak wygląda sytuacja w Odrze. Zagwarantował to sam klub z Opola, publikując w mediach społecznościowych informację o ultimatum dla trenera Mariusza Rumaka.

Przypomnijmy, 42-latek straci pracę już dzisiaj, jeśli mecz zakończy się remisem lub porażką. Zwolnienie nastąpi także w przypadku zwycięstwa i niezdobycia przynajmniej czterech punktów w dwóch następnych wyjazdowych spotkaniach: z GKS 1962 Jastrzębie oraz Wartą Poznań.

Na łamach weszlo.com prezes Odry Karol Wójcik powiedział: - Jest to dosyć nieszablonowe zagranie z naszej strony, ale zaufanie do trenera Rumaka trwało bardzo długo, bo pewnie w większości klubów po takich wynikach szkoleniowiec by już nie pracował.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Radomiak - Odra 1:2 (2 liga, 21.04.2017)
Odra - Radomiak 0:0 (2 liga, 24.09.2016)

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:45. Zapraszamy!